Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:14:56 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Sanki kontrolümü kaybediyorum  (Read 998 times)
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 02, 2018, 08:48:28 PM

Bu dediğin işlem.cok zor ya unutulumuyor kolay kolay aklının bir kosesinde hep bu aldigin coin veya token neyse o var. Birde şuan piyasa biraz daha hareketli olduğu için treni kaçırmamak için surekli girip bakmak isteği vardır. Yada kaybetme korkusu. Yani aç gözlü olmaya gerek yok. Karını yapınca çık baska birşey al yada düşmesini bekle.

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 02, 2018, 08:49:59 PM

Yani kardeşim 2013 biliyordum ama girmedim diyorsan. seneler geçmiş 2014-2015-2016 hatta 2017... Sene olmuş 2018 yeni mi aklına geldi btc almak? 9000 dolar fiyatı bence uygun çok girmek istiyorsan gir, buradan altlara geçicem diyorsan o konu hakkında forumda yüzlerce konu açıldı ve binlerce de mesaj var bakabilrsin. Her gördüğüne de girme araştır karıştır.

asnafisna
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 03, 2018, 06:45:15 AM

Gün-gün fiyat kontrolü ve beynimizde oluşan bu gelişmeleri tekrar değerlendirme ve mevcut kararınızı değiştirme durumu. Psikolog gibi yazdım ama değilim. Smiley  Size yazsam ki bitcoin 5 sene sonra bugünkü fiyatını mumla aratacak ve bir daha bugünkü rakamları görmeyecek desem taktiğiniz var mı?
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
May 03, 2018, 08:58:50 AM

Ne kadarda bı kenara atsakta unutsak desende yinede aklımızda oluyor unutmak pek mümkün olmuyor bu işlerde  eğer kazanmak istiyorsak  risk almamız gerekiyor ama yatirimi ihtiyacımız olmayan bizi zor durumda bırakmayacak  parayla yapmakta fayda var

devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
May 03, 2018, 09:10:43 AM

kontrolsuz guc guc degildir bridgecoin.
bjoern1978
Member
**

Activity: 133

View Profile
May 15, 2018, 12:49:06 PM

Arkadaşlar piyasaya girmeden önce herkesin hayali olan "alır unuturum birkaç yıl sonra bakarım" stratejisini ben de düşündüm ve bu amaçla girdim. Her ne kadar elimdeki birikime oranla küçük bir parayla girsem de kaç gündür içimden bir ses "birikiminin yarısını at, atmazsan çok şey kaçıracaksın" diyor. Girip büyük kayıplar yaşayan insanları şimdi daha iyi anlıyorum. Açgözlülük gerçekten zor.

Ama bir yandan da treni kaçırma korkusu içimi kemiriyor. Çünkü ben bitcoin'i 2013'ten beri biliyordum ve klişe tabirle "o zaman biraz almış olsam ohoooo" modundayım Smiley

Uzun vadeli bakınca blockchain teknolojisinin ortadan kalkacağını kesinlikle düşünmüyorum. Aksine katlanarak artacak ama o riski alayım mı bilmiyorum. Benim gibi bir çok insan vardır burada. Ne diyorsunuz, nasıl yapmalı? Mantığım şu an yatırım yapmamı söylüyor, ama hislerim ise temkinli ol diyor.

Kararsızlık insanın içini kemiriyor dostum bende seninle aynı düşüncedeyim elimde hali hazırda sepetlerim var fakat her gün kafamda farklı bir düşünce oluşuyor bu da beni bağzı zamanlar çıkmaza sokuyor ruhen yoruyor.Sabrın sonu selamettir diye düşünüyorum beklemeliyiz.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
May 15, 2018, 12:51:34 PM

İçindeki sese güven "birikiminin yarısını ilk 20 deki coinlere atmazsan çok şey kaçıracaksın". 2-3 yıl sonra geldiği noktaya sende şaşırırsın.

Fuyuki_Wataru
Member
**

Activity: 167

View Profile
May 15, 2018, 12:56:34 PM

Hocam bu gibi konularda en iyi şey seni üzmeyecek bir miktar para ile giriş yapmak mantıklıdır. Düzgün projeleri bir araya getir arasında en güvendiklerini seç paranı da böl tek birşeye yatırım yapma.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
May 15, 2018, 01:10:12 PM

sağlam projelere yatırım yapıp kenarda tutmak lazım al sat olayına çok girilmediği müddetçe kontrol kaybedilmiyor. ben al satta aha çok panik yapıldığını düşünüyorum o yüzden mümkün mertebe uzakta kalmaya çalışıyorum al sattan
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 15, 2018, 01:12:15 PM

Şu an kripto piyasası yatırım yapılabilecek en cazip piyasa. Bu oranda kazanç hiç bir piyasada yok.

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 15, 2018, 01:56:23 PM

Benim düşüncelerim, borsanın genel kuralları vardır. Bunları bilmek lazım mesela balıklama girilmez, ya da ihtiyaç ile yatırım yapılmaz yatırım tasarrufdan yapılır vs vs bunları öğrenmeden başka konulara atlamak yüzme bilmeden denize atlamak gibi olur risk  alırsın yani
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 06, 2018, 07:28:20 PM

Unutmak için elimden gelen herşeyi yaptım nerdeyse private key siklecrk seviyeye geldm  Grin

Binance den All in Ncash yapıp binanceyi sildim 2fa yı sildim 2fa anahtarını falan sildim o derece Smiley
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
June 06, 2018, 10:39:29 PM

olmuyor olmuyor ne yapsak olmuyor malesef zaten aldım unuttum diyen adam gerçekten varsa gelsin ellerini öpeceğim.hergün wallet kontrol eder hale geldim valla.bide öyle bir piyasa ki istesenizde unutamıyorsunuz abi takip etmeniz lazım her türlü yoksa elimize verme ihtimalleri bile var.örneğin centra holderları adamların ellerindeki tüm tokenler çöp oldu
Night Trader A
Member
**

View Profile WWW
June 06, 2018, 10:42:42 PM

Platform coinleri genelde piyasanın en kalıcı coinleri olacak, diğer coinler tokenlar nispeten daha geçici. Alıp unutma için bu tavsiyeyi verebilirim sadece.

xumit
Full Member

Merit: 102

View Profile
June 07, 2018, 07:10:09 PM

Bende al unut tarzı yatırım yaptım 4 ay gectı 4 aydır hep takıp edıyorum unutamıyorum  Lips sealed ve zavardayım %4
petrichor
Member
**

Merit: 12

View Profile
June 07, 2018, 08:44:31 PM

Ben de aynı durumdayım, yatırım yapacağım kripto parayı bir türlü seçemiyorum ve bir yandan da kaçan fırsatlara bakıp pişman olma evresine giriyorum. Çok iyi araştırıp öyle karar vermek lazım ama bir türlü emin olamıyor insan. Bakalım alıp unutabilecek miyim yakın zamanda güvenebileceğim bir coini.
negamus
Full Member

Activity: 245
Merit: 100

View Profile WWW
June 07, 2018, 10:26:30 PM

tüm araştırmaları yapsak, ekibe projeye sosyal medyaya yol haritasına vesaire baksakta sonradan olumsuz gelişmeler olduğunda icodan yada borsadan aldığımız altcoin yatırımında zarar etme ihtimali var. biraz şansımıza güvenmemiz gerekir.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
June 08, 2018, 04:29:47 PM

bence kontrolü kaybetmeyin sakin kalmayı deneyin bazen piyasadan bir süre uzak durmak faydalı olur. kafanı dinleyip geri dön ve daha sakin kararlar ile ticaret macerana devam et.
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
June 08, 2018, 04:32:10 PM

Ben kaybettim çoktan takmıyorum artık napalım olan olur giren girer çıkan da çıkar üzgünüm sinir sistemim alt üst oldu burda
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
June 08, 2018, 05:09:23 PM

Şu an son durum ne bilmiyorum. İlk postlarda aylık düzenli alım tavsiyesi vermiş olan ve aynı stratejiyi satımlar için de öneren arkadaşa katılıyorum. Daha mantıklı bir strateji ve en azından bir anda giriş çıkış yapmadığınız için içinize dert olmaz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: