Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:15:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Araştırdığım Uzun Vadeli Coinler - Fikir Alışverişi  (Read 501 times)
kenan_309309 (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
April 29, 2018, 07:47:49 PM

Arkadaşlar selam biliyorsunuz borsada al-sat hem çok yıpratıcı oluyor hemde çok stresli aynı zamanda çok zaman alıyor bu nedenle portföyümün bir kısmını 5-6 tane uzun vadede değerleneceğini düşündüğüm coinlere yatırıp al-sat 'dan uzaklaşmak istiyorum.
Aşağıda araştırmalarım sonucunda hoşuma giden coinlerin listesi var.
Bu coinlerle ilgili bilgileri olanlar olumlu-olumsuz yorum yaparsa sevinirim. Hem bana hemde benim gibi düşünen insanlara faydalı olacağını düşünüyorum.
NOT : En beğendiğim coinden başlayarak sırasıyla yazıyorum.

1.   Chinapex
2.   Fusion
3.   Cortex
4.   MAN
5.   Elastos
6.   ZIL
7.   Universa
8.   Oyster

İsteyen kendi coin önerisinide sebepleri ile birlikte yazarsa sevinirim.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 29, 2018, 07:51:44 PM

Güzel bir konu olmuş kardeşim zil ve man benimde araştırdığım ve sepetimde tuttuğum coinlerden.Benim önerilerime gelecek olursak nex çıkacak o çok artacak olabilir.
L0rd
Newbie
*

Activity: 111

View Profile
April 29, 2018, 07:58:39 PM

Wanchain uzun vade koini bence yavaş yavaş istikrarlı yükseliyor.
kenan_309309 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 29, 2018, 08:04:55 PM

Güzel bir konu olmuş kardeşim zil ve man benimde araştırdığım ve sepetimde tuttuğum coinlerden.Benim önerilerime gelecek olursak nex çıkacak o çok artacak olabilir.

Nex'de bende çekilişe katıldım round 1 geldi bende yatırım yapacağım.
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
April 29, 2018, 08:08:39 PM

Universa credits benzeri bi proje mainnetle beraber yükseliş gösterebilir  aynı şey prl için de geçerli üstelik airdrop nedeniyle fiyatı da çok düştü alımlıl seviyelerde görüyorum, 1,2 ay sonra çok acayip yerlere gelebilir. Diğerleri hakkında pek bilgim yok bu iki proje de takibimde olduğu için yazayım dedim  Smiley
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 29, 2018, 08:10:00 PM

Arkadaşlar selam biliyorsunuz borsada al-sat hem çok yıpratıcı oluyor hemde çok stresli aynı zamanda çok zaman alıyor bu nedenle portföyümün bir kısmını 5-6 tane uzun vadede değerleneceğini düşündüğüm coinlere yatırıp al-sat 'dan uzaklaşmak istiyorum.
Bu coinlerle ilgili bilgileri olanlar olumlu-olumsuz yorum yaparsa sevinirim. Hem bana hemde benim gibi düşünen insanlara faydalı olacağını düşünüyorum.

1.   Chinapex
2.   Fusion
3.   Cortex
4.   MAN
5.   Elastos
6.   ZIL
7.   Universa
8.   Oyster

Man , Elastos ve ZIL güzel tercihler. Bunların yanına NEO , VEN ve REBL eklenmeli mutlaka. uzun sürede zarar etmeyeceğiniz ama size büyük kar sağlıcak coinler.
NEO yu biliyosunuz zaten. Yeni ICOları çıkacak sürekli .
VEN kendi blockchainini yapıyo arkasında büyük yatırımcılar var. Partnerleri çok sağlam.
REBL airdrop tokenı ama kendi blockchainlerini yapıyolar. şimdi bile %10 stake ödülü var ve masternode geçecekler kendi chainleri olduğunda. mcap çok düşük arkasındaki team iyi çalışıyo sürekli.

kenan_309309 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 29, 2018, 08:13:55 PM

Hocam wan çok iyide milyar dolara yaklaştı total market birde btc olarak icosunun 12 , usd olarak 25 katında katında nerdeyse. O yüzden şimdilik listeme almadım.
Husaki
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
April 29, 2018, 08:20:01 PM

Proje adet ve hacim olarak incelediğimde bcpt, bbc, gvt, ins, tfl benim uzun vadeli coinlerim uzun vadeden kastım max 1 yıl çok iyi yerlere geleceklerini düşünüyorum
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
April 29, 2018, 08:41:39 PM

Uzun vadeliden kasıt 1 yıl ve üstü ise xrp yi tek geçerim yaptığı anlaşmalarla hacim olarak 3-4 aya eth yi geçeceğini düşünüyorum.

tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
April 29, 2018, 08:50:14 PM

eos alınabilir gvt alınabilir srn alınabilir bunların yanında bir coin var ico fiyatının 10 kat altında şuan amahiç gerek yok riske etmeye. ytd

birde icodan para kazanmak eskidenmiş sanırım. icodan alınan her coin yada token pişmanlık sebebi oluyor nerdeyse Smiley
Hidrofor
Member
**

Activity: 189
Merit: 10

View Profile
April 29, 2018, 10:50:06 PM

Uzun vadeli yatırım yapmaya karşıyım %10 karı görünce kaybolurum. Hayatı hızlı yaşıyoruz evladiyelik projelerle işimiz olmaz Grin

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
April 29, 2018, 10:55:20 PM

1.   Chinapex
2.   Fusion
3.   Cortex
4.   MAN
5.   Elastos
6.   ZIL
7.   Universa
8.   Oyster

Man , Elastos ve ZIL güzel tercihler. Bunların yanına NEO , VEN ve REBL eklenmeli mutlaka. uzun sürede zarar etmeyeceğiniz ama size büyük kar sağlıcak coinler.
NEO yu biliyosunuz zaten. Yeni ICOları çıkacak sürekli .
VEN kendi blockchainini yapıyo arkasında büyük yatırımcılar var. Partnerleri çok sağlam.
REBL airdrop tokenı ama kendi blockchainlerini yapıyolar. şimdi bile %10 stake ödülü var ve masternode geçecekler kendi chainleri olduğunda. mcap çok düşük arkasındaki team iyi çalışıyo sürekli.

Bir kaç gündür REBL de haraketlilik var. Bana da airdrop dan gelmişti. Bir kaç defa aldım sattım. %30 , %40 almışlığım vardır. Geleceği konusunda pek umutlu değilim açıkcası.
diyetisman
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 29, 2018, 11:08:36 PM

Eth den ala uzun vadeli coin mi olur alıyorsun cüzdana atıyorsun unutuyorsun 5 yıl sonra bi bakmışsın 10 bin dolar (cüzdan şifresini unutmayın ama ) 😊
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
April 29, 2018, 11:10:18 PM

Oyster haricinde digerlerini ilk kez duyuyorum bence araya bilindik ethereum gibi bir coinde koysan fena olmaz tabi cok az bir miktarla yatirim yapmadiysan.
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 29, 2018, 11:32:21 PM

Ben de wanchaini düşünüyorum ancak belli bir fiyat bandına geldikten sonra orada stabilize durumuna yakalanmasını veya düşmesini bekliyorum.
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 29, 2018, 11:33:05 PM

Bilinmedik coinleri araştırmıssınız doğrusu aralarında ben de elastici eklemek isterim ilk göz ağrım ayı sezonun da bir az düşse de tekrardan hak ettiği yerlere gelecektir.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
April 29, 2018, 11:43:51 PM

Bu listede Ethereum en büyük eksiklik, uzun vade için biçilmiş kaftan. Kripto paralardan başka hayatımız da var, bu nedenle uzun vade yatırım daha az yorucu. Aksi halde işimizden gücümüzden olucaz, bir de her gün bununla yatıp kalkmak yıpratıcı. Ben uzun vade sepetime bu yıl Stratis, Augur ve OmiseGo’yu ekledim.
blaanka
Newbie
*

Activity: 167

View Profile
April 29, 2018, 11:48:26 PM

Zeepin all ın yapıyorum bende yavaştan 2019 Q1 kadar bekleyeceğim
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 30, 2018, 12:42:43 AM

Zeepin all ın yapıyorum bende yavaştan 2019 Q1 kadar bekleyeceğim

Zeepin de ne gördünüzde all in yapıyorsunuz all in hiç bi coine veya tokene yapılmaz batma olasalığınız %80dir all in işinde
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2422
Merit: 1358

View Profile
April 30, 2018, 06:53:47 AM

Listede oyster hariç hiçbirini duymadım bu arada oyster mükemmel bir coin. Bence şu kucoin shares de uzun vadede büyüyüp binance a rakip olabilirse çok değerlenir. Bundan gayrı çok uzun vadeli bat düşünüyorum.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: