Bitcoin Forum
April 30, 2024, 09:35:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO BİTTİ] 🔥 MVL 🔥 - TEŞVİK TEMELLİ BLOK ZİNCİRİ HAREKETLİLİK EKOSİSTEMİ  (Read 634 times)
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
April 26, 2018, 04:18:35 PM
Last edit: July 28, 2018, 08:54:17 PM by caneraydin123
Merited by nopedope89 (2)

[WEBSITE][WHITEPAPER][ONEPAPER][TELEGRAM][TWITTER][FACEBOOK][MEDIUM][VIDEO]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MVL - BLOCKCHAIN TABANLI TEŞVİK HAREKETLİ EKOSİSTEMİ

1. ÖN-ICO : 21:00, 26 Nisan 2018 - 21:00,2 Mayıs 2018 (UTC+9)
(+25% Bonus)

2. ÖN-ICO : 21:00, 3 Mayıs 2018 - 21:00, 11 Mayıs 2018 (UTC+9)
(+15% Bonus, +20% in the first 48H)

ANA-ICO : 21:00, 15 Mayıs 2018 - 21:00,24 Mayıs 2018 (UTC+9)
(+İlk 48 saat'de% 5)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOUNTY PROGRAMI CANLI : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3308357.msg34525823#msg34525823

Airdrop Etkinliği de devam ediyor : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3335612.0;topicseen

MVL nedir?

MVL, “em buh l” olarak telaffuz edilen, Kitle Araç Defterini temsil ediyor.Otomobil Satıcısı mağazaları, tamirci mağazaları, araba kiralama şirketleri ve daha fazlası gibi tüm hizmetleri birbirine bağlayan bir ekosistemdir.

Veri üretimine katkıda bulunan ve araba ekosistemi üzerinde olumlu bir etkisi olan herkes ödüllendirilecek.Güvenli sürüş için özel sürücüler verilebilir, taksi şoförleri iyi hizmet için verilebilir ve bakım kayıtlarını blok zincirine kaydederek ödüllendirilebilir. Bu ödüller MVP şeklinde verilecek (em buh l points). Araç sahipleri, ikinci el araba bayileriyle adil anlaşmalar yapmak ve araç verilerini araç şirketlerine, hükümete, araştırmacılara, sigorta şirketlerine ve daha fazlasına satarak gelir elde etmek için blok zincirinde kaydedilen verileri de kullanabilirler.

MVL hangi problemi çözebilir?

Özellikle, araçla ilgili diğer block zinciri projelerinden oldukça farklı olan, teşvik sağlayan bir ekosistem modelini öngörmenin iki ana nedeni vardır. Öncelikle, ekosistem katılımcılarına teşvikler getirerek, bireyler tarafından özerk blok zinciri kaydını teşvik ediyoruz. Sadece bir süre içinde gerçekleşen ikinci el araba işleminde küçük miktarda para tasarrufu sağlamak için tüm sürüş bilgilerini blok zincirine koyacak pek çok kullanıcı olmayacağını düşündük. Daha sonra, MVL ekibi tarafından tasarlanan ideal ekosistem modeli, ekosisteme katkıda bulunan katılımcıların ödüllendirildiği bir modeldir. Mevcut yapı mantıksızdır, çünkü katılımcılar tüm GERÇEK çalışmaları yürütürler ve tüm büyük platform şirketleri tüm servet ve verilerinin stoklar biçiminde faydalanmasını sağlarlar ve ekosistemde yer alanların yararı yoktur. Bireyler tarafından sağlanan veriler şirketlerin yararınadır, ancak bireylerin bunlardan faydalanması zordur. Platform işletmesinin değeri, ekosistem katılımcılarının sayısıyla katlanarak artmaktadır ve bu serveti tekelleştirmektedir, ancak asıl katkıda bulunan katılımcılar fayda elde edememektedir.

Bu sınırlamaların üstesinden gelmek için, teşvik temelli bir hareketlilik ekosistemi olan MVL'yi tasarladık.

YOL HARİTASI

EKİP

Token Tahsisi

Bounty programımızı inceleyin ve ücretsiz MVL tokeni alın : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3308357.msg34525823#msg34525823
1714512906
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714512906
Reply with quote  #2

1714512906
Report to moderator
1714512906
Hero Member
*

Ignore
1714512906
Reply with quote  #2

1714512906
Report to moderator
1714512906
Hero Member
*

Ignore
1714512906
Reply with quote  #2

1714512906
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714512906
Hero Member
*

Ignore
1714512906
Reply with quote  #2

1714512906
Report to moderator
rambobt
Member
**

Activity: 96
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
April 27, 2018, 10:00:11 AM

Teşekkürler çeviri için. Proje güzel hayata kolayca geçireceklerdir. Ekibin Koreli olması dikkatimi çekti güvenilir insanlar. Çok fazla token var ama 30 mlyr satılmayanları yakacaklar mı? Başarılı olabilirler bence güzel yatırım alırlar bol kazançlar şimdiden.

pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
April 27, 2018, 12:23:10 PM

Cube ( Auto ) kadar başarılı olsa bile süper olur . Sadece projenin trafik kazaları üzerine kurulması biraz ilginç Smiley
landslide
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 251

View Profile
April 27, 2018, 01:12:31 PM

K.kore ile güney kore barış barışma kıvılcımları atıldığı gün güzel bir proje cevirisini yapmışsınız .
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 01:40:55 PM

Teşekkürler çeviri için. Proje güzel hayata kolayca geçireceklerdir. Ekibin Koreli olması dikkatimi çekti güvenilir insanlar. Çok fazla token var ama 30 mlyr satılmayanları yakacaklar mı? Başarılı olabilirler bence güzel yatırım alırlar bol kazançlar şimdiden.
Rica ederim. Evet iyi düşünülmüş. Ekip koreli olup güveni en başından kazanıyor. Satılmayan tokenler yanacak ve ödül miktarı değişmiyor katılın tavsiye ederim.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 01:45:34 PM

Cube ( Auto ) kadar başarılı olsa bile süper olur . Sadece projenin trafik kazaları üzerine kurulması biraz ilginç Smiley
Umuyorum olurlar ben bu ekibe güvendim. Kibar ve nazikler üstelik en önemlisi güven o da fazlasıyla var. Yardımcı olacağım konu olursa hiç düşünmeyin her türlü sizlere de kazanç sağlamak için uğraşacağım Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 01:51:13 PM

K.kore ile güney kore barış barışma kıvılcımları atıldığı gün güzel bir proje cevirisini yapmışsınız .
Teşekkür ederim. İnşallah iyi olur iyi gördüğüm için sizlerede faydası dokunur diye düşünüyorum kaçırmamak lazım  bol kazançlar
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
April 27, 2018, 04:09:55 PM

Çeviri için teşekkürler. Başarılı olacağına inandığım bir proje, imzasına da girdik. Otomobil devlerinin blockchain teknolojisine ilgi gösterdiği bu zamanda bu proje çok mantıklı bir iş ve  güzel bir sistemi var.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 04:22:29 PM

Çeviri için teşekkürler. Başarılı olacağına inandığım bir proje, imzasına da girdik. Otomobil devlerinin blockchain teknolojisine ilgi gösterdiği bu zamanda bu proje çok mantıklı bir iş ve  güzel bir sistemi var.
Hayırlı olsun bol kazançlar. Yani dünya üzerinde ne kadar otomobil var ve tümü için geçerli büyümenin sınırı yok bu proje içinde. Rica ederim inşallah katılan herkes bol kazanç elde eder. Ekip de güvenilir ve sağlam.
tonidin
Full Member

Activity: 361
Merit: 100

View Profile
April 27, 2018, 09:35:16 PM

Merhaba çeviri için teşekkürler. İmza kampanyasına katıldım ama avatarı bir türlü ekleyemedim . yüklendi görünüyor ama profilimde görünmüyor acaba bu konuda bilginiz var mı ? yardımcı olursanız sevinirim. Bol kazançlar hepimize Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 09:51:51 PM

Merhaba çeviri için teşekkürler. İmza kampanyasına katıldım ama avatarı bir türlü ekleyemedim . yüklendi görünüyor ama profilimde görünmüyor acaba bu konuda bilginiz var mı ? yardımcı olursanız sevinirim. Bol kazançlar hepimize Smiley
Rica ederim. Hayırlı olsun. Avatarı hiç kullanma şansım olmadı maalesef o yüzden bilgim yok. Bilen var ise gördüğünde yardımcı olursa seviniriz. Ben bu konuda ekibe bir mesaj gönderdim. Bir bilgi alırsam size paylaşırım. Yardımcı olmaya çalışacağım. İnşallah bol kazanırız öyle umuyorum
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
April 27, 2018, 10:23:52 PM

Avatar için dert etme,  bazen hemen avatarın çıkmayabilir. Bazen bende de oluyor avatarı değiştiriyor diye bir bakıyorum eski avatar duruyor. siteden çıkıyorum bir süre sonra tekrar giriyorum avatar istediğim olmuş.
tonidin
Full Member

Activity: 361
Merit: 100

View Profile
April 27, 2018, 10:31:04 PM

Avatar için dert etme,  bazen hemen avatarın çıkmayabilir. Bazen bende de oluyor avatarı değiştiriyor diye bir bakıyorum eski avatar duruyor. siteden çıkıyorum bir süre sonra tekrar giriyorum avatar istediğim olmuş.
Bilgi için teşekkürler o zaman yarına kadar beklerim değişir herhalde. İmza kampanyası için form doldurdum e tabloyu kontrol ettim ismim tabloda yok. Acaba bu bir sorun mu daha sonra mı güncellenecek 2 kez doldurdum göremediğim için. Ekiple de görüşmek gerekir eğer böyle bir sorun varsa bilginiz varsa yardımcı olun Smiley
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
April 27, 2018, 10:31:08 PM

Bu biraz bizim kosgeb projelerine benziyor, yani blokzincirlik bir durum pek göremedim ben, ama ekibi biraz istekli duruyor
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 10:37:53 PM

Bu biraz bizim kosgeb projelerine benziyor, yani blokzincirlik bir durum pek göremedim ben, ama ekibi biraz istekli duruyor
Aslında çok farklı hizmet yani ekip güvenilir başta dediğin gibi istekliler başarılı olacaklarına inandım yani ama tabi alacağı yatırıma bağlı. Hayırlısı olsun diyelim araçlar ile ilgili ICO ların geleceğinin olduğunu düşünüyorum.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 10:40:34 PM

Bilgi için teşekkürler o zaman yarına kadar beklerim değişir herhalde. İmza kampanyası için form doldurdum e tabloyu kontrol ettim ismim tabloda yok. Acaba bu bir sorun mu daha sonra mı güncellenecek 2 kez doldurdum göremediğim için. Ekiple de görüşmek gerekir eğer böyle bir sorun varsa bilginiz varsa yardımcı olun Smiley
Ekibe telegram dan bir mesaj gönderdim. Cevap gelir gelmez bilgi alıp paylaşacağım sorunu çözeriz. Şuan da online değiller. Siz imzayı taşımaya devam edin ekip yeterince anlayışlı ve kibar insanlar Smiley Bende elimden geleni yapacağım. Avatar konusun da  bilgi edinmem de iyi oldu belki ileride Full member olursam işe yarar bu bilgi Smiley
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
April 28, 2018, 12:25:32 AM

Millet birbirinin klonu projeler yapıyorken , bu adamların kafasına nereden geliyor bu tarz yaratıcı fikirler . Sadece çok fazla büyük düşünmemişler biraz kışıtlı kalmış fikir .

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 28, 2018, 12:51:50 AM

Millet birbirinin klonu projeler yapıyorken , bu adamların kafasına nereden geliyor bu tarz yaratıcı fikirler . Sadece çok fazla büyük düşünmemişler biraz kışıtlı kalmış fikir .
Tutumlu ve  çok çalışkan insanlar. Farklı olmalı projeler hak ediyorlar bu ilgiyi de umarım başarılı olurlar. Herkes bol kazanır. İmzaya katılmışsın hayırlı olsun şimdiden bol kazançlar Smiley
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
April 28, 2018, 08:47:00 AM

Cube deki gibi imzacıların postlarını raporlamayı unutmaması gerekiyor .Lokal kabul etmeleride çok iyi . Artık bu tarz insaflı kampanya kalmadı .

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 28, 2018, 09:05:50 AM

Cube deki gibi imzacıların postlarını raporlamayı unutmaması gerekiyor .Lokal kabul etmeleride çok iyi . Artık bu tarz insaflı kampanya kalmadı .
Evet öyle postları raporlamak gerek ekiple konuştum bu konuyu bunu daha kolay hale getireceklermiş. Bize zaman tanıyın dediler yine Cube ekibi kadar anlayışlı bir ekiple çalışmak çok güzel Smiley Gayet şartları uygun kampanyaların ve ödül miktarının değişmeyeceği çok iyi katılımcılarını düşünen fazla kazandırmak isteyen bir proje bu ekibe de çok ilgi duydum Smiley Bende tavsiye ediyorum katılın kazandıracaktır.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: