Bitcoin Forum
April 27, 2024, 04:03:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Protein Tozları Satılır [ Hanımlar Beyler, Proteinciniz geldi ] Yaz Geldi..  (Read 310 times)
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 6

View Profile
April 25, 2018, 02:18:36 PM

Merhabalar.

Yaz geldi, baklava sezonlarına hazırmıyız ? Değilsek, Protein takviyesini yapalım Smiley

Şaka maka, Sporla aktif olarak uğraşan, veyada spora başlamak isteyen kişiler için, protein satışlarımız başlamıştır.
Protein tozlarımız %100 orjinal, adınıza faturalı ve tüm ürünler kargo dahil bir şekilde gönderilmektedir.

İstediğiniz protein ürününü konu altından yazarak fiyatını öğrenebilirsiniz.

Ödemeler sadece bitcoin ile yapılır.

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr ÇİKOLATA : 215 TL
Scitec Creatine Monohydrate 500 Gr AROMASIZ : 60 TL
Universal Animal Cuts 42 Paket AROMASIZ : 200 TL
Weider 100% Whey 2270 Gr (USA) ÇIKOLATA : 315 TL
Big Joy Xtend BCAA Protein Bar 50 Gr ÇİKOLATA-HİNDİSTAN CEVİZİ : 8 TL
Scitec Whey Professional Whey Protein 5000 Gr ÇİKOLATA : 400 TL

Listede olmayan ürünler için iletişim kurabilirsiniz.

Teşekkürler.
1714233812
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714233812
Reply with quote  #2

1714233812
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714233812
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714233812
Reply with quote  #2

1714233812
Report to moderator
a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
April 25, 2018, 06:17:05 PM

Helal olsun hocam. Forumda seyahattan tutun protein tozuna kadar hepsi bulunuyor sizde Smiley
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
April 25, 2018, 08:41:37 PM

o baklava dedigin keske proteinle yapılabilse.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
burakyilmaz
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
April 26, 2018, 10:00:11 AM

bu tozların içine eroin koyuyorlar diye duydum, zaten içinde beyaz toz olduğu için belli olmuyormuş, ama yerken dikkat edin.

Eroin pahalı bir şey değil mi? Pek mantıklı durmuyor.
Kuzan
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
April 26, 2018, 06:20:08 PM

bu tozların içine eroin koyuyorlar diye duydum, zaten içinde beyaz toz olduğu için belli olmuyormuş, ama yerken dikkat edin.

Yok dostum kokain kullanılıyor onlarda eroin olsa duramazsın.
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
April 26, 2018, 06:31:11 PM

Yok dostum kokain kullanılıyor onlarda eroin olsa duramazsın.

Yok daha neler, ne amaçlı duyuyorlarmış onuda araştırın da gelin hocam.  Wink Wink
mahmutbey
Member
**

Activity: 128

View Profile
April 29, 2018, 07:35:13 AM

Eroin mi Smiley)) Yıllardır kullanırım böyle bir  yorumu ilk defa duydum. Yıllardır kullandığım eroin değil protein tozu bu arada  Grin

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 29, 2018, 09:30:43 AM

Hocam saf mısın olur mu öyle şey maliyetini niye arttırsınlar Cheesy Cheesy

Btc ile ödeme yaparak protein tozu almak güzel fikirmiş fakat fatura işini nasıl yapıyorsunuz?
Fiyatlar da fena değil, n11 vb yerlerden çek ile de aynı fiyatlara satın alabilirsiniz ama ödemenin bu şekilde olması ilgi çekici

Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 29, 2018, 04:24:08 PM

Merhabalar.

Uzun zamandır yazmayım diyorum ama, sanırım eroin veyada uyuşturucu olayını atan kişi ya trol amaçlı attı, yada bilmeyerekten attı.
Şimdi şöyle birşey var arkadaşlar,
Bu protein tozlarının %99 u ithaldir.Geri kalan %1 lik kısım yerli üretim olan protein tozları.
Birde bu işin merdiven altı boyutu var, adamlar ünlü bir markanın paketini falan ayarlıyor, ünlü marka adına satış yapıyor aslında içine koydukları çoğu şey bildiğimiz nesquik veyada farklı tarzda olan şeyler.
Eroin olayına denk gelirsek, Eroin işini yapan kişiler, yine aynı zamanda yurtdışından protein tozu olarak gümrüğe bildirip, uyuşturucu ticareti yapan kişilerdir.Kutuların içine uyuşturucuyu yerleştiriyorlar, gümrük memurlarıda protein tozu diye incelemiyorlardı.Zaten bu işi ayaküstü incelemeniz mümkün değil.Adama nediyeceksiniz abi 1 bardak su getir şunu karıştıralım içelim kafa yapmazsa uyuşturucu değilmidir diyeceksiniz ?

Uyuşturucu haberleri için : https://www.sabah.com.tr/yasam/2017/01/24/protein-tozu-dedi-bonzai-maddesi-cikti

Ve buna benzer birçok şey var.

Teşekkürler.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 29, 2018, 05:13:34 PM

fiyatta indirim yaparsan optimum gold alabilirim üç dört kutu ister nakit istersen de istediğin kripto para ile çünkü şu anki fiyatların zaten güncel piyasa fiyatları
adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
April 29, 2018, 08:11:07 PM

bu tozları dikkatli kullanmak gerekiyor arkadaşlar aşırı kullanımda böbrek değerlerinizi yükseltir. ve böbrek yetmezliği sarılık yapar onun için çok dikkatli olunması gerekir.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 29, 2018, 08:16:23 PM

bu adamın ilanları gayet güzel, forumda çeşit çeşit şey satıyor kripto para ile ki bu oldukça güzel bir şey
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
April 30, 2018, 06:45:31 AM

optimum'un protein tozunu kullanıyorum gayet memnunum açıkcası tavsiye ederim elinizde optimum gold standart BCAA Varmı hocam?

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
DByte
Member
**

Activity: 164

View Profile
April 30, 2018, 07:27:24 AM

Ürün firmadan bize mi kargolanacak yoksa siz kendiniz mi kargoya vereceksiniz? Demek istediğim ürün bana X firmasından mı gelicek yoksa kişisel olarak sizden mi?
DByte
Member
**

View Profile
April 30, 2018, 11:13:10 AM

Kafama takılan bir kaç şey var, piyasanın en ucuzu ve direkt firmadan bize geliyor.

Çalıntı kartla bize drop yapılmadığından nasıl emin olacağız? Açıklar mısınız.  Wink
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 30, 2018, 11:38:35 AM

Merhabalar.

Konuya soru gonderen herkese cevaplari mesaj yoluyla iletilmiştir.

Kafama takılan bir kaç şey var, piyasanın en ucuzu ve direkt firmadan bize geliyor.

Çalıntı kartla bize drop yapılmadığından nasıl emin olacağız? Açıklar mısınız.  Wink

Sadece bu forum icin birçok farkli kisiden bircok farkli ticaretim oldu sadece bu forum icin bahsediyorum diger platformlari dahil etmiyorum.

Sizin dediginiz gibi herhangi bir durum soz konusu olsa heralde okadar ticaretten bir acik verirdik.

Firmalarda ortaklik sistemleri mevcut bu sistemlere kayitliyiz az bir kar marji ile bu isi yapiyor ustune btc eth ripple gibi para birimlerini kabul edebiliyoruz.

Teşekkürler.
DByte
Member
**

View Profile
April 30, 2018, 12:44:53 PM

Merhabalar.

Sadece bu forum icin birçok farkli kisiden bircok farkli ticaretim oldu sadece bu forum icin bahsediyorum diger platformlari dahil etmiyorum.

Sizin dediginiz gibi herhangi bir durum soz konusu olsa heralde okadar ticaretten bir acik verirdik.

Firmalarda ortaklik sistemleri mevcut bu sistemlere kayitliyiz az bir kar marji ile bu isi yapiyor ustune btc eth ripple gibi para birimlerini kabul edebiliyoruz.

Teşekkürler.

Kusura bakmayın, bu konuda bir kere ağzım yandı. Mahkemelerde süründük.

Açtığınız tüm satışlar, illegal sektörde kolaylıkla satışı olanlar olunca dikkatimi çekti. Eğer bahsettiğiniz fiyatlar gerçekten ortaklık sistemi ile geçerliyse ilgili firmadan da sizin adınızı sorarak teyid alabilirsem 2.500 3.000 TL toplu bir alım gerçekleştireceğim. Diğer platformlardan multi konu linklerini alabilir miyim? Teşekkürler.
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 30, 2018, 02:06:18 PM

Merhabalar.

Teşekkürler.

Kusura bakmayın, bu konuda bir kere ağzım yandı. Mahkemelerde süründük.

Açtığınız tüm satışlar, illegal sektörde kolaylıkla satışı olanlar olunca dikkatimi çekti. Eğer bahsettiğiniz fiyatlar gerçekten ortaklık sistemi ile geçerliyse ilgili firmadan da sizin adınızı sorarak teyid alabilirsem 2.500 3.000 TL toplu bir alım gerçekleştireceğim. Diğer platformlardan multi konu linklerini alabilir miyim? Teşekkürler.

Merhabalar.

Size daha once mesaj yolu ile iletisim bilgilerimi gonderdim iletisim kurabilirsiniz.

Teşekkürler.
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 30, 2018, 10:52:08 PM

Hocam weider whey coffe deluxe, 900 gr, fiyatı ne kadar?

beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 01, 2018, 03:38:28 PM

hocam ürün artık üretilmiyor dediniz ama internette mevcut şu anda, bir de muadil aynı tatta bir şeyler var mı, aynı ya da daha kaliteli
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: