Bitcoin Forum
November 30, 2023, 02:19:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 25.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] [PRE-ICO] AFELI COIN - Yenilikçi 3D-marketplace  (Read 125 times)
oerdogan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 23


View Profile WWW
April 21, 2018, 10:13:41 AM
 #1

AFELI COIN: Yenilikçi 3D-marketplace

Resmi Afeli Сoin ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3293292
Resmi web-site: https://afelicoin.io
Resmi Afeli Сoin Bounty Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3294628Token dağılımı

60% - satışı
12% - proje takımı
12% - proje ortakları + akıl hocaları
10% - reservasyon
6% - ödül

ICO yapısı

Token fiyatı: AEI 0.001 ETH at Pre ICO.
Token fiyatı: AEI 0.002 ETH at ICO.
Pre ICO zamanı: 23 Nisan, 2018 - 23 Mayıs, 2018

Bonus program

1 hafta -  20% indirim;
2 hafta -  15% indirim;
3 hafta -  10% indirim;
4 hafta -  5% indirim;

Minimum ücret tutarı: 200 ETH
Pre ICO ana hedefi: 450 ETH
Maximum ücret tutarı :1,000 ETH

ICO zamanı: 23 Haziran, 2018 - 23 Temmuz, 2018
Minimum ücret tutarı: 1,000 ETH
ICO ana hedefi: 2,000 ETH
Maximum ücret tutarı: 5,000 ETH

ICO bitişinden sonraki 10 gün içerisinde tokenler müşterilere gönderilecektir
Kripto borsalarına geri çekilme, ICO'nun tamamlanmasından 15 gün sonra gerçekleşecektir.

Gerçekliğin sanallığa nasıl dönüştüğünü hissedin!

Son yıllarda, dünyada sanal gerçeklikle ilgili çok sayıda proje yapıldı. Ancak, pratik olarak hiçbiri tüketici davranışlarımızı değiştirmedi. Afeli, 3D teknolojilerinin yardımıyla ticaret, iletişim ve eğlence alanındaki bilinen süreçleri tamamen değiştiriyor.

Nasıl görünüyor?Gerçek zamanlı olarak, müşteri sosyal ağımızda arkadaşlarını gelir ve bir elbise seçerken yardım ister. Kişiler arkadaşlarının gerçek hayatta nasıl göründüğünü mükemmel bir şekilde hayal ediyorlar. Ve 3D kopyadan dolayı, bu elbisenin müşteriye nasıl uyduğu konusundaki düşüncelerini hemen dile getirebilirler.
Aynı zamanda  bu şeyin ona uygun olduğundan emin olabilir. Seçilen ve teslim edilen malların iadesi riski en aza indirilir.
Ayrıca, karmaşık mal alımlarının olasılığını arttırır. Alışveriş takımları, müşterilerimiz tarafından pazar alanımızı kullanmanın önemli bir avantajı olacaktır.
Aynı şey milyonlarca başka mal, hizmet ve eğlence için de geçerlidir:İş alanları neden buna ihtiyaç duyuyor?

3D-avatarları kullanarak yeni koleksiyonların gösterilmesi, bu tür satıcıları daha muhafazakar rakiplerin arka planına karşı keskin bir şekilde gösterirler. İşletme ayrıca, belirli bir sebeple uymayan malların iadesi ile ilgili maliyetlerle büyük miktarlarda tasarruf sağlar.
Aynı müşteriye yapılan satışlar kolaylaştırılmıştır. Bugün, mağazaya yeni koleksiyon varışıyla ilgili SMS mesajları alıyoruz. Ve yarın Afeli platformunun satıcısı, müşterinin mağazaya yeni gelmiş olan yeni elbisenin üzerinde göründüğünü hemen göreceği bağlantıyı bırakacaktır.

Afeli açıklaması

Afeli platformunun köşe taşı, kendi yenilikçi 3D platformudur. Kullanıcılar kendi sanal 3D avatarlarını, evlerinin, arabalarının ve hatta en sevdikleri kedilerin avatarlarını oluşturuyor.
Eğlence içeriklerinin ve hizmetlerinin üreticileri, satıcıları, sağlayıcıları kişisel 3D galerileri oluşturur. Bu, yalnızca ürünlerin resmini görmek için değil, en küçük ayrıntıyı dahi görmek isteyen çevrimiçi mağaza kullanıcıları için kolaylık sağlar. Örneğin, tüm dolap kapılarını açın, işlevselliğini içeriden düşünün veya görüş açısını değiştirirken kumaşın döşemesinin nasıl parladığını görün.
 Afeli platformu Unity 3D motoruna dayanıyor. Bu, tüm en yeni ürünlere ve bilgisayar teknolojilerine uyum sağlamak için benzersizdir. Afeli projesi, sanal gerçeklik kaskı Oculus Rift + 3D gözlüklerde izlemek için uyarlanmış ilk web sitelerinden biridir. Unity motoru, mobil cihazlara ve tabletlere indirilen uygulama formunu, tarayıcı sürümüne sahip olmanızı ve kullanıcıların kişisel bilgisayarlarına yüklenen tam teşekküllü bir uygulama olmanızı sağlar. Birlik lisans formatı, henüz hiç kimse tarafından uygulanmayan yeni bir uygun yer, Sony PlayStation, Xbox, Nintendo oyun cihazları vb. gibi  online mağazalar tarafından indirilir.

Blockchain ve veritabanı

Afeli, kullanıcıları, satıcıları ve şirketleri doğrudan birbirine bağlayan bir blockchain teknolojisine dayanan merkezi olmayan bir platformdur. Bu, tüm sistem katılımcılarından gelen çok büyük miktarda veriyle çalışmayı gerektirir.
  Afeli, Ethereum platformunu kullanıyor. Bu blockchain mükemmel bir üne sahiptir ve platform çalışması için gerekli tüm hizmetleri sağlar. Entegrasyon ile ilgili temel sorun Ağ kapasitesidir, ancak Ethereum sürekli olarak kapasitesini artırmakta ve işlevselliğini geliştirmektedir.
Toplanan tüm veriler kendi Veri Merkezinde saklanacaktır. Temel gereklilik (bilgi güvenliğinin yanı sıra) bilgileri gerçek zamanlı olarak tekrar tekrar güncellememize ve bir 3D görüntüyü simüle etmemize olanak tanıyan bir depo düzenlemektir. Elasticsearch teknolojisi, depolanan veri dizisindeki performans ve arama fonksiyonunu optimize etmemize yardımcı olacaktır.

Platform cüzdanı

Her kullanıcının Afeli ağında kendi cüzdanı vardır. Uygun bir güvenlik seviyesi sağlanır. Anlaşma hem gerçek para hem de kripto para biriminde yapılabilir. Dönüşüm, cüzdanın her iki yönünde de yapılabilir.
Döviz kuru 0'dır. Yani gerçek paranın kripto para birimine dönüştürülmesinin mümkün olduğu her an için sabit bir döviz kuru vardır ve tersi de geçerlidir.Token ekonomisi

Toplamda 10 milyon AEI tokeni piyasaya sürülecektir. Yerleştirmeleri Ethereum blockchain platformunda gerçekleştirilecektir. Yerleşimlerinde satılmayan tüm Afeli Coin tokenleri yakılacaktır.
Afeli tokenlerinin son sayısı, hizmetimizin kendi içindeki büyüme ile birlikte satın alma değerinde bir büyüme garantisi verir. Afeli Coin tokeni, platformun ayrılmaz bir parçasıdır ve sistem içindeki tüm karşılıklı işlemlerde mevcuttur.
Kripto borsaları için Afeli Coin tokenlerinin listesi ICO tamamlandıktan sonra 30 gün içinde gerçekleşecektir. Token sahipleri bunları depolayabilir, serbestçe satın alabilir / satabilir veya gerçek para karşılığında alışveriş yapabilir.AEI tokenin geleceği

Artan sayıda platform kullanıcısı ve karı ile birlikte artan sayıda token dolaşımdan kaldırılacak ve yakılacaktır. Jeton değerindeki sabit bir artış, yatırımcılardan ve spekülatörlerden ek bir talebe yol açacak ve bu da fiyatı artıracaktır.Yol HaritasıTakımVahagn Kakoyan - Founder of the Afeli coin project. Since 2009 - started to work on design projects. His first work on the furniture design and production has already been shot in 4 Armenian films. 2011- 2013 - Deputy Director of CJSC "Zardadzokh" furniture factory. In 2013 - moved to Moscow and began to engage in private projects. In 2014 - began cooperation with "ARS" furniture factory, in 2015 - with Royal Interni furniture factory. Since 2015 - joined Sheig Design company. In 2016 - opened Kakoyan Design company in Russia, where he still deals with interiors, exteriors and furniture design development.Vahan Tsogolyan - Project Manager, iOS Developer, Technical Manager. Aragast Ben Web technologies ltd. Yerevan, Armenia (Company Director).
More than 10 years of software development experience. Expert understanding of Objective C, Swift, C / C ++. Great experience in flexible methodology (Agile) with the use of Scrum and XP. Ability to manage projects - from the original concept to successful implementation. High skills of teamwork and work with people, ability to coordinate projects, stress-resistance and multitasking. Ability and experience to support the growth and training of software developers of junior/elementary level. Knowledge and understanding of object-oriented design and programming.
Results: iOS team leader, software architecture; designing, implementing a social network Cafe4Tune; designing and implementing of Photo4Tune for iOS; Designing and implementing of 3Dshops application at iOS.
Implementation of SecurePIM, DocSafe security components, use of OpenSSL and Chilkat libraries. Extensive experience and use of continuous integration, test automation, TDD, unit testing, code reviews, paired programming, assembly automation, etc. Study, implementation and application of modern technologies.Arman Boshyan - 3D-Developer, Unity Developer. Software Architect with 20 years of software development experience in the Microsoft environment. Advanced development capabilities in C ++, C #, Java, SQL Server and .Net.Khoren Asatryan - iOS Developer. Aragast Ben Web Technologies Inc. Yerevan, Armenia (Middle iOS Developer). Project: Tushok, Photo4tune, 3dShops application for iOS, The Study Words application.Vano Gazazyan - 3D modeling. Aragast Ben Web Technologies, 3D-artist.Lilit Khachikyan - QA-Engineer.Petros Petrosyan - System Administrator. Aragast Ben Web Technologies. System Administrator.Artyom Tsaturyan - Business Analyst.

Links:

Website: http://afelicoin.io/
Whitepaper: http://afelicoin.io/wp-content/uploads/2018/04/Afeli_eng.pdf

Community:

Telegram: https://t.me/afelicoinio
Facebook: http://www.facebook.com/Afelicoinio-157495658281872/
Twitter: https://twitter.com/Afelicoin__io
Instagram: https://www.instagram.com/afelicoin.io
VK: https://vk.com/afelicoin

Online support 24/7:

Telegram Chat: https://t.me/joinchat/H2RuSA6rIxLOzKtZ5cYTZA
WeChat: ID: wxid_cali7kwl1ypt22
1701353971
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1701353971

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1701353971
Reply with quote  #2

1701353971
Report to moderator
1701353971
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1701353971

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1701353971
Reply with quote  #2

1701353971
Report to moderator
1701353971
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1701353971

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1701353971
Reply with quote  #2

1701353971
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1701353971
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1701353971

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1701353971
Reply with quote  #2

1701353971
Report to moderator
1701353971
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1701353971

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1701353971
Reply with quote  #2

1701353971
Report to moderator
1701353971
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1701353971

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1701353971
Reply with quote  #2

1701353971
Report to moderator
oerdogan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 23


View Profile WWW
April 21, 2018, 10:14:51 AM
 #2

reserved
oscarwhale189
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 150
Merit: 0


View Profile
April 21, 2018, 05:36:48 PM
 #3

değişik bir projeye benziyor.
oerdogan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 23


View Profile WWW
May 04, 2018, 01:33:28 PM
 #4

değişik bir projeye benziyor.

Bu gibi projeler aslında blockchain teknolojisinin her tarafa doğru yayıldığının bir göstergesi.
oerdogan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 23


View Profile WWW
June 15, 2018, 08:45:31 AM
 #5Afeli'nin merkezinde, tokenlerin yayınlanmasına yönelik bir başvurunun yayınlandığı, blockchain Ethereum var.

Tokenlerin işlevselliği, ERC-20 standardı aracılığıyla uygulanan akıllı bir sözleşme ile sağlanacaktır. Bu işlemlerin ve operasyonel hesapların maksimum güvenliğini ve şeffaflığını sağlayacaktır.

oerdogan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 23


View Profile WWW
July 13, 2018, 12:12:37 PM
 #6Ön ICO aşamasında toplanan fonlar için asgari miktar 200 ETH, maksimum 1000 ETH'dir. Ana hedef 450 ETH'dir.

Ön ICO aşamasının başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra, 1000 ila 5000 ETH arasında toplanması planlanan ICO aşamasına geçilecektir.

Yatırım fonları, platformun oluşturulması ve projenin geliştirilmesi için kullanılacaktır.

Tokenlerin çoğunluğu (% 60) satışa sunulacak. Geri kalanlar proje takımı (% 12), danışmanlar (% 12), yedek fon (% 10) ve bounty (% 6) arasında dağıtılacaktır.

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!