Bitcoin Forum
June 22, 2024, 10:04:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BAIKAL X13 - Bitnodes (NODE) Mining  (Read 159 times)
igotek (OP)
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
April 22, 2018, 07:38:38 PM
Last edit: April 30, 2018, 06:51:10 PM by igotek

Bitnodes (NODE)

Bitnodes (NODE) mining yapmak için cüzdan adresinize ihtiyacınız bulunmaktadır. Dilerseniz kaynak kodunu kullanarak işletim sisteminize ve bilgisayarınıza uygun cüzdan uygulamasını kendiniz oluşturabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız işletim sisteminize ve bilgisayarınıa uyumlu cüzdan uygulamaısnı direk indirebilirsiniz. Altta paylaştığım linklere tıklayarak işlem yapabilirsiniz. Cüzdan adresinizi temin ettikten sonra ilk adımı başarıyla tamamlamış olursunuz.

Kaynak Kodu
Windows Cüzdan - 32Bit
Windows Cüzdan - 64Bit
Linux Cüzdan - 32Bit
Linux Cüzdan - 64Bit
RasperryPi Cüzdan
Mac Cüzdan - 32Bit
Mac Cüzdan - 64Bit

Madencilik yapmaya başlamak için bir havuza bağlanmanız gerekiyor. Havuzlara İngilizce'de pool denilmektedir. Anlık olarak mining işlemlerini, üretim gücünüzü, kazançlarını vb. tüm bilgileri alttaki linki kullanarak takip edebilirsiniz.

https://lpool.name/?address=CÜZDAN_ADRESİ

Son olarak ihtiyacınız olan şey Baikal X13 Miner madenci cihazı. Satın almak için => buraya <= tıklayabilirsiniz. Herşey hazır ise alttaki ayarları Baikal X13 Miner madenci cihazına tanımlamanızın ardından mining başlayacaktır.

URL: stratum+tcp://x13.lpool.name:3633
USER: CÜZDAN_ADRESİ
Pass: c=NODE

Ödemeleriniz, madenciliğini yaptığınız Bitnodes (NODE) coin olarak cüzdan uygulamanıza gelecektir. crex24 isimli borsaya yakında eklenmesi planlanan bu coini şimdi zorluk düşük iken kazıp bekleterek avantajlı konumda olabilirisiniz.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
April 27, 2018, 12:31:25 PM

URL: stratum+tcp://x13.lpool.name::3633

Başlattım neden kazmıyor diyordum iki nokta fazla olmuş.

stratum+tcp://x13.lpool.name:3633

bu arada bu coini çıkaran kişi daha önce x11 algoda çıkardı sonra x13e geçti x11 kazanlar boşa kazdı bildiğim kadarı ile değişimde yapmadı
Pages: [1]
  Print  

Jump to: