Bitcoin Forum
June 18, 2024, 12:25:30 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Alman Projesi Unibright!  (Read 1749 times)
coinfinder000
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

Swipe

View Profile
May 23, 2018, 04:18:52 PM

Ben web cazdanından ETH adresine transfer edemedim. Pending' de bekliyor. Nasıl yapılıyor acaba .

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 23, 2018, 04:23:34 PM

Coinmarketcapta listelendiği gün güzel çıkış yakalamıştı ama dün ve bugün düşüş yaşadı. Hem de ico fiyatının altina kadar düştü

umutdmrx
Member
**

Activity: 104
Merit: 10

View Profile
May 29, 2018, 08:09:56 AM

0,1 altina sarkar diye bekledim , sarkma olmucak sanirim , marketcap dusuk,  hali hazirda yazilim sektorunde faaliyet gosteren,    musteri portfoyu olan bir firma , bir white paper yazalim , sonra onumuze bakariz  gibi degil. Rekabet cogaldikca, sektorde onceden faaliyet gosterip , musteri portfoyu olan firmalarin bir tik onde olacagini dusunuyorum.

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
May 29, 2018, 09:12:46 AM

Bountysine katılan member üyeye 10 hafta karşılığında 1300 dolar civarında para bırakmış bence gayet güzel bir bounty dağılımı olmuş Türk forumunda çok görmedim imzasında olan arkadaşlardan
karya741
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 2

View Profile
May 29, 2018, 09:42:05 AM

enfarktus çok güzel bir proje beğendim. Teşekkürler
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
May 29, 2018, 10:30:00 AM

unibright yatırımcısını üzmeyecek tokenlerden uzun vadede daha iyi yerlere gelecektir.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
May 29, 2018, 11:09:01 AM

Uzun dönem icin önerdigim tek projedir kendisi.
cangxang
Member
**

Activity: 114

View Profile
May 29, 2018, 11:41:43 AM

Almanlar arabada iyiler kızları da iyi ama projeerini bilmem ben ıcoya katılmayacağım arkadaşlarında dediği gibi belki bounty o da sosyal medyasına katılırım katılırsam

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
May 29, 2018, 02:14:13 PM

Almanlar arabada iyiler kızları da iyi ama projeerini bilmem ben ıcoya katılmayacağım arkadaşlarında dediği gibi belki bounty o da sosyal medyasına katılırım katılırsam

icosu zaten bitti hocam , suan hali hazirda idex de.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
December 20, 2018, 03:49:32 PM

yazılanlara ve övgülere bakılırsa sağlam bir projeymiş gibi duruyor fakat ne yazık ki bountysini kaçırmışım. almanlara güvenilir ama alım için doğru zaman mı emin olamıyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
December 20, 2018, 04:01:47 PM

Geç haberim olan bir proje umarım güzel bir alım fırsatı oluştururda böyle devlerin arkasında durduğu bir projeye yatırım yapabilirim.

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
December 20, 2018, 05:30:03 PM

Başlık biraz sessiz kalmış, hareketlendirmeye ihtiyaç var. Unibright, Almanya'nın ve doğal olarak da Avrupa'nın en büyük ulaşım(tren) şirketi olan Deutsche Bahn ile çalışmaya başladı. Bu çalışmayla Deutsche Bahn'ı blockchaine adapte edecekler. Bu şekilde bilet satışından tutun, otel konaklama hizmetleri, yeme-içem gibi alanlarındaki tüm işlemleri Unibright'ın sunacağı altyapıyla yerine getirecek. Bir de söylenti olarak Lufthansa ile de benzer bir çalışmanın anlaşma aşamasında olduğu konuşuluyor.

Lufthansa batmadı mı ya ben battı diye biliyordum ama reel hayata entegrasyon adına Çok güzel bir çalışma olabilir imza kampanyası da yapmıştı bu yanılmıyorsam ben girmediğim için pişman olmuştum şu an iyi düşmüş aslında sepete atılabilir küçük bir miktar
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
December 20, 2018, 05:39:07 PM

Çok güzel bir proje. İco zamanında param olmadı diye alamadım. Zaten borsada listelendikden sonra ico fiyatını üsteledi.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
December 20, 2018, 05:50:18 PM

ben bunun bountysine katılmıştım diye hatırlıyorum ama pek emin olamadım neyse bir bakayım katılmış mıyım katılmamış mıyım, hatırlatma iiçin teşekkürleerr....
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 20, 2018, 07:20:45 PM

Bu konuyu gördüğüm iyi oldu. ICO zamanında bir göz atmıştım. O zamanki ICO fiyatı 0,14 dolarmış. Şimdi baktım CMC üzerinden 0,02 dolara düşmüş, ama sürekli bir düşüş yaşamış 6 ay boyunca.
Bu projenin destekçileri arasında Siemens, Samsung, Unilever, Microsoft olduğunu yazmış başlığı açan arkadaş. Ben hatırlayamadım ama yazdığına göre demek ki böyleymiş. Mahşerin 4 atlısı gibi bir şey olmuş. Bu kadroyla en dandik projeye bile girsen kazanırsın. Arkasında bu kadar sağlam markaların olduğu bir proje nasıl oluyor da bu fiyatlara düşebiliyor aklım almadı benim.
Ya uyduruktan yazdı firma bunlar destekçilerimiz diye... Ya etkinlik sponsoru gibi geçici bir şeydi bunlar... Ya da markalar projeden çekildiler. Başka türlüsü gelmiyor aklıma.
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
December 20, 2018, 07:34:52 PM

klasik ico hareketetleri softcap te yapsa hardcap te yapsa sonuç aynı. en iyisi eğer biraz tutunursa borsalara çıktığı zaman almakta fayda var. ico dan alırsanız ciidi ele veriyorlar. şuan için arkadaş yazmış 0.02 dolar ne demek abi eğer ki ico dan alan varsa ve hala elinde tutuyorsa zararı çok demektir.
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
December 20, 2018, 07:45:41 PM

Çok güzel bir proje. İco zamanında param olmadı diye alamadım. Zaten borsada listelendikden sonra ico fiyatını üsteledi.

o zaman belki ico fiyatını üstelemiş olabilir ama şuan ki hali nasıl ona bakmak lazım. eğer ki ico dan alıp satan varsa karda diyebiliriz. ama sonradan borsaya girince alan varsa ve satmadıysa şuan için kesinlikle ciddi zarardadır

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Ecol
Full Member

Merit: 102

View Profile
December 20, 2018, 11:20:24 PM

Son günlerdeki artıştan Unibright da pay almış neredeyse 2x yapmış 3 günde ama uzun vadeli yatırımcıları yine zararda roadmaplerine sadık kalıp bazı icolar gibi kepenk kapatmazlarsa ileride başarılı olurlar bence.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 21, 2018, 02:11:46 AM

Unibright uzun vadede güzel sonuçlar verebilecek bir projeye benziyor, çünkü doğrudan kurumsal müşterilere çalışıyorlar ve piyasada bu adamların yaptığı işe benzer bir iş yapan başka bir proje yok bildiğim kadarıyla.

Eth bazında ico fiyatının fazla altına düşmemiş, yani icosuna katılmayıpta dolara veya btc'ye geçmek yerine etherde kalan birisi yine aynı miktarda zarar edecekti.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
December 21, 2018, 05:10:22 PM

projenin neden bu kadar az ilgi gördüğünü tam anlayamadım ben de. en azından bountysi gündem olabilirdi ki gündem olsa kazanabilirdik de.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: