Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:12:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yeni Nesil LinkedIn: MOONLİGHT  (Read 211 times)
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
April 26, 2018, 09:31:55 AM

Neo mottosu olan Smart Economy'i oluşturmaya devam ediyor. BUgün inceleyeceğimiz  Neo projesi Moonlight (LUX)
Moonlight.io
   Nedir?
   Moonlight, şirketlerin işe alacakları yetenekleri tanımasını ve işe almasını kolaylaştırmayı amaçlayan akıllı bir ekonomi işgücü platformudur.  Önceki iş deneyimlerinin doğrulanamaması, işverenlerin “iş için doğru kişiyi” bulmalarını engeller ve çalışanların da hayalini kurdukları işi bulmasının önüne geçer. Burada devreye  Moonlight girmekte. Moonlight bu zorlukları güvenilir CV’ler ve işveren-işveren eşleştirme algoritması kombinasyonu ile ele almayı amaçlamaktadır. İşçiler, Moonlight platformunda işe alındıktan itibaren , platformdaki görevleri tamamladıkça; deneyimleri, görevi tamamlamak için gerekli becerileri , katılımcı tarafların yorumları akıllı sözleşmeler aracılığıyla blok zincirine kaydedilecek ve bu da  çok boyutlu ve doğrulanabilir bir iş deneyimi kaydı oluşturulmasını sağlayacak. Böylece Moonlight'ın kapsamlı bir işe alım çözümü olacak. Becerileri ve deneyimler hakkında yalan beyanda bulunamama özelliği sayesinde Moonlight projesi UpWork, Freelancer ve LinkedIn gibi mevcut platformların daha üstün bir platform olacak.

Partnerlikler ve Etkinlikler

1.   Neo Global Capital 1.000.000 $’lık yatırım yapacağını açıkladı.
https://twitter.com/Moonlightdotio/status/989075151328284672.

Daha önceden Neo  Global Capital’in yatırım yaptığı diğer tokenler ve ICO’larından bu yana kazandıkları değerler.

ICO fiyatı        Şimdiki Fiyatı
Ontology   :    0.20 USD            5.13 USD
Trinity       :    0.06 USD            0.11 USD
Switcheo   :    0.016 USD          0.051 USD

2.   2-4 Mayıs’ da Smart Economy Expo’ya katılacak. Bu fuara katılan diğer projeler: NEX, City of Zion, Ontology

Takım

Ekibin tamamı aynı zamanda City of Zion developer olarak görev yapmakta. Ethan Fast da advisor koltuğunda oturuyor.

Token Satışı:

Token kısaltması LUX. Max supply 1 milyar LUX olacak. %25 pre-sale, %25 public sale’ de satılacak. Daha token satış tarihi bile belli değil ancak fiyatı NEO, GAS, ETH bazında belirlendi ve değişiklik olmayacak

1 NEO = 2000 LUX
1 GAS = 800 LUX
1 ETH = 15000 LUX

Bağlantılar

Site   : https://moonlight.io/
Twitter    : https://twitter.com/Moonlightdotio
Telegram : https://telegram.me/Moonlightdotio

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715544736
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715544736
Reply with quote  #2

1715544736
Report to moderator
1715544736
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715544736
Reply with quote  #2

1715544736
Report to moderator
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
April 26, 2018, 10:07:58 AM

Bounty sine katıldığım bir proje o zaman çok sevmiştim. Ancak son durum nedir takip edemedim. Sosyal medyada aktiflerdi devamlı bilgi ve gelişmelerden haber ediyorlardı. Açıkçası bu benim için önemli umarım başarılı olur.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
April 26, 2018, 10:14:38 AM

Neo projeleri tam bu dönemde borsalara giriş yapıyor, yakın zamanda ben neo projelerinden bir patlama bekliyorum açıkcası, son olaylarda da insanların ethereum'a karşı güveni kırıldı zaten

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
April 26, 2018, 05:07:31 PM

Güzel proje ama benzer şekilde Boontech ve Sancoj projeleri de var hatta bunlardan Boontech'in İBM ile partnerlik anlaşması var ve sistem şu anda aktif halde. Hatta daha önemlisi Boontech bir amerikan projesi. Moonlight'ın ise token sayısının yüksek oluşu bir handikap olabilir.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 26, 2018, 05:10:09 PM
Last edit: April 26, 2018, 06:09:10 PM by lossnet

NEO son zamanlarda gerçekten iyi gidiyor. Sürekli kendini geliştirerek yola devam ediyor. NEO artık yeni platform coinimiz ve Ethereum'u geçebilecek potansiyeli var.
Bu proje de diğerleri gibi olursa sağlam giriş yapar. Sonuçta arkasında yine NEO Global Capital var ve yine fonlama yapacak. Benim sadece bu projenin mevcut piyasada nasıl işlevsel hale gelip yayılabileceği noktasında tereddütüm var. LinkedIn benzeri sosyal ve etkileşimli bir yapıyı kripto piyasasına oturtturmak ve geliştimek hayli zor olacaktır. İzleyip görelim bakalım:)
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
April 26, 2018, 05:39:36 PM

Neo projeleri tam bu dönemde borsalara giriş yapıyor, yakın zamanda ben neo projelerinden bir patlama bekliyorum açıkcası, son olaylarda da insanların ethereum'a karşı güveni kırıldı zaten

Neo daha önceden de çok konuşulan bir coindi, kendi içerisinde bir platform oluşturarak yeni projelere adım atması heycan verici olmuş, gelişmeleri bekliyoruz.
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
April 26, 2018, 06:19:12 PM

piyasaki ico-token ,coin vs %99 u hayal satıyor. elle tutulur olanlar geleceğimize şekil verecek.onlarda 5-10 adet zor çıkar sanırım
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
April 27, 2018, 01:28:57 PM

Son zamanlarda Neo projeleri de artmaya başladı. Oluşturulan projede rakiplerden çok güçlü olanlar var. Özellikle IBM ile anlaşması bulunan BOONTECH projenin devleri arasında diyebilirim. BOONTECH gibi bir devden daha ileri bir proje tasarlayıp iyi anlaşmalarla yönetebilirlerse ve ilerde token miktarını düşürmek için yakma yoluna gidebilirlerse o zaman yatırımcı sayısı artacaktır.

cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
April 28, 2018, 12:26:14 PM

piyasaki ico-token ,coin vs %99 u hayal satıyor. elle tutulur olanlar geleceğimize şekil verecek.onlarda 5-10 adet zor çıkar sanırım

Aynen öyle ama ne yapalım bu imza kampanyaları vs olmasa bize de ekmek çıkmayacak, umalım da katıldığımız kampanyalar borsaya girsin ve tokenlerimizi dağıtsınlar.

mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 28, 2018, 01:49:42 PM

Bir projenin NEO tabanlı olması benim için 1-0 önde başlaması anlamına geliyor. ETH göre daha çok incelenmeleri, NEO tabanlı Tokenlara yatırım yapmayı kolaylaştırıyor.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
April 28, 2018, 01:56:40 PM

Okudum. sonra döndüm bir daha okudum. sonra fındık fıstık ve kola alıp geldim bir daha okudum. günlük komedi izleme ihtiyacımı giderdim.
review lere bounty kısmına gelince koptum zaten.
hem eski işverenler hem işçiler ağda olacak, işten kovduğum veya beni işin ortasında yarıda bırakıp gitmiş personel için üşenmeyip chain e değiştirilemez kayıt gireceğim.
Tabi! çok işler. ama neo ico su olduğu için nereden bakarsan x2 si var Smiley
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 28, 2018, 03:19:51 PM

Okudum. sonra döndüm bir daha okudum. sonra fındık fıstık ve kola alıp geldim bir daha okudum. günlük komedi izleme ihtiyacımı giderdim.
review lere bounty kısmına gelince koptum zaten.
hem eski işverenler hem işçiler ağda olacak, işten kovduğum veya beni işin ortasında yarıda bırakıp gitmiş personel için üşenmeyip chain e değiştirilemez kayıt gireceğim.
Tabi! çok işler. ama neo ico su olduğu için nereden bakarsan x2 si var Smiley

Aynı görüşe katılıyorum. Millet artık blockchain üzerinde bir şey olsun da ne olursa olsun diyerek, garip projeler üretmeye başladı. Bir kere şunu anlamamız lazım, her şey blockchain üzerinde olmalı diye bir mantık yok. Bu altyapıya uyan var, uymayan var. Millet bakıyor, günlük hayattan aktarabileceğimiz ne var? Linkedin. He tamam hadi yapalım, illa para toplarız. Böyle bir mantık olabilir mi?

Neo çok farklı bir platform. Gerçekten ETH ile kafa kafaya gideceğini düşünüyorum. Ama bu insanların sırf neo tabanlı diye her çıkan icoya yatırım yapması da maalesef yanlış oluyor. Neyse yakında bu da kırılacaktır.

Tavsiyem ufak ufak NEO toplayın, blockhain mantığı ile tersleşen projelere de hangi platform üzerine inşa edilmiş olursa olsun, çok bulaşmayın.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 28, 2018, 03:23:08 PM

uzun zamandır takip ettiğim ve arkadaşlarımla da paylaştığım bir projeydi. yakın zamanda ico olacak olması da iyi . icodan girmek mantıklı görünüyor
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
July 18, 2018, 08:55:26 AM

Moonlight tokeni (LUX) gas dağıtımı yapacak ilk NEP5 tokeni olacak.

https://medium.com/moonlight-io/moonlight-lux-lx-the-first-nep-5-token-to-award-token-holders-with-gas-55dd9bad2fbd

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Pages: [1]
  Print  

Jump to: