Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:27:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: DogeCoin Beklenti ve Düşünceleriniz?  (Read 482 times)
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
April 29, 2018, 02:52:51 PM

Jan 08, 2018   $0,017115   
en yüksek değeri ve o gün 235 milyon usd günlük vloume

bugün ise   $0,005457 fiyatta  33.500.000 usd günlük volume

işte volume 6 da 1 seviyede düşük  en yüksek fiyatında 3te 1inde.
bence iyi bir coinde bundaki sıkıntı işlem gördüğü borsaları düşük seviye
ondan kaynaklanıyor ve para girişi az talep yok gibi.
binance-bithumb bu 2 sine girse bence fiyat ve hacim artar.
yoksa bu seviyelerde devam eder ve çıkacağı bence en fazla üstteki rekoru oda para
girmesi lazım dogecoine yoksa zor.
 ocak ayında koineksden biraz aldım sonra sattım azda kar yapmıştım.
1714872446
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714872446
Reply with quote  #2

1714872446
Report to moderator
1714872446
Hero Member
*

Ignore
1714872446
Reply with quote  #2

1714872446
Report to moderator
1714872446
Hero Member
*

Ignore
1714872446
Reply with quote  #2

1714872446
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714872446
Hero Member
*

Ignore
1714872446
Reply with quote  #2

1714872446
Report to moderator
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
April 29, 2018, 03:29:05 PM

fazla bir beklenti içerisine girilmemesi lazım. Sonuçta arkadaşların dediği gibide şaka amaçlı çıkarmış bir projeydi tutunca işler yapmaya başladı ama dediğim gibi fazla bir beklentiye kapılmayada gerek yok
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
April 29, 2018, 04:07:09 PM

Tamamdır Doge şakadan çıkarılmış  bir coindir bu şakadan iyi para kazandım sağolsun çıkaran, ancak ne geliştiren ne özellikle destekleyen varken bu coinin hemen hemen tüm borsalarda yer alması ve yaşamına devam etmesi ilginç değil mi?

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 29, 2018, 06:44:18 PM

Çok yakın zamanda herkesin elinde patlayacağını düşünüyorum. Türk borsalarında da  işlem görüyor twitterda çok destekçisi var hayretle takipteyim.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
April 29, 2018, 06:46:46 PM

Dogenin piyasada bir ağırlığı var kullanan çok her borsada mevcut Doge  alan yatırımcı yanında Dogeden çok büyük beklentisi olan bir kitle de mevcut, yerli yabancı seveni çok, sepetimde benim de bulunur.
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
April 29, 2018, 07:31:18 PM

dogecoinin bir şaka sonucu ortaya çıkmış olması halen ona karşı güven duygumun tam olarak netleşememesine yol açıyor bir türlü güvenemiyorum.

alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 29, 2018, 07:40:59 PM

Ya bu twitter fenomenleri öneriyor ve millette paso alıyor.Cahil adamlar bilmiyorlar dogecoin ne işe yarar diye.Çok alınıyor diye alın millet diye gazlıyorlar herkesi.
Husaki
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
April 29, 2018, 07:58:27 PM

Tamamiyle arz-talep ilişkisine dayanan hiçbir destekleyici noktası olmayan piyasanın neşesi sempatik bir coin (elimde 1 eth kadar var) 😊
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
April 29, 2018, 09:32:17 PM
Last edit: April 29, 2018, 10:07:44 PM by wolwoo

dogecoin piyasadaki havayı koklamaya yarar. eğer düşükse ya da trend düşmeye başlamışsa altcoinlerde düşüş beklentisi oluşmaya başlamıştır. 100 satoshi üzerindeyse piyasada bahar havası var demektir. şu an kararsız gibi. "doge bile şu kadarsa ben de bu kadar olmalıyım" mantığıyla piyasaya şenlik getiriyor.

618 milyon dolarlık marketcap'ıyla şu an hala dimdik ayakta, geçen defa 1 cent olabilir demiştim, dalgaya almışlardı hatta birisi globalde bile dalga geçmişti bizden biri! şimdi de 10 cent'e kadar yolu var diyorum ama bunu gerçekleştirebilirse ne kadar sürede yapar tahmin etmek güç! isteyen istediğini düşünmekte serbest olmalı, çöp diyenlere de şaka coini diyenlere de saygım var. ripple'a da 1 dolar üstü imkansız diyorlardı 3.5 doları gördü. marketcap 1-2 trilyon dolar olursa doge da 10 cent olur rahatlıkla, bunun için argümanlarım şunlar: piyasanın en bilindik ve geniş topluluklarından birine sahip, fee ucuz, hızı yüksek, onlarca borsada 238 değişik trade imkanı var, ayrıca btc çok yükselirse "gerçek çöp coinler"in dogecoin bazında trade edileceği de şimdiden belli (özellikle cryptopia'da dogemarket yaygın https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?baseMarket=DOGE )

ayrıca "merkezi olmayan merkezi olmayan" denip duruyor al sana başıboş bir COİN, ne destekleyeni var ne pahalı ama insanlar "değer" veriyor! merkezi paralara (dolar euro vs) en kaotik başkaldırı! birçok proje gibi "olmayacak duaya amin" de denmiyor. "ben bir parayım al beni kullan" deniyor. daha ne?!

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
April 29, 2018, 09:45:34 PM

Vu dogecoin ne işe yarar neden alınması gerekli bi bilgi alabilirmiyim yani hiç bi mantık bulamıyorum bu coinde ben alıncak
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 29, 2018, 10:40:20 PM

Şaka amaçlı çıkarılan bir coinde nasıl bir beklenti olabilir ki. Bir ara market değeri çok yükselmiştir şuan size de güzel kazanç sağlamış gibi görünüyor 2x güzel bir oran. Arkasında geliştirici bir ekip yok öylece duran bir coin. Belli bir süre kazanç sağlayacaktır ama bu devletlerin regülasyon ile ilgili düzenlemeler yaptığında dışarıda kalacak coinlerden bir tanesidir.
Arkasında ekip olmaması bu kadar gelişmeden sonra arkasına bir ekip gelmemesi manasına gelmez. Zaten bahsettiğiniz kadar boş bir proje olsaydı bu kadar zaman böyle gelişmezdi hocam.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Payitaht
Member
**

View Profile
April 29, 2018, 10:41:06 PM

Benim de belli bir miktar yatırımım var ama hem adetinin fazlalığı hem de çin yılı gibi muhabbetlerden belli bir denge içinde devam etmesini vakti gelince de satılacağını düşünüyorum şahsen.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Payitaht
Member
**

View Profile
April 29, 2018, 10:44:26 PM

Benim de hatırı sayılır bir yatırımım var ve bende sizin gibi duygusal bakıyorum bu coinin sırrı bu mu acaba insanları yumuşak karnından yakalıyor Cheesy

Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
April 29, 2018, 10:59:17 PM

Ne gibi bir beklenti yaratabilir ki hicbir amaci olmayan olsun diye cikmis bir saka coini  Cheesy ama 1 faydasi var 2-3 dolarlik odemelerde is goruyor.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
April 29, 2018, 11:03:41 PM

şaka amaçlı çıkarılmıştı anack arkadaşlar bu coinin meselesi doge'yi geçti spek coini oldu bence hala iş görme şansı var bekletmenizde isabet olabilir fikrindeyim bne hocam
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
April 30, 2018, 07:22:07 AM

Siz yok şu kadar prim yapmış yok bu kadar değerlenmiş falan derseniz yanılırsınız. Bir koinin amacına, ekibine, token miktarına ve desteğine bakmanız lazım diğer türlü bir kumar olur. Kazanmazsın demiyorum kumar olur diyorum. 3 kişi kazanırsa belki 10 kişi de kaybeder.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
May 01, 2018, 11:59:25 AM

cüzdana güncelleme geliyor mu araştıran var mı? dogecoin evladiyelik değil ama aylarınızı kurtarabilir. hani dump oldu hiç alınacak bir şey bulamadım doge bildiğin satoshi olarak çöp alıp birkaç x yaptırabiliyor genelde hep böyle yılda 2-3 sefer grafiklere bakın.

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 01, 2018, 02:09:21 PM

Çok gelişmesi vs gibi bir durum beklenemez çünkü adı üstünde ÖYLESİNE çıkarılan bir coin. Arz miktarı fazla gözükme durumu var ve millet birbirine 3-5 tane yollacağı yerine 300-500 tane yollasın mantığıyla çıkarıldı. Ha hacmi hep yüksek oluyor ve dönem dönem azalıp artıyor. Doğru yerlerde güzel karlar bırakabilir. Uzun vadeli yatırım yapılmaması gerektiğini düşünüyorum
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 01, 2018, 03:42:25 PM

Hocam doge ye hatrı sayılır miktar yatırım yapmanızı önermem çünkü teknoloji olarak biraz gerilerde kalmış bir koin olarak görüyorum ben doge koini
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
May 01, 2018, 03:59:28 PM

dogecoin e yatırımı hiç düşünme derim. onun yerine yatırım yapılabilecek coin çok. ne uzun vade de nede kısa vade de güvenilir bir coin değil. 
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: