Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:43:28 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: konu silinebilir  (Read 2954 times)
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
June 01, 2018, 09:01:08 AM

Sadece borsa açıklanacak diye fiyat yükselmez. Zaten Top 5 diyorsunuz, girebileceği borsalar ortada. Aralarındaki en hacimsiz borsa bile iş yapacak borsa, buna rağmen fiyat yükselmiyorsa insanlar güvenmiyor demektir. Verdikleri sözü tutsalardı şu an Helbiz çok farklı bir yerde olurdu. Yatırımcısını süründürmeye devam ediyor, kaç yıl sonra ico fiyatına çıkacağı muamma.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
June 01, 2018, 03:29:14 PM

topladıkları paranın bir bölümü ile balinacılık yapsalar ooo belki düzlüğe çıkardı. docademic için günlük 1-2 milyon dolarlık işlem hacmi yeterli. artık hacimli borsaya giriş yapmışsın tamam rahatım olayı yok. balina gelirse pump başlatıyor.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
June 01, 2018, 06:38:03 PM

Kısa vade için ay sonu ve bu hafta ne olacak hiç bilemiyorum hata yapmaktan korktuğum için dokunmadım.Yükselince de satmıyorum her an herşey olabilir büyük borsa ay sonunda söz verilmişti diye.Doğru mu yapıyorum ? alır başını gider korkusu olmasa eldekini şimdiye çoktan arttırmıştım.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
June 01, 2018, 07:38:51 PM

Surekli yeni borsaya cikiyorlar ama fiyati bir turlu beklenen yerlere gelmiyor. Ceo her hafta baska biryerde bu dunyadan insanlarla bulusuyor. Ilk markete cikacaklari gun cok iddali bir rakam soylemislerdi simdi degeri cok asagilarda

Girdikleri borsalar genel olarak hype yaratabilecek borsalar değil. Binance, bittrex, bitfinex gibi borsalara girecek ki yükseliş başlasın. Bu büyük borsalara girmek için de uygulamanın lansmanını bekliyorlar büyük ihtimalle. Uygulama kullanıma açıldığında büyük borsalardan bir ya da birkaçına da girerse en azından ico fiyatına çıkar diye düşünüyorum.

hocam binance, bittrexde helbiz exchange başlasa bile yine istediği ortamı yakalamama ihtimali var. bakın WPR, fiyatı bir türlü düzelmedi. Helbizin sirkülasyona dahil olmamış 450 milyon tokeni daha var. yani cüzdanlarda bekletiliyor. şu borsalara vereceği paraları balinaya verselerdi daha mantıklı iş yapmış olurlardı.

Tabi garantisi yok ama yüksek hacimli, göz önündeki borsalarda listelenirse olası bir boğa döneminde balinaların radarına girer. Şu anda listelendiği borsalarda çok yüksek hype yakalamadığı sürece yükselmesi zor. Bakalım neler olacağını göreceğiz. Umarım yükselir de yatırım yapanlar kazanır. Türklerin elinde baya token var çünkü Cheesy
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
June 01, 2018, 07:40:10 PM

Takımın en büyük eksiği reklam, her gün bir borsaya girdiler fiyat yerinden oynamadı resmen, ne top10un gerçekleşmesi ne top5in gerçekleşecek olması fiyatı etkilemiyor, takımın bilinirliliği artırması lazım, ver Ian Balina'ya biraz para bak nasıl reklam yapıyor.

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
June 01, 2018, 07:49:31 PM

Enteresandır artacağı yerde düşmeye devam etti. Ama inanıyorum ben bi noktadan sonra artmaya başlayacak helbiz.

complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
June 02, 2018, 10:43:10 AM

görünüşe göre iyi borsaya giriş yapacağı yok bu borsalarla hacim yükselmesi zor görünüyor bekleyelim bakalım ne olacak işallah yükselir

holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
June 05, 2018, 09:38:47 AM

Hayalkırıklığına doğru gidiyor, ileride ne olacak merakla bekliyorum. ICO fiyatının 10da birine düşmesi büyük dezavantaj. Bunun nedeninin başta 0,7dolar gibi bi seviyeyle piyasaya çıkacaklarını söylemeleri bence.
Çünkü bunu gören ICOcular 0,7 , 0,5 ,0,3 dolardan millete sattılar ve daha sonra o alanlar da zararını aza indirmek için tekrar sattı. Hep birlikte aşağı çektiler fiyatı.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
June 05, 2018, 09:53:14 AM

İlk 5 borsadan birine gireceğiz dediler ama bir türlü giremediler. Hem siteden hem de telegram gruplarından tarihi kaldırdılar. Hiçbir gelişme olmadan niye yatırım yapılacak. Zaten girdiği borsalar dökülüyor. En iyi dedikleri hitbtcde bile günlük hacim 2 bin dolar saçmalığa gel.

yobit.net is banned from signatures
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 05, 2018, 11:29:58 AM

Ben bu token için yanlış düşünmeye başladım ve maalesef elimdekileri satıp çıktım yanlış yönlendirmek istemiyorum ama scam olma ihtimalini göz önünde bulundurmak gerekiyor bir coini alırken yada hold yaparken birazda eleştirel olarak bakmak gerekiyor.
Elimdekileri satmamın başlıca nedenlerinden biri telegramdan banlamaları ve twitterdan sorulan sorulara dönmemeleri destek benim olmazsa olmazımdır Smiley umarım kimse zarar etmez umarım 10x yapar bir tek ben üzülürüm Smiley
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
June 05, 2018, 11:51:35 AM

İlk 5 borsadan birine girme konusu ne oldu arkadaşlar? Var mı bir gelişme ben bir duyuru falan bulamadım. Helbiz'e inanıyorum ben ama sanırım daha uzun sürede beklediğimiz yerlere gelecek.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
June 06, 2018, 11:46:22 AM

Ben bu token için yanlış düşünmeye başladım ve maalesef elimdekileri satıp çıktım yanlış yönlendirmek istemiyorum ama scam olma ihtimalini göz önünde bulundurmak gerekiyor bir coini alırken yada hold yaparken birazda eleştirel olarak bakmak gerekiyor.
Elimdekileri satmamın başlıca nedenlerinden biri telegramdan banlamaları ve twitterdan sorulan sorulara dönmemeleri destek benim olmazsa olmazımdır Smiley umarım kimse zarar etmez umarım 10x yapar bir tek ben üzülürüm Smiley

ico'dan mı girdiniz yoksa bounty mi? fiyat neydi, şu anda çok düşük değil mi fiyatı
Axmo
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
June 07, 2018, 12:04:49 AM

Top 5 borsa açıklayacağız dediler ancak ortada hala bir şey yok. Hayır ekibin iyi para topladığı zengin olduğu da söyleniyor. Umarım sözlerinde dururlar.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
June 07, 2018, 08:09:32 AM

Top 5 borsa açıklayacağız dediler ancak ortada hala bir şey yok. Hayır ekibin iyi para topladığı zengin olduğu da söyleniyor. Umarım sözlerinde dururlar.

Ekib para toplayıp zengin olmadı. Proje olmadan öncede zenginmiş.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
June 07, 2018, 08:17:23 AM

Ekib para toplayıp zengin olmadı. Proje olmadan öncede zenginmiş.
Bu yüzden mi bitlishten ve coinhubtan satamadıkları tokenleri ana hesaptan 50 milyon şeklinde çekip millete kakaladılar. Fiyatı bizzat ekip kendisi düşürdü. İcoda topladığı para yalan inanmayın ona. Hatta çoğu icoda yalan milleti gazlamak için sürekli arttırıyorlar.

yobit.net is banned from signatures
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
June 07, 2018, 08:27:02 AM

hellbiz nedir arkadaşlar 21 sayfa yazı yazılmış burada. yeni bir saçmasapan whitepaper projesi daha. hiç kimse kullanmadıktan ne kadar borsa listelendiği önemli değil çöp çöptür.
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
June 07, 2018, 10:23:58 AM

hellbiz nedir arkadaşlar 21 sayfa yazı yazılmış burada. yeni bir saçmasapan whitepaper projesi daha. hiç kimse kullanmadıktan ne kadar borsa listelendiği önemli değil çöp çöptür.

"Whitepaper projesi" demeden önce keşke biraz araştırsaydınız diğer projelere kıyasla ürün lansmanının ICO tarihine göre ne kadar erken olduğunu görürdünüz. Buradaki 21 sayfa yazının %90'nını sizin postlarınız gibi boş postlar oluşturuyor.

Bir yatırımcı olarak yeni bir yorum, bilgi vs varmı diye giriyorum konulara ama token hakkında bilgisi olmayanların atıp tuttukları başlıklardan ibaret helbiz konuları.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 07, 2018, 10:32:35 AM

Temmuzda 1 dolar olacağını iddaa ediyordu ekip, twitterda hatta geri alım yapacaklarını falanda yazıyorlardı bakalım bunu yapacaklarmı merak ediyorum açıkcası
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
June 07, 2018, 10:34:54 AM

Temmuzda 1 dolar olacağını iddaa ediyordu ekip, twitterda hatta geri alım yapacaklarını falanda yazıyorlardı bakalım bunu yapacaklarmı merak ediyorum açıkcası

hocam geri alım nasıl yapacaklarki milyonlarca$paar demek yani 1 $ için bile 500milyon$ lık alım yapması demek.
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 07, 2018, 10:43:31 AM

bu da önceki verdikleri sözler gibi yalan dolan. Zerre inanmıyorum artık helbize bountylerden 3-5 kazanmıştım onu da sattım iyi fiyattan. Hiç pişman da değilim olacağımı da zannetmiyorum bu kadar yatırım yapan eden insanı yüzüstü bırakan ekip artık  1000 eth'lik alım emri de verse kademeli olarak, yine de  almam.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 »  All
  Print  

Jump to: