Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:01:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcointalk İmza Kampanyaları Hakkında Bilgilendirme (Detaylı Anlatım)  (Read 1214 times)
ranisali
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
May 28, 2018, 07:15:20 PM

bitcoin ödemeli kampanyalar da ödeme gecikmesi olmuyor galiba buna dikkat etmeli demekki
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714892462
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714892462
Reply with quote  #2

1714892462
Report to moderator
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 28, 2018, 07:58:37 PM

böyle yararlı konuların olması gerçekten bu işe yeni başlayacaklar için çok fayda sağlıyor. elinize emeğinize sağlık. Ancak forumun Türkçe kısmından merit kazanma olayı pek de mümkün gibi görünmüyor. Umarım bir gün bende böyle fayda sağlayacak konulara imza atabilirim Smiley

İmza kampanyaları konusunu a dan z ye anlatmışsınız. Emeğinize teşekkür ederim.
Yeni başlayan biri olarak çok faydalı oldu.

Rica ederim arkadaşlar, tüm kullanıcılar için bir faydam dokunmuş ise ne mutlu bana. Emeklerimin karşılığı olarak merit veren tüm arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum.
reddolphin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 28, 2018, 10:18:52 PM

özellikle yeni başlayanlar için çok güzel bir başlık olmuş..benim de bilmediğim bir kaç şey varmış onları da öğrenmiş oldum teşekkür ederim Smiley
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 04, 2018, 12:32:41 PM

güzel ve detaylı anlatım için teşekkürler. birde meritimiz oalydı iyiydi Smiley

Rica ederim, faydalı konular açarak veya kaliteli mesajlar yazarak merit kazanabilirsiniz. Gönderilebilir merit kazanmak için de ilk olarak sizin merit sahibi olmanız gerekiyor. Smiley

özellikle yeni başlayanlar için çok güzel bir başlık olmuş..benim de bilmediğim bir kaç şey varmış onları da öğrenmiş oldum teşekkür ederim Smiley

Rica ederim, faydam dokunmuş ise ne mutlu bana. Smiley
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 05, 2018, 01:41:30 PM

Bu eskiden 2 kat olan imza kısmı harf sınırını neden yarıya indirdiler bir bilgisi olan var mı ?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 10, 2018, 11:10:51 AM

Bu eskiden 2 kat olan imza kısmı harf sınırını neden yarıya indirdiler bir bilgisi olan var mı ?

Meta kategorisine baktım fakat bu konu hakkında bir konu göremedim. Bu konu hakkında bir haber de duymadım fakat bazı kampanyalar imza kodlarını değiştirmiş onu gördüm. Çok büyük bir ihtimalle spam ve gereksiz mesaj yazan düşük rütbeli üyeliklerin önüne geçmek ve o rütbelerin kazançlarını düşürmek için yapılmış bir harekettir. Kimse rütbecilik oynadığımı düşünmesin fakat oldukça güzel ve yerinde bir karar olduğunu düşünüyorum. Bakalım foruma ne kadar faydası olacak bu yeni kararın.
pavetjove
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
June 11, 2018, 08:28:22 PM

Bounty kampanyalarını takip edenler için imza kampanyaları ilk seçeneklerden birisi. Kazanç elde etmek için yapılacak faaliyetler içerisinde sepetin içinde olmzsa olmazlardan. Benimde bitcoin talk sitesine kayıt olmam için sebep olan da bu kampanyalar . Ama iyikide olmuşum diyorum çünkü burası crypto para dünyasına ve blockchain teknolojisine ilgi duyanlar için engin bir derya gibi
  Tabi biz sonradan gelenler için üyelik seviyesi atlamak zorlaştı. Junior dan membere nasıl geçebilirim kara kara düşünüyorum şu an 😁
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 12, 2018, 05:19:00 PM

Bounty kampanyalarını takip edenler için imza kampanyaları ilk seçeneklerden birisi. Kazanç elde etmek için yapılacak faaliyetler içerisinde sepetin içinde olmzsa olmazlardan. Benimde bitcoin talk sitesine kayıt olmam için sebep olan da bu kampanyalar . Ama iyikide olmuşum diyorum çünkü burası crypto para dünyasına ve blockchain teknolojisine ilgi duyanlar için engin bir derya gibi
  Tabi biz sonradan gelenler için üyelik seviyesi atlamak zorlaştı. Junior dan membere nasıl geçebilirim kara kara düşünüyorum şu an 😁

Bu kampanyalar ile foruma son dönemlerde çok fazla kişi katılmaya başladı. Bu tabii ki iyi bir şey fakat kötü yanları da var. Konu dışına fazla çıkmak istemiyorum bu sebepleri belirterek. Evet, burası oldukça kaliteli ve bir o kadar bilgi dolu bir forum fakat bu bilgileri bile kötü amaçlar için kullanan bireyler mevcut ne yazık ki. Rütbe konusuna gelince sana ufak bir tüyo vereyim. Kaliteli konular ve yardım içerikli mesajlar ile hızlıca rütbe atlayabilirsin. Wink
mkerster
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
June 18, 2018, 04:48:38 PM

ence bu konu sabitlenmeli bu kadar detaylı anlatılan konu göremedim forumda Smiley emeğine sağlık hocam
perseus11
Jr. Member
*

Activity: 134
Merit: 1

View Profile WWW
June 18, 2018, 06:36:33 PM

Ben anlamadım şimdi merit nerden kazanılıyor

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 19, 2018, 01:34:15 PM

ence bu konu sabitlenmeli bu kadar detaylı anlatılan konu göremedim forumda Smiley emeğine sağlık hocam

Çok teşekkürler, daha önce ilgili moderatöre bu konu hakkında mesaj atmıştım fakat dönüş alamadım. Umarım bu kadar çok talebe karşılık olarak konu sabitlenir ve çok daha fazla kişinin görmesine vesile olur.

Ben anlamadım şimdi merit nerden kazanılıyor

Merhaba,

Merit kazanmak için faydalı konu başlıkları ve içerikleri açmak veya kaliteli ve yardımcı mesajlar üretmek gereklidir.
ctffrgmn
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
June 20, 2018, 06:46:49 AM

Bountyler hakkında sürekli olarak ön yargılı şekilde eskiden güzeldi şuan para yok vs gibi caydırıcı şeyler gözüme çarpıyor fakat sen çok güzel açıklamışsın bence eline sağlık az da olsa motive oldum yararlı bir konu
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 20, 2018, 02:28:40 PM

Bountyler hakkında sürekli olarak ön yargılı şekilde eskiden güzeldi şuan para yok vs gibi caydırıcı şeyler gözüme çarpıyor fakat sen çok güzel açıklamışsın bence eline sağlık az da olsa motive oldum yararlı bir konu

Ne yazık ki o görülen tüm yorumlar gerçeği yansıtıyor dostum. Fakat yine de masa başı ve bilgisayar ile kazanç sağlamak için oldukça güzel bir yöntem bounty kazançları. Ayrıca katılım sağlanacak projenin iyi seçilmesi durumunda o emeklerin ve tercihin karşılığı da fazlası ile alınıyor. Bol kazançlar dilerim. Smiley
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
June 21, 2018, 02:11:32 PM

Güzel başlık olmuş. Elinize sağlık.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 23, 2018, 08:09:38 AM

Güzel başlık olmuş. Elinize sağlık.

Rica ederim, umarım yeni gelen kullanıcılar için faydalı olur.
ntok
Newbie
*

Activity: 77

View Profile WWW
June 23, 2018, 08:23:42 AM

Çok açıklayıcı olmuş teşekkürler
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 30, 2018, 03:47:59 PM

Çok açıklayıcı olmuş teşekkürler

Rica ederim, umarım herkes için faydalı bir konu olmuştur.
tommyss
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
June 30, 2018, 04:39:54 PM

Eline koluna saglik hocam butun detaylari tek tek aciklamissin. Oldukca yararli ve ozellikle yeni gelenlere cok fazla sey katacaktir. Herkesin okumasi gerekiyor bence.

kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
June 30, 2018, 07:10:28 PM

Imza kampanyalari hakkinda yapilmis en saglam baslik bence. Eline koluna saglik kardesim baslik sayesinde bilgilenen cok fazla insan oldu.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
Shcirocco
Member
**

Activity: 120
Merit: 11

View Profile
June 30, 2018, 07:39:51 PM

Elinize sağlık güzel ve detaylı bir anlatım olmuş.Yeni gelen arkadaşlar için çok iyi bir post olmuş.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: