Bitcoin Forum
July 12, 2024, 11:31:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: QuarkChain ICO (QKC)  (Read 1110 times)
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 05, 2018, 12:54:07 AM

güzel katlanmış.Binance de listeleyeceğini duyurdu.Şu an açılması bekleniyor.Şahsen bu fiyatlardan girilmez diye düşünüyorum.Aynısı Wan de oldu.Belli bir süre sonra düşme yaşanır ama ilk hafta pump yapabilirler.O yüzden biraz gevşemesini beklemek lazım almak isteyenler için.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 05, 2018, 12:57:22 AM

Yalnız bir üst limit vardı zaten 0.7 eth ye yakın zaten çoğu özel satışta satılmış genel satışta o kadar fazla satış olmadı. Yalnız 0.7 ethde olsa 20x falan 14 eth yapıyor.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
June 05, 2018, 01:14:29 AM

Dikkat etmelisiniz daha yürüyücek diye bi kural yok sebebi %2 si mi ne dolaşımda her yerde bunun duyuruları var ona göre alırken iyi düşünün 16x yapmış coin

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 05, 2018, 01:20:14 AM

Bence de çok dikkat edilmesi gerekir. Çünkü katlayacagi kadar katlamış birde dolaşımdaki miktarda çok onemli. Artık geri kalanı hep balinalar da mı ekiptemi acaba. Birde binanceye girince kesinlikle pump yiyecektir. Baktım binancede var ama hala trade ye açılmadı. Zaten elinde olanlar yüksek fiyattan girerse her türlü satış yapar ve yere çakılır gibi. Daha sonra kendini toparlar büyük ihtimal.

snykutlug
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 05, 2018, 01:46:02 AM

Her ay %20 mi 10 mu ne dolaşıma private sale coinlerini salacaklarmış yavaş yavaş düşebilir fiyatı ama tam emin değilim kendi kararınızı vermelisiniz sabah 7 dede binance işleme açılıyor
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 05, 2018, 06:54:36 AM

Gözümüzün önünde göre göre son saniye de Türkiyeyi karalisteye alıp bizleri sokmayıp arkasından baktıran Qara koin. İnat değil mi bende almayacağım. başka koin mi yok. Bizi icoya almayan koini ben hiç para verip almam. Şaklaban etti milleti resmen.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
June 05, 2018, 08:01:41 AM

Vay anasını ne hype yaptı proje gırerken kırk takla attırdı ınsanlara megersem bundan mış  15 x le piyasaya gıren nadir icolardan biri böyle olacağını sanmıyordum hiç
kesh.zombie (OP)
Full Member

Merit: 101

View Profile
June 05, 2018, 08:04:34 PM

ulan adamlar bırak kimlik doğrulamayı, üstüne sınavla 100 üzerinden 70 puan ve üstü alanları icoya katılmalarına izin verdi.

lottery yi yani kura yı unutmuşsun, kurada kazanan 5000 kişi ico ya katıldı ve 13x yaptı, ama sanırım kişisel cap 800 usd civarıydı.

esas parayı özel satışa girebilenler kazandı. hem bonuslu hem de yüksek miktarda token satın almışlardır.

aynen hocam haklısın. son dönem popüler icolarda katılım yapabilsek bile bireysel cap çok düşük kalıyor, pek bi anlamı olmuyor. katılabilmek zaten başlı başına büyük olay. çok zor yani.

parayı private saleden alabilenler götürüyor. ona da tek başıma benim gücüm yetmiyor. poollar falan var bunun için ama güvenmek çok zor.

,........
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
June 05, 2018, 09:49:38 PM

icoya malum sebeplerden dolayı giremedik şahsen 10x falan bekliyordum ama beklentiminde üstüne çıkmış durumda şuanda.icodan alamadık borsadanda almayı düşünmüyorum daha doğrusu cesaret edemiyorum son günlerde neye girdiyse elimize verdiler bi güzel.eğer fiyatı dahada düşerse almayı düşünebilirim şimdilik bulaşmayacağım
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
June 05, 2018, 09:59:32 PM

Bu kadar yatırımcının olduğu Türkiye gibi ülkeyi kyc ye almadılar sebebi ne acaba yasakmı ülkemizde Abd gibi . Hiçbir mantığı yok uzaya gitsin artık bensiz .
wantwo
Newbie
*

Activity: 94
Merit: 0

View Profile
June 05, 2018, 11:28:24 PM

bugün göz ucuyla gördüm binance ta sanırım işleme mi açıldı yoksa yanlış mı gördüm. daha önce bu coinin ciddi bir potansiyeli olduğunu söylemiştim önü açık
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 05, 2018, 11:37:28 PM

0.23 cent civarında seyrediyor şu an piyasada.Ico fiyatı 0.018 civarında olan bir coin.yüzde 1183 artmış binance verilerine göre.Yatırımcısına iyi kazandırmış gözüküyor.Bu fiyatlardan girilmez şahsen ben kendi acımdan riskli görüyorum.Giden trene sadece el sallarım.Yakalayana da helal olsun derim.
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
June 06, 2018, 06:24:20 AM

bu saatten sonra zaten getirecegini getirmiş. Birde düzenli piyasaya ekstra salacaklarını hesaba katarsan hergün fiyat daha da azalır. Almanın hiç bir mantıgı yok

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336

View Profile
June 06, 2018, 05:45:12 PM

Binancede listelendiği fiyatın şuan yarısından aşağıya düşmüş durumda. Dolaşımda %2 sinin olması çok kötü bir durum.  Ozman istedikleri gibi fiyatı yonlendirebilirler. Bende bugün en dip fiyattan aldım biraz. Dedim bundan aşağıya düşmez fazla. Bir aydır beklettim klinik sattım. 0 karsız. Boşu boşuna vakit kaybettim.

Blackeagle190342
Full Member

Merit: 105

View Profile
June 06, 2018, 07:19:45 PM

Binancede dahil olmak üzere tüm borsalar uyarı yaptı . Dolaşımdaki coin sayısı az olduğu için fiyat hareketleri çok ani olabilir diye.  %80 nin ekibin elinde kitlide olsa bulunması çok mantıksız geldi doğrusu. Bu kadar yüksek miktarı tutup ne yapacaklar.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 06, 2018, 08:44:56 PM

ekipte yüklü miktarda olması sıkıntılı bir durum.Binanceye girerken listelenme ücreti verdiklerini de düşünürsek.bir hype de satılıp fiyat aşağılara doğru düşebilir.Beklemekte her zaman yarar var.Piyasa zaten kötü bir durumda takip edilmesi gerekn bir coin.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
June 06, 2018, 10:45:13 PM

Binancede dahil olmak üzere tüm borsalar uyarı yaptı . Dolaşımdaki coin sayısı az olduğu için fiyat hareketleri çok ani olabilir diye.  %80 nin ekibin elinde kitlide olsa bulunması çok mantıksız geldi doğrusu. Bu kadar yüksek miktarı tutup ne yapacaklar.

Yüzde 80'in tamamı ekip için değil. Ekip için ayrılan %35 gibi bir rakam, Kalan %45 madencilik.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2296
Merit: 2586

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 06, 2018, 11:16:31 PM

Anlık trade için bile almayı düşünmüyorum. İco için attıkları son dakika golünü unutmayacağım. Fiyat olarak 4 temmuzda iyi darbe yiyeceğini düşünüyorum dolaşımdaki miktar iki katına çıkacak. Her ay 360m gibi bir miktarı dolaşıma çıkacak.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
June 08, 2018, 08:35:16 PM

Zirve fiyatından %60 civarı geri çekilmiş, hacimde de aynı şekilde düşüş var. Düşüş sürecek gibi görünüyor.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 08, 2018, 08:46:35 PM

Piyasanın belirsizliğinde düşüşün devam edeceğini düşünüyorum.Zaten yükse fiyattan piyasaya girdi.Bu fiyatlar riskli fiyatlar.İleride olası dumplarda alınabilir ama şu an girmek pek mantıklı değil.Bekleyip neler yapacak görmek lazım.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: