Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:48:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Can aldı !!!  (Read 1218 times)
aniden
Member
**

Activity: 231
Merit: 10

View Profile
August 19, 2018, 11:41:17 PM

Allah korusun bu bitcoin işi için kimler neler yapmıştı zamanında, ülkenin çivisi çıktı
ihtiyacpara
Newbie
*

Activity: 63
Merit: 0

View Profile
August 25, 2018, 08:20:54 AM

Bunlar illaki olacak şeyler ama daha yeni başlıyor şu bitcoin kendini bir gösterip her yere yayılabilse varya sen gör ozaman ölümleri hırsızlıkları bunlar daha hiçbirşey henüz
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 25, 2018, 06:35:49 PM

valla bana kalırsa bu işleri yaparken oldukça dikkatli olmak gerekiyor, zaten yüz yüze yapmamak lazım, yoksa tehlike artıyor
troikinsuh
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2018, 02:15:17 AM

Allah rahmet eylesin bizim sonumuzda benzemez inş
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 26, 2018, 01:00:08 PM

Haber başlığını çok saçma bir şekilde atmışlar bitcoin can aldı peki kaç kişiyi öldürmüş? Bu tür kötü sonuçlara sebep olan daha doğrusu sorumluluğu bulunan yine medyanın kendisi değil mi. Bitcoin artık hiç haberlere konu oluyor mu, insanlara tepeden aldırdılar verdiler gazı abartılı şekilde haddinden fazla değer algısı yüklediler zaten halk perişan borç içinde yüzüyor çıkış arıyor medyanın dikkatli davranması gerekiyordu ama hiç birisi sorumluluk almaz bu noktada sonrada neymiş bitcoin can almış.
radagast34
Member
**

Activity: 89

View Profile
August 26, 2018, 03:53:53 PM

Ne saçma sapan haber başlıkları. Sanki bitcoin bilinçli bir varlık ve canı sıkılıp can almış gibi başlık atıyor adamlar ya. Bitcoin almış canı... Ne alakası var amk  Cheesy Kredi kartı borcunu ödeyemeyip intihar edenin canını da kredi kartı alıyor dimi. O Sistem çok masum Smiley Doların can aldığı hiç duyulmamış görülmemiş zaten.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
August 26, 2018, 09:03:11 PM

yatırım dediğin olay, özellikle böyle riskli piyasalarda elindeki tasarrufun %10 ile yapılır, kredi çekilip böyle işlere girmek kumar oynamakla aynıdır, hele ki hiç bildiğiniz aç kurtların olduğu bir sektörde hep kasa kazanır.
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
August 26, 2018, 10:58:54 PM

bence biraz abartılı bir haber bu, medya bu tip haberler yaparken daha dikkatli olmalıdı
Psikoyla
Newbie
*

Activity: 13

View Profile WWW
August 26, 2018, 11:17:13 PM

Ne saçma sapan haber başlıkları. Sanki bitcoin bilinçli bir varlık ve canı sıkılıp can almış gibi başlık atıyor adamlar ya. Bitcoin almış canı... Ne alakası var amk  Cheesy Kredi kartı borcunu ödeyemeyip intihar edenin canını da kredi kartı alıyor dimi. O Sistem çok masum Smiley Doların can aldığı hiç duyulmamış görülmemiş zaten.

Grin Grin Grin Grin Hay ağzını öpeyim. İçimden gelen haykırışı gördüm burada. Ülkemizin haber başlıkları beni bitiriyor.
alpddere
Newbie
*

Activity: 75

View Profile
August 27, 2018, 06:15:40 PM

bu işte en büyük eksik bilgisizlik. kaç tane yatırım yapan arkadaşım var, forumun varlığından haberleri yok. ve ardından böyle üzücü haberler geliyor işte.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
August 30, 2018, 04:07:11 PM

özellikle uzak doğuda çok fazla intiharlar olmuştu ilkbahar aylarında. insanların aç gözlülüğü sonucu gerçekleşiyor tüm bunlar.
woderfulcoin
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
September 01, 2018, 06:59:41 AM

Allah Rahmet eylesin.Bu alan çok kazandırdığı gibi çokta kaybettirebilir.mutlaka kedi paranızla girin. Benim çevremde çok kötü yorumlar yapıldı.Şuanda yatırımımı en kötü senaryoya göre ayarladım. Kaybedersemde üzülmeyeceğim yatırımla girdiğim için kafam rahat.Çevremizde bazen çok kazandırıyor diye yorumlar yapılınca heyecana kapılıp gaza gelmeyin.

Bu forum güzel bir öğretmen bizlere çok şeyler öğretiyor.
    Herkese teşekkürler.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 01, 2018, 12:19:19 PM

Böyle haberleri gördükçe insanın vicdanı sızlıyor. İnsanlar biraz daha güzel şeyler düşünse çok iyi olacak.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
September 01, 2018, 12:34:41 PM

Banka kredilerinde veya tefeci borçlarından hiç kimse inteher etmiyor sanki. Kaçan müteatletdrn bile inteher edenler var.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
October 10, 2018, 01:33:18 PM

Kripto paralardan gelir elde etmek makul ve mantıklı, evet. Ben başta exchange ile yapıyordum. Sonraları ise airdrop ve bounty ile bu getiriyi sağlamaya çalışıyorum.

Ancak yapılan yanlış şu, kripto paralar zenginleşme aracı olarak görülürse akıl sağlığına etki eden kumar gibi alışkanlıktan farkı kalmaz. Bu durum borsa için de geçerli.

Başlıkta bahsedildiği gibi, kredi ile ya da başkasının parasıyla borç alınarak yapılan yatırım kesinlikle yatırım değil, kumardır.

Ben kendime ve yakın arkadaşlarıma bu yönde tavsiye veriyorum, unutabileceğin kendi paranla gir veyahut kaybedebileceğin kendi paranla kısa süreli al sat yap . Aksi halde ters esen rüzgar hold'a, dolayısıyla kendinin olmayan parayla da borç-itibar kaybı-ruhsal çöküntü gibi olumsuz etkilerle denk gelinir.

Ben bu konuda popülerizmi, medyayı suçluyorum. Herzaman olumlu şeylerden bahsedilen bir tutum negatif rüzgarda insanı savurur. Kripto paralarda aç gözlü olmamak en güzel duruştur.

Unutmamak gerekir ki, önemli olan kripto paranın teknolojisi ve bize getirecekleridir. Pump ve Dump yapanların - balinaların tuzağına düşmemek dileğiyle.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
October 11, 2018, 12:50:52 AM

Biraz gaddar gibi görüneceğim kusura bakmayın ama bu adam bitcoinde olmasa başka bir şeyde bu duruma düşecekti. Ben piyasa araştırması yaparken henüz girmeden, herkes ihtiyacınız olmayan parayla girin diyordu.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
October 11, 2018, 01:38:51 AM

Çok üzücü bir durum keşke daha mantıklı şekilde yatırım yapsaydı kulaktan dolma bilgilerle balıklama dalmasaydı. İşin kötü yanı belki de 1-2 yıl sonra şu an intiharına neden olan bitcoin çok zengin yapacaktı onu. Neyse allah rahmet eylesin.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
matador1903
Member
**

Activity: 182

View Profile
October 13, 2018, 01:58:04 PM

Bu konu ile ilgili bilgisi olmayan, kulaktan dolma bilgiler ile bu işe kalkışan ve çuvallayan çok vatandaşımız var ne yazık ki ilk önce kaydedince üzülmeyeceğin bir miktar para ile gireceksin bu işe kendini deneyeceksin. Daha sonra büyük meblağlar ile gireceksin bu piyasaya yoksa durum orta da Allah korusun.
lakzo
Member
**

Activity: 168

View Profile
October 15, 2018, 05:16:25 PM

işte üzülecek parayla yapmamak lazım bu işleri bu piyasada ayı piyasasında kaldı insanlar bunalıma girdi hep.
teknodunya
Member
**

Activity: 180
Merit: 11

View Profile
October 16, 2018, 09:04:23 AM

Bir ara o kadar çok haber yapıldı ki bu işten kar edenler tarafından insanlar hemen kredi ile btc alıp parasını 2 katına çıkacağını düşündü ama sonuç felaket ile sonuçlandı yazık...
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: