Bitcoin Forum
May 14, 2024, 10:46:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Offline mew kullanımı  (Read 224 times)
hypnosis5
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile WWW
May 19, 2018, 02:28:55 PM

ben wallet senkronize olmadan nasıl calısıyor onu anlayamadım . offline walletda ne coin yollayabilirsin , ne bakiyene bakabilirsin. o zaman ne işe yarıyor ki offline wallet acmak Smiley direk ağa baglanmadan wallet acmak mümkün mü onu bilmiyorum tabi

ben de aynı sorunun cevabını arıyorum. Mew'de bir tokenı ya da ethereum'u göndermek istediğiniz de transaction oluşabilmesi için  online olmanız gerekiyor diye biliyorum. Offline olarak nasıl transaction oluşturacağız. bu anlamda sadece içini görmek istiyorsam zaten ethplorer ya da ethersacn kullanıyorum. neden mew'e gireyim?
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
May 19, 2018, 07:23:27 PM

Paramız olsa da Ledger alsak diyeceğim ama para yok işler kesat. Offline kullanım bence en mantıklı olanı ancak ona da bir yol bulur bu siber hırsızlar. Halbuki şurada emeğimizle, sermayemizle uğraşıyoruz. Biz fakirlerden ne istiyorsunuz kardeşim. Gidin balinalara saldırın. Fakir fukara ile ne uğraşıyorsunuz.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
May 19, 2018, 07:44:03 PM

Ben offline mew kullanmadım ancak bu şekilde kullanmak güvenlik açısından iyi olabilir. En azından bir seçenek olarak yol gösterici içerik olmuş. Paylaşım için teşekkürler.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
May 19, 2018, 08:08:44 PM

Ledger alcak kadar para bulundurmuyorum fakat offline kullanmak bir derece fazla güvenlik önlemi demek. Paylaşım için teşekkürler

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 19, 2018, 08:45:02 PM

Peki bu mereti paper wallet şeklinde kullanan var mı? Biraz araştırınca en iyi yöntem paper gibi görünüyo. Qr ile pratik login olabiliyoruz hem güvenli hem pratik gibi geldi ama bilmiyorum kullananlar anlatırsa güzel olur.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 28, 2018, 03:14:05 PM

İmkanınız varsa en güzeli donanımsal cüzdan kullanmak eğer ona gücünüz yetmiyorsa, bir tane usb ye çalışan linux sürümü kurup kripto para işlemlerini ondan yapın ve her aşamada girdiğiniz adresleri iyice kontrol edin.

kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
May 28, 2018, 06:40:16 PM

metamask ile offline mew kullanabiliyor muyuz yoksa private keyle mi oluyor sadece.

ben online mewi metamask ile kullaniyorum. şu ana kadar bi sorun yaşamadım ama yine de tereddüt ediyor insan.

en güzeli ledger gibi duruyor ama onda da erc20 desteği yok sanırım.trezor mu kullanmak lazım bu durumda?

edit: şimdi tekrar baktım da erc20ler destekleniyormuş ledgerda. Nerden aklimda kaldiysa desteklenmiyor diye okumuştum sanki bi yerde.

,........
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: