Bitcoin Forum
June 23, 2024, 06:55:01 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Sizce Altın Düşer Mi Yükselir Mi?  (Read 928 times)
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
April 30, 2018, 11:03:05 AM

Altının düşmesi görülmüş şey değil ki zaten. Şu an fiyatlar çok yüksek.
Belki bir süre bu düzeylerde seyreder ama günü geldiğinde yine atağını gösterir.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
April 30, 2018, 11:31:36 AM

Dünya piyasasında altın üretiminde ciddi bir artış olmadığı sürece değeri giderek artacaktır. Hele ülkemizdeki ekonomik göstergeler ve olumsuz sinyaller döviz kurlarının ve altın fiyatlarının artacağını gösterir nitelikte
bjksk
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
April 30, 2018, 01:32:08 PM

Guvenli liman olarak butun dunyada goruluyor. islem hacmi de cok yuksek o yuzden uuzun vadede kazaniyor
mappefaar
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
April 30, 2018, 02:03:23 PM

Valla ben yükselmesini isterim de hem düğün yapacaz, hem de düğün işine giren arkadaşları görüyorum kara kara düşünüyorlar. Yani aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık durumu
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
April 30, 2018, 07:06:03 PM

Uzun dönem altınla baya içli dışlıydım. Gramını 90/100 TL civarından alıp 76 TL ye kadar düştüğünü hatırlıyorum. O zamanlar baya bi depresyona sokmuştu beni. Sonra her ay altın alarak ortalamamı düşürmeye çalıştım. Elime para geçtiğinde her fiyattan altın aldım. Bu şekilde 85 TL ye kadar çekmiştim ortalamamı. Sonra altın yükselmeye başladı ve ben 85 TL yi gördüğümde elimdekileri hemen çıkardım. Smiley ve bingo: Altın çok daha fazla yükseldi. Ve elimdeki karı kaçırmış oldum.
Diyeceğim şu ki: Altın hiç bir zaman zarar ettirmez. Hiç bir zaman sonsuza kadar düşmez, hiç bir zaman sonsuza kadar çıkmaz. Eğer yakın zamanda para lazım olacak kısa vadeli alım yapıyorum derseniz, sizin için araştırabilirim. (Ama kesinlikle yatırım konusunda sorumluluk almam. Söyleyeceklerim yatırım tavsiyesi olmayacaktır. Risk tamamen size ait) Ama orta ve uzun vadede altının çıkacağını düşünüyorum. Çünkü dünyada en güvenli yatırım altındır. Ki dünyayı orta ve uzun dönemde ekonomik sıkıntıların beklediğini düşünüyorum. Dünya ekonomik sıkıntıya girerse altın zaten uçar.
Kısaca: kısa vadeli araştırılmalı, orta ve uzun vade kazandırır.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 30, 2018, 09:18:24 PM

Güvenli limandır altın. Günlük haftalık veya aylık olarak düşüp zarar ettirebilir. Yıllık bazda hiç kaybettirmemiştir. Alması da artık kolay değil maalesef. Paramızın değeri düştükçe altın dolar euro hep artacaktır. Bu kar etmek değildir. 100 liraya aldığımız altın seneye 150 olsa bile o sene 150 liraya alınabilecek şeyler geçen seneki 100 liraya aldıklarımızdan daha pahalıdır hesabı..

sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
May 01, 2018, 08:24:10 PM

Bitcoindeki dalgalanmalar yatırımcıların en güvenli liman olarak gördüğü altına yöneltdi bu durumda altının yükseleceğini gösterir.
pomknos (OP)
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
May 01, 2018, 08:41:26 PM

Bencede özellikle seçimlerin ardından bütük paralar yükselişe geçecek yastık yapanlara ne mutlu Smiley
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
May 01, 2018, 10:33:31 PM

Altın kısa vadede düşse de uzun vadede daima kazandırır ve paramızın enflasyon karşısında erimemesi için güvenli limandır.
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
May 01, 2018, 11:49:47 PM

Altın sevenlerini üzmeyecektir kısa vede için düşüş görünüyor diyorlar fakat yılın sonunda altın yatırımcısı kâra geçecektir, enflasyon ortamında banka faizinden fazla kazandırır.
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
May 02, 2018, 07:50:12 AM

Bence artacak. Çünkü altın yaz aylarında bütün dünyada artış eğilimi gösterir.  Düğün sezonu açıldı.Millet altın derdine düştü. Daha da artacak. Altını olanlar yaşadı.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
May 02, 2018, 08:31:44 AM

Altın her zaman kazandırır. Bir düşse bile mutlaka iki artar. Talep özellikle yaz aylarında artacağı için yükseliş buralarla sınırlı kalmaz bence.

Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
May 02, 2018, 03:00:11 PM

Altın şartlar ne olursa olsun uzun vadede yükselen bir yatırım aracı, ama dünyada yeni maden sahaları falan bulurlarsa bilemem. Olasılığı düşük ama göz önüne almak lazım
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
May 02, 2018, 03:21:06 PM

Kısa vadedeki hareketleri yanıltmasın uzun ve orta vade için gerçekten iyi bir yatırım ,değer kaybetmez zaten grafikler de mevcut yıl yıl her şey ortada.
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
May 02, 2018, 04:19:15 PM

Altın yükselir. Arada böyle oluyor altın. ufak bir düşüşle insanlara altın sattırıyor sonra yükselmeye başlıyor. İnsanları pişman etmek için yapıyor bunu. Telaşa gerek yok.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
May 03, 2018, 12:34:55 AM

Tl bazında devamlııı yukselır altınn hıcbır zaman bu ülkede değer kaybetmez ekonominin böyle oldugu doların patlaması vs vs yanı altın guvenlı yollardan bır tanesi şu zamanda.
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
May 03, 2018, 04:58:44 PM

vallahi dolar git gide yükseliyor altın da akıllı duracağa benzemiyor öyle bir şey de değil yani altın bu. ama yatırım ile kazandırabilir diye düşünüyorum.

pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
May 03, 2018, 05:15:09 PM

Altın uzun vadede her zaman kazandırıyor yine öyle bir dönemdeyiz, daha da yükselir mi sorusunun cevabı dünyanın ekonomik kriz seviyesine bağlı, düşmeyeceği kesin.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 03, 2018, 11:56:14 PM

bana sorarsanız yükselir hocam, hele hele TL karşısında iyice yükselir diye düşünüyorum, neden çünkü Tl sürekli dolara karşı değer kaybediyor, altın ise dolara karşı sağlam duruyor
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 04, 2018, 05:48:40 AM

altın her zaman yatırım aracı olmulştur onun içinde fiyatının düşmesi beklenmez aksıne sürekli yükselir. altın ne kadar fazla olursa ekonomin o kadar güçlü olur.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: