Bitcoin Forum
June 28, 2024, 05:34:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Nedir? Bounty Kampanyaları ve Çeşitleri Hakkında Bilgilendirme  (Read 929 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 16, 2018, 01:18:01 PM

Forumdaki 3. günümün ardından kafamdaki soru işretlerin den bir tanesi daha kalkmış oldu güzel bir çalışma olmuş emeğin için teşekkür ederim. Anladığım kadarı ile bounty için rütbede önemli o sistemde geçmişe göre biraz zorlaştırılmış galiba.. hayırlısı diyelim artık.

Rica ederim, sizlere bir faydam dokunmuş ise ne mutlu bana.

Bounty işine girmeden okumam iyi oldu, teşekkürler.

Rica ederim, sizlere bir faydam dokunmuş ise ne mutlu bana.

detaylı anlatım için elinize sağlık. ilk okunduğu zaman kolay bir şekilden havadan para kazanmak gibi gelebilir fakat ilk kampanyadan sonra bu şekilde olmadığı anlaşılır.

Katılıyorum, ilk okuyan bireyler kolay bir şekilde mesaj yazarak gelir elde edeceğini düşünecektir fakat zaman içerisinde bunun gerçekten böyle olmadığını anlayacaktır. İlk olarak belirtmek istiyorum ki titiz çalışılan kampanyalarda konu içeriğine uygun mesaj atılıp atılmadığı kontrol ediliyor. Bu sebeple birçok üyenin bazı mesajları geçersiz sayılıyor ve hiçbir kazanç elde edemiyor. İkinci olarak belirtmek istediğim nokta ise bazı projelerin scam çıkma ihtimali olması nedeni ile kolay görülen emeklerinizin boşa gidebileceğidir.
harsars
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
June 16, 2018, 01:47:10 PM

bilgilendirme için çok teşekkürler hiç o denizlere dalmaya gerek yok zaman kaybımı önlediniz
prslngms
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
June 17, 2018, 11:44:45 AM

Yararlı bi konu olmuş emeğin için teşekkürler Smiley
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 17, 2018, 01:27:07 PM

bilgilendirme için çok teşekkürler hiç o denizlere dalmaya gerek yok zaman kaybımı önlediniz

Faydalı olmuş ise ne mutlu bana, rica ederim.

Yararlı bi konu olmuş emeğin için teşekkürler Smiley

Faydalı olmuş ise ne mutlu bana, rica ederim.
showveteranj
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
June 18, 2018, 10:37:52 AM

güzel konu olmuş merak edenlerin merakı gitmiştir teşekkürler
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 18, 2018, 02:09:59 PM

güzel konu olmuş merak edenlerin merakı gitmiştir teşekkürler

Yorumunuz için teşekkür ederim. Sadece merak edenler için değil, bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için yazıya döktüm bildiklerimi. Birçok yeni kullanıcı için oldukça faydalı olacağını düşündüğüm bir konudur.
Solmaz33
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
June 18, 2018, 08:49:04 PM

Fayadalı.. teşekkürler.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 19, 2018, 01:45:34 PM

Fayadalı.. teşekkürler.

Rica ederim, bu tarz mesajlar yazmak yerine daha faydalı ve daha içerik dolu mesajlar yazarsanız kolayca rütbe atlayabilirsiniz. Yüksek rütbe demek bounty kampanyalarından yüksek kazanç demektir. Bunu da ufak bir not olarak düşüyorum buraya. Smiley
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 06, 2018, 02:15:43 PM

Henüz konuyu görmemiş, konu içerisindeki bilgilerden faydalanamamış kişiler için konu günceldir. Birçok yeni üye için oldukça faydalı bilgiler içeren bu konuyu güncel tutarsak sevinirim arkadaşlar.
barbarsakba
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
July 06, 2018, 07:04:03 PM

Henüz konuyu görmemiş, konu içerisindeki bilgilerden faydalanamamış kişiler için konu günceldir. Birçok yeni üye için oldukça faydalı bilgiler içeren bu konuyu güncel tutarsak sevinirim arkadaşlar.

Eline sağlık konu güncel kalırsa meritte alabilirsin Cheesy
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 07, 2018, 02:13:18 PM

Eline sağlık konu güncel kalırsa meritte alabilirsin Cheesy

Konuyu açma ve bilgi paylaşma amacım merit kazanmak değil yeni kullanıcılara yardımcı olmaktır fakat bir üst rütbeye ulaşabilmek için merit kazanmak da gerekiyor. O sebeple gerek teşekkür gerekse tebrik anlamında merit göndermek isteyen kullanıcılar olursa şimdiden çok teşekkür ediyorum. Buradaki ilk amacım tüm kullanıcılara karşı faydalı bir üye olmaktır. Rütbe ve kazanç benim için ikinci planda yer alıyor. Smiley
Solmaz33
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 07, 2018, 04:13:19 PM

Fayadalı.. teşekkürler.

Rica ederim, bu tarz mesajlar yazmak yerine daha faydalı ve daha içerik dolu mesajlar yazarsanız kolayca rütbe atlayabilirsiniz. Yüksek rütbe demek bounty kampanyalarından yüksek kazanç demektir. Bunu da ufak bir not olarak düşüyorum buraya. Smiley
Tekrardan teşekkür ederim. Yazıklarınıza baktım ancak aktif kampanyalar arasında nelere katılacağımızı yada katılmamaız gerektiği ynünde isabetli karar almak için ekstra bir şey var mıdır ? Kolay gelsin @BitcoinTurk Smiley
MasterYi35
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 07, 2018, 05:32:48 PM

heryerde olduğu gibi burada da ihtiyacımız olan biraz şans. Muhakkak bakacağım bu işe ne olduğunu öğrenmeden kesinlikle karar vermiyeceğim. Teşekkür ederim bu araqda
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 09, 2018, 02:45:29 PM

Fayadalı.. teşekkürler.

Tekrardan teşekkür ederim. Yazıklarınıza baktım ancak aktif kampanyalar arasında nelere katılacağımızı yada katılmamaız gerektiği ynünde isabetli karar almak için ekstra bir şey var mıdır ? Kolay gelsin @BitcoinTurk Smiley

İsabetli bir karar verebilmek için tabii ki katılım gösterilecek projenin her detayı ile iyice araştırılması gerekiyor. Eğer ki tüm detaylar doğru ve detaylı şekilde araştırılırsa alınan sonuç sağlıklı olacaktır ve iyi bir geri dönüşü de olacaktır.
hosgoru
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
July 09, 2018, 07:52:09 PM

Teşekkürler, ben bu tür çalışmaların sadece satış sırasında değil coin borsaya çıktıktan sonra da çok etkili olduğunu düşünüyorum. İnsanların coini biliyor olması daha kolay yönlenmelerini sağlıyor o yüzden bounty çok değerli bir çalışma
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 11, 2018, 04:48:50 PM

Teşekkürler, ben bu tür çalışmaların sadece satış sırasında değil coin borsaya çıktıktan sonra da çok etkili olduğunu düşünüyorum. İnsanların coini biliyor olması daha kolay yönlenmelerini sağlıyor o yüzden bounty çok değerli bir çalışma

Hangi konuya yorum yaptığının farkında mısın? Sırf mesaj olsun diye kendin gibi boş beleş mesajlar atmazsan sevinirim.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 15, 2018, 08:54:59 AM

Henüz konuyu görmemiş, konu içerisindeki bilgilerden faydalanamamış kişiler için konu günceldir. Konu hakkında sorusu olan arkadaşlar bu başlık altından sorularını iletebilir.
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
July 15, 2018, 06:09:48 PM

İlk önce kripto paralar popüler oldu, piyasanın kötü gidişatı sebebiylede şimdi insanlar bounty ve airdrop kovalamaya başladı.  Smiley İleride cılkının çıkacağını düşünsemde henüz dutlukken faydalanmak en güzeli.Teşekkürler yazı için.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 16, 2018, 02:59:31 PM

İlk önce kripto paralar popüler oldu, piyasanın kötü gidişatı sebebiylede şimdi insanlar bounty ve airdrop kovalamaya başladı.  Smiley İleride cılkının çıkacağını düşünsemde henüz dutlukken faydalanmak en güzeli.Teşekkürler yazı için.

Bana kalırsa bounty kazançları için de geç kaldık maalesef. Özellikle piyasanın hızlıca yükseldiği dönemler içerisinde bounty ve benzeri kampanyalar ile felaket para kazananlar olmuştu. Tabii ki günümüz kazançları da çok kötü değil fakat iyi de değil maalesef. Son zamanlarda iyi projelere denk gelmek çok zor olurken bu durum haliyle bounty kampanyalarına yansıyor oldu.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 22, 2018, 11:39:33 AM

Arkadaşlar konuya gösterilen ilgi için herkese çok teşekkür ediyorum. Konu hakkında takıldığı bir nokta bulunan veya sorusu olan arkadaşlar yine konu altından sorularınızı, düşüncelerinizi ve sıkıntılarınızı iletebilirsiniz. Konu altından yapacağınız yorumlar sayesinde sadece benden değil birçok farklı üyeden de cevap alma şansınız bulunuyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: