Bitcoin Forum
June 15, 2024, 10:17:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: konu silinebilir  (Read 2954 times)
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
May 07, 2018, 08:32:05 PM

Airdroptan gelenleri tutmaya devam ediyorum. Aslında takviye de yapılabilir ama kararsızım. Sağlam bir borsaya girebilirse 5x-10x yapabilir gibi.
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
May 08, 2018, 12:51:50 AM

beklemekte fayda var özellikle bugün %150 çıkıs yaptı dinamik biir coine benziyor zamanla marketcapta ilk 100 girecek işallah

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
May 08, 2018, 08:08:54 AM

helbiz diyelim 0.05 cente ulaştı forumda helbiz trendi kalktı diye konu açılır kesin.  Smiley taktiği iyi belirleyin. alırsın 0.01 cente geriler diye paranın tümüyle değil bir bölümü ile alınabilir. zararın ne kadar olacağını kesinlikle belirleyin. 0.01 centin altına da sarkabilir. buradan uçuşa da geçebilir.

xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
May 08, 2018, 08:38:07 AM

Bir tweet le iki katına çıktı ve borsa hacmi yeni çıkmasına rağmen inanılmaz yüksek 1-2milyon usd civarında ki piyasa bu haldeyken ve saçma bir borsadayken

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
May 08, 2018, 08:45:23 AM
Last edit: May 08, 2018, 09:30:56 AM by MorpheWQ

helbiz diyelim 0.05 cente ulaştı forumda helbiz trendi kalktı diye konu açılır kesin.  Smiley taktiği iyi belirleyin. alırsın 0.01 cente geriler diye paranın tümüyle değil bir bölümü ile alınabilir. zararın ne kadar olacağını kesinlikle belirleyin. 0.01 centin altına da sarkabilir. buradan uçuşa da geçebilir.

Eskiden coinler çöp olurdu. İnerdi, inerdi 1 satoshi olduğunda BTC tabelası kapanır, LTC tabelasından devam ederdik. 2 BTC'ye satamaz, 2 LTC alır çıkardık. Hayaller, gerçekler...
0,01 cent'in altına sarkarsa Ethereum olarak bir değeri kalmaz. Ama olsun, ether classic'e geçeriz. Smiley
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 08, 2018, 10:02:06 AM

Helbiz bence gerçekten gelmiş geçmiş en boktan ekibe sahip bir token, ya kardeşim ben yatırım yaptım sen neden 20bin kişiye airdrop yapıyorsun hayır bırak bırde bizimle aynı anda tokenleri serbest bırakıyorsun. Bu proje maliyetine gelse satarım bıraktım karı falan
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
May 08, 2018, 10:13:34 AM

bu kadar airdroba ragmen iyi gidiyor bu aralar revacta adı cok duyuluyor. yuruyen koınlerden biri olabilir boga sezonunda.
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
May 08, 2018, 01:29:43 PM

edit 1: adamlar telegram kanallarında forkdelta , idex ve etherdelta bizim exchange partnerlerimiz değildir" diye bir pinned mesaj paylaşmışlar.

bu ne demek oluyor ? partneri değilken nasıl o borsa tokeni nasıl satabiliyor ?

smart contrat olduğu için tokenı isteyen isdeği şekilde alır satar, takım onlara karışamaz, karışması da doğru olmaz,   erc-20 alt yapısı buna müsait hocam isteyen borsasına ekler yani.

bana kalırsa bu açıklamayı yapmalarının sebebi,  bu tip borsalarda helbizin fiyatı 10 da birine düştü, bountyciler hemen dumpladı, bu yüzden uyuz olmuş olabilirler

Hocam zaten buralar borsa değil. Aralarında borsa olmaya en yakın idex var. Diğer ikisi borsa değil başka birşey onlar böyle tövbe estağfurullah Cheesy Arkadaşlar fiyat beklentiniz nedir bu token ile ilgili ?
lykia
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
May 08, 2018, 02:23:47 PM

edit 1: adamlar telegram kanallarında forkdelta , idex ve etherdelta bizim exchange partnerlerimiz değildir" diye bir pinned mesaj paylaşmışlar.

smart contrat olduğu için tokenı isteyen isdeği şekilde alır satar, takım onlara karışamaz, karışması da doğru olmaz,   erc-20 alt yapısı buna müsait hocam isteyen borsasına ekler yani.

bana kalırsa bu açıklamayı yapmalarının sebebi,  bu tip borsalarda helbizin fiyatı 10 da birine düştü, bountyciler hemen dumpladı, bu yüzden uyuz olmuş olabilirler

Hocam zaten buralar borsa değil. Aralarında borsa olmaya en yakın idex var. Diğer ikisi borsa değil başka birşey onlar böyle tövbe estağfurullah Cheesy Arkadaşlar fiyat beklentiniz nedir bu token ile ilgili ?

Hocam ben ilk borsaya girdiği günden itibaren işlem yaptım. 0.04 eth oldu 25 eth.Şaka gibi ama hala yatırım yapıyorum çünkü 50milyonluk cüzdandan geliyordu o dumplar ve dün itibari ile son dumpı yapıp cüzdandaki Helbiz' i bitirmiş oldu.Bu süreçden sonra farklı bi hesapdan +5milyonluk dumplar gelmezse şuanki fiyatın her zaman yukarısını görücez.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 08, 2018, 03:06:09 PM

Roadmapı inceledim biraz ama kısa sürede büyük ve gerçek bir yükselişin beklenmesi hayal kırıklığı yaratacağını düşünüyorum. Bir Helbiz bir de Origami kısa süreli çok fazla ani yükseliş ve düşüş yaşıyor. Şu İdex bakımı bu kadar uzamasaydı Helbiz'den iyi bir kar sağlayacaktım. Belki hodl bir token olabilir ama ekip oldukça ciddiyetsiz gibi geldi bana. 
grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
May 08, 2018, 03:41:49 PM

10 mayısı heyecanla bekliyoruz artık hafif bir pump bizi tatmin etmez ya tavan ya dip yapsında gerginliğimizi atalım artık.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
May 08, 2018, 03:56:14 PM

Hocam ben ilk borsaya girdiği günden itibaren işlem yaptım. 0.04 eth oldu 25 eth.Şaka gibi ama hala yatırım yapıyorum çünkü 50milyonluk cüzdandan geliyordu o dumplar ve dün itibari ile son dumpı yapıp cüzdandaki Helbiz' i bitirmiş oldu.Bu süreçden sonra farklı bi hesapdan +5milyonluk dumplar gelmezse şuanki fiyatın her zaman yukarısını görücez.

Dumptan bende topladım biraz.Bundan sonra arkaya yaslayıp Haziran başına kadar beklemek kalıyor.10 Mayıs çok etki etmeyebilir ama top5 borsa ve 2 ay sonra ortaya çıkaracakları uygulama fiyatı birkaç katına çıkarabilir.Benim beklentim minimum 0,3 usd olması.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 08, 2018, 04:57:39 PM

Bu yılın ikinci çeyreğinde yalnızca Los Angeles şehrinde sistemi aktif hale getireceklerini, üçüncü çeyrekte de ikinci bir şehir ekleyeceklerini belirtmişler. İkinci çeyrek haziranda tamamlanıyor. Bu aşama sarkacak gibi. Kaldı ki ilk aktif olacak şehrin nüfusu da yaklaşık 4 milyon. Şehir hedefinden çok ülkeleri hedeflemeleri gerekiyor.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
May 09, 2018, 07:23:45 AM

Nedense bana bu projede bişeyler eksik gibi geliyor. Ekibinin yetersizliği mi yoksa piyasaya girişllerindeki dump olayı mı bilemiyorum ama olmayan birşeyler var bu projede.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
May 09, 2018, 07:32:20 AM

Nereye girerse girsin artık. Elimde 1000 adet vardı. Airdroptan gelen dün itibariyle forkdeltada şart gitti. İsterse uzaya gitsin isterse çöp olsun. Takibinden çıkarttım . Açıkladıkları borsalar hikaye masal. En kötü kucoin e girseydi belki iş yapabilirdi. Yatırım yapan arkadaslar mecburen hold olacaklar

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
May 09, 2018, 10:11:57 AM

Girdikleri borsalar garip oldu. Kucoin bekledim ben fakat ilk 4 borsada kucoin olmayabilir. Aşırı değer kaybetti. Bence güzel proje ama güven baya sarsıldı şu anda
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
May 09, 2018, 12:14:16 PM

ekip fazlaca saf davranıyor, o kadar reklama bu iş yakışmıyor, potansiyel artacagını düşünüyorum yakın zamanda özellikle borsalardan sonra iyice hareketlenebilir. bir miktar portföye alacaktım fakat şu anki borsalarda satın almak ugrastırıcı olduğundan hic o işe girişmedim. umarım pişman olmam
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 09, 2018, 12:20:50 PM

ben ekibin saf olduğunu düşünmüyorum. Yaptığı işlemlerin %90 nını bilinçli yapıyorlar gibi geliyor. Helbiz konusunda gelecek yıldan itibaren iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. O yüzden elimdekileri hold yapıcam. Ama elbetteki yanılabilirim.
prdn
Member
**

Activity: 504

View Profile
May 09, 2018, 12:29:44 PM

Salak bunlar yaa temmuzda 1 dolar olacak diye yazıyorlar telegramda, hee olacak 1 dolar bırde ico fıyatından geri alım yapacaklarmış sözde, alsınlar hemen satarım hiç beklemem 1 dolar. Bırak 1 doları 10c bıle olsa satar kurtulurum
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
May 09, 2018, 02:16:53 PM

Yarın büyük bir haber açıklayacaklar.
Helbiz will release big news the 10th of May at 6pm EDT TIME. Tune in on all our social channels

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: