Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:24:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Harfiyat Döküm Sahası KUCOİN  (Read 928 times)
medlucky (OP)
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
April 29, 2018, 07:08:41 PM

ya arkadaş kucoine binbir umutla girdim binance gibi olur 1-2 aya dedim bildiğin çöpcoin merkezi çıktı.
Bırakın borsanın değerlenmesini kucoine giren iflah olmuyo.Kaç tane güvendiğim coin kucoinde borsaya girdi hepsi de 0 ladı

koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 29, 2018, 07:58:45 PM

Kucoin aslında güzel kurulmuş bir fikirdi. Ama bir kaç hatası ve şanssızlığı oldu. Öncelikle, Binance arayüzüne benzer bir arayüz kullanması bence büyük hataydı. Piyasaya bu kadar iddialı giren bir platform kendi arayüzünü kullanmalıydı bence. İkinci olarak kullandıkları bu arayüz çok düzgün çalışmıyordu. Özellikle Binance gibi, mobil uygulama üzerinden işlemler sıkıntılıydı. Büyük şanssızlığı ise piyasanın kötü tarafında yakalanması. Tam bir harekete başlıcaktı Bitcoin'in en büyük düşüşlerinden birine denk geldi ve piyasa o günden bugüne hala toparlanamadı. Bugünlerde olumlu haberler geliyor aslında ama, yeterli düzeye hala gelemedi. Zaten bir çok borsa da bir çok coin için halen o efsanevi hacimler gelemedi. Alım satımlar halen düşük. Piyasaya biraz para girişi daha olması gerekli büyük ihtimalle büyük sıçramalar göreceğiz Kucoin'de de diğer bir çok borsada da. Özellikle gördüğüm 4 5 ICO piyasaya hızlı giriş yapabilir. Bu tarz büyük bir borsada trade için girerse büyük sıçramalar görebiliriz.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 29, 2018, 08:32:29 PM

evet hocam, tam belediye çöplüğü, saçma sapan bir site, zaten birebir binance borsasının kopyası bir borsa bu
GiannisTR
Member
**

Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 29, 2018, 09:57:59 PM

Bu Kucoinin hakkında çok iyi haberler geliyordu sürekli ya ne oldu onlar hepsi yalan mı olmuş acaba şimdi böyle başlıklar görüyoruz.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
April 29, 2018, 10:00:45 PM

Gerçekten öyle o kadar çok hacimsiz coin varki yakında kucoine giren coin değer kaybedecek diye düşünmüyor değilim acilen bu politikadan vazgeçmeliler Undecided
GiannisTR
Member
**

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 29, 2018, 10:01:27 PM

Kucoin aslında güzel kurulmuş bir fikirdi. Ama bir kaç hatası ve şanssızlığı oldu. Öncelikle, Binance arayüzüne benzer bir arayüz kullanması bence büyük hataydı. Piyasaya bu kadar iddialı giren bir platform kendi arayüzünü kullanmalıydı bence. İkinci olarak kullandıkları bu arayüz çok düzgün çalışmıyordu. Özellikle Binance gibi, mobil uygulama üzerinden işlemler sıkıntılıydı. Büyük şanssızlığı ise piyasanın kötü tarafında yakalanması. Tam bir harekete başlıcaktı Bitcoin'in en büyük düşüşlerinden birine denk geldi ve piyasa o günden bugüne hala toparlanamadı. Bugünlerde olumlu haberler geliyor aslında ama, yeterli düzeye hala gelemedi. Zaten bir çok borsa da bir çok coin için halen o efsanevi hacimler gelemedi. Alım satımlar halen düşük. Piyasaya biraz para girişi daha olması gerekli büyük ihtimalle büyük sıçramalar göreceğiz Kucoin'de de diğer bir çok borsada da. Özellikle gördüğüm 4 5 ICO piyasaya hızlı giriş yapabilir. Bu tarz büyük bir borsada trade için girerse büyük sıçramalar görebiliriz.
Dediklerinize katılıyorumm hocam aslında kötü zaman da girdiler piyasaya ilginin azaldığı bugünler de piyasaya girmek de onlara yarardan çok zarar sağladı e haliyle.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
April 29, 2018, 10:06:54 PM

Doğru hocam bildiğin harfiyat sahasına döndü bu işi biliyorum diyen yalan söyler tamamıyla şanstan ibaret takip edersin manipüle edilmiş artışları çözersin ama bence bu iş tamamen şans dediğim gibi
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
April 29, 2018, 10:38:50 PM

Genelde oyle olur birtane orjinal fikirden kopyasi cikar ama asil gerceginin yerini hicbirzaman tutmaz. Binance kendi alaninda farkli yenilikler sunuyordu kucoin onun kopyasi oyuzden pek birsey beklemeyin. Benzer durum bazi coinlerde de var.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 29, 2018, 10:41:08 PM

kucoin'in açıldığı zamnalarda benimde çok umudum vardı hatta bened baya referans kasıyordum ancak sonradan baktım ki çöp coinleri doldurup para kazanma derdine girdiler dedim bir cacık olmaz bıraktım ben

Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
April 29, 2018, 11:10:10 PM

bu kuconine ne oldu böyle hangi coin çıksa toprak atılıyor üstüne pek takip etmedim fakat arkadaşlardan da duyuyorum kucoin umutsuz vaka gibi duruyor.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
April 29, 2018, 11:10:49 PM

kucoinde hala umut var arkadaşlar yanlış düşünüyorsunzu adamlar ya tutarsa mantığıyla coinleri ekleyip işlem hacminin yüksek olmasından faydalanmak istiyor olabilirler
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123
Merit: 0

View Profile
April 29, 2018, 11:13:35 PM

Kucoin hem yanlış zaman da girdi hem de güzel işler cıkaramamış bir teknik donanımla girdi binancede farkı yokmuş gibi kullanma hissi ister istemez binanceyi tercih etme sebebi.
diyetisman
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 29, 2018, 11:15:15 PM

Bnb furyasını kaçırdıktan sonra bir umut kcs alıp 2 ay ümitlendim ama kucoinin şuanki durumundan sonra ümidim hiç kalmadı 1 aya daha bekleyip elimden çıkarmayı düşünüyorum Sad
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
April 29, 2018, 11:50:04 PM

kucoin ilk çıktığında herkes çok ümitliydi herkes çok beğeniyordu fakat şimdi çöp torbasına dönmüş durumda kim çıksa ayakta duramıyor neden öyle anlamış değilim.

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 30, 2018, 07:17:19 AM

Borsaları bir süredir takip edemiyordum ama birdenbire Kucoin'in bu kadar yerden yere vurulması eminim haksız değildir.
Önüne gelen coini bünyesine kabul ederek belli ki bu dedikodulara davetiye çıkardı Kucoin.

bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
April 30, 2018, 07:44:25 AM

Birtek boscoin vardı onuda dün biraz yükseldi ve sattım kucoin borsasıyla bir bağlantım kalmadı artık .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 30, 2018, 08:55:40 AM

kucoin en son kimlik doğrulamayı getirdi. sırf borsada işlem için kimlik doğrulama olayı bana abartı geliyor. sanki çok harika borsa kendileri. ether, bitcoin al-sat yapmak için hacmi fena değil. altcoin kucoinde şaha kalkamıyor.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
April 30, 2018, 09:02:59 AM

Kucoin'in beklentilerin çok uzağında kaldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Fişi erken de çekmeyelim, belki alacağı derslerle daha sağlam adımlar atabilirler.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
April 30, 2018, 09:07:04 AM

Kucoin ılk zamanları ıyıydıde sımdı havası söndu gıren coınler hepsi tepe taklak oluyor sımdı bıde adamların depozitleri witdrawlarıda sıkıntılı dıkkatlı olmak lazım kucoin kullanırken.
mappefaar
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
April 30, 2018, 01:59:52 PM

Dostum başlıktaki tespit on numara olmuş "Yeni Harfiyat Döküm Sahası KUCOİN" piyasada çoğu borsa güvenilmez ne yazık ki binance gibi birkaç tane var yatırımları koyabileceğimiz.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: