Bitcoin Forum
June 14, 2024, 02:03:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Electroneum Airdrop var ve Fiyatı tepe nokasına göre baya düşmüş  (Read 376 times)
kenan_309309 (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
April 29, 2018, 06:54:18 PM

Selam arkadaşlar Electroneum airdrop var 11 mayısda coinmarketcal a bugün eklendi fiyatı da ico fiyatında çok yukarıda değiş btc olarak 1,5x de tepe noktasına görede baya düşmüş.
Tavsiyeniz ne olur girilir mi?
taseron.isci
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
April 29, 2018, 07:04:13 PM

electroneum da bu ay başında büyük sıkıntılar yaşamıştı. ondan kaynaklanmış olabilir bu düşüş.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 29, 2018, 07:43:35 PM

Electroneum çok güven kaybetti, bir daha belki toparlayabilir ama ilk çıktığı dönem kadar popüler olabilirmi bilemiyorum, ben riskli olarak görüyorum ama airdrop yapan coinlerin durumu farklı oluyor belki de artış kaydedebilir.

koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 29, 2018, 08:35:53 PM

airdrobu olan tokenler ne olursa olsun çökmeye mahkum oluyorlar, çünkü hiç bir gelecek vaat etmiyorlar, bedava dağıtılıyorsa zaten ürün sizsiniz
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
April 29, 2018, 08:51:55 PM

İlgimi çekti haber için sağol.Mesele airdrop değil çer çöp verecekler yine ama o zamana kadar artış gelir mi o önemli hiç belli olmuyor 2 gün kala bile hareketlenmeye başlayabilir.
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
April 29, 2018, 08:53:30 PM

Nasıl bir airdrop yapacaklar ? Sıradan bir form mu doldurulacak yoksa insanların elinde electroneum mu bulundurması gerekiyor ? Bir arada telefondan mining yapılacak olayı vardı hiçbir şey yapamadılar sanırım.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 29, 2018, 09:08:31 PM

bu coinin cep telefonunda madenciliğini yapan var mı aramızda
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 29, 2018, 09:58:20 PM

airdrobu olan tokenler ne olursa olsun çökmeye mahkum oluyorlar, çünkü hiç bir gelecek vaat etmiyorlar, bedava dağıtılıyorsa zaten ürün sizsiniz
Bi zahmet nedir ne değildir diye okusaydınız yazmadan önce. ASIC ler için hardfork yapılıyor. Yeni coinin adı da ETNX. Bedava coin falan dağıtılmıyor kısacası. Ama ekip desteklemiyor sanırım açıklama yapmamışlar hiçbir yerde
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
April 29, 2018, 10:04:53 PM

Airdrop yapıcak tokenler airdrop vaktine kadar artıyo sonra birden dump oluyor çıkış noktanızı iyi ayarlanmanız lazım yoksa elinize verirler
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
April 29, 2018, 10:07:13 PM

Electroneum'un diğerlerinden farkı mobil mining olmasıydı ama mobil mining alanında çuvalladılar gibi gözüküyor. O yüzden uzak durmaya çalışıyorum ben

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
April 29, 2018, 10:33:44 PM

mobil mining çıktığı zaman herkes patlayacağını düşünüyordu ama kafasına kafasına vurdular ve mobil mining uygulaması da işlevsiz de tırıvırı bir şeydi ne olur bilmem ama electroneum'un gidişatı zor
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
April 29, 2018, 11:13:15 PM

Bunun basta reklamini saglam yapmislardi asil olayi mobil mining idi ama onuda beceremediler. Bundan artik birsey beklememek lazim ben cok umitli olmam. Ustune birde airdrop yapiyorlarmis daha kotu.
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475

Presale is live!

View Profile
April 30, 2018, 07:06:35 AM

Electroneum un yayınlanma tarihinden beridir takip ediyoru, ilk çıktığında acayip reklamı döndürülmüştü hatta bot hesap gibi hesaplarla globali istila ettiler. Daha ico phase inden beri durmadan sorun yaşayan bir coin. Önermem..

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 30, 2018, 07:28:31 AM

Electroneum'a bir türlü güvenemedim gitti. Çevremde de sık sık konuşuluyor, alan hatta hodl için alan tanıdıklarım da var. Forumda da sürekli konuşuluyor ama nedendir bilmiyorum hiç güven vermiyor bana.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 30, 2018, 07:33:13 AM

Electroneum'a bir türlü güvenemedim gitti. Çevremde de sık sık konuşuluyor, alan hatta hodl için alan tanıdıklarım da var. Forumda da sürekli konuşuluyor ama nedendir bilmiyorum hiç güven vermiyor bana.

Aynı şeyleri  ben de düşünüyorum. Çok fazla hype vardı ilk günden beri takip ediyorum. Ancak bahsettikleri şeylerin bazıları bana verimsiz olarak geliyor ve bu sebeple bu kadar beklentinin olması beni düşündürüyor hele ki coin sayısı endişe ettirecek kadar fazla iken.
talkingblack
Newbie
*

Activity: 163

View Profile
April 30, 2018, 07:52:22 AM

eski popülerliğini yakalayamayabilir ben biraz riskli buluyorum tercih sıralamam da bir hayli arkada bana da güven vermiyor diyebilirim
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 30, 2018, 08:02:37 AM

"Bedava dağıtılıyorsa zaten ürün sizsiniz" bu cümleye kesinlikle katılıyorum. Kıymeti olan coinler genelde airdrop olayına girmiyor. Kampanya yapanların hepsini fos deyip damgalamak doğru değil ama çoğu için bu durum geçerli
Emrexa
Newbie
*

Activity: 78

View Profile WWW
May 12, 2018, 10:55:08 PM

Sonunda bi yerde türkçe konu buldum.
Airdrop yok Hard fork var arkadaşlar 11mayista test yaptılar 29mayisda hard fork gerçeklesek ve cuzdanlarinda etn bulunduranlara 1e1 oranında yeni çıkacak etnx coini dağıtılacak
Sıkı takip ediyorum bu coini kademeli olarak 346 sthden beri alim yapiyorum 280 satoshiye kadar düştü . Fork zamanı yaklaştıkça coşacağını düşünüyorum.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 13, 2018, 08:59:34 PM

bedava dağıtıp duruyorlar coinleri, herhalde düşecek, kafayı yemişler, arkasında nasıl bir beceriksiz ekip var anlamadım gitti. bir de bakmışsın 20x yapmış nasıl yutarım lafımı nasıl pişman olurum habire dağıtırlarken almadığıma, üstelik arkadaşlar da habire söylüyor, al gerekirse başka coine çevir, bedavaya verip duruyorlar diye, aklıma beyin bedava diyen adam geldi, neyse.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
May 13, 2018, 09:13:45 PM

Elimde hold etmekten yorulduğum ama hiç vazgeçmediğim etn çevirisini yapmıştım ve bounty dağıtıldığı günden beride elimde tutyorum ilk ödül dağıtıldığında 0,09 cent fiyatı vardı şimdi ise 0,024 e düşmüş durumda eski fiyatına gelse satacağım artık çünkü beklediğimi vermedi hiç.inşallah bu fork vasıtasıyla biraz pump yerde elden çıkartırız iyi bir fiyatla artık
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: