Bitcoin Forum
May 26, 2024, 08:55:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]Korona Coin - Hayatını Taçlandır !  (Read 421 times)
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1504

View Profile
June 17, 2018, 01:11:37 PM

Facebookta en son paylaşımını 29 Mayıs tarihinde yapmış. Bir önceki ise 15 Mayıs tarihinde yapılmış. Ortalama 15 günde 1 paylaşım yapsalar bugün yarın yeni bir paylaşım daha yapmaları gerekiyor. Bu kadar az paylaşım yapan kampanyaların bazı istisnalar dışında başarılı olabileceklerini düşünmüyorum.

Bountyhive'daki bazı projeler bu şekilde yavaş, az ama öz tanıtım yapıyor. Yatırımcı çekebildikten sonra çok paylaşım yapmalarına gerek yok. Sosyal medyada 7/24 aktif olup bir tane gerçek yatırımcısı olmayan projelerdense az tanıtım yapsınlar ama doğru yatırımcıyı çeksinler daha iyi.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
June 17, 2018, 03:58:18 PM

aslında her ico web sayfasında ne kadar token sattıklarına dair gösterim çubuğu olmak zorunda. korona coin icosu bitmek üzere, ortada sosyal medya paylaşımları yok denecek kadar az. ne topladıklarını bilmiyoruz. bountyhive yeni katılacak icolar için böyle zorunluluk getirilse fena olmazdı.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 18, 2018, 03:17:28 PM

Şuan sitelerine ulaşılamıyor ve bu konuda herhangi bir duyuruda yapmamışlar. İnşallah bu projeden de kötü bir haber almayız.
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
June 18, 2018, 03:20:38 PM

Şuan sitelerine ulaşılamıyor ve bu konuda herhangi bir duyuruda yapmamışlar. İnşallah bu projeden de kötü bir haber almayız.

Muhtemelen sitelerini yeniliyorlar. Sanırım satış barı falan ekleyecekler, telegram grubu adminlerine sordum geliştirmelerle alakalı siteye ulaşılamıyor dedi, geçicidir diye umuyorum.
triedra
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
June 20, 2018, 03:55:10 PM

koronacoin sitesi çalışıyor ama icodan ne kadar hasılat yaptılar insan bilmek istiyor. bountysi yarın bitiyor haliyle. 2-3 gün sitesi açılmayınca arka planda ne oluyor merak ediyoruz. birilerinin tavuğuna kış mı dediler de saldırı oluyor artık muamma.

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 21, 2018, 08:04:25 AM

koronacoin sitesi çalışıyor ama icodan ne kadar hasılat yaptılar insan bilmek istiyor. bountysi yarın bitiyor haliyle. 2-3 gün sitesi açılmayınca arka planda ne oluyor merak ediyoruz. birilerinin tavuğuna kış mı dediler de saldırı oluyor artık muamma.

Her projeden bu açıkça beyan edilirken koronacoin neden bunu sitelerinde açıkça göstermiyor insanı kıllandırıyor. Gelen yatırımı saklamaları hoş bir davranış değil.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
June 21, 2018, 08:25:07 PM

Korona'dan çok umudum vardı. O yüzden imzasını da kullanıyorum zaten. Ama son 1-2 haftadır sanki umudum azaldı gibi.
Sosyal medyada kendi tanıtımlarını bile yapmıyorlar. Eğer yatırım miktarını garantilemedilerse ki öyle bir şey yok, neden tanıtımlarını yapmazlar, ben pek anlayamıyorum bunu...
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
June 22, 2018, 09:38:32 AM

Kampanya dün sona erdi imzaları ne zaman kaldırabiliyoruz bilgisi olan varmı?
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
June 22, 2018, 09:43:32 AM

Başka bir imza kampanyasına geçmeyi deneyin, çıkmayın diye uyarı vermiyorsa çıkabilirsiniz imzadan. Sayımlar tamamlandı diye biliyorum.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
June 22, 2018, 03:02:27 PM

Başka bir imza kampanyasına geçmeyi deneyin, çıkmayın diye uyarı vermiyorsa çıkabilirsiniz imzadan. Sayımlar tamamlandı diye biliyorum.

Denedim sorun vermedi direk enroll yaptı başka kampanyaya. İnsallah sonradan sıkıntı yapmazlar spreadsheet'te yok ne oldugumuz belli degil  Grin teşekkürler.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
June 22, 2018, 07:55:41 PM

Sıkıntı olmaz olmasına da, sotcap ı geçememiş diyorlar.
Eğer öyleyse boşuna taşıdık imzasını bu kadar süre...
Neyse artık, yapacak birşey yok.
trhomeagent
Member
**

View Profile
June 22, 2018, 10:12:28 PM

Böyle bir piyasada böyle bir projenin yatırım alamaması aslında çok normal. Belki yapılan yatırıma bağlı olarak farklı bir yol da izleyebilirler. İnşallah öyle olsun ki, emeklerimiz boşa gitmesin.
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
June 23, 2018, 09:01:27 AM

Facebookta en son paylaşımını 29 Mayıs tarihinde yapmış. Bir önceki ise 15 Mayıs tarihinde yapılmış. Ortalama 15 günde 1 paylaşım yapsalar bugün yarın yeni bir paylaşım daha yapmaları gerekiyor. Bu kadar az paylaşım yapan kampanyaların bazı istisnalar dışında başarılı olabileceklerini düşünmüyorum.
Beklenen oldu malesef, softcap bile yapamamışlar. Sosyal medyayı bu kadar az kullanan bir ekibin başarılı olamaması çok normal bence. Bountyleri için harcadığımız onca emek boşa gitti yine.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
June 24, 2018, 08:21:23 PM

hocam ben bunun bountyhive de bountsine katılmıştım ancak ana grupta ico satışların iptal oılduğunu yani projenin iptal olduğunu söyledir bilgi verebilrimsiniz
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 24, 2018, 08:29:05 PM

hocam ben bunun bountyhive de bountsine katılmıştım ancak ana grupta ico satışların iptal oılduğunu yani projenin iptal olduğunu söyledir bilgi verebilrimsiniz

Proje iptal oldu hocam bilgi bu. Ötesi yok bunun. Belki tekrar bir ico hazırlığı içine girebilir ilerde bu bilinmez ama proje şimdilik iptal oldu. Yazık oldu açıkçası projeye.
triedra
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
June 26, 2018, 01:09:42 PM

30 günden fazla imzada kaldım. boşu boşuna zaman harcadık. ama sonuçta cebimizden bir şey gitmedi. nazarlık olsun. sitelerine girince 0.15 eth değerinde geri ödeme yaptıklarını söylediler. biz bountyciler için hiç bir şey yok tabi. neyse artık.

trhomeagent
Member
**

View Profile
June 27, 2018, 01:51:16 AM

Sitelerinde yapılan duyuru aşağıdaki şekilde;

Korona Coin’s ICO has been terminated effective on 22nd June 2018. This termination is the result of Korona not receiving sufficient funds to attain its Soft Cap. Please note the following, as stated in Korona’s White Paper:

“Fund return guarantee. In the unforeseen event the soft cap cannot be reached during the ICO, all received funds, that exceeded 0,15 ETH per order (Minimum token order), will be returned.”

As indicated, all collected contributions, as defined, were returned automatically, consistent with Korona’s Smart Contract. Transactions were closed successfully. Korona wishes to thank all participants and contributors for their efforts and also for their appreciated support. We have learned a great deal through this effort, including expanding our original vision beyond that previously defined. We truly believe that the cryptoeconomy will change the World we know today, and we continue to support the community in the future as well.

Very truly yours,
The Korona team

Tüm ödemeleri otomatik olarak geri iade etmişler.

Bundan sonra diğer kampanyalara bakacağız artık.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: