Bitcoin Forum
May 05, 2024, 10:25:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO BİTTİ] 🔥 MVL 🔥 - TEŞVİK TEMELLİ BLOK ZİNCİRİ HAREKETLİLİK EKOSİSTEMİ  (Read 639 times)
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
May 04, 2018, 11:50:44 AM

Trafik kazaları ile ilgili ICO yapmak kendileri küçük fakat beyinleri büyük çekik gözlü arkadaşlarımızdan gelirdi anca . Tebrik etmek lazım adamları .
1714947908
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714947908
Reply with quote  #2

1714947908
Report to moderator
1714947908
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714947908
Reply with quote  #2

1714947908
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
May 04, 2018, 06:44:34 PM

İlginç bir proje piyasaya çıkan adeta birbirinin kopyası yada ufak tefek fikir farklılığı olan projelerden farklı az öne sürülen fikirlerden biri çeviriside güzel mesaj net takip edeceğim umarım başarılı olur güveniyorum
Evet farklı fikir de olan projelerin iş yapma olasılıkları daha yüksek ve mantıklı olması da önemli tabi ki  görüşün için teşekkür ederim elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Takip et sende bir şeyler kazanmaya bak. Başarılı olacaklarına inanıyorum Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 04, 2018, 06:56:05 PM

Trafik kazaları ile ilgili ICO yapmak kendileri küçük fakat beyinleri büyük çekik gözlü arkadaşlarımızdan gelirdi anca . Tebrik etmek lazım adamları .
Aynen öyle ekip başarılı olabilecek fikri bulup ICO yu başlattılar. Kore li ekiplerin tümü diyebilirim çok anlayışlı ve kibar insanlar.Farklı olmak bir avantaj insanların ilgisini kolay kolay çekemiyorlar etkili bir yöntem önce güven vermek ve boşa çıkarmamak. Başarıyı da yakaladıklarında bu daha güzel Smiley
landslide
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
May 05, 2018, 05:00:38 PM

Son zamanlarda ICO ya girek isim ilk yaptığım takım oluyor ve kore olunca işin ucunda 1-0 önce başlıyorlar . Yggdrash ve hycon dan sonra MVL' ye de yatırım yapmayı düşünüyorum .
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 05:17:25 PM

Son zamanlarda ICO ya girek isim ilk yaptığım takım oluyor ve kore olunca işin ucunda 1-0 önce başlıyorlar . Yggdrash ve hycon dan sonra MVL' ye de yatırım yapmayı düşünüyorum .
Evet ekip ICO da çok önemli ve benimde en çok güvendiğim ekipler Kore çünkü gayet anlayışlı ve işini doğru yapan çalışkan insanlar.  Diğer saymış olduklarını bilmiyorum. Daha önce Cube projesinin çevirisini yaptım onlar da koreli ekip  ve MVL ICO sunun da başarılı olacağına inanıyorum. Bir kaç kore projesi için daha görüşüyorum ve haber bekliyorum. Güven çok önemli diğer yaptığım çevirilerde çok memnun kalmadım. Bounty miktarı iyi sayılır. 1000 ETH ye eşit token dağıtılacak ve sabit havuz katılmak isteyenlere tavsiye ederim. Yatırım için de güzel bir yatırım olacağını düşünüyorum.
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
May 05, 2018, 06:27:38 PM

ödül programı harika, katılan arkadaşlara baya comert davranıyorlar. topladıkları parayla mukayese ettiğimizde de havadan yazılan milyon dolarlar olmadığı anlaşılıyor.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 08:34:40 PM

ödül programı harika, katılan arkadaşlara baya comert davranıyorlar. topladıkları parayla mukayese ettiğimizde de havadan yazılan milyon dolarlar olmadığı anlaşılıyor.
Aynen gayet uygun bir miktar ve ödemeyi herkesin hak edebileceği rakamlarla yapıyorlar. Yani 3 verecekse abartıp 5 demiyorlar aldığı yatırım da güzel Ön satışlar bitince Ana ICO nasıl olacak onu merak ediyorum.Satılmayan Tokenlerin yanacağı ve ödül havuzunun sabit olması da ayrı bir güzellik ben kore ekibinin ince düşünmesini ve anlayışlı olmalarını çok takdir ediyorum. Güvenimizi boşa çıkarmayacaklarına inanıyorum. Smiley
landslide
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
May 05, 2018, 11:38:21 PM

Aynen gayet uygun bir miktar ve ödemeyi herkesin hak edebileceği rakamlarla yapıyorlar. Yani 3 verecekse abartıp 5 demiyorlar aldığı yatırım da güzel Ön satışlar bitince Ana ICO nasıl olacak onu merak ediyorum.Satılmayan Tokenlerin yanacağı ve ödül havuzunun sabit olması da ayrı bir güzellik ben kore ekibinin ince düşünmesini ve anlayışlı olmalarını çok takdir ediyorum. Güvenimizi boşa çıkarmayacaklarına inanıyorum. Smiley

Ödül proğramı için KYC istiyorlarmı . İstiyorlar ise Kimlik yeterlimi hocam ?
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 10:10:39 AM

Ödül proğramı için KYC istiyorlarmı . İstiyorlar ise Kimlik yeterlimi hocam ?
Bounty için KYC gerekli değil ama Airdrop için KYC şart onaylanması içinde Web sitesinde 3 seçenek var Pasaport,Kimlik ve Ehliyet ile yapabilirsiniz. Ekip kısa bir süre içerisinde onaylayıp E posta adresinize onaylandığına dair bildiriyor. Tam olarak bildiğim bu yine de ekibe sorup kesin olarak söyleyeceğim tekrar Ben KYC yi yaptğım için söylüyorum ama muhtemelen söylediğim gibi.
tonidin
Full Member

Activity: 361
Merit: 100

View Profile
May 08, 2018, 11:10:44 AM

Bunu bende merak ediyordum KYC gerekli değilse süper olur. Sadece airdrop için ise sorun değil bilgilerimizi bu şekilde paylaşmak pek doğru gelmiyor. Bakalım bu hafta nasıl olacak güncellemede bir sorun olmaz umarım. Kazandıracağını sanıyorum başarılı olma ihtimalleri yüksek.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 08, 2018, 12:41:36 PM

Bunu bende merak ediyordum KYC gerekli değilse süper olur. Sadece airdrop için ise sorun değil bilgilerimizi bu şekilde paylaşmak pek doğru gelmiyor. Bakalım bu hafta nasıl olacak güncellemede bir sorun olmaz umarım. Kazandıracağını sanıyorum başarılı olma ihtimalleri yüksek.
Evet KYC airdrop için gerekli Bounty için gerekli değil. Kazandıracaktır bakalım düşüncemiz bu yönde şuan başarılı devam ediyor.Bir sorun olacağını da sanmıyorum eğer olursa ekip ile iletişime geçip düzeltiriz zaten sorun yok yani her şey doğru şekilde yapıldığı sürece sorun yok. Smiley
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
May 08, 2018, 01:20:35 PM

Az fakat öz ceviri yapmanızı takdir ediyorum. Projeninde arkadaşında oluyorsunuz sanki takımdan birisi gibi . Sizi ilgi ile takip ediyorum o yüzden .
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 08, 2018, 01:30:38 PM

Az fakat öz ceviri yapmanızı takdir ediyorum. Projeninde arkadaşında oluyorsunuz sanki takımdan birisi gibi . Sizi ilgi ile takip ediyorum o yüzden .
Çok teşekkürler hedef iyi projeleri bulup kendi insanımıza tanıtmak kendimde 3 5 bir şey kazanırken kazandırmak.  Açıkçası buda oldu projelerle çok ilgilendiğim için çeviri ile başlayıp ekibe de bazı konularda dahil oluyorum.Bunu ekiplerde fark ediyorlar tabi ki Astorgame telegram yöneticisiyim örnek Smiley yani elimden geldiği kadar hak etmeye çalışıyorum öyle söyleyebilirim. Fesatlık olmadan herkes kazansın doğru iş yapıldığı sürece de bu olacaktır. Sadece detaylı inceleme sonrası Bountylere katılmak gerek. Hesap yapmadan içeriğini incelemeden göze hitap ettiği için atlamamak gerek. MVL de gördüklerimi anlatmak isterdim neden tutabileceği konusunda ama kişisel görüşüm olduğu için ben de kalsın yada ilerleyen zamanlarda daha da netleşirse açıklarım burada Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 09, 2018, 01:47:42 PM

Bounty kampanyaları için bugün son gün 11 Mayısa kadar yapılan raporlamaları sayacaklar. Mümkün olan en kısa sürede raporlamalarınızı yapın. Ekipten duyuru geldiğinde burada paylaşacağım. Geçmiş olsun şimdiden bol kazançlar hepinize Smiley
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
May 09, 2018, 05:11:55 PM

ICO bitmeden bounty bitmesine hiç alışamadım . Adamlar tam bounty ci dostular .
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 09, 2018, 08:27:23 PM

ICO bitmeden bounty bitmesine hiç alışamadım . Adamlar tam bounty ci dostular .
Süper bence 4 hafta Bounty sürdü. Hem de diğer bountyler gibi işkence gibi değil raporlama vardı ama hiç sorun değil. Konu ve dil kısıtlaması yoktu mesela imzada ödül miktarı gayet güzel inşallah katılan herkes beklediğini alır bol kazançlar Smiley
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
May 10, 2018, 09:44:31 AM

Bounty bitti mi şimdi . İcoda gerekli destek aldılar anlaşılan. Blog bountysine katılacaktım olmadı. 4 hafta bounty çok iyi bir süre katılımcılarına güzel kazandıracaktır

yobit.net is banned from signatures
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 10, 2018, 09:51:56 AM

Bounty bitti mi şimdi . İcoda gerekli destek aldılar anlaşılan. Blog bountysine katılacaktım olmadı. 4 hafta bounty çok iyi bir süre katılımcılarına güzel kazandıracaktır
Bende beklemiyordum çok kısa sürdü ama belkide böylesi daha iyi Bounty bitti ICO 24 mayısa kadar devam ediyor galiba. Sadece 1 hafta imzalarında kalabildim. 1 ve 2 presale yapıldı güzel gidiyor son olarak ana ICO var o bitinceye kadar imzalar kaldırılmayacak onu da söyleyeyim. Keşke yapsaydın bir blog vakit varken.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 12, 2018, 11:11:59 PM

Web siteyi kontrol edin : https://mvlchain.io/ Yakında Ana ICO başlıyor. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız. İlk 48 saat içerisinde %5 bonus var sabit değil düşünüyorsanız elinizi çabuk tutmanız lazım. Bounty ICO bittikten sonra ödemeler yapılacak. ICO 21:00, 15 Mayıs 2018 - 21:00,24 Mayıs 2018 Tarihleri ve saatler arasında olacak. Bol kazançlar hepinize
tonidin
Full Member

Activity: 361
Merit: 100

View Profile
May 18, 2018, 07:29:36 PM

ICO nun bitmesine pek bir şey kalmadı yaklaşık bir hafta sonra bitecek  bir hafta kadar sonra da bounty ödemelerini yapacaklarmış başarılı olurlar ise biraz birşeyler kazandırır. Ekip sözünde durup yan çizmez ise tabi Smiley Güvenilir olduğunu düşünüyorum ama böyle güzel bounty kampanyaları nedense çok çabuk bitiyor keşke biraz daha devam etseydi en azından ICO sonuna kadar neyse ne kazandık kar iyi bir fiyatı olduktan sonra sorun yok
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: