Bitcoin Forum
May 06, 2024, 07:00:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ncash daki balinalar  (Read 201 times)
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 24, 2018, 03:10:53 PM

arkadaşlar geçenlerde yaşanan fud döneminde all in yaparak ncash a giriş yaptım sürekli takipteyim fakat aklıma takılan ve tam olarak nasıl yorumlayacağıma emin olamadığım bir olayı anlatacağım mesela bazen bakıyorum 480 sat civarında pek emir olmuyor bazen de bakıyorum satış emirlerine 70-80-50 btc lere kadar satış emiri koyup üç beş dakika sonrasında çekiyorlar fiyatı düşürmeye çalışıyorlar milleti korkutup bazen başarılı oluyorlar bazen de millet inadına satın alıyor bu ncash da çok fena şeyler olacak gibi ya aşırı derecede dump yiyecek ve ben de dahil bir çok kişi siki tutacak ya da aşırı derecede pump yiyecek siz ne düşünüyorsunuz balinaların bu davranışları hakkında ? mesela benim düşüncem şu çaktırmadan milleti galeyana getirmeden 5-10 btc lik ufak ufak alım yaparak alttan topluyorlar ? daha az önce birisi tek seferde 14 bitcoinlik alım yaptı 480 seviyelerinden
1715022042
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715022042
Reply with quote  #2

1715022042
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
April 24, 2018, 03:17:26 PM

arkadaşlar geçenlerde yaşanan fud döneminde all in yaparak ncash a giriş yaptım sürekli takipteyim fakat aklıma takılan ve tam olarak nasıl yorumlayacağıma emin olamadığım bir olayı anlatacağım mesela bazen bakıyorum 480 sat civarında pek emir olmuyor bazen de bakıyorum satış emirlerine 70-80-50 btc lere kadar satış emiri koyup üç beş dakika sonrasında çekiyorlar fiyatı düşürmeye çalışıyorlar milleti korkutup bazen başarılı oluyorlar bazen de millet inadına satın alıyor bu ncash da çok fena şeyler olacak gibi ya aşırı derecede dump yiyecek ve ben de dahil bir çok kişi siki tutacak ya da aşırı derecede pump yiyecek siz ne düşünüyorsunuz balinaların bu davranışları hakkında ? mesela benim düşüncem şu çaktırmadan milleti galeyana getirmeden 5-10 btc lik ufak ufak alım yaparak alttan topluyorlar ? daha az önce birisi tek seferde 14 bitcoinlik alım yaptı 480 seviyelerinden

Sende oturup onlarimi izliyon? Balina dedigin adam gidip ncash almaz o emirleri koyanda 1 kisi olmak zorunda degil botlar bircok kullanicinin hesabindan yapiyor olabilir. Bu devirde fake wall gorup alan-satan varsada gecmis olsun ona.

Su kripto yatiriminizi paraniz nekadar olursa olsun alip unutmalik yapin. 2-3 tane yeni türeyen zir cahil gibi onu aldim %5 yaptim bilmemne diye exchangeleri zengin etmeyin.
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
April 24, 2018, 03:20:23 PM

Sende oturup onlarimi izliyon? Balina dedigin adam gidip ncash almaz o emirleri koyanda 1 kisi olmak zorunda degil botlar bircok kullanicinin hesabindan yapiyor olabilir. Bu devirde fake wall gorup alan-satan varsada gecmis olsun ona.

Su kripto yatiriminizi paraniz nekadar olursa olsun alip unutmalik yapin. 2-3 tane yeni türeyen zir cahil gibi onu aldim %5 yaptim bilmemne diye exchangeleri zengin etmeyin.

dostum sen anlatmak istediğim olayı anlayamamışsın maalesef. o botların yapay zekası mı var sahte duvardan 3 -5 btc alım olduğu anda o duvarlar çekiliyor : d
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
April 24, 2018, 03:23:16 PM

ncash üzerinde çok değişik oyunlar dönüyor şuna kesinlikle eminim önümüzdeki birkaç gün içerisinde ortalığın amına kesinlikle koyacaklar fakat soru şu bu iyi yönde mi olacak yoksa kötü yönde mi ? sürekli takipteyim tek seferde 15 bitcoinlik ncash alan adam bence gerizekalı değil balina ncash almaz demişsiniz çok saçma bir yorum bu
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
April 24, 2018, 03:24:32 PM

Günlük al sat yapanların işi çok zor sürekli bunları takip etmek zorundalar hem kafa sağlıklı kalmaz net o yüzden uzun vade alıp unutacaksın yine her gün piyasaya bakmanın zararı olmaz ama bu kadar ince eleyip sık dokumak her zaman sıkıntılı süreçler olur
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
April 24, 2018, 03:27:39 PM

Günlük al sat yapanların işi çok zor sürekli bunları takip etmek zorundalar hem kafa sağlıklı kalmaz net o yüzden uzun vade alıp unutacaksın yine her gün piyasaya bakmanın zararı olmaz ama bu kadar ince eleyip sık dokumak her zaman sıkıntılı süreçler olur

bağımlılık gibi alışınca bırakılmıyor ( :
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
April 24, 2018, 03:32:07 PM

NCash in market cizgisine baktigimizda yakin zamanda bir pump gelecek gibi gozukuyor. Benim tahminim bir hafta icerisinde $0.065 civarlarini gorecektir. Sonrasinda hafifi bir dusus olabilir. En son yasanan mevzular olmasaydi Ncash 7 cent i gorurdu muhtemelen.
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
April 24, 2018, 05:52:30 PM

NCash in market cizgisine baktigimizda yakin zamanda bir pump gelecek gibi gozukuyor. Benim tahminim bir hafta icerisinde $0.065 civarlarini gorecektir. Sonrasinda hafifi bir dusus olabilir. En son yasanan mevzular olmasaydi Ncash 7 cent i gorurdu muhtemelen.

umarım dediğiniz gibi olur
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 24, 2018, 06:09:37 PM

Ncash de yaşanan sahte partnerlik/ortaklık skandalı onun yatırımcıları tarafından güvensiz bulunmasına neden oldu ve düşmeye sebep oldu. Ben balinaların etkisinin sınırlı olduğunu düşünüyorum.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 24, 2018, 06:41:12 PM

evet hocam bende bunları tespit ettim, ne zamandır ağız tadı ile bir trade yapalım dedik gene de bunlara denk geldik
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 24, 2018, 06:46:13 PM

Bu ortaklık yaptık deyip partnerlerinin logolarını koyuyorlar ya bu partnerlere twitterden mesaj atıp bunu doğrulamalıyız. Ortalık çakal kaynıyor anasını
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
April 24, 2018, 07:21:52 PM

Bende bazen hızlı alım satımlar yaptığım için o duvarların konup kaldırıldığını gördüm. Şahsi fikrim ncash çöp bile olsa yön yukarı.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 24, 2018, 07:28:26 PM

Saka gibi bi durum kisaca her yerde oldugu gibi oyun alanina cevirdiler ncashi de ya tamam abi sizsiniz de birakin biz de agzimizin tadiyla bi trade yapalim be hep mi siz kazanacaksiniz yeter da
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
April 24, 2018, 07:40:40 PM

konuyu açtığımdan beri 470 e çekip 485 e kadar yüklü alım yapıp sonra tekrar 470 e çekiyorlar çok fena patlayacak gibi yukarı doğru
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
April 25, 2018, 09:01:59 PM

Yakın zamanda iyi yükseleceğine eminim.Bir miktar bekletiyorum.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 25, 2018, 09:07:03 PM

Ncash, Storm ve Trx in balinası çok. Üçününde yıl içinde 1000 sat ve üzerini göreceğini düşünüyorum.

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
April 25, 2018, 09:19:01 PM

Benimde bir ara vaktim boldu. Al-sat la uğraşmaya çalıştım. fakat gördümki bana göre değil. İnsanın çelik gibi sinirleri olmalı. Benorta ve uzun vade yatırımcısıyım.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
April 25, 2018, 09:30:55 PM

Balinalarla baş edemezsin onlar balina mı bilmiyorum en iyi yapacağın iş izlemek olabilir. Ben geçmişte litecoin gibi büyük coin'lerde balinaları çok izlemiştim trade yapman bir şey değiştirmiyor. En iyisi bekleyeceksin.
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
April 25, 2018, 09:43:34 PM

Balinaların son zamanlardaki ellerinden bırakmadıkları oyuncaklarından biri olduğunu düşünüyorum. Ben alım satım yapmadım en dipten almadıktan sonra korkuyorum bu tarz coinlerden.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: