Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:05:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: CPU ile LİTECOİN kasmak?  (Read 2008 times)
cellat87 (OP)
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
November 23, 2013, 11:15:30 PM

merhaba arkadaşlar.

Cpu ile litecoin nasıl kasarım. illa cpu ile primecoinmi kasmam lazım ltc kasamıozmu? elimde degişik degişik pc ler var birinin ekran kartı saglam digerinin işlemci saglam bunları ortak bir noktada nasıl topluyacagım ben? şuanda GPU ile litecoin kasıorum ama i5 ve i7 makina var evimde ama üzerlerinde 630 ekran kartı oldugu için hiç bir işe yaramıorlar bu yüzden onların işlemcilerini kullanmak istiyorum herhalde 630 dan daha iyi performans alırım.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714734303
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714734303
Reply with quote  #2

1714734303
Report to moderator
1714734303
Hero Member
*

Ignore
1714734303
Reply with quote  #2

1714734303
Report to moderator
1714734303
Hero Member
*

Ignore
1714734303
Reply with quote  #2

1714734303
Report to moderator
technomancer
Sr. Member

Activity: 252
Merit: 251

View Profile
November 23, 2013, 11:18:32 PM

merhaba arkadaşlar.

Cpu ile litecoin nasıl kasarım. illa cpu ile primecoinmi kasmam lazım ltc kasamıozmu? elimde degişik degişik pc ler var birinin ekran kartı saglam digerinin işlemci saglam bunları ortak bir noktada nasıl topluyacagım ben? şuanda GPU ile litecoin kasıorum ama i5 ve i7 makina var evimde ama üzerlerinde 630 ekran kartı oldugu için hiç bir işe yaramıorlar bu yüzden onların işlemcilerini kullanmak istiyorum herhalde 630 dan daha iyi performans alırım.

kasmasina kasarsinda o seni ciddiye alip gelir mi ?
cellat87 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 23, 2013, 11:33:53 PM

merhaba arkadaşlar.

nasıl yani?
technomancer
Sr. Member

Activity: 252

View Profile
November 23, 2013, 11:39:29 PM

merhaba arkadaşlar.

nasıl yani?

Sakaydi. teknik olarak kazarsin ama akintiya karsi yuzmeye benzer, yada ruzgara karsi isemeye, harcadigin elektrik ve fanlarin gurultusu seni resmen bunalima sokar. sagligini kaybedersin. litecoin cpu ile kazilmayali seneler oluyor, bitcoin ekran karti ile kazilmayalida bir okadar.
cellat87 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 23, 2013, 11:44:43 PM

merhaba arkadaşlar.

nasıl yani?

Sakaydi. teknik olarak kazarsin ama akintiya karsi yuzmeye benzer, yada ruzgara karsi isemeye, harcadigin elektrik ve fanlarin gurultusu seni resmen bunalima sokar. sagligini kaybedersin. litecoin cpu ile kazilmayali seneler oluyor, bitcoin ekran karti ile kazilmayalida bir okadar.

benim için sorun yok diger pc ler evin altındaki iş yerindeler ses yapsalarda sıkıntı degil yani elektirikte mühim deil. sadece bana nasıl kazacagımı gösterebilirmisin bu konuda yardımcı olmanı rica edebilirmiyim senden? sadece bana bu lazım bileyim yeterli nasıl olduğunu.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 06, 2018, 07:58:31 PM

Kazım artık baya zorlandı cpu ile olmaz.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 06, 2018, 10:56:52 PM

Cpu ile ekran kartlarının verdiği değerleri vermez. Hatta cpu ile kazım yapılıyor mu ona bakın önce. Bazı coinler gpu coinidir. Yani ekran kartıyla kazım daha fazla kazandırır

yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
April 06, 2018, 11:07:00 PM

Bütün kolaylıklar hep ilk zamanlarmış anasını satayım. Her tatsız tecrübede ortaya çıkan ilk sonuç bu oluyor ve de oldukça can sıkıcı bir durum. Bazen acaba biz trene sondan bir önceki durakta bindik de şuan son durağa geldik ve bunun farkında değil miyiz acaba diye düşünüyorum son zamanlarda..
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 09, 2018, 03:06:28 PM

2013 yilinda cpu ile litecoin gpu ile herhangi bir coin kazanlar var okumustum.  Hatta birisi yazmisti gunde 5 ether kaziyordum diye.  Ama tabi elinde kalmamis satmis hepsini.  Ne sansli insanlar varmis.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
C3Sector
Jr. Member
*

Activity: 58

View Profile
April 09, 2018, 03:39:19 PM

bkz. imkansız olan
hayır arkadaşım cpu ile bu tarz popüler ve senelerdir sektörde olan coinleri kazamazsın çünkü ağın zorluk seviyesi yüksek.aslında teknik olarak mümkün ama kazmak sana hiçbirşey kazandırmayacağı için "kazamazsın" diyoruz.ben uzun süredir takip ediyorum sanalparaları yaklaşık 2014 sonlarından beri .. ve rahatlıkla diyebilirim ki madencilik treni artık geçti.yapacaksan al-sat yapabilirsin .. ama madenciliği unut bence. ..
legia
Jr. Member
*

Activity: 73

View Profile
April 09, 2018, 04:02:15 PM

Mining kelimesi kazmak yani z ile yaziliyor.  Grin
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 09, 2018, 08:11:05 PM

İstersen bitcoin de kazarsin. 500 yil sonra falan 1 btc elde edebilirsin. Sizin istediginiz litecoin kazmayi denemek mi yoksa ciddi ciddi cpu ile litecoin madenciliginden kazanç elde etmek mi?
Elektriginiz bedava olsa bile pc basina oturup mining start verene kadar cabalayacaginiz ugras 1 ay sonraki kazanciniza degmez.. Yani tas attiniz da kolunuz mu yoruldu atasözünde gercekten kolunuz yorulur  Cheesy

JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
April 09, 2018, 08:37:04 PM

XMR bile FORK yaptıktan sonra GPU ile kazılacak duruma geldi. Daha doğrusu karlılığı artı. Litecoin, Bitcoin, Dash bunlar CPU veya GPU ile kazmaktan bayağı uzak coinler. Kazmasına kazarsınız. Lakin Bilgisayar babasının hayrına çalışmış olur. Onun yerine başka coinlere bakın.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
April 11, 2018, 09:20:17 PM

kahraman cpu hain asic cihazlara karşı gibi birşey olur, harcadığı elektriği bile karşılamaz muhtemelen.
neinnein125
Sr. Member

Activity: 475

VTOS

View Profile
April 12, 2018, 06:15:56 AM

Litecoin gibi coinleri hele cpu ile kazmak sokağa inip dilenmeye benzer. Boşu boşuna yağmuru rüzgarı yersiniz ama toplayacağınız 3-5 kuruş.. Yani özetle donanımınızı çöpe atmayın, şahsi düşüncem litecoin kazmayın.

▄█████████████████████▄
  ▄
█████████████████████████▄
▄███
██████████████████████████▄
▀█████████████████████████████▀
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
V T O S      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
FACEBOOK     TELEGRAM
MEDIUM    TWITTER     GITHUB

⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
April 12, 2018, 09:52:00 AM

Cpu ile kazılacak coinlerden para gelmez ne yazık ki. Birçok ekran kartı bile verim olarak çok düşük kalıp maliyetleri karşılamaz.

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
April 12, 2018, 09:58:55 AM

4 yıl önceki konuyu hortlatan arkadaşa selam olsun..
Konuya gelirsek yeni arkadaşlara önerim;
Monero kazın en iyisi
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
April 12, 2018, 12:19:41 PM

Konu tarihine bakmamıştım  baya bir zaman nceki konuymuş ,Şuanda en mantıklısı monero ,zamanında yapmak lazım sonra işlemci vs hak getire bir işe yaramıyor
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
April 12, 2018, 05:39:20 PM

Cpu ile kazılıp kar ettiren coin neredeyse yok gibi roiler en az 2 yıl
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
April 13, 2018, 06:37:34 PM

Cpu ile gelir elde etmek cok zor fazla birşey kazanamassın harcadıgın elektırıgi karşılamaz diye düşünüuoyrum gene sen bilirsin
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: