Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:34:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bread Coin-BRD  (Read 315 times)
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
April 28, 2018, 09:05:55 PM

Bunla beraber gifto mu neydi binanceda icosu yapılan, o adamlar uçtukça uçtu biz buna el attık diye mi nedir kurudu resmen hala artış yok düzgün, ekibe bakıyosun oo süper fiyata bakıyosun çerçöp geziyor hala.

1714858498
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714858498
Reply with quote  #2

1714858498
Report to moderator
1714858498
Hero Member
*

Ignore
1714858498
Reply with quote  #2

1714858498
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714858498
Hero Member
*

Ignore
1714858498
Reply with quote  #2

1714858498
Report to moderator
1714858498
Hero Member
*

Ignore
1714858498
Reply with quote  #2

1714858498
Report to moderator
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 28, 2018, 10:53:55 PM

dikkatimi çeken coinlerden biri.Bir anda düşse bile güzel topluyor.Al,sat için değerlendirilebilecek bir coin.Uzun vade ne yapar ne eder ekibin projesini incelemek lazım.Güzel iş yapacak gibi duruyor.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 29, 2018, 07:38:42 PM

Cüzdanını yıllardır kullanıyorum ve memnunum.Bu yüzden de bu bread coine yatırım yapacağım ben.Gelecekte gelişmeler falan gösterecekmiş ve bayağı detaylanacakmış.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
April 29, 2018, 11:11:11 PM

Bu aralar bir airdropu var gördüğüm kadarıyla cüzdanı indirmemizi ve IDsini felan istiyorlar,  bu airdropla kendileri hakkında güzel reklam ve hatırlatma olacağını düşünüyorum.
tatangas215 (OP)
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
April 30, 2018, 09:22:55 AM

Bunla beraber gifto mu neydi binanceda icosu yapılan, o adamlar uçtukça uçtu biz buna el attık diye mi nedir kurudu resmen hala artış yok düzgün, ekibe bakıyosun oo süper fiyata bakıyosun çerçöp geziyor hala.
Hocam yükseliş gelicektir o zaman, piyasa koşulları da hiç elverişli değildi son dönemde
tatangas215 (OP)
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
April 30, 2018, 02:41:49 PM

Bu aralar bir airdropu var gördüğüm kadarıyla cüzdanı indirmemizi ve IDsini felan istiyorlar,  bu airdropla kendileri hakkında güzel reklam ve hatırlatma olacağını düşünüyorum.
Ben airdrop hakkında bir şey görememiştim, şimdi hemen kaydoldum teşekkürler Smiley
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
May 06, 2018, 06:32:03 PM

Bread bir cüzdan daha fazlasını vaad ediyor. Android uygulaması bazı telefonlarda desteklenmiyor. Umarım daha geniş kitlelere hitap etmek için bu soruna çözüm getirirler. Şuan için ico fiyatının da altında. Ama toparlanması çok uzun sürmeyecektir.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
May 06, 2018, 06:43:22 PM

Android sıkıntılarını aşmaları gerekiyor diye biliyorum ayrıca sırf fiyatı ucuz diye bu tarz yatırımlarda bulunmak uzun vade de başınızı ağrıtabilir bayım dikkatli olmak gerekiyor.
cgokt
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 8

View Profile
May 06, 2018, 07:09:06 PM

ICO yatirimcilarindan biriyim, 4x civari gormustu max ICO fiyati uzerinden. ~2.5x'te elden cikardim ben de. proje olarak ilgimi ceken az sayida coin'den biri ancak ICO surecinde ian balina + binance sayesinde epey yukselen hype ve destegi devam ettiremediler ne yazik ki.
hem wallet hem de kredi karti ile coin alma imkani sunmayi planliyorlar, hatta btc alinabiliyor su anda bildigim kadariyla app uzerinden kredi kartiyla ama fee oranlari yuksek. yeni bankalarla vs. anlastikca fee'nin de dusecegini soyluyorlar. bunu gibi bircok olgunlasmasi gereken durum var BRD'e dair.
bu fiyatlara inmesini imkansiz goruyordum roadmap'e gore ama o tempoyu yakalayamadilar, roadmap'teki gecikmeler ve marketin genel durumundan dolayi fena tokat yedi BRD. su anda durumlarinda radikal bir degisim olmadigi surece yatirim yapmam/tavsiye etmem acikcasi, hani derlerse ki "farkindayiz roadmap biraz asiri olmus, ama hedefleri tutturmak icin X tane yeni developer ise aldik, bu bu feature'lar su tarihte geliyor" falan, anca o zaman tekrar ilgi gorurler.

cok benzer birkac proje var BRD ile ayni isi yapan (eidoo vs) ve fiyatlari brd'in 2-3 kati en az. bu acidan bakinca undervalued oldugu dusunulebilir ama rekabetin bu kadar yogun oldugu bir ortamda rahatlikla piyasadan silinebilirler, hype'i yuksek tutmak ve duzenli gelistirmelerle bunu desteklemek sart. airdrop tatli bir hamle ama tek basina bu yeterli olmayacaktir malesef. ornegin erc-20 token destegi bu ay basinda ancak gelmis app'e, ancak ICO surecinde bunun subat ayinda gelecegini soyluyorlardi. o guven bir kez kayboldu mu zor gelir, pump&dump'a doner token mazallah.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 06, 2018, 07:18:29 PM

Brd takibimde olan bir coin çok iyi toparladı 1 ayda.Ico fiyatının altındaydı şu an fiyat olarak biraz yükselmiş durumda.Airdroptan başka neo-gas gibi bir oluşuö olacağı söylentileri var ne kadar doğru değil bunu göreceğiz ilerleyen günlerde.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
May 06, 2018, 07:22:47 PM

Bread coin benim ilk kez icosu sayesinde çok kolay 3x yaptığım bir coin bu yüzden bu coine bayılıyorum onun dışında al satlarda da hiç üzmedi hep kar yaptırdı.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 06, 2018, 09:40:29 PM

ilerleyen dönemde artış bekliyorum BRD için bir miktar hala elimin altında var ve hala bir miktar alım yapmayıda düşünmüyor değilim.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 06, 2018, 09:43:53 PM

Brd'yi sağlam coinlerden biri olarak görüyorum.Hızlı toparlaması ve bir anda yatırımcı çekmesi gözlerinin üzerinde olduğunu gösteriyor.Projesini geliştirirse iyi bir yere gelecektir.Takipte kalmaya devam.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
May 06, 2018, 09:45:58 PM

işlem hacmi inanılmaz düştüğü için toparlanmasının zor olduğunu düşünüyorum ben ilk piyasaya çıktığında 40 milyon dolar civarında bir işlem hacmi varken şimdilerde 1 milyon doları görmekte zorlanıyor

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
May 07, 2018, 06:20:59 PM

Benimde elimde var, coinbase alternatifi bir proje henüz yatırımcılarını mutlu ettiğini söyleyemeyiz. Ico fiyatı civarında işlem görüyor sanırım.
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
May 10, 2018, 09:26:40 PM

Bugün kucoin'de listelenmiş. Her ne kadar kucoin bu sıralar hacim sıkıntısı çekse de bread için iyi oldu. Çok fazla borsada yoktu. Holda ve takibe devam.
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
May 10, 2018, 10:09:14 PM

şuan güzel bir airdrobu var. Fiyat olarakta şuanda alım noktasında diye düşünüyorum . sonradan " tüh bunu bu fiyatlardan alaydık iyiydi " diyebileceğimiz bir yükseliş yaparmı onu bilemiyorum
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
June 21, 2018, 07:58:44 PM

BRD Wallet kullanan var mı? Erc20 tokenleri geldi diye kullanmak istedim ancak adamlar ne zaman güncelleme yapsa program açılmıyor direkt uygulama kapanıp rapor gönder sayfası açılıyor. (Galaxy S8)
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
June 21, 2018, 08:50:51 PM

Bende coinbase e alternatif olacağı, gerçek hayatta karşılı olacak bir proje diye almıştı. Binance'ın elimde kalan coinlerinden biri oldu.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: