Bitcoin Forum
June 14, 2024, 08:33:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırım Önerisi 10x  (Read 854 times)
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 24, 2018, 09:42:13 PM

Kendi araştırmanızı yapın kalkmış trenlere binmeye çalışmayın ilk silkelemede psikoloji kaldıramayabilir fiyatlar sürekli artmaz. Vtc den pek umudum kalmadı ama belki bu sefer bu boğada birşeyler yapabilir.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 24, 2018, 10:41:46 PM

neredeyse çoğu sağlam orta-capli projenin yapacağına inanıyorum, yapacaktır da. mesele 10x değildi yeğen, mesele hangisi önce 10x yapacak onu bulmaktı dedi ak sakallı bir dede
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
April 24, 2018, 11:05:48 PM

NPXS çok iyi pump yaptı hatta boğa gelmeden başladı pumpa sağlam bir borsaya girme haberi gelirse btc yukseliş trendinde soluklanırken çok daha iyi fiyatlara çıkabilir.
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
April 25, 2018, 12:19:43 AM

Binance borsasına girmeden önce esasında o coini yakalamak lazım, ico dan yeni çıkmış projelere bakılarak sağlam olanlar bulunursa boğada o rakamları görebilir, tabii bu iş biraz da şans ve sabır meselesi, uygun coin bulunacak ve çarpı 2-3 görülünce hemen satılmayıp beklenecek, gerçekten büyük irade isteyen zor işler bunlar. Yapabilen de zaten o parayı hakediyordur.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 25, 2018, 12:37:48 AM

Ven, aion, nebl, wan güzel kazandırdı ve daha da güzel kazandıracak. Şunu belirtmemde yarar var bu yazdıklarım en sağlam projelerdir. Öyle dogeymiş dgb imiş falan sırf kar etmek için o riske girecek biri değilim. Shitcoinleri canlandıracağınıza sağlam projeleri canladırın çünkü 1 2 seneye kadar shitcoinler olmayacak ve birilerinin elinde patlayacak. Sebep mi? Sebep belli blockchain bir teknoloji, bu işi borsa yada para kazanma yeri olarak görmekten vazgeçin artık. Sağlamlar duracak saçma şeyler dökülecek. Bir gün o kaybolacak shitcoinlere yatırım yapmamanızı tavsiye ediyorum. Zaten binance buna biraz dikkat ediyor bugünlerde sağlam projeleri eklemeye gayret ediyor. Bir de REBL'i eklese tadından yenmez gariii.  Smiley

HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
April 25, 2018, 01:18:21 AM

Bence Binanceye yeni katılan güzel projelerden ve kendi düşünceme göre 10x yapabilecek POA var.Ben araştırıp 3300 satlardan yatırımımı yaptım.Şimdilik 2x yaptı bile.Eylüle kadar iyi pirim yapacağını düşünüyorum.Tabiki yinede kendi araştırmanızı yapmanız en doğrusu..
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 25, 2018, 02:12:26 AM

10x yatırım önerisi mi olur kardeşim 2-3x desen neysede 10x demişsin bide yatırım tavsiyeleri ülkede yasak sadece fikir verebilirler diğeri suça giriyor
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
April 25, 2018, 08:02:58 AM

coinmarketcap ilk 50de hatta ilk 100de 10x yapacak bir coin yok gibi. alt sıralardaki coinlere bakmak lazım.
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 25, 2018, 08:09:41 AM

Arkadaşlar projeyi buldum teşekkrüler
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264

View Profile
April 25, 2018, 08:38:18 AM

x10 yapacak koin varsa bize de söyleyin. Çok büyük bir artıştan bahsediyoruz. Marketcap i düşük olanlardan elbette çıkacaktır ama ilk sıralardaki koinlerin bu derece yükseleceğini söylemek hayal olun. Ben de kucoin koinlerine göz atmanızı tavsiye ederim.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 25, 2018, 12:09:17 PM

Arkadaşlar projeyi buldum teşekkrüler

Biz teşekkür ederiz kardeşim ne demek.
kardx
Member
**

Activity: 60

View Profile
April 25, 2018, 12:46:26 PM

bırakın x10 u x2 yapacağını bilsem herşeyi basarım. kim nerden bilsin neyin kendini kaça katlayacağını. öneri falan veren de alan da pişman olur
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
April 25, 2018, 02:15:16 PM

10x beklentisi çok kötümser olmuş 100x filan sorsaydın keşke. Şaka bi yana şuan borsada işlem gören ICO'su bitmiş bi projenin 10 kat yapma ihtimali yok bana göre. ICO'ları takip etmen gerek beklentin yüksekse.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 25, 2018, 02:29:03 PM

10x beklentisi çok kötümser olmuş 100x filan sorsaydın keşke. Şaka bi yana şuan borsada işlem gören ICO'su bitmiş bi projenin 10 kat yapma ihtimali yok bana göre. ICO'ları takip etmen gerek beklentin yüksekse.

ben geçen sene 1k yı 50k tl yaptım bu sene neden olmasın.
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
April 25, 2018, 03:13:05 PM

10x yapacaklari bilsek varimizi yogumuzu yatiririz ama market hacmi yuksek olanlar yapamaz. Arkadaslar ripple bnb vs demis ama basit hesaplar yaparsak bu imkansiza yakin. Tabiki su anda. Bitcoinin fiyati 30k yi gecerse olabilir. Senin arastirman gereken marketlere yeni girecekler olabilir. Mwat, bax gibi...

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
neinnein125
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 251

VTOS

View Profile
April 25, 2018, 03:32:49 PM

Artık 10'a katlayacak coin bulmak piyangoda 5 tutturmaya falan bedel. Her şey delicesine yükseldiği için bu ortamda pek kolay değil. Şahsi görüşüm ilk 100deki coinleri tamamen unutun. 10x yapmaları için yıllar gerekebilir.

▄█████████████████████▄
  ▄
█████████████████████████▄
▄███
██████████████████████████▄
▀█████████████████████████████▀
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
V T O S      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
FACEBOOK     TELEGRAM
MEDIUM    TWITTER     GITHUB

⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
April 25, 2018, 04:11:06 PM

x10 mu? aylardır böyle bir kazanç bırakan bir coine rastlamadım henüz. ne kadar kolay telaffuz ediliyor bu oranlar. böyle kolay kazanç var mı allah aşkına. eskidendi o günler. milyonlar topluyor icolar ama coinleri değer kaybediyor. neden çünkü piyasa hareketli. sıkışmış bir alanda işlem yapmıyor insanlar. bir anda böyle bir kazanç bırakacak bir ico veya coin olamaz artık. zaman işi bu işler. sabır işi.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 25, 2018, 04:31:17 PM

Benim önerim şu eğer uzun vadeli yatırım düşünmüyorsanız; İyi takip edin, piyasayı iyi takip edin. Belli bir kitle bunun farkında olan, belli coinlerden muazzam kazançlar elde ediyor. Ve sürekli bir coinde kalmayın. Pump-dump dönemlerinde kazanın ve çıkın.

kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
April 25, 2018, 06:02:18 PM

Hahhah biz burda 10x nedir çok zor, aşırı yüksek beklenti falan filan diye gevelerken konu sahibi arkadaş projeyi bulmuş belirlemiş bile. Ne diyelim bu seçtiğin proje cidden 10x yaparsa güncelle bizi  Grin
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 25, 2018, 06:20:20 PM

Hahhah biz burda 10x nedir çok zor, aşırı yüksek beklenti falan filan diye gevelerken konu sahibi arkadaş projeyi bulmuş belirlemiş bile. Ne diyelim bu seçtiğin proje cidden 10x yaparsa güncelle bizi  Grin

Güncel yatırıma 0.3btc diyelim. Sonra tekrar editleyeceğim bakalım durum ne 10x olmasada 9.25 felanda olabilir bilmiyorum 9.30da olabilir.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: