Bitcoin Forum
July 06, 2024, 10:36:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Forkla Zengin olma formülü (ZCL XPM BTCP ve Bitcoin Prime)  (Read 337 times)
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 28, 2018, 12:29:25 PM
Last edit: April 28, 2018, 03:24:44 PM by Rhego
Merited by PHI1618 (1)

Evet baylar tanımayan arkadaşlar için tanıtayım https://twitter.com/HeyRhett  "Rhett Creighton" kendisi Zclassic, Bitcoin prime ve Bitcoin private in yaratıcısı. Adam kısa yoldan zengin olmayı bulmuş. Piyasadaki  kimsenin yüzüne bakmadıgı coinleri topluyor ZCL 1-2$ dan XPM 0,05 0,1$ dan sonra bunları güzelce Bitcoin ismleriyle forkluyoruz deyip haberini twitterden yayıyor. Sonrasında alsana miss gibi para  Grin Eleman oturduğu yerden fork muhabbetine cukkayı almış valla. Şimdide yeni bitcoin forku yapıyormuş Primecoin+Bitcoin = BitcoinPrime.

Sonuç : ZCL 250$ gördü XPM 2$ %160 artış sağladı suan. Not Adamın elinde 200.000 tane XPM varmış  Grin

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
April 28, 2018, 12:33:04 PM

Ben forklara tamamen karşıyım. Bunu ekim kasım aylarında avaz avaz bağırarak söyledik, ama dinleyen olmadı. Fork muhabbetleri ile gereğinden fazla şişirildi btc 4-5k dolardan 12-13k dolarlara sırf bu forkların saçmalığıyla çıkartıldı, sonra bitfinexin tether basması o bu derken piyasa 2-3 ay boyunca geberdi gitti. Hala daha onların belasını çekiyoruz, o yüzden bırakın şu forkları da adam gibi proje araştırın onlardan para kazanın. Bu ekosistemde olan biri olarak yatırımcı milletinin yapması gerekenin bu olduğunu düşünüyorum, sağlıklı düzgün bir piyasa için. Söyleidklerimi yanlış anlamayın bu söylediklerim size değil, forkların peşinde koşan herkese.

Rhamon
Member
**

Activity: 98
Merit: 12

View Profile
April 28, 2018, 12:39:48 PM

Bende ekleme yapayım ZCL coini fork sonrası gene 4-6 dolar bandına kadar çek, ekip içinde kavga çıkar, coini bıraktık artık de, sonra bir gizli haber ile eth ile fork yapacagız diye pumplat 35 dolara kadar çıkar sonra twit at yok öyle bir şey diye gene 15 dolara düşür böyle al sat.

Adamın hayatı pompalama üzerine  Grin
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 28, 2018, 01:07:19 PM

Bende ekleme yapayım ZCL coini fork sonrası gene 4-6 dolar bandına kadar çek, ekip içinde kavga çıkar, coini bıraktık artık de, sonra bir gizli haber ile eth ile fork yapacagız diye pumplat 35 dolara kadar çıkar sonra twit at yok öyle bir şey diye gene 15 dolara düşür böyle al sat.

Adamın hayatı pompalama üzerine  Grin

Ekip içinde kavga yok o kısım yanlış anlaşılmış. Ekibin tamamı Bitcoin Private'e devam etti. ZCL bu nedenle sahipsiz kaldı.

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
April 28, 2018, 01:11:10 PM

olay şu hangi coin olursa olsun  cmc de ilk sayfada forklanan o coini  3-5 usd bandında gördüysen en az 100 civarı alacaksın arkadaş.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 28, 2018, 01:20:41 PM

adamlar kolaydan para kazanmanın yolunu bulmuslar dicek bır sey yok. bunlar hem de baya zekı cıkmıslar.bı bızım kafamız boyle seylere calısmıyor amk. bır zengın olamadık kolay yoldan Cheesy
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 28, 2018, 01:20:59 PM

BTCP forktan sonra pek bir yükseliş gösteremedi. Aynı yerde çakıldı kaldı. ZCL'ye az önce baktım sağlam yükselmiş 2 ay önce. XPM için mi bir hareket olacakmış yani şimdi? :)
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 28, 2018, 01:35:57 PM

Forklar bana da çok şevk vermiyor. Ki çok moda oldu fork yapmak. Bedavadan gelen fork coinlerine hayır demem. Ancak Sadece fork olarak çıkıp ve onla ön plana çıkmaya çalışan coinlerden korkuyorum.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
April 28, 2018, 01:58:21 PM

Öyle ico'ya kolay para kazanma diyoruz ama fork hepsinden kolay para kazanma yolu, zaten piyasada biraz popülersen voleyi vurursun bunun başka açıklaması yok

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
April 28, 2018, 02:05:55 PM

Forklar bana da çok şevk vermiyor. Ki çok moda oldu fork yapmak. Bedavadan gelen fork coinlerine hayır demem. Ancak Sadece fork olarak çıkıp ve onla ön plana çıkmaya çalışan coinlerden korkuyorum.

Aynen ilk zamanlar bir hype vardı o yüzden iyi para kazananlar olmuş olabilir o zaman ama şimdi gerçekten tutmuyor. Ama piyasa çok yenilikçi daha farklı fırsatlar çıkacaktır emin olun  Smiley

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
April 28, 2018, 02:18:29 PM

BTCP forktan sonra pek bir yükseliş gösteremedi. Aynı yerde çakıldı kaldı. ZCL'ye az önce baktım sağlam yükselmiş 2 ay önce. XPM için mi bir hareket olacakmış yani şimdi? Smiley

Bitcoin private ekibinden ayrıldım yeni fork yapıcam diyor lavuk  Grin İsmide Bitcoin Prime olacakmış. Primecoin+Bitcoin bla bla bla bişeyler işte mal 0,05$ dan 2,5$ a vurmuş şimdiden.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
April 28, 2018, 03:01:20 PM

güzel bir düşünce fakat biz alttan toplasak çöp coin olarak elimizde kalır, zira fork yapabilecekmiyiz Smiley ?  Lakin fork yapmayıp yalan haberler yapılacaksa, ben buna da karşıyım, çünkü dolandırıcılıktır.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
April 28, 2018, 03:30:35 PM

bu fork muhabbetleri oldum olası bana tiksinti veriyor. fork muhabbetleri yüzünden piyasa bir türlü stabilitesini koruyormıyor.  o yüzden yavaş yavaş boğaya adım atmaya başladığımız şu günlerde en son duymak istediğim şey fork muhabbeti
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
April 28, 2018, 04:41:57 PM

adam yolunu bulmus ıste ne guzel Cheesy
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 28, 2018, 05:23:55 PM

Fork un ilk zamanlardaki yapılma sebebi teknolojik olarak blokların hızlandırılması olayıydı, ve gerçekten gerekliydi suan bakıldığında forkları tamamen manipüle edip para kaldırma amaçlı yapmaya başladılar.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 28, 2018, 06:59:53 PM

Ben böyle adamı tebrik ederim arkadaş. Yeni bir şey keşfediyor ve bundan yolunu buluyor çorbasını içiyor. Şimdi yeni bi tane daha bulmuş bakalım aynı taktik işleyecek mi Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 28, 2018, 07:11:52 PM

bende bu sabah poloniexte xpm i görünce bu ne sikim diye düşünmüştüm. meğersem fork muhabbetine şişiyormuş. ben fork olaylarına oldum olası karşıyım. bir coinden bir tane olur ve zincir devam eder. bu ne aq zırt pırt fork bilmem ne. ben uzak duruyorum böyle işlerden
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
April 28, 2018, 07:20:14 PM

Yapan için güzel işi bana sorarsan düzenlenmiş bi piyasada bu fork işleri dolandırıcılığa girer çünkü tamamen manipülasyon üzerine ve haksız kazanç, ayrıca piyasanın normal döngüsünü de zararlı. Babadan oğula nesil bunlar.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
April 28, 2018, 08:07:03 PM

Ben böyle adamı tebrik ederim arkadaş. Yeni bir şey keşfediyor ve bundan yolunu buluyor çorbasını içiyor. Şimdi yeni bi tane daha bulmuş bakalım aynı taktik işleyecek mi Cheesy

Taktik maktik yok bam bam bam zaten XPM kitlemiş 0,05$ dan 2,8$ a gelmiş %180 yapmış adam daha nolucak. Yolunacak cok keriz var daha  Grin
joelembiid
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 28, 2018, 08:16:35 PM

Işe yarar coinler bu katlamayı yapamıyor, çöp forklar yatırımcı çekiyor ilginç. Crypto piyasası spekülasyon yerine teknoloji yatırımcısını ne zaman çekerse şu saçmalıklardan o zaman kurtulacağız.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: