Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:16:10 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Datx tarafından 356k usd dolandırıldım yardım  (Read 2408 times)
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
April 26, 2018, 03:01:03 PM

Hocam büyük geçmiş olsun ama zor gibi duruyor geri alma gibi bir husus. Ancak dediğiniz gibi teselli olsun diye token verilebilir tarafınıza ama tamamen proje sahiplerinin inisiyatifinde bu durumda.

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
blaanka (OP)
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
April 26, 2018, 03:02:04 PM

video başlangıcında olan Anon +90 541 ile başlayan numaramıdır ki dolandırıcı  olan kişi ?
buysa  burda şikayetçi olursan şansın var derim ama dışarı no ise nasıl olacak o zaman?
misal adam çinde yada japonyada yada romanyada?
Hocam video çeken benim o profil ve numara bana ait
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
April 26, 2018, 03:05:31 PM

Çok üzüldüm durumunuza. O ekipte gerçekten çok şerefsizmiş. Bir çok ico para gönderme esnasında hackleniyor ve yanlış adrese para gönderenlere dahi token gönderirken bunların içinde yer alan yöneticinin böyle bir işlem yapmasına ekip sessiz kalıyor.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
April 26, 2018, 03:05:57 PM

video başlangıcında olan Anon +90 541 ile başlayan numaramıdır ki dolandırıcı  olan kişi ?
buysa  burda şikayetçi olursan şansın var derim ama dışarı no ise nasıl olacak o zaman?

anladım kardeşim peki adamın cepno sende varmı araştırdınmı  neresi hangi ülke şunun için sordum.
Ümidini kırmak istememde bu sitede farkındamısın  mantar cep nolar satılıyor sosyal medya adında helede öyle bir no ise mantar ise adam hattı atar olay biter.yada kendisinin olsa bile işte adam hangi ülkede ise o adamı burda şikayet etsen oralara nasıl ulaşılacak işin ilginci olan o. Huh
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
April 26, 2018, 03:06:45 PM

Bence üstüne bir bardak soğuk su için derim, eğer datx ekibi insaflı davranırsa belki bir nebze şansınız olabilir onun dışında hiçbir şekilde bir hak alabileceğinizi düşünmüyorum.o kadar güzel projeler icolar varken keşke hepsini datx e basacağınıza biraz bölüştürseydiniz riski azaltmış olurdunuz.ayrıca olayında üzerinden nerdeyse 50 gün geçmiş o arkadaş şimdiye tabanları çoktan yağlamıştır.çok geçmiş olsun
blaanka (OP)
Newbie
*

View Profile
April 26, 2018, 03:09:03 PM

anladım kardeşim peki adamın cepno sende varmı araştırdınmı  neresi hangi ülke şunun için sordum.
Ümidini kırmak istememde bu sitede farkındamısın  mantar cep nolar satılıyor sosyal medya adında helede öyle bir no ise mantar ise adam hattı atar olay biter.yada kendisinin olsa bile işte adam hangi ülkede ise o adamı burda şikayet etsen oralara nasıl ulaşılacak işin ilginci olan o. Huh
Telegram dışarıya paylaşacağını düşünmüyorum bilgileri bir de dediğin gibi mantar no kullanıyordur büyük ihtimal ama büyük ihtimal singapur yaşayan birisi yönetim bağlantısı var ve ya 1 admin 2 hesap kullanıyor ama bunu kanıtlayamıyorum aynı mevzu seele oldu 1.8 m usd geri ödeme oldu yabancı topic takip edin bak icodrops sahibi benim arkadaşım sergey onla ugraştık bayağı ama gine sonuç yok
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
April 26, 2018, 03:10:41 PM

gerçekten paranızı kaptırmışsanız geçmiş olsun. gerçek olduğunu varsayarak emin olmadan bu kadar parayı nasıl gönderdiniz ben cesaret edemem açıkcası. şikayet ile bir sonuç zor elde edersiniz.adamın yaşadığı ülkeyi bulup orada dava açmanız belki bir soruşturma açılabilir.
HARDCRACKERS
Full Member

Crypto Trader

View Profile
April 26, 2018, 03:13:00 PM

Ümidini kırmak istememde bu sitede farkındamısın  mantar cep nolar satılıyor sosyal medya adında helede öyle bir no ise mantar ise adam hattı atar olay biter.yada kendisinin olsa bile işte adam hangi ülkede ise o adamı burda şikayet etsen oralara nasıl ulaşılacak işin ilginci olan o. Huh
Telegram dışarıya paylaşacağını düşünmüyorum bilgileri bir de dediğin gibi mantar no kullanıyordur büyük ihtimal ama büyük ihtimal singapur yaşayan birisi yönetim bağlantısı var ve ya 1 admin 2 hesap kullanıyor ama bunu kanıtlayamıyorum aynı mevzu seele oldu 1.8 m usd geri ödeme oldu yabancı topic takip edin bak icodrops sahibi benim arkadaşım sergey onla ugraştık bayağı ama gine sonuç yok

adam singapurda ise işte burdan şikayetçi olsanda iş zor.birde bence o icoda olan kişilerde bu işin içinde olabilir.
İşte deneme yanılma yapıyorlardır bakalım uğraşıyormu uğraşmıyormu diyede sonuçta tahminim işin içindedirler bence ico yönetimi.Sen peşlerini bırakma derim:inşallah geri alırsın parayıda hatta şunu bile diyebilirler hepsini değilde misal sen demişsinya 413 eth yolladım sana 250 geri yollarlar gibi düşün yani olmazmı olur.yada singapura gidicende orda nasıl olacak şikayet olayı yani.
blaanka (OP)
Newbie
*

View Profile
April 26, 2018, 03:14:46 PM

video başlangıcında olan Anon +90 541 ile başlayan numaramıdır ki dolandırıcı  olan kişi ?
buysa  burda şikayetçi olursan şansın var derim ama dışarı no ise nasıl olacak o zaman?

anladım kardeşim peki adamın cepno sende varmı araştırdınmı  neresi hangi ülke şunun için sordum.

adam singapurda ise işte burdan şikayetçi olsanda iş zor.birde bence o icoda olan kişilerde bu işin içinde olabilir.
İşte deneme yanılma yapıyorlardır bakalım uğraşıyormu uğraşmıyormu diyede sonuçta tahminim işin içindedirler bence.Sen peşlerini bırakma derim:inşallah geri alırsın parayıda hatta şunu bile diyebilirler hepsini değilde misal sen demişsinya 413 eth yolladım sana 250 geri yollarlar gibi düşün yani olmazmı olur.
Zaten hocam diyorum ya bu kadar tescillenmiş bir firma bak şirket bu yani lisk ethereum gibi faaliyet gören bir firma ekip alıcağı adamı tanımama imkanı var mı sizce en kötü kyc alması gerekiyor adamlar o bilgileri bile paylaşmıyorlar Smiley
HARDCRACKERS
Full Member

Crypto Trader

View Profile
April 26, 2018, 03:17:22 PM

video başlangıcında olan Anon +90 541 ile başlayan numaramıdır ki dolandırıcı  olan kişi ?
buysa  burda şikayetçi olursan şansın var derim ama dışarı no ise nasıl olacak o zaman?

anladım kardeşim peki adamın cepno sende varmı araştırdınmı  neresi hangi ülke şunun için sordum.

İşte deneme yanılma yapıyorlardır bakalım uğraşıyormu uğraşmıyormu diyede sonuçta tahminim işin içindedirler bence.Sen peşlerini bırakma derim:inşallah geri alırsın parayıda hatta şunu bile diyebilirler hepsini değilde misal sen demişsinya 413 eth yolladım sana 250 geri yollarlar gibi düşün yani olmazmı olur.
Zaten hocam diyorum ya bu kadar tescillenmiş bir firma bak şirket bu yani lisk ethereum gibi faaliyet gören bir firma ekip alıcağı adamı tanımama imkanı var mı sizce en kötü kyc alması gerekiyor adamlar o bilgileri bile paylaşmıyorlar Smiley

işte bende diyorumki alayı o işin içindedir yani şöyle düşün biz 10 kişi ico da yöneticiyiz  işte x olan ibnelik yapıyorda diğerleri  suçu kabul etmiyor olacak iş değil.çünkü para büyük onlarda pay bekliyorlardır kesin avanta para nasılsa gözüyle bakıyorlardır.suçu birine at kenara çekil varmı öyle dünya.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
April 26, 2018, 03:18:13 PM

şu an burdan bu başlıktan yapabileceğiniz pek bir şey yok. hızlıca gerekli kanıt belgelerinizi toplayıp polise değil savcılığa başvurunuz. polisin işi durumu savcılığa iletmek zaten böylece işlemleriniz daha hızlı başlar.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
April 26, 2018, 03:21:30 PM

hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Allah sabır versin. Büyük bir para ve böylesine kolay bir transfer ile elden kayıp gitmesi adamın aklını alır. Bu arada sürekli büyük yatırımlar yapmışsınız. Onlarda sorun yaşmadığınız aşikar. Umarım bu projeninde sonucu olumlu olur ve tokenleriniz gelir hesabınıza. Gelmez ise ülkemizde yasal zemin hazır olmadığı için size yardımcı olacak bir birim çıkmayacaktır. Eğer böyle bir zeminle karşılaşır ve çözüm üretilirse bizim haberimiz olsun isterim. Her an birimizin başına gelebilir.

Birde verdiğiniz ETH hesabını incelerken farkettiğim bir durum var. INS isimli bir tokenden elinizde hatrı sayılır miktarda var. Bu token bizim bildiğimiz INS ile çok farklı ve eğer bunuda büyük yatırım ile aldıysanız gerçekten dolandırılmış olabilirsiniz.

Gerçek INS
https://etherscan.io/token/0x5b2e4a700dfbc560061e957edec8f6eeeb74a320

Sizin hesabınızdaki INS
https://etherscan.io/token/0x197a2df00e374b7c6760b85ff49d381fee3568b3

blaanka (OP)
Newbie
*

View Profile
April 26, 2018, 03:38:08 PM

hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Allah sabır versin. Büyük bir para ve böylesine kolay bir transfer ile elden kayıp gitmesi adamın aklını alır. Bu arada sürekli büyük yatırımlar yapmışsınız. Onlarda sorun yaşmadığınız aşikar. Umarım bu projeninde sonucu olumlu olur ve tokenleriniz gelir hesabınıza. Gelmez ise ülkemizde yasal zemin hazır olmadığı için size yardımcı olacak bir birim çıkmayacaktır. Eğer böyle bir zeminle karşılaşır ve çözüm üretilirse bizim haberimiz olsun isterim. Her an birimizin başına gelebilir.

Birde verdiğiniz ETH hesabını incelerken farkettiğim bir durum var. INS isimli bir tokenden elinizde hatrı sayılır miktarda var. Bu token bizim bildiğimiz INS ile çok farklı ve eğer bunuda büyük yatırım ile aldıysanız gerçekten dolandırılmış olabilirsiniz.

Gerçek INS
https://etherscan.io/token/0x5b2e4a700dfbc560061e957edec8f6eeeb74a320

Sizin hesabınızdaki INS
https://etherscan.io/token/0x197a2df00e374b7c6760b85ff49d381fee3568b3
H
Hayır aldığım icolar trac hariç zararda şuanda sıkıntı yok o konuda 55k usd instar aldım şuanki değeri 14 16k
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 26, 2018, 04:31:45 PM

Pardon ama kusura bakmayın, 413 etheri nasıl sorgulamadan düşünmeden çat diye gönderebiliyorsunuz? Ben 0,1 eth gönderirken kırk kere kontrol ediyorum, tanımadığım adama 0,5 eth gönderirken şüpheleniyorum adamdan. 413 eth'yi çat diye göndermişsiniz akıl karı değil.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 26, 2018, 04:42:28 PM

400 etheri gonderdiginiz kişi turk değilse bunu polise gitsenizde cözemezsiniz. Yapabileceğiniz pek birşey yok cok gecmiş olsun.
 2.mesajı yazan iranlı tacir isimli uyeye ise allahtan akıl saglıgı diliyorum.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
April 26, 2018, 04:55:48 PM

allahım kimsenin başına verme boyle bir durumu.
cok buyuk geçmiş olsun dostum.
ico içinde değil sanırım bu el altından yollamışsınız etherleri.
uc kurus paraya telegram grubunu yoneten adamda 413 etheri görünce hesapta uçmuş paralarla.
ne kadar acı bir durum benim okurken başım dondu tansiyonum dustu.
cook buyuk geçmiş  olsun tekrar.
hiç umudum olmasada canı gönülden dilerim sorunun cozulmesini.

globaldeki konuyaa yazdım umarım yardımımız dokunur.
allah yardımcın olsun kardeşim.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 26, 2018, 04:57:26 PM

öncelikle geçmiş olsun. ben 300-500 dolar kazanınca çok seviniyorum bu kaybı görünce gerçekten çok üzüldüm. sizi hiç tanımadığım halde. yazılanların çoğunu da okudum. önce makara yapılıyor zannettim ama durum vahim. rabbim yardımcın olsun en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz umarım.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
April 26, 2018, 05:02:13 PM

telegramda admınler gıbı profıl acıp para ısteyenler oluyor. yardımcı olayım daha uyguna ayarlayım dıye. öyle bırsey olma olasılıgı yuksek. gecmıs olsun dıkkat etmenız gerekıyor. alyatess e katılıyorum ne ısınız var bu ıco da 400 ether ıle ustelık.
HARDCRACKERS
Full Member

Crypto Trader

View Profile
April 26, 2018, 05:04:36 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3403767.msg35655598#msg35655598

böyle konu açmışlar bende inada yazdım bakalım ne cevap yazacaklar .Smiley
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
April 26, 2018, 05:24:26 PM

Çok geçmiş olsun. Daha dün katılmak için araştırdığım projenin telegram sayfasına girer girmez dolandırıcının biri proje üyelerinden birinin ismini ve fotoğrafını kopyalamış  "yardımcı olayım" diye özel mesaj attı. Asıl grupta en üstte uyarı olarak kimseye özel mesaj atmayacaklarını belirtmişlerdi. Bir yerde para varsa orada dolandırıcının tillahı gezer. Giden miktar az buz değil. Zamanı geri döndüremezsiniz, en azından bu süreçte sağlığınıza dikkat edin.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: