Bitcoin Forum
May 26, 2024, 05:47:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: QuarkChain ICO (QKC)  (Read 1108 times)
beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 05, 2018, 03:28:44 AM

ben bu projenin başarılı olacağına inananlardanım, yani umutluyum bu projeden, umarım kof çıkmaz,  bu projeye güveniyorum bir de OAX koine güveniyorum
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
May 05, 2018, 04:07:35 AM

yalnız o kadar yüksek hype var ki durum nexten beter olmaya doğru gidiyor. kyc için sıralamaya soksa soksa max 1 ether cap verecektir diye düşünüyorum o da fcfs olacağı için girmek aşırı zor olacaktır.

zaten 20 'nin 16 sını preden toplamıslar. 4 milyonu 10 saniyede toplarlar
gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
May 05, 2018, 12:51:32 PM

bu ıco dan bize ekmek cıkmaz .parayı pre dan alanlar vuracak 4 000 000 doları da  5 dakıka ıcınde toplarlar.gene avucumuzu yalarız.zaten personal cap az olur para kazanmak ımkansıza yakındır
kesh.zombie (OP)
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
May 07, 2018, 07:04:40 AM

https://steemit.com/quarkchain/@quarkchain/quarkchain-whitelisting-kyc-process

whitelist kaydının nasıl yapılacağı ve ico katılımcılarını belirleme kriterleri açıklandı. icoya katılmak zor olacak bu kadar talep olunca.

,........
inprise
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
May 07, 2018, 07:34:05 AM

katılabilenler kazanacaktır.
joelembiid
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
May 07, 2018, 09:04:58 AM

Kyc formunu doldurdum fakat formun sonunda Türkiye kabul edilmeyen ülkeler arasında yazıyor sanırım. Son anda gördüm teyit edebilecek var mı bu bilgiyi?
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 07, 2018, 09:07:54 AM

Kyc formunu doldurdum fakat formun sonunda Türkiye kabul edilmeyen ülkeler arasında yazıyor sanırım. Son anda gördüm teyit edebilecek var mı bu bilgiyi?

Aynen neler oluyorsa TR kabul edilmiyor, yabancı pasaport bulmak gerekecek bu gidişle. Ya hype buyuk olduğundan salladılar yada yavaş yavaş ülkemizi iran, ırak arasına alıyorlar
joelembiid
Newbie
*

View Profile
May 07, 2018, 09:10:55 AM

Evet bilgi teyit edildi arkadaslar. Turkiye katılıma izin verilmeyen ülkeler arasında. Saçmalık. O kadar ico'ya katıldım ilk defa Türkıye'den katılımın kabul edilmediği bir ico ile karşılaştım.
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
May 07, 2018, 09:13:32 AM

Dostlar Quark Chain KYC kayıt formunun son paragrafında bu yazıyordu Bu kadar bağlı cümleleri anlamak benim için gerçekten zor anlayamadım. Türkiye den katılamıyor muyuz ?

I am not a citizen, resident (tax or otherwise), domiciliary and / or green card holder or other similar certificate of residency of, or incorporated / (a) which prohibits the purchase of any virtual currency, participation in token sales, or other similar activities, or (b) where it is likely that the sale of QKC would be construed as the sale (c) which is the subject of any sanctions administered or enforced by any country or government, or (c) Sudan (north), Sudan (north), Congo, Somalia, Zimbabwe, Tunisia, North Korea, Serbia, Sudan (north), and the international authority (and neither I nor the entity that I represent the subject of any such sanctions) (Darfur), Turkey, Iran, Iraq, Libya , Syria, Ethiopia, Yemen, Sri Lanka, and Venezuela). *

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
joelembiid
Newbie
*

View Profile
May 07, 2018, 09:16:41 AM

Aynen neler oluyorsa TR kabul edilmiyor, yabancı pasaport bulmak gerekecek bu gidişle. Ya hype buyuk olduğundan salladılar yada yavaş yavaş ülkemizi iran, ırak arasına alıyorlar
Bununla alakası oldugunu düşünmüyorum. Bunun nedeni sadece katılacak ülke sayısına sınırlama getirip talep sayısını azaltmak olabilir. Şu an bu ico haricinde başka hic bir ico Türkiye'yi yasaklamış degil. Quarkchain piyasa otoriteri değil neticede. Katılımı kısmak zorunda  nex gibi bu işi kolay halledebilecek sistemleri olmadığı için basvuru sayısı azaltma maksatlı bunu yaptılar %90.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 07, 2018, 09:59:56 AM

Şu anda Türkiyeden katılım yok anladığım kadarıyla. Ancak formda yaşadığınız ülke falan diyor. Ama orda Türkiye var. Şimdiye kadar Türkiye den katılımın sınırlandırıldığı başka bir ico olmadı. Umarım bunun devamı gelmez. Herkez official kanal da itiraz ederse belki bir ümit girebiliriz.
kesh.zombie (OP)
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
May 07, 2018, 10:05:20 AM

Türkiye'nin alınmaması saçmalık olur. hiçbir ico yapmadı bunu bugüne kadar. o kadar süre beklediğimiz bir icodan böyle bir karar çıkması üzücü oldu.

telegram admini Türkiye'nin onay sürecinde olduğunu söylüyor.neyin onayiysa artık.hala umut var gibi.kyc süreci için 2 haftalık bir zaman dilimi var.bu süreçte yeni güncellemeler olabilir. olmazsa da yapacak birşey yok önümüzdeki icolara bakacağız.

eğer Türkiye'nin icolara alinmamasi bir gelenek haline gelirse asıl sıkıntı o zaman olur. Ama sanmıyorum böyle birşey olacağını.

,........
joelembiid
Newbie
*

View Profile
May 07, 2018, 10:18:49 AM

Hiç bir iconun bunu yapmadığını telegram adminlerine herkesin soyemesi gerek. Bu ilk oluyor. Şikayet çoğalırsa olumlu netice alabiliriz.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 07, 2018, 10:22:33 AM

Çok saçma oldu türkmenistan falan olarak katılınmıyormu acaba huobi o şekilde yiyordu, veya başka alangirli yollar keşfetmemiz gerekecek gibi
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 07, 2018, 03:46:46 PM

Buradan yardırın arkadaşlar, şimdi tepki vermezsek arkası gelecek. Quark ile sınırlı kalmayacak, o nedenle çok kanaldan ve yüksek ses çıkartmak gerekiyor.
https://t.me/quarkchainio

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
May 07, 2018, 03:58:01 PM

illa kuzey kıbrıstan vatandaşlık mı alalım. Cheesy orada bir sıkıntı olmaz sanırım.

--- çoğu ülke yasakladı resmi olarak. Türkiye de yok böyle bir şey resmi anlamda. adamlarda Türkiye de yok ama biz yasak koyuyoruz dediler galiba.

kyc nedir yaa, decentralized e karşı bi kere.  Undecided Undecided
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
May 07, 2018, 04:08:02 PM

Hangi sebepten dolayi Turkiye kabul edilmiyor gercekten cok ilginc. En son G20 zirvesinde kripto paralar ile ilgili Turkiye olumlu gorus bildirmemismiydi? Simdi ise Turkiye'yi ICO satisinda kabul etmiyorlar. Gercekten ilk defa gordugum bir durum.

gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
May 07, 2018, 04:23:56 PM

vay serefsızler vay ne alaka Türklere kurban olsunlar. sebep ne acaba _ ırak ıran la bır tutmuslar ama haklılar o konuda.sonucta dunyadakı olumsuz her kosulda ırak ıranla aynı sayfada yer alıyoruz
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
May 07, 2018, 05:53:07 PM

vay serefsızler vay ne alaka Türklere kurban olsunlar. sebep ne acaba _ ırak ıran la bır tutmuslar ama haklılar o konuda.sonucta dunyadakı olumsuz her kosulda ırak ıranla aynı sayfada yer alıyoruz

Irak İran ı geçtim Kuzey kore ile bir tutmuşlar mallar . Ulan adamlara para vermek için ne uğrasıyoruz ya  Smiley . Bende KYC yi gönderdim fakat olacağını sanmıyorum bu şartlar altında .
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
May 07, 2018, 06:28:55 PM

Bu projeyi bende takip ediyorum. Fakat hala yatırım yapmadım. Ama yapmayı düşünüyorum.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: