Bitcoin Forum
May 25, 2024, 01:00:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTC-e'de dolarla bitcoin almak ne kadar sürüyor ?  (Read 2409 times)
SSPAM (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 17, 2013, 07:33:32 AM

BTC-e den 2 gün önce 388 dolara düşmeden anlık düşüşte sattım BTClerimi. Sonra 388 den alayım geri çıkacak dedim demez olaydım. Alma emirini 388 dolardan girdim 2 gün oldu şuanda BTC-e de bile Bitcoin 442 dolar hesabımda hala BTC'ler yok. Çok bi parada değil 20 dolarlık bitcoi n aldım ama filled %0 diyor. Supporta ticket atıyorum saçma sapan OK, i will no problem gibi saçma sapan cevaplar alıyorum. BTC-e ye coin gönderen kafama edeyim.. Çok güzel ders oldu ama bu bana bir daha işlem nasıl yapılır bilmediğim yerden işlem yapmam. Ben bu BTClerimi ne zaman alırım ?
izmitulan
Full Member

Activity: 144
Merit: 100

View Profile
November 17, 2013, 09:33:14 AM

BTC-e den 2 gün önce 388 dolara düşmeden anlık düşüşte sattım BTClerimi. Sonra 388 den alayım geri çıkacak dedim demez olaydım. Alma emirini 388 dolardan girdim 2 gün oldu şuanda BTC-e de bile Bitcoin 442 dolar hesabımda hala BTC'ler yok. Çok bi parada değil 20 dolarlık bitcoi n aldım ama filled %0 diyor. Supporta ticket atıyorum saçma sapan OK, i will no problem gibi saçma sapan cevaplar alıyorum. BTC-e ye coin gönderen kafama edeyim.. Çok güzel ders oldu ama bu bana bir daha işlem nasıl yapılır bilmediğim yerden işlem yapmam. Ben bu BTClerimi ne zaman alırım ?

Senin 388 den verdiğin emir bitcoin arttığı için eşitlenememiş.
acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
November 17, 2013, 09:57:24 AM

Bende de aynı sorun olmuştu şimdi anladım nedenini. Teşekküler. Grin
SSPAM (OP)
Newbie
*

View Profile
November 17, 2013, 11:34:14 AM

Senin 388 den verdiğin emir bitcoin arttığı için eşitlenememiş.

satış emri dediysem BUY dedim yani satın aldım. On orderda çıkıyor dolar bölümünde

durum budur dolar bölümünde

https://i.imgur.com/wKhLmdj.jpg
SSPAM (OP)
Newbie
*

View Profile
November 17, 2013, 03:02:45 PM

Beyler bana açıklayabilecek olan var mıdır ? Noldu benim bitcoinlerim ya da param neyse ? Yattı mı uctu mu kactı mı ? Ne yapmam lazım. BTC-e de de support adam yerine koyup cevap atmıyor siz bari yardım edin.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
November 17, 2013, 03:05:47 PM

sen olayları biraz karıştırmışsın sanırım anlık alım satım yapmak için güncel kuru yazıp emir vereceksin
sen bitcoin yüksekken düşük fiyattan alım emri vermişsin dolayısıyla o alış emri verdiğin fiyata kadar bekleyeceksin işlemi iptal etmek için  trade historyden buy işlemini iptal et paran geri hesabına gelecektir.
SSPAM (OP)
Newbie
*

View Profile
November 17, 2013, 03:18:30 PM

Acemilik başa bela teşekkür ederim tekrar tekrar size.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: