Bitcoin Forum
May 07, 2024, 12:20:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Crypterium - Kripto Banka  (Read 1460 times)
scholes83 (OP)
Newbie
*

Activity: 195
Merit: 0

View Profile
April 27, 2018, 06:26:14 AM

Crypterium u ICO surecinden beri takip ediyorum su an fiyati cok uygun ve Q2 de ilk applicationlarini cikartacaklar. Bu uygulama ile telefondan  top 10 kripto parayi temassiz olarak herhangi bir post makinasinda kullanma imkani sagliyor.(ileride daha cok cesit kripto eklenecek)  Uygulama ilk avrupada gecerli gerekli lisanslari avrupada tamamladilar. (500 milyon kisi isterse kullanabilir) Her harcamada gas ucreti olarak CRPT yaniyor sonsuza dek. Bu da toplam supply in dusmesini sagliyor. Ayrica loyality program ile ne kadar cok uygulamayi kullanip harcarsan ay sonu o kadar cok CRPT kazanma hakki elde ediyorsun. (Bu miktar sirketin kendis hissesinden veriliyor) Singapur , Londra ve Moskova da ofis actilar. Bir sonraki hedefleri Alipay, wechat ile anlasmak Asya piyasasi icin. Hali hazirda Amerika da uygulanmanin kullanilmasi icin izin ve partnership arayisindalar.  Telegram adresi asagidadir 35 bin takipcileri var. Websitesi 7 gun sonra update edilecek.
Pundi X ve TenX e gore cok daha iyi ozellileri var ve sadece cep telefonu ile temessiz olarak istedigin kripto parayi gunluk hayatta harcama imkani veriyolar. Buna ek olarak para transferi ve her kripto icin yeni bir adres acmana gerek yok CRPT ID si sayesinde 1 adresi cok farkli kripto gonderebiliysoun. 2019 plani da kendi blockchain ini hazirlamak. CRPT nin cok degerli olacagini dusunuyorum basindaki kisi Austin Kimm. Binance da yil sonu listenecek.

Bi bakin pisman olmazsiniz.

https://t.me/crypterium
https://crypterium.io/
1715041232
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715041232
Reply with quote  #2

1715041232
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715041232
Hero Member
*

Ignore
1715041232
Reply with quote  #2

1715041232
Report to moderator
1715041232
Hero Member
*

Ignore
1715041232
Reply with quote  #2

1715041232
Report to moderator
1715041232
Hero Member
*

Ignore
1715041232
Reply with quote  #2

1715041232
Report to moderator
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
April 27, 2018, 06:31:39 AM

Değerli bilgiler için öncelikle teşekkür ederim. Bir coin yada tokenin binance borsasında ne zaman listeleneceğini bilemezsiniz. Yıl sonu binance da listelenecek demişiniz bunu ekip açıkladı ise yalan söylemiş. Binance CEO su CZ açıklama yapmıştı bizden önce binance da listeleneceğini belirten hiçbir coin yada token kesinlikle borsamıza dahil edilmeyecektir diye.
scholes83 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 27, 2018, 06:39:22 AM

Değerli bilgiler için öncelikle teşekkür ederim. Bir coin yada tokenin binance borsasında ne zaman listeleneceğini bilemezsiniz. Yıl sonu binance da listelenecek demişiniz bunu ekip açıkladı ise yalan söylemiş. Binance CEO su CZ açıklama yapmıştı bizden önce binance da listeleneceğini belirten hiçbir coin yada token kesinlikle borsamıza dahil edilmeyecektir diye.

En son AMA da binance de yil sonu listenebileceklerini soyledi. Ben Binance CEO su CZ nin her coin icin inanilmaz yuksek para istediklerini  soyledigini duymadim ki butun coinler bundan sikayetci. Sonuc da isin icinde para var ve 2li anlasmalar var. Bende binance in ne kadar seffaf oldugunu tartisirim
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 27, 2018, 08:11:36 AM

Sitelerinde team sekmesine tıklıyorum, ilk önce danışmanlar geliyor, vay o da varmış, bu da varmış diyerek aşağı inenler için danışmanlardan sonra lütfen proje ekibini görüyoruz. Ben böyle küçük uyanıklıklardan hoşlanmam, o nedenle proje anlamında güven vermedi. Ama bu piyasada bir coinin/tokenin yükselip para kazandırması için illa güven vermesi de gerekmiyor, o kısım başka.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
scholes83 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 27, 2018, 08:43:14 AM

Crypterium un calisani degilim ama adamlarin yapmaya calistiklari seylerden daha cok insanlar neden ufak seylere odaklaniyor garip.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 27, 2018, 09:06:01 AM

Bir Pundix yatırımcısıyım. Crpt'yi duymuştum ama pos cihazı olayını falan bilmiyordum. Ico'dan 2-3 btc giren bir arkadaşım vardı olmadı ondan temin ederiz biraz ico fiyatından Cheesy
Gerçi ico fiyatı ne şu an ne bilmiyorum bi araştıralım bakalım Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 27, 2018, 12:34:51 PM

Öncelikle araştırmanız için emeğinize sağlık çok araştırmamıştım açıkcası ama banka projeleri çoğalmaya başladı piyasada, normal de genelde çok tutulmuyordu banka projeleri ama babb coin çok güzel değer artışı yaşadı son zamanda, sağlam bir partner bulursa bunlarda kendine güzel olabilir.

Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
April 27, 2018, 12:38:32 PM

Konu için teşekkürler, güzel bir bilgi olmuş. Mobil uygulama aracılığı ile ödeme ve avrupadan başlaması iyi olmuş.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
April 27, 2018, 01:35:26 PM

Buna ek olarak para transferi ve her kripto icin yeni bir adres acmana gerek yok CRPT ID si sayesinde 1 adresi cok farkli kripto gonderebiliysoun.

Bunun için uğraşan Crypto Alias diye bir ekip vardı. Başaramadılar sanırım. Teknik olarak bakınca da blockchain mantığına aykırı gibi geliyor.
Yapabildilerse mükemmel birşey bu.

scholes83 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 28, 2018, 05:05:05 AM

Buna ek olarak para transferi ve her kripto icin yeni bir adres acmana gerek yok CRPT ID si sayesinde 1 adresi cok farkli kripto gonderebiliysoun.

Bunun için uğraşan Crypto Alias diye bir ekip vardı. Başaramadılar sanırım. Teknik olarak bakınca da blockchain mantığına aykırı gibi geliyor.
Yapabildilerse mükemmel birşey bu.

Ben su an uygulamanin icine 50 dolar attim Q2 de baslayacaklar .Bu  ozellik daha eklnemedi ama eklenecek.Su an exchange de izin veriyor alim satimda yapabiliyosun . Cok yonlu bir uygulama.   Ben saglam miktarda alip Trezor un icine attim 2 yil beklicem tokenlarin her alisveriste yanmasi cok iyi direk total supply asagi cekiyor. Eger basarirlar ise insanlar gunluk hayatta kullanirlarsa iyi kazanc getirecegini dusunuyorum
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 28, 2018, 10:54:00 AM

Ekibi bayağı kaliteli kişilerden oluşuyordu. İc döneminde güzel bir miktar topladı bildiğim kadarıyla. Şuanda borsalarda da güzel bir fiyattan işlem görüyor. İleride daha da değerli bir hal alabilir.

forumevi
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
April 28, 2018, 11:14:37 AM

İco da 47 milyon dolardı sanırım , normal süreden 2 hafta önce toplayıp satışı sonlandırdılar ancak fiyatlarında belirgin bir artış yok henüz ,
geçenlerde daneel bitti , cüzdana çekmiştim , bir kaç günde yüzde 550 artmış gözüküyor. 100 dolarlık token 568 dolar olarak gösteriyor şu an
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 28, 2018, 11:40:21 AM

Anladığım kadarıyla Pundi X benzeri bir yapıya sahip, kripto paraların alınıp satılmasını kolaylaştırılacak her proje tutacak potansiyele sahip yeter ki sahtekarlık olmasın
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 28, 2018, 12:00:43 PM

Borsalar gittikçe artıyor ve çeşitleniyor, birbirlerine göre avantajları ya da eksileri de var ama güvenilir bir tanesini bulmak gerçekten zorlaşıyor. Umarım scam çıkıp da milletin parasını hiç etmez
gkhnhsyn1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
April 28, 2018, 12:31:33 PM

güzel projeye benziyor. belki yakın süre için özellikle bizim ülkemizde olacağını düşünmesem de gelecekte çok iş yapabilecek bir proje gibi geldi.araştırmaya devam edeceğim, yatırım yapılabilir.
scholes83 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 30, 2018, 09:17:24 AM
Last edit: April 30, 2018, 09:37:17 AM by scholes83

Ben hergun telegram sayfasindan takip ediyorum gelismeleri burdan yazmaya karar verdim en azindan yatirim yapmayi dusunen icin.
Son update
2 ay icinde muhtemelen dunya kupasindan once cep telefonu uygulamasini cikartacaklar.
Avrupadaki kullanicilar dunyanin heryerinde kullanacabilecekler. Amerika kitasinda ortaklik ariyorlar. Asya icin admin alipay ve wechat ile gorustuklerini yazdilar.

Telegram Sayfasi asagidadir

https://t.me/crypterium
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
April 30, 2018, 10:03:05 AM

Kripto para piyasasına fayda getirecek onu ileriye taşıyacak her türlü girişime ve uygulamaya destek veriyoruz ama ne kadar uzun soluklu olursa ve yatırımcıları kendisine çekerese o kadar iyi olur.
scholes83 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 30, 2018, 12:02:43 PM

Son haberleri asagidan ulasabilirsiniz en onemlisi CRPT kendi exchange ni aciyor olmasi ve CRED adin da kendi alt tokenini cikartmasi.Buyuk haberler.

https://medium.com/@crypterium/crypterium-cco-on-new-products-and-the-loyalty-program-47be3f0d5039
scholes83 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 01, 2018, 01:10:49 PM

Bugun telegram grubunda yazan son gelismeleri derleyip ozet geciyorum

Telefondaki cuzdan applicationda su an olan ozelliler
1-CRPT,ETH ve BTC cuzdana gonderme ve cuzdandan baska adrese transfer etme.
2- ETH ve BTC kendi arasinda Kraken araciligi ile donusturebilme
3-Yapilan transferleri listeleme
4-Guvenlik icin kimlik tanimlama

Ileride cuzdana gelecek ozellikler
1-Ilk 10 coinler cuzdana yukleyebilme
2-Avruodaki vatandaslarin hepsi pos makinasi ile temassiz olarak cep telefonundan ilk 10 coinden istedigi ile alisverip yabilecek
3-Cuzdandan coin satin alinabilme ozelligi
4-Cuzdandan baska cuzdana  dolar transfer edebilme ozelligi(cash para icin western union ile gorusulebilir dediler)
5-En yakin cuzdanla alisveris yaplilabilecek pos makinasini haritada gorebilme ozelligi
6-Asya ve Japonya pazari icin Alipay ve wechat ile anlasma
7-Avusturalya ve Brezilya icin gorusmeler devam ediyor
8-Amerika icin goursmeler devam ediyor(Bitpay secenek olabilir)

CRPT un ileriye  donuk cuzdan haricinde getirecekleri ozellikler
1-Yeni exchange acma
2-Kendi blockchain ni kurma
3- Kendi alt tokenini cikarma(Adi CRED olacak-Ayni bankadan kredi ceker gibi kredi cekmeye yarayan bir token olacak)
4-Dunyadaki herhangi borsadan kagit alimini saglamak
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 04:09:11 PM

çok sağlam vaatlerle ortaya çıktılar, ama bakalım bu vaatlerini gerçekleştirebilecekler mi,  takımını sağlam görüyorum, içlerinde, işlerinde iyi olan insanlar var. bunlar sağlam iş çıkarırlar
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: