Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:53:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Özetle EnjinCoin (ENJ) Nedir ?  (Read 129 times)
fckGravity (OP)
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 2

View Profile WWW
May 01, 2018, 09:23:04 AM

Arkadaşlar Merhaba,

Özetle EnjinCoin, bilgisayar oyunlarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir blokzincir projesi. Bugün online gaming 108 milyar dolarlık bir pazar ve Dünya'da 2.2 milyardan fazla insan bugün bir şekilde oyun oynuyor. Online oyunlarda kazanılan sanal paranın ya da değerli eşyaların blokzincir üzerinde tutulmasını sağlayacak bir platform hazırlamış Enjin ekibi. Bence gerçek kullanım alanı olan ve ciddi bir problemi çözen bir proje. Çünkü oyunların içerisindeki sanal ekonomilerde güvenlik ve denetim sıfıra yakın.
1713567206
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713567206
Reply with quote  #2

1713567206
Report to moderator
1713567206
Hero Member
*

Ignore
1713567206
Reply with quote  #2

1713567206
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713567206
Hero Member
*

Ignore
1713567206
Reply with quote  #2

1713567206
Report to moderator
1713567206
Hero Member
*

Ignore
1713567206
Reply with quote  #2

1713567206
Report to moderator
1713567206
Hero Member
*

Ignore
1713567206
Reply with quote  #2

1713567206
Report to moderator
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 09:38:44 AM

Enjin çok iyi bir çıkış yapmış bir proje. Telegramda sürekli aktif olan destekleyici kitlesi var. Şu aralar sessiz kalsa da ilerde güzel yükselecektir

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
May 01, 2018, 10:02:36 AM

Oyun tabalı projelerde şuan için çok etkili olamadı gibi. Refereum'da oyun tabanlı tabi biraz farklı ama ileride değerlenme olasılığı var.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 01, 2018, 10:26:23 AM

Piyasada çok fazla oyun tokeni var. Projeler de birbirlerine çok benziyor. Bu da demek oluyor ki; pazarlama stratejilerini iyi kuran, paradan kısmayan, sosyal medyada aktif olan, uluslararası etkinliklerde kendine gösteren projeler kazanacaklar. Ben ENJ'yi fazla araştırmadım. Binance'de airdrop'tan birkaç tane gelmişti oradan biliyorum sadece.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
May 01, 2018, 10:37:28 AM

OYun tabanlı çıkan projeler baya güzel oluyor. Enjincoinde başarılı projelerden biri.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
May 01, 2018, 10:47:31 AM

Abyss de buna benzer birşey sunuyor sanırım yanlışım varsa düzeltin beni bence Online oyunlar büyük bir pazar biri bunu tutturursa sağlam yerlere gelir ama bu enjin mi olur abyss mi orası muamma bu arada abyss şuan ico da ilgilenen bakabilir küçük miktar girdim
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
May 01, 2018, 06:06:28 PM

Hic oyun oynamayan biri olarak belki soylediginiz dogrudur bilemiyorum.  Arada jenerasyon farki var sanirim,  bizim nesil en son counter oynardi.  Sonrasinda coluk cocuga karisinca hepsini unuttuk. Bu kadar rekabetci bir alanda her gun oyun icin coin cikar oldu.  Dikkat etmek lazim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
May 01, 2018, 06:44:30 PM

İncelediğim kadarıyla çıkan oyun projeleri içinde en çok enjin ve gamecredits başarılı oldu. Çoğu kaybolup gittiler.. Özetle enjin bir oyun topluluğu uygulaması ve coinin kullanım alanı bulunuyor. Tutabilir diyorum..

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 08:51:09 PM

Hic oyun oynamayan biri olarak belki soylediginiz dogrudur bilemiyorum.  Arada jenerasyon farki var sanirim,  bizim nesil en son counter oynardi.  Sonrasinda coluk cocuga karisinca hepsini unuttuk. Bu kadar rekabetci bir alanda her gun oyun icin coin cikar oldu.  Dikkat etmek lazim.

evet hocam jenerasyon farkı var, şu an oyun sektörü aldı başını gidiyor, çok büyük ve deli paralar kazanılıyor bu sektörde, bu yüzden dikkat etmek lazım bu tip projelere,
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 03, 2018, 08:29:53 AM

oyun projelerine hiç yatırımda bulunmadım ama bundan bir miktar alım yapmayı düşünüyorum hazır fiyat bu seviyelerdeyken al unut yapılır.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 03, 2018, 01:23:17 PM

Enjin'e nedense hiç ama hiç ısınamadım. Oyun içi kullanımı yok diye biliyorum. Oyun sitesi tasarlama, sohbeti kurma, clan sitesi v.s. böyle şeyler için gidip enjinle uğraşmak gereksiz ve saçma. Yani bu blockchain ortamında tutulsa ne tutulmasa ne? Enjin bana göre bazı zamanlarda milletin eline vermek için üretilmiş bir coinden başka birşey değildir şu anki durumuyla! Bakın şimdiki durumuyla diyorum çünkü elde avuçta hiç birşey yok! İleride daha da derinlere inerler, olayı reele uygularlar o zaman fikrim değişir. Ama şu an ayı piyasasında al, boğa piyasasında sattan başka birşey görmüyorum ben. Holder varsa Allah sabır versin, tavsiyem al sat yaparak ellerindeki miktarı arttırsınlar bari.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: