Bitcoin Forum
May 14, 2024, 10:45:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bread Coin-BRD  (Read 316 times)
tatangas215 (OP)
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
April 23, 2018, 12:58:12 PM

Herkese merhaba,

Uzun dönemli yatırım yapılabilicek coinleri araştırıken BRD coini ilgimi çekti. Coinbase in rakibi olarak gördüğüm dijital ve güvenli bir bitcoin cüzdanı. (ios ve android).Presale ve crowdsale aşamalarında 32 mil $ toplamayı başarmış. Tam olarak kanıt göremesem de Binance in desteklediği hatta kurlumunda yardımcı olduğu bir coin olduğu söyleniyor.

İlgimi çeken nokta ise Binance de işlem gören bir coin ve ICO fiyatının bile altında bir noktada(yaklaşık %10 daha düşük). Bu coin'in neden bu kadar düştüğüne ben anlayamadım ve yatırım yapmayı düşünüyorum, bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse şimdiden çok teşekkür ederim
1715683526
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715683526
Reply with quote  #2

1715683526
Report to moderator
1715683526
Hero Member
*

Ignore
1715683526
Reply with quote  #2

1715683526
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715683526
Hero Member
*

Ignore
1715683526
Reply with quote  #2

1715683526
Report to moderator
1715683526
Hero Member
*

Ignore
1715683526
Reply with quote  #2

1715683526
Report to moderator
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 23, 2018, 01:00:31 PM

Herkese merhaba,

Uzun dönemli yatırım yapılabilicek coinleri araştırıken BRD coini ilgimi çekti. Coinbase in rakibi olarak gördüğüm dijital ve güvenli bir bitcoin cüzdanı. (ios ve android).Presale ve crowdsale aşamalarında 32 mil $ toplamayı başarmış. Tam olarak kanıt göremesem de Binance in desteklediği hatta kurlumunda yardımcı olduğu bir coin olduğu söyleniyor.

İlgimi çeken nokta ise Binance de işlem gören bir coin ve ICO fiyatının bile altında bir noktada(yaklaşık %10 daha düşük). Bu coin'in neden bu kadar düştüğüne ben anlayamadım ve yatırım yapmayı düşünüyorum, bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse şimdiden çok teşekkür ederim

Nerde kama bir coin var onu bulmuşsun.
tatangas215 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 23, 2018, 01:22:44 PM

Herkese merhaba,

Nerde kama bir coin var onu bulmuşsun.
Hocam neye baksam yüzde bilmem kaç artışlar hepsi coşmuş gitmiş baktım hem binance destekli diyor hem de ico fiyatının bile altında dedim ne oluyor bir danışayım
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
April 23, 2018, 03:15:51 PM

sanırım bu coinin icosu binance üzerinden yapılmıştı güzelde çözümler getiriyor aslına bakarsan o yüzden bir miktar alıp bir köşeye atmakta fayda var diye düşünüyorum..

sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
April 23, 2018, 04:39:12 PM

Reklam çalışmalarına hızlı şekilde devam ediyorlar. Sağlam bir airdrop yapıyorlar şu an. Coin sayısı da 88 milyon civarında. Biraz kıpırdanma olmasını bekliyorum. Bu arada cüzdanını indirdim oda güzel Smiley

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
April 23, 2018, 04:51:24 PM

bunun icosu binance üzerinden yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. çok kısa bir sürede bitmişti de alamamistim. yatırım yapılması mantıklı olur ama giriş noktasını iyi tespit etmek lazım.

,........
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264

View Profile
April 23, 2018, 05:12:30 PM

Alamadık diye üzüldüğümüz bir ico idi. Binance üzerinden gerçekleşmişti. Cüzdanı şuan Btc Bcc ve Eth destekliyor. Ben hala değerinin çok altında olduğunu düşünüyorum. Bakalım göreceğiz ileriki günlerde.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 23, 2018, 07:01:58 PM

Takibimde olan bir coin.Son hafta diplerden kurtuldu iyi bir seviyeye geldi.Alım geldikçe fiyatı artacak gibi duruyor.Binance'nin düzenlediği Ico'da dakikalar içinde bitmişti.Bakalım önümüzdeki günlerde neler yapacak.Takibe alınması gereken coinlerden biri.Bir anda elden uçacak gibi duruyor.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
April 23, 2018, 08:37:24 PM

Fena bir coin degil bi ara bakınırken diplerde oldugunu görmüştüm de şimdi durumu toparlamış. Keşke dipten toplasaydım biraz diye düşündüm ama belki de şimdi de alım fırsatı olabilir gidişatı gayet iyi
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
April 23, 2018, 09:20:16 PM

Ian Balinanın shillediği coinlerdendir kendisi hatırladığım kadarıyla team roadmapın gerisinde kalmış ondan bu kadar düşmüş öyle diyodu, team ile görüşmüş yapıolarmış bişeyler . O dediğin dipten ben aldım ama yuzde 20 yukarısında sattım . Hiç araştırmamıştım brd bread kesin yiyecek ile ilgili blockchain platformu diye düşündüm . Evet gerçekten roisine baktığım zaman yuzde 20 ico fiyatının aşagısında oldugunu görmüştüm . Valla bu dönemde pek bağlanmamak lazım çöp olsa çıkıyor boğa döneminde al karını al çık isterse benden sonra uzaya gitsin umurumda olmaz Smiley . Uzun dönem ise roadmap günlük birşeyler yapacak projeler var onlara gir derim
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
April 23, 2018, 09:30:31 PM

Herkese merhaba,

ICO'su yapıldı bitti 1-2 milyon dolarlıkta Binance üzerinde satış yaptılar. Araştırdığın gibi Coinbase'in bir rakibi olacaklarını iddia eden bir ekip var. Çalışıyorlar ve ayı piyasasından dolayı coğu alt düşmüştü zaten. Ekip çalışmaya devam eder ve yenilikler katmaya devam ederlerse değeri de artacaktır.
Fudoaridolu
Member
**

Activity: 138
Merit: 19

View Profile
April 23, 2018, 09:31:14 PM

Binance a ilk geldigi zamanlar almistim ama kisa sürede elimden cikardim
Bence fazla ileri gidebilcek bir coin degil ayrica isimden de kaybediyor.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
April 24, 2018, 08:21:57 AM

ico fiyatında olmasına rağmen fazla umursanmıyor. oysa bi aralar bread icosuna giremediği için ağlayanlardan geçilmiyordu.
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 24, 2018, 08:57:00 AM

hazır bu fiyatlardayken alım yapılabilir aslında binancede listelenmesi biraz güven veriyor bir miktar alım yapacağım

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 24, 2018, 10:24:11 AM

Bende coinbase e alternatif olmak istedikleri ve binance üzerinden de ico yapıldığı için almıştım. Hala elimde duruyor, şu ana kadar bir numarasını görmedim.

tatangas215 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 27, 2018, 12:12:36 PM

sanırım bu coinin icosu binance üzerinden yapılmıştı güzelde çözümler getiriyor aslına bakarsan o yüzden bir miktar alıp bir köşeye atmakta fayda var diye düşünüyorum..
Eğer ICO su da binance de yapıldıysa, okuduklarım gibi Binance gelecek dönemde Coinbase e rakip olabilicek bir projeye destek oluyor.
tatangas215 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 27, 2018, 12:19:36 PM

Bende coinbase e alternatif olmak istedikleri ve binance üzerinden de ico yapıldığı için almıştım. Hala elimde duruyor, şu ana kadar bir numarasını görmedim.
Hocam şu anda piyasa koşullarında da etkileniyor ve evet çok da gözde bir coin değil fakat bir yükseliş döneminde piyasa üstü yükseliş yapmasını bekliyorum.
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
April 27, 2018, 12:48:33 PM

Bende alıp kenara atmıştım, ne zaman hareketi yapacak bakalım. Yeteri kadar toplanınca haberler gelmeye başlar.
tatangas215 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 28, 2018, 02:10:22 PM

Bende alıp kenara atmıştım, ne zaman hareketi yapacak bakalım. Yeteri kadar toplanınca haberler gelmeye başlar.
Hayırlısı olur umarım ben de giriş yaptım Smiley
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
April 28, 2018, 05:31:25 PM

ben açıkçası piyasa üstü bir yükseliş bekleniyorum, çok güzel ve başarılı bir koin bread, fakat buna aldanıp da sermayeyi kediye yüklememek gerekiyor diye düşünüyorum
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: