Bitcoin Forum
May 24, 2024, 01:00:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: BTC $500 i devirdi (Mtgox)  (Read 5536 times)
technomancer (OP)
Sr. Member

Activity: 252
Merit: 251

View Profile
November 21, 2013, 08:51:40 AM

Peki bu dalgalanma sürecinde sat-al yapmak karlı olur mu, yada yapmalı mı, tavsiyeniz nedir?

Ben kisisel olarak risk alip Litecoin ile azar azar al-sat yapiyorum. en azindan btc bazinda azar azar olsada elimdeki rakami buyutuyorum. Dedigim gibi Risk aliyorum. Size bu konuda yaniltici fikir veremem. Bence kendi kararinizi kendiniz vermelisiniz.
seyko
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
November 21, 2013, 08:59:14 AM

Mt.Goxdaki hesabım halen onaylanmış hale gelmediğinden dolayı hesaptan ne para çıkarabiliyorum, nede başka adrese bitcoin gönderebiliyorum.

Bu işe daha yeni başladığımdan dolayı bi sorum olacaktı: onaylanmamış hesapta en azındana alım satım işi yapılabiliyormu? Çıktığında ufak miktarlar satıp düştüğünde yine almak istiyorum ama onaylanmadan olmuyorsa hiç dokunmayacağım.
acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
November 21, 2013, 09:02:30 AM

Peki bu dalgalanma sürecinde sat-al yapmak karlı olur mu, yada yapmalı mı, tavsiyeniz nedir?

Ben kisisel olarak risk alip Litecoin ile azar azar al-sat yapiyorum. en azindan btc bazinda azar azar olsada elimdeki rakami buyutuyorum. Dedigim gibi Risk aliyorum. Size bu konuda yaniltici fikir veremem. Bence kendi kararinizi kendiniz vermelisiniz.

BTC işinde benden hada tecrübelisiniz o yüzden fikriniz değerli benim için. Tabi ki oluşacak risklerden, zararlardan ben sorumluyum. Hani BTC'nin olması gereken bir seviye var ona göre düşündüğümüzde yapılacak al-sat işleminde kar olabilir. Şimdiki normal seviyesini 400-450 Dolar olarak görüyorum.
smokaliptus
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
November 21, 2013, 09:52:43 AM

Merhaba arkadaşlar, arkadaşımın tavsiyesi sonucu bende bu ay başı itaibariyle kervana katıldım. Yaptığım yoğun reklam sonucu iş yerinden başka bir arkadaşa daha vesile oldum  Grin başlangıç olarak fazla risk almadan 250 TL'lik (623.99'dan) BTCTürk üzerinden ilk coinlerimi aldım, geçen gün zirvede satsammı satmasammı derken çakıldı, coinler hala elimde duruyor. Bir ara forex ile ilgilenmiş olsam da (oynamadım) borsadan yada ekonomiden anlamam. Şu an ki duruma göre içimden bir ses coin almamı söylüyor ne dersiniz? Eğer olumlu yanıt alırsam aklıma takılan diğer bir noktada nereden alayım BTCTürk, MtGox, BTC-e ,Kraken, bitstamp malüm hepsinin kendine göre sorunları var.
muratdur
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 21, 2013, 11:43:13 AM

Merhaba Arkadaşlar bende 250 TL Bitcoin alıp BTC-E üzerinden al sat yada LTC ile takas yaptıktan sonra LTC ile al sat yapmayı düşünüyorum. (Diğer Alt Coinler de de olur). BTC-turk'ten aldıktan sonra BTC-E' ki hesapa mi göndermem gerekiyor ? bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

NOIZ
⇐ ● A decentralized cognitive ad network ● ⇒
○ ○ ○ ➀ WEBSITEWHITEPAPERTELEGRAMTWITTERFACEBOOK ○ ○ ○
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
November 21, 2013, 12:15:12 PM

Merhaba Arkadaşlar bende 250 TL Bitcoin alıp BTC-E üzerinden al sat yada LTC ile takas yaptıktan sonra LTC ile al sat yapmayı düşünüyorum. (Diğer Alt Coinler de de olur). BTC-turk'ten aldıktan sonra BTC-E' ki hesapa mi göndermem gerekiyor ? bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

btc-e  den hesap al
btc-e deki deposit bitcoin adresine aldığın btc leri yolla
btc ile oradan ltc al
 sonra ltc al sat
technomancer (OP)
Sr. Member

View Profile
November 23, 2013, 09:19:28 AM

$1000 ide devirecek gibi ...

acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
November 24, 2013, 08:16:06 AM

Koltuklarınıza sıkı tutunun düşüş başladı. Grin Grin
technomancer (OP)
Sr. Member

View Profile
November 27, 2013, 03:04:33 PM
Last edit: November 27, 2013, 03:15:48 PM by technomancer

ve 1000 i devirdik arkadaslar
labtek38
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 27, 2013, 03:11:41 PM

Yaklaşık 1 haftada 2 kat değerlendi. Var mı böyle bir yatırım Smiley

technomancer (OP)
Sr. Member

View Profile
December 01, 2013, 01:00:03 AM

2 hafta sonunda mtgox ta 1200 $ gecerek ay'a ulasmayi basardi sonraki durak mars hanimlar beyler.

Kinderachtig
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
December 01, 2013, 09:04:31 AM

Aramızda mtgox veya btc-e`den bankasına para yatıran var mı?

Forum`da amerika ve avrupdan haberler gelmeye başlıyor, bankalar hesapları donduryormuş falan.
technomancer (OP)
Sr. Member

View Profile
December 01, 2013, 09:05:27 AM

Forum`da amerika ve avrupdan haberler gelmeye başlıyor, bankalar hesapları donduryormuş falan.

benim donmadi henuz.
deoxs
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
December 02, 2013, 01:36:25 AM

benim donmadi henuz.
oho ne saçma Cheesy kuzey kıbrısa gider bizzat paramı alırım he.
technomancer (OP)
Sr. Member

View Profile
December 03, 2013, 11:12:31 PM

benim donmadi henuz.
sacma olan nedir?
deoxs
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
December 04, 2013, 01:19:06 AM

benim donmadi henuz.
sacma olan nedir?

Amerikan senatosu iyi geçti yani niye bankalar donduruyor ona saçma dedim amerika felan diyor birde.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: