Bitcoin Forum
June 24, 2024, 06:29:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Harfiyat Döküm Sahası KUCOİN  (Read 928 times)
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
April 30, 2018, 02:05:19 PM

Bende bir iki bişey sattım bir daha da dönüp bakmadım. Bekleneni veremedi bir türlü.Kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratan borsalarda biri oldu ne yazıkki.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
April 30, 2018, 08:15:20 PM

Başlık ve içerik arasındaki uyum nokta atışı olmuş gerçekten. Kucoin bekleneni vermediği için herkesin böyle sinirini bozuyor, binance’in yanında çok prestijsiz.
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 30, 2018, 11:46:22 PM

Piyasaya çok iddia lı bir giriş yapmıştı kucoin ama gerisini getirmekte çok zorlandı. Elindeki imkanları kaybetmek hiç iyi olmadı kucoin için. Çoğu müşterisi eski platformlarına geri dönmüştür.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 05:50:26 AM

Kucoin fena bir borsa değil ama binance'nin hep gölgesinde kaldı. Zaten kullandıkları arayüze bakacak olursak ikisini de aynı ekibin yaptığı şüphesi hep biyerlerde duruyor. Yine de benim işime yarıyor arada bountyden gelen tokenları bozduruyorum.
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
May 01, 2018, 06:01:34 AM

Kucoin'in hataları var tabi olay sadece şanşsızlık değil bu işte en önemli iki şey zamanlama ve platformun kusursuz çalışması. Zamanlama ico'nun çalışılacak belli donelere sahip olması ve bir tık olgunlaşması gerçekleştikten sonra değerlendirilip platforma dahil edilmesi, bir diğeri platformun işleyişi; çok yakın zamana kadar platformda çok basit can sıkıcı hatalar yaşanmaktaydı, halen yaşanıyormu durum nedir bilmiyorum ancak bunlar bir nebze değer kaybında önemli etkenler.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
May 01, 2018, 06:20:50 AM

Elim gitti-geldi alayım atayım bir kenara diye iyi ki yapmamışım şimdi anlıyorum. Binance'deki hareketi kaçırmamın pişmanlığıyla buraya saldırıyordum sonra bir şekilde elim gitmedi işte, tamamen şans. Kucoin bu saatten sonra kendini kurtaramaz gibi geliyor çok fazla çöp çıkardı.

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
May 01, 2018, 06:39:19 AM

eskiden Binance borsasına giren coinler de istisnasız anında yükselişe geçerdi. Binanca’de listelenen bir çok coin de yeterince yükselmiyor. Bu durumun tek sebebi Kucoin borsası değil, altcoinlerin çoğu eskisi gibi talep görmüyor.
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308

View Profile
May 01, 2018, 07:52:31 AM

harfiyat değil hafriyat  Grin kucoinin daha ilk duyurulduğu zamanlarında katılmıştım. oraya giren tüm coinler pump yiyordu son zamanlarda durum hala böylemidir daha bakmıyorum açıkcası
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
May 01, 2018, 09:31:27 AM

tek bir coin için takip ediyorum. olur da bir ihtimal yükselirse satıp kaçacağım bende  Smiley
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 01, 2018, 02:02:25 PM

Kucoin yine iyi bir borsa bence kaldı ki zaten hacim konusunda polo bittrex ve binance ortalığı domine etmiş vaziyette bitfinex usd bazlı yatırımcıların tercihi konumunda binance ye giremeyen bir kucoin deniyor gibi hissediyorum Cheesy
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 01, 2018, 02:12:52 PM

Saçmasalak konular açıp saçmalak yazılar yazıyorsunuz. Bak güzel kardeşim Kucoin'e giren coinler-tokenler ICO su yeni bitmiş projelerdir. Bu tabii ki bazılarının çöp olmadığı anlamına gelmez. ICO'dan yeni çıkmış e illa ki bir dump yiyecek %90 ihtimalle. Kucoinin şurada 1-2 senesi var binance i yakalamasına. Geçer mi orası biraz zor ama Kucoin hacimli bir borsa olma yolunda gidiyor.

Kaç tane güvendiğim coin kucoine girdi iflah olmadı diyorsun... Ulan ne bekliyosun ayı sezonunda??  Cidden forumun kalitesini düşürüyorsunuz. Eksi merit verme yok mu yav konulara?

L0rd
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
May 01, 2018, 02:40:57 PM

bana göre güzel borsa, belki de coin eklemede belki seçici değiller,  binance de Neo/altkoin trade eklese kucoin gibi güzel olur niye hep btc ve ethere bağlı kalalım.
dhmi
Member
**

Activity: 191

View Profile
May 01, 2018, 02:59:23 PM

Kucoinde ilk selfkey yayınlanınca almıştım baya bi üzmüştü benim ostünde 12 usd civarlarında kucoin kendi coinini aldım oradan da kaybettim 2500 tl kaldı 500 tl onu da öyle bıraktım.
Night Trader A
Member
**

View Profile WWW
May 01, 2018, 03:05:58 PM

Başlık harika olmuş. Kucoin gerçekten çok farklı bir borsa. Her giren dip yapıyor ve ne yazık ki düzelemiyor.

Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 01, 2018, 03:09:54 PM

Ben bunun bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Icosu yeni bitmiş projeler giriyor borsaya sonrasında %20-30 u bile büyük borsalara girse o iflah olmuyor denen coinlerden çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Şimdilik kucoine böyle yaklaşmak gerekiyor bence.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 01, 2018, 04:44:48 PM

Ciddi bir çıkış yaptı ama gerisini getiremedi gibi, daha sonra kendini toparlaya da bilir. Piyasanın ihtiyacını iyi belirlemeli ve borsa kullanıcılarının dertlerine ilaç olmalı sizce olur mu Smiley
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
May 01, 2018, 04:53:36 PM

Icinde 3 tane proje var henuz yatirim yapamadigim icin soylemiyorum( kendim para yatirmadan soylemem gibi bir prensibim var) tam anlamiyla cop denmez bi ara iyi hype yapiyordu kucoin geri donecektir..
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 01, 2018, 04:59:45 PM
Last edit: May 01, 2018, 09:37:03 PM by lossnet

Bir borsayı büyük yapan şeyler; güvenilirlik, hacim, kullanıcı desteği ve memnuniyet oranıdır. Binance, tüm zor şartlara rağmen bunları sağlayabildiği için büyüyor. Kucoin ise bir rüzgardı esti geçti denebilir. Bazen her şeyi iyi yapsanız da doğru zamanda yapmak daha önemlidir.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
May 01, 2018, 05:05:58 PM

Binance'in pumpı Kucoin'in dumpı meşhur. Önceki mesajlarda da söylendiği gibi icosu yeni biten tokenlerin bazıları listeleme ücreti düşük olduğu için ilk kucoine giriyor ve airdrop-bounty yaptıysa dump yemesi kaçınılmaz oluyor.
foculur
Full Member

Merit: 158

View Profile
May 01, 2018, 05:22:49 PM

Başka borsaya çıksalar da dump olucak ki, çıktıkları yer kucoin olduğu için adı dumpla birlikte geçiyor sürekli ama bu küçük borsalardan hangisi olsa öyle olur 3 aydır ayı sezonundaydık normal bence o düşmeler.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: