Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:53:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Borsalar ERC-20 tokenleri kapatıyor (Bug Bulunmuş)  (Read 737 times)
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 25, 2018, 02:23:33 PM

Ya sürekli bir spekülasyon, sürekli kafa karıştırma, yatırımcıyı bunaltan sıkıntılı durumlar söz konusu yine, bitcoin yada altcoinler ne zaman havaya girse birileri cebini doldurup karını aldıktan sonra düşürüp tekrar dipten toplamaya başladılar, işin iyice suyunu çıkardılar.

temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 25, 2018, 02:58:04 PM

valla borsalara bakıyorumda hiç bir özel bir durumdan bahseden birileri yada uyarı paylaşımı yok ! ben mi bulamadım
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
April 25, 2018, 03:02:17 PM

Umarım sorunu kısa surede cozerler devamlı bır fud haberler karalamalar cıkıyor ısler ıyıye dogru gıderken böyle piyasa baska yrde yok aq Cheesy
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 25, 2018, 03:03:26 PM

Her zaman aşağı basacak bı bahane buluyorlar. Belki de gerçekten durum ciddi ama böyle bir ortamda gelmesi akıllarda soru işareti oluşturuyor.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 25, 2018, 03:05:59 PM

Polo şimdilik yeniden kullanıma açmış. Demekki balinalar almışlar alacaklarını  Grin

https://twitter.com/Poloniex/status/989158011901042689

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 25, 2018, 03:12:17 PM

Benim hesabıma spam token atmıslar sizdede varmı
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 25, 2018, 03:15:52 PM

valla ben yayınlanan blog baktım en atttada olayı kimin bulduğunu yazıyor

https://peckshield.com/

ilginç olan sa yazının tamamına bakıldığında EOS blok zinciri reklamı yapılıyor gibi geldi ingilizcem çok iyi sayılmaz anladığım kadarıyla.

kafamdaki soru şu
1. Aq EOS zincirini niye anlattın sonra
2. Bu sözleşmedeki tokenleri kim kullanıyor yada https://peckshield.com/ elemanlarmı bu tokenleri uydurdu da  sonra aaa biz ne bulduk mu Diyorlar ?
3. Olay gerçekten doğru olduğunu kabul edelim Vitalik twitter sayfasından niye hiç bişey yazmıyor anlamadım!

Derin bir FUD var ama inşallah sikko coinlerin sözleşmelerinden kaynaklı bir durumdur zincirle ilgli bir sorun olmadığı sürece mesele yok.

4. Böyle bir boşluk dururulması gerekiyorsa yakın zamanda casper geçiş olabilir.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 25, 2018, 03:40:05 PM

Yine tatsız muhabbetler başladı, bir fırsat vermiyorlar ki şu piyasa istikrarlı düzgün bir yükseliş dönemi yaşasın. Ortalık kıpkırmızı ama bu muhabbetin çözümü bulunduktan sonra yine düzeleceği düşüncesindeyim, umarım yanılmıyoruzdur

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
xiaoyum
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

Blockchain with solar energy

View Profile
April 25, 2018, 03:41:58 PM

Bu olayın bütün token ları etkilediğine kesinlikle inanmıyorum resmen ağır fud. Myetherwallet üstüne bunun gelmesi de altcoinlerde bizi nasıl bi bull marketin beklediğinin habercisi, ne demişler kötü haber bol para getirir (şimdi uydurdum.)

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 25, 2018, 03:42:05 PM

Günlük işlem hacmine göre dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsası olan Hong Kong merkezli OKEX borsası, akıllı kontrat sisteminde saptanan bir açık sonucu; tüm ERC 20 uyumlu tokenlerin yatırma işlemini bir süreliğine kapattı.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada geliştiricilerin BatchOverFlow adını verdikleri bir açığın saptandığına değinilirken, bu açığın kötü niyetli kişilere fiyat manipülasyonu yapma şansı verebileceğinden dolayı, tüm ERC 20 uyumlu tokenlerin yatırma işlemlerinin bir süreliğine durdurulduğu açıklandı.

Haberin kaynağı : https://koinbulteni.com/akilli-kontrat-sisteminde-acik-bulundu-okex-erc20-uyumlu-tokenleri-isleme-kapatti-15508.html
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 25, 2018, 04:19:31 PM

Bu olayın bütün token ları etkilediğine kesinlikle inanmıyorum resmen ağır fud. Myetherwallet üstüne bunun gelmesi de altcoinlerde bizi nasıl bi bull marketin beklediğinin habercisi, ne demişler kötü haber bol para getirir (şimdi uydurdum.)
Ata kardeş sözün güzel olmuş, tuttum.. Grin
Şaka bir yana manipülasyonun bokunu o kadar çıkardılar ki, artık eskisi gibi etkilemiyor piyasayı, ki, bu çok iyi bir şey. Tamam kazanç sağlayan dalgalanmanın da temel sebeplerinden birisi de manipülasyon ama bir süredir (sadece son düşüş döneminden bahsetmiyorum) rayından çıkmıştı bu iş. Ben de dediğin tarzda bir durum yaşanacağını düşünüyorum, kendimi kandırdığım ya da avuttuğumdan değil, panik mizaçlı birisi de değilim, mantığım bana bunu söylüyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 25, 2018, 04:26:54 PM

Benim hesabıma spam token atmıslar sizdede varmı

bi ara vardı. penistoken gelmişti sonra baktım kaybolmuş. adı vardı sadece bir sike yaramadı. kendiliğinden kayboldu  Cheesy Cheesy Cheesy
M.Terzi
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
April 25, 2018, 04:29:14 PM

Bokunu çıkardılar işin iyice. Her Erc20 token için geçerli bir durum değil anladığım kadarı ile. Bazı tokenlerde sadece bu problemler var. Tabi bir kaç günde piyasa toparlandı bir kaç hafta bu tarz haberlerle düşürürler. Alışıldık bir durum nasılsa hep aynı senaryo.
mela79879
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
April 25, 2018, 04:35:01 PM

Butun erc20 tokelerini etkiledigini bende sanmiyorum zaten makalede buyun tokenler etkilenmemistir yaziyordu
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 25, 2018, 05:18:07 PM

Ben anlamadım ya her gün bir darbe geliyor, sonumuz hayrolsun bu erc 20 token piyasası büyük bir piyasa kim neyi amaçlıyor ne yapmak istiyor çözemedim ....
kevindeangelis
Full Member

Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
April 25, 2018, 05:56:19 PM

Acaba ne zaman yine saçma sapan bir şey patlak verecek diye düşünmeye kalmadan hoppp önünü kestiler her zamanki gibi. Yahu bari bir müddet şu piyasaya huzur verin de kendine gelsin, hep ya bir vukuat ya bir FUD patlak veriyor.

phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
April 25, 2018, 06:38:17 PM

Piyasaya zarar vermek için herşeyi yapıyorlar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
April 25, 2018, 06:56:53 PM

Ne hikmetse çok güzel bir yükselişin ardından buldular bu bugu ilginç. Takip edememiştim bugün ama düşüşten ötürü birşey olduğunu tahmin etmiştim demek ki buymuş durum. Hala geçerli mi durum acaba. Forkdelta'da deposit etsek sorun olur mu ki?

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 25, 2018, 07:10:52 PM

Iyice tadini kacirdilar yalniz.. Resmen son düsüs erc20 yuzunden oldu. Muhakkak cözum bulunurda ortalikta bu kadar fud haber yayilmasina anlam veremedim. Yakinda kokusu cikar..
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
April 25, 2018, 07:32:26 PM

Çok aman aman bir bug olmuş olsa kısıtlamak şöyle dursun erc20 token ticaretini yasaklarlardı piyasadada son derece üst düzey sallantı olurdu ortalık birbirine girerdi. Yükseliş dönemi yaklaştı tepişiyolar nasıl mal toplayabiliriz diye Smiley Ee eskisi gibi millet koyuvermiyor malını hemen havadan geldi bu diye.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: