Bitcoin Forum
May 23, 2024, 02:45:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ANN [PAXPAY] Yenilikçi Ödeme Sistemi Oluşturma  (Read 115 times)
oerdogan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 23


View Profile WWW
April 27, 2018, 05:21:50 PM
 #1
Website  |  Whitepaper  |   Facebook  |  Twitter  |  LinkedIn  |  Telegram  |  Instagram  |  YouTube Video  |  YouTube Channel

***Right click and open new tab for links***PaxPay


Ödeme İçin Daha İyi Bir Yol: Gönder, Harca, Teslim al, Tekrar et


PaxPay güvenli ve kullanıcı dostu ayrıca her ödemenin tek bir noktadan olduğu yeni ve devrimci bir ödeme yöntemini sunmaktan gurur duyar.


PAX Tokenler herkese açık bir token satışı ile sunulacak:

PaxPay Token Ön Satışları 24 Nisan 2018 15:00 UTC'de başlayacaktır.
Görev Beyanı:

PaxPay, tüm ödemeleri tek bir noktadan ödeyebileceginiz Paxlet adında bir akıllı bilezik üreterek kripto piyasasında tüketicilere yenilikçi bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Gerçek dünyada kripto para ile ödeme yapmak için herhangi bir işletmede Paxlet kullanın. Paxlet, tuğla-harç perakendecilerinde ve işletmelerinde kripto paralar kullanarak güvenilir ve etkili bir ödeme yöntemi olarak hizmet sunacak ve bu da genişleme ve blok zincir teknolojisinin bir fon kaynağı olarak daha geniş çapta benimsenmesi için çok büyük etkilere sahip olabilir. PaxPay’ın kullanıcı dostu ödeme sistemini kullanarak, herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda, herhangi bir yere, gerçek para birimi veya kripto paralarla anında havale veya ödeme yapın. PaxPay'ın küresel hepsi bir arada ödeme sistemi ile bağlantılı olarak BlockX teknolojisinin küresel uygulamasında Paxlet büyük bir gelişme sağlayacaktır.PaxPay ayrıca, ödeme olarak kripto para birimini kabul eden, dünya çapında açık bir sanal pazarlama platformu olan yeni bir konsept olan PaxPlace'ı da piyasaya sürecek. Bu tüketici odaklı pazarlama platformu, ticaret yapanlar ve tüketiciler için küresel olarak satın alma / satma / açık artırma malları için bir özelleştirilebilir vitrin ve bir kripto para birimi değişimi içerecek ve aynı zamanda tüketicinin her türlü iş için serbest çalışanı ve aynı zamanda bireylere izin veren bir altyapıyı destekleyecektir. Uluslararası düzeyde serbest çalışanları işe almak için kullanılabilir.
PaxPay ana hedefleri küresel kripto para topluluğuna fayda sağlayacak etkileyecek etkilenecek global kripto para topluluğunu değiştirecek ve çözümler sunan kapsayıcı devrimci bir platform haline gelecek. Bize katılın ve değişimin parçası olun.
_______________________________________________________________________________ ________________________________________________________


Buradan Token satışına katılın: Website

Buradan WhitePaper'ı okuyun: Whitepaper


_______________________________________________________________________________ ________________________________________________________PaxPay'e Daha Detaylı Bir Bakış:

Çanta cüzdan taşımadığınız bir dünyayı hiç hayal ettiniz mi? Parmaklarınızın ucunda her şeyi yapabileceğiniz tek bir bilekliğin sadeliğini gösterin. Hiç bir karmaşa, hiçbir işe yaramaz ürün ve en önemlisi hiç bir plastik cüzdan olmadan.Gereksiz nesnelere elveda deyin ve gelecek vaad eden bir bilezik ile tüm ödemelerinizi yapın, Paxlet. Paxletinizi NFC teknolojisinin kullanımı veya hızlı tarama  özelliği sayesinde ödemelerinizi kesintisiz ve anında yapmak için herhangi bir perakendeciden yada tuğla-harç işinden edinin. Bu yüksek teknolojili bilezik, sofistike güvenlik içeren bir soğuk hava deposu olarak hizmet veriyor. Bir Ledger Nano veya Trezor'a benzer şekilde, Paxlet özel bilgileri gizli tutarak private keyinizi depolar. Bu nedenle, Paxlet'inizi kaybetmeniz durumunda, özel bilgileriniz güvende ve korunur. Bilekliğinizi kaybetmekten asla korkmayın. Devrim yaratan bir ödeme sistemi oluşturma yolculuğumuzda PaxPay'e katılın. PaxPay ödemeler uygulamanızla senkronize olan bir uygulama arayüzü ile şifreli para biriminizi yönetin. Paxlet'inize karşılık gelen blok zincirindeki adresinizi anında harcayabilme özelliğiyle adresinizi yönetin.

Hiç kendi sanal mağazanıza sahip olmanın nasıl bir şey olacağını merak ettiniz fakat korku ve belirsizlik nedeniyle düşüncenizden vazmıgeçiyorsunuz? PaxPay’in sanal pazarı, PaxPlace, alıcı ve satıcıların mağazalarını sorunsuz, gizli ücretler veya finansal sınırlar olmaksızın özelleştirebilmeleri için sayısız fırsat sunuyor. Adaletsiz sonuçlara ve PaxPlace üzerindeki ticaret veya açık arttırmadan endişelerinizi unutun.

Buna ek olarak, PaxPlace, tüketicinin her türlü iş için serbest çalışanı istihdam etmesini sağlayan bir altyapıyı destekleyecek ve bireylerin kendi serbest meslek işlerini uluslararası bir platformda işe almak için kullanmalarına izin verecek. Size özgü bir beceri veya ticaretiniz var mı? Mesela, yazılı olarak bir as mısınız yoksa güçlü bir edebiyat geçmişiniz mi var? PaxPlace'de, ekstra gelir kazanmak için yeteneklerinizi kiralık bir yazar olarak listeleyebilirsiniz! Ya da her zaman bir Fransız hamur işi, kek veya krema brulee'yi nasıl pişireceğini öğrenmek ister misiniz? Ya da arabada vücut çalışması yapmayı öğrenmeye ne dersin? Şimdi yapabilirsin! Sadece PaxPlace'e gidin ve bir freelancer işe alın ve sadece sizin için çalışmasınlar aynı zamanda öğrenmelerini sağlayın. Listelenen bir serbest meslek sahibi seçiminizi, pişirme konusunda uzman bir usta şef veya bir otomotiv tamircisi kiraladığınızı varsayalım.Yerel olarak ya da başka bir ülkede kiralayabilirsiniz. Kendi eğitmeninize kişisel olarak uyarlanmış bir yönelimi, yüz yüze ev ziyareti veya sitemizdeki web kamerası tabanlı bir hizmet aracılığıyla alabilirsiniz. Seçim SENİN !

Sunduğunuz her ne iş, ticaret, beceri, hizmet ne olursa olsun, PaxPlace'de kiralamak için bir serbest meslek sahibi veya yüklenici olarak ya da seçtiğiniz bir freelancerı kiralayabileceğiniz bir tüketici olarak listelenebilirsiniz. Seçimleriniz yalnızca küresel bir aşamada olduğu kadar geniş olmayacak, aynı zamanda serbest çalışan bir serbest meslek sahibi olarak aynı anda dünya çapındaki bir kitleye ulaşacaksınız. Amacımız, bir sonraki seviyeye serbest çalışma fırsatları elde etmektir. Serbest ticaretin Uber'i olmayı hedefliyoruz.

Potansiyel olanaklar sınırsız!
Önemli Detaylar:

-PaxPay token Ön Satışı 24 April 2018 15:00 UTC'de başlayacaktır.

-Ön-Satış erken katkıda bulunanların bonusu: 30%

-Tier 1 Token Satışı Bonusu: 15%

-Tier 2 Token Satışı Bonusu: 10%

-Tier 3 Token Satışı Bonusu: 5%

-Token Sembolü: PAX

-Minimum hedef (Soft Cap): 2500 ETH

-Maximum miktar (Hard Cap): 70000 ETH = 350,000,000 PAX

-Toplam PAX token: 1,000,000,000 PAX

-Toplu satış miktarı: 349,500,000 PAX

-Kabul edilen tokenler: ETH or NEO

-Dönüşüm oranı: 5000 PAX = 1 ETH ve 700 PAX = 1 NEOÖdül Kampanyası:

-The PaxPay Resmi Ödül Programı online Burada. İmza sosyal medya blog telegram ve çeviri kampanyaları dahil bir çok kampanya mevcuttur. Ödül kampanyası için 3.500.000 PAX ayrılmıştır.

-PaxPay jetonu satışında çok daha fazla ödül vereceğiz! Bunlar toplu satışlar boyunca farklı zamanlarda duyurulacak. Duyurduğumuz program, bir katılımcı tarafından yayınlanan en iyi video içeriği için 250 ABD Doları değerinde ETH ödülü!

-Bizim tarafımızdan sorulan küçük görevleri yaptığınızda, hediye, yarışma ve ödüller için 10.000.000 PAX'e kadar para ayırıyoruz! Bu küçük görevler presale / token satışı boyunca duyurulacak!

-Verdiğimiz toplam 13.500.000 PAX Tokeni (bugünkü piyasa değeri 1.8 milyon dolar)!
Referans Ödül Programı:

-PaxPay Referans Programı BURADA VE Websitemizde bulunabilir.

-Top Referans 50.000PAX alacaktır
Önemli Bonuslar:

-Ön-Satış erken katkıda bulunanların bonusu: 30%

-Tier 1 Token Satışı Bonusu: 15%

-Tier 2 Token Satışı Bonusu: 10%

-Tier 3 Token Satışı Bonusu: 5%

-Token satışı sırasında en yüksek bağışı yapan 500.000 PAX alacaktır

-En iyi 5 katılımcı PaxPay uygulamasını 1 yıl boyunca ücretsiz kullanacaktır.


-Bir katılımcı tarafından ödül kampanyası kapsamında yayınlanan en iyi video içeriği için 250 $ değerinde ETH alacaktır_______________________________________________________________________________ ________________________________________________________

Website  |  Whitepaper  |   Facebook  |  Twitter  |  LinkedIn  |  Telegram  |  Instagram  |  YouTube Video  |  YouTube Channel

oerdogan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 23


View Profile WWW
April 27, 2018, 06:18:44 PM
 #2

Reserved
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!