Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:49:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Harfiyat Döküm Sahası KUCOİN  (Read 924 times)
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 02, 2018, 07:44:55 AM

Zaten kucoin in yaptığı işler ve giren coin ya da tokenlerin aldığı değer başlığı sonuna kadar hak ediyor. Hafriyat demek hafif kalır resmen Habipler çöplüğü
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 02, 2018, 07:54:48 AM

piyasa genel anlamıyla çöplük oldu. kucoinlik bir durum değil bu. onlar işletme parasını bastıran herkesi sokarlar borsaya sonra hacim olmuş olmamış cokta önemsemezler. belli bir perioddan sonra hacim yoksa delist yaparlar. Yeni bir borsada cok fazla cöp olması bence normal. Kucoin kullanmıyorum bana cok cakma geliyor ama uyguladıkları strateji hatalı yada yanlış değil.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 02, 2018, 08:37:18 AM

ebtc yi listeleyip to the moon diye  twit attıkları gün benim için bitti kucoin.
ulan dunyanın en bariz scam koinini listeliyorsun birde to the moon diye utanmadan twit atma bari.
hangi profeyonel borsa eklediği bir coin için "to the moon" diye twit atabilir allah askına.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 02, 2018, 08:59:01 AM

ebtc yi listeleyip to the moon diye  twit attıkları gün benim için bitti kucoin.
ulan dunyanın en bariz scam koinini listeliyorsun birde to the moon diye utanmadan twit atma bari.
hangi profeyonel borsa eklediği bir coin için "to the moon" diye twit atabilir allah askına.
Herhalde twitterlarını yöneten kişinin elinde bir miktar ebtc varsa böyle bir tweet atma ihtiyacı duymuştur Cheesy Hakkaten ebtc nin neyine güvenipte böyle bir tweet atılır. Bi ara 2 doları gördü kucoine giriyoruz sevdasıyla. Şimdi 10centlerde sürünüyor ve bana göre hala gerçek değerinin çok üstünde. Geçen seneki yoğun airdrop furyasını başlatan tokenlerdendi bu arada.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 02, 2018, 09:00:09 AM

Tasarım olarak güzel, kullanıcı dostu falan binance kopyası ama nedense buraya giren coin 3 gün yaşamıyor feci dump geliyor. Bildiğin çöplük gerçekten, ben buraya girecek coin haberi aldımı elimdeyse hemen satıyorum
medlucky (OP)
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
May 02, 2018, 10:45:24 AM

kucoin bence sadece bu bounty ve airdroplardan gelen tokenları bozdurmak için kullanılan bir yer olarak kalacaktır başka bi halt olmaz burdan

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 02, 2018, 11:31:34 AM

Maalesef oraya giren coin canını teslim ediyor, nasıl rezil bir yerse maşallah dediği 3 gün yaşamıyor. Burda çok fazla balina var herhalde buyuk dumplar yaşanıyor
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
May 02, 2018, 11:58:26 AM

Rakip borsaların marifeti olabilir mi acaba girenlerin dump yemesi belki komplo teorisi ama ilk zamanlarında bildiğin binance havası vardı borsada amk giren uçuyordu sonradan ise hali ortada işte.yeni coinleri eklemekte hızlı davranmaları gerçekten çok güzel ama dump yedikten sonra bir anlamı kalmıyor tabi.şu başlık 3 ay önce açılsa güler geçerdik şimdi ne yazık ki tam yerinde tespit olmuş
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
May 02, 2018, 11:59:07 AM

Coinlerin akıbetini bilmiyorum ama imza vb. kampanyalardan gelen tokenleri bozdurmak için iyi bir platform. en azından hızlı ve kullanışlı. Ama başka borsada varsa benim de ilk tercihim değil kucoin borsası.
raskolnberg
Full Member

Activity: 222

View Profile
May 02, 2018, 12:12:17 PM

başlığa bayıldım ya anlatmak istediğini başlıktan anlaşmışsın direk güldürdün kardeş  Cheesy Cheesy
xiaoyum
Full Member

Activity: 266

Blockchain with solar energy

View Profile
May 02, 2018, 01:11:58 PM

Bu başlığa kesinlikle katılmıyorum örnek vereyim cappasity adlı erc20 token ı kucoin piyasasına girdikten hemen sonra pumplandı. Evet çok süper piyasa değil kötü coinler de giriyor ama cryptopia, yobit e bin basar kucoin.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 02, 2018, 01:41:00 PM

Başlık düşüncelerini esprili bir şekilde açıklama adın çok güzel olmu Grin  borsa hakkında ki söylediklerine çok katılmıyorum ama bir çok coin var hepsi aynı değil tabiki

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 02, 2018, 02:20:06 PM

Herkes kucoin i yeni binance olma yönünde çok büyük atılımlar yapacak zannetti ama olmadı, binance gibi olmasını ben çok beklemiyordum açıkcası, çünkü binance altyapı ve yatırım olarak sürekli arkasında durdu borsasının, kucoinin kendini çok geliştirmesi lazım, ilerde belki beklediği yere gelebilir.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
May 02, 2018, 02:31:56 PM

bende girerken bu umutlarla girmiştim ama ne yazıkki sürekli olarak biancenin gölgesinde kalmaktan kurtulamadı bir türlü.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
May 02, 2018, 02:41:25 PM

Kucoinin arayüzü bence çok hoş ve kar payı dağıtım fikride kullanıcıyı çekebilecek bir özellik.ben çok tutar diye düşünüyordum hala da düşünüyorum

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
May 02, 2018, 02:58:42 PM

Kucoin elinde ki fırsatı iyi kullanamadı. Kullanıcı beklentilerini de karşılayamadı, önüne geleni alıp belli bir seviye belirlemedi. İlerleyen zamanlarda kendisine çeki düzen verirse belli mi olur belki de hem hacim olarak hem de kullanıcı olarak tercih edilir bir yer olabilir.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
May 02, 2018, 03:22:54 PM

Ya borsaya giren coinin dump yemesini geçtim asıl kötü olan KCS nin hali 20 dolardan düşmeye başladı şuanda 3 dolar fiyatı.adamlar tertemiz verdiler valla milletin eline bi boka yaramayan çöp tokenlerini.artık eski  fiyatını ne zaman görür hatta görür mü o bile muamma.ben asıl kcs ye yatırım yapan adamlara üzülüyorum.borsa böyle devam ettiği sürece eski fiyatına gelmesi çok zor.hacim lazım borsaya
faaty
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile
May 02, 2018, 04:31:37 PM

Binance il Kucoin karşılaştırmak yanlış bence. Binance Coin BNB komisyon oranlarından indirim sağlıyor ve cidden işe yarıyor. Ancak Kucoin KCS günlük pay dağıtıyor ve bu pay çoğu 0.00000001 oranında falan oluyor ve satılamıyor bile, dolayısı ile bir işe yaramıyor

Bir işe yaraması için hacim artması lazım ancak bu kafa ile zor.

Zor çünkü ekip uyduruk. Örneğin Ocak ayınca ACT coin fork yaptı ve ABTC verdi, şu an bu coin Kucoinde işlem görmüyor ve withdraw da kapalı. Kucoine güvenip bu coin alan adamın elinde patladı.

Keza Bitcoin Private de öyle. Bitcoin tutanlara BCPT vereceklerini söylediler, verdiler de. Ama ne trade var ne withdraw.

Ben şimdi neden bu borsaya güvenip işlem yapayım ki?
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 02, 2018, 05:09:28 PM

Binancedan sonra herkes buraya çullanmıştı üyelik alımlarını kapadığı zaman iş yapıcak demiştim ama sonra bildiğin damper oldu her giren dump yemeden olmuyor
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 02, 2018, 05:18:54 PM

Olaya bir de başka bir açıdan bakmak gerekiyor, Kucoin kullanımı oldukça basit bir borsa ve örneğin Hitbtc ile kıyasladığımızda ölücü olmamasıyla öne çıkıyor. Komisyon oranları gayet iyi. Özellikle al sat değil de uzun vadeli tutmak amacıyla kripto para alıyorsanız bu açıdan da Kucoin avantajlı. Ben gelecek gördüğüm birkaç coini buradan risksiz bir şekilde alabildim. Binance ile kıyaslamak bence sadece hayal kırıklığı yaratır.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: