Bitcoin Forum
June 28, 2024, 03:40:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Forkla Zengin olma formülü (ZCL XPM BTCP ve Bitcoin Prime)  (Read 337 times)
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
April 28, 2018, 09:04:18 PM

Bu kadar kolay olmuş gibi lanse etmeniz olayın bu kadar kolay olduğu manasına gelmiyor ne yazık ki hocam. Forklamaya sonuna kadar karşıyım zarar veriyor btc de gördük zararlarını
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 28, 2018, 09:07:13 PM

Işe yarar coinler bu katlamayı yapamıyor, çöp forklar yatırımcı çekiyor ilginç. Crypto piyasası spekülasyon yerine teknoloji yatırımcısını ne zaman çekerse şu saçmalıklardan o zaman kurtulacağız.
Teknoloji yatırımcısı çekmek için bir şeyler vaat etmek gerekiyor. İşe yarar coinlerin olup olmayacağı da tercih işi açıkcası 2 iş ortağıyım diyene işe yarar dendiğini de biliyoruz şu mecra da.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
April 28, 2018, 09:49:20 PM

Sadece forklama yapılarak kazanç elde etmeyi etik bulmuyorum. Bu şekilde ortaya çıkan al sat coinlerine de itibar etmiyorum. İlk çıktıklarında para etselerde sonradan para edeceklerini sanmam.
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
April 28, 2018, 10:53:10 PM

Bahsettiğiniz işler öyle o kadar basit olmuyor.Büyük para gerekiyor artı piyasadaki sözü geçenler tarafından desteklenmesi gerekiyor.Öyle kolaysa bütün forum bir araya gelsek yine bu adamın yaptığını yapamayız.Buda başlı başına bir yetenek.Herkesin yapabileceği bir iş değil.Coin piyasası zaten alinin külahını veliye geçirme işidir.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
April 28, 2018, 10:58:00 PM

Kripto paralar yaygınlaşmaya başladığından beri türlü türlü yöntemle piyasadaki coinler üzerinden de para kazanma yöntemleri geliştirmeye başlamışlar. Milletin kafası ne kadar değişik çalışıyor, enteresan.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 29, 2018, 11:35:51 AM

Bitcoin Cash'in de Bitcoini öldürmeyeceğini biliyorlardı ama adamlar fail olmadı fork yaparak daha da zengin oldular. Şuan BCH ölse kimin umrunda ki ? Roger Ver dahil bir çoğu paraları cukkaladı. Şimdi de Ethereum diyor Roger abimiz.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 29, 2018, 12:40:26 PM

Ben burda 1 tane vitaminsiz lavugun nasıl piyasayı manipule edip Fork ayagına ayıkladıgını anlatmak istedim ama gelen yorumlara bakıyorumda benim anlattıgım şeylerle alakası yok amk fikriniz yok bari zikriniz olmasın yahu gidin konu dışında yeni baslayanlar bölümünde post kasın.
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
April 29, 2018, 12:44:01 PM

Vay arkadaş adama bak sen ya.Ulan biz araştırıp kaliteli coin arayalım.Adam çöp coinlerle zengin olsun.Bu millet çok ilginç cidden arkadaş ya.Spekülasyonlara inanan çok.

thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
April 29, 2018, 12:50:00 PM

Zcl örneğini veriyorsunuz onda 1-2 btc kaybeden insanlar da gördüm, sağlam projede bu kayıp zordur ama böyle forklarda saçma sapan takım oyunlarında para giderse gitmiştir bidaha da geri getiremezsiniz çöp olur çünkü, biara btcyi deviriceklerdi sonra iptal ettiler neydi o forkun adı, adamlar kaç bin dolardan millete sattılar onları resmen alanlar battı sonra.

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 29, 2018, 12:51:14 PM

Ben burda 1 tane vitaminsiz lavugun nasıl piyasayı manipule edip Fork ayagına ayıkladıgını anlatmak istedim ama gelen yorumlara bakıyorumda benim anlattıgım şeylerle alakası yok amk fikriniz yok bari zikriniz olmasın yahu gidin konu dışında yeni baslayanlar bölümünde post kasın.

Şimdi böyle genele konuşunca olmaz herkes alınır. Haliyle fikri zikri olmayanlar kimler yazarsan daha iyi olur.

Mesela benim yazdığımdan sonra yazdığın için ben alındım.

Benim dediğim bir ara piyasayı kangren eden Bitcoini öldürmeyi hedefleyen bir manüplasyondu.

Yani örnek çoğaltım.

Yorumlarını beğenmediğin kişileri yaz bir daha konuna yazmasınlar.

Bitcoin / Ethereum / Monero
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 29, 2018, 01:19:17 PM

Tipten belli zaten çakalın teki, develop bilgisi yok denecek kadar az, ancak konferanslarda falan anlamayan millete anlıyorum havası katacak kadar geliştiricilik bilgisi var sadece, terim bilgisi var diyelim. Yoksa zcl fork zamanı bitcoin private için geliştirici, reklamcı, logo tasarımcı ilanları yapıyordu. Hatta bedava-hayrına-gönüllü arıyordu bir çoğunu  Grin Yardım eden olduysa da katıksız aptaldır. Şimdi de prime he, valla güzelmiş. Ama fork zamanları artık geride kaldı, hala inanan yada moon yapan varsa asıl aptal onlardır. Rhett akıllı çocuk, piyasadaki aptalların parası başkalarına akacağına ben alayım demiş iyi de yapmış.

Husaki
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
April 29, 2018, 01:27:31 PM

Bu yaptığıyla gurur duyar gibi bir hali var hiç sevmiyorum bu adamı bu direkt dolandırıcılık bence daha fazla kazanıcam diye elinizdekilerden olmayın lütfen
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
May 02, 2018, 12:58:58 PM

Rheet çalışmalara baslayıp meyvesini almaya başlamış bile son 2 günde Primecoin 0,5$ dan 4 dolara kadar gelmiş. Esas kafamdaki soru şu buda ZCL gibi 100 120 dolar gibi absürd rakamları görebilecekmi hep beraber izleyip görecegiz.  Grin Grin
xiaoyum
Full Member

Activity: 266

Blockchain with solar energy

View Profile
May 02, 2018, 01:02:53 PM

Bu fork coinlerini iyiden iyiye scam gibi fraud gibi düşünmeye başladım ben de. Önüne gelen coin forkluyor arkadaş ve amaç yenilik falan da değil direkt para cukkalayıp yatmak.. Böyle şey mi olur diyoruz oluyor.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 02, 2018, 01:54:36 PM

Forkla zengin olunmaz forkla batılır. Bunu tabii yatırımcı açısından söylüyorum, Fok yapan veya haberleri çıkaran bu işleri yönlendiren kişiler tabii kazanır siz kendi başınıza elinizdekini verirsiniz uzak durun. Bu başlıkta arkadaş güzel anlatmış kıytırık projelerle forkla zengin olma formülü çok iyi.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
May 02, 2018, 03:25:00 PM

adam bildiğin dolandırıcılık yapıyor. bence bunun başka bir açıklaması yok.

fork konusuna gelince iş iyice cıvıdı. işi bozan fork yapıp zengin oluyor. bide airdrop yapanlar var işte orda bi taktiğim var. bakalım tutacakmı. tutarsa tuttu diye paylaşırım. tutmazsa paylaşmaya gerek yok Smiley
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 02, 2018, 03:29:58 PM

Zengin olmak öyle kolay olsaydı burda ne işimiz var :=) . Doğru koinde haberleri ve sinyalleri denk getirmek ve doğru yerde çıkmak için onlarca çaba , efor ve zaman harcıyoruz yine de yetmiyor. Foruku yada pump u yakalayacağım diye bir yerden girerseniz bu seferde en yüsek yerden alma ihtimaliniz doğuyor.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: