Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:39:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yatırımlarımızı BNB üzerinden yapmak daha mı mantıklı?  (Read 110 times)
Gocu (OP)
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 01, 2018, 09:26:36 AM

Arkadaşlar elimde o kadar çok parça parça alt coinim kaldı ki gerçekten yazık oldu. Binance bunlar için bir çalışma yaptı. Ama yine de değeri az olanlar için bu çalışma da yeterince işe yaramadı.Bu nedenle işlemlerini BNB'ye kaydırdım.Tabiki yatırımlarımı BNB üzerinden yapmaya karar vermem de şunlar etkili oldu.

1. Binancenin hızla yükselmesi
2. İnsanlar tarafından ilgi görmesi
3. Kolay,pratik bir altyapıya sahip olması
4. Belli limitlere kadar KYC istememesi

Kısacası bir büyük borsa olan Binance asla kendi ayağına kurşun sıkmaz.Bu nedenle BNB'nin sürekli değerlenceğini düşünüyorum.Hatta başka alanlarla anlaşıp buralarda da kullanılacağını düşünüyorum.
 Not: 01.05.2108 BNB: 14.11$
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
May 01, 2018, 09:37:10 AM

bir sonraki bnb treni dumpda. dumpun bitişini yakalayanlar bnb de yine fena kazanmadı. bnb 14 doların fazlasını hak ediyor da işte bitcoin açsa yelkenleri hepsine yarayacak. bnb de yatırımların bir bölümü saklanabilir. sepet oluşumunda artık görmeye başladık iyice.

faatipoke
Full Member

Activity: 321
Merit: 100

Token That Will Transform The Venture Capital Mark

View Profile
May 01, 2018, 09:39:06 AM

Tüm yatırımlarını BNB olarak mı tutacağını söylüyorsun yani? Tamam BNB geleceği olan bir coin ancak tek bir coine yığılmak doğru değil, mesela coin burn olacak diye 180k satstan alanlar var ve hala zarardalar, pek çok kazanç fırsatını kaybettiler. Neden diğer coinlerde başarısız olduğunun açıklamasını bulman lazım bence

phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 01, 2018, 09:46:04 AM

Bir miktar kenarında BNB tutarsan al satlarda kenarda küçük değerler kalmıyor zaten. Fee BNB üzerinden kesiliyor. Tüm yatırımı BNB üzerinden yapacak kadar güvenemiyorum ben. Dump sırasında bir miktar alıp kenara bırakacak kadar yatırım yapıyorum
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
May 01, 2018, 09:50:45 AM

Arkadaş yatırımları Bnb ile yapmak yazmış, yani coin /token alım satım işlemlerini BNB market üzerinden gerçekleştirecek.
Genel olarak işlemler bitcoin grafiklerine göre yapıldığı için grafik yorumlamada sıkıntı yaşarsınız. Erken olsada denebilir.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
May 01, 2018, 10:41:58 AM

BNB güzel bir coin ve binance hızla yükseliyor. Ama bu coine pek güvenmiyorum. Sağlam bir dump yaşayacağı kesindir.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
May 01, 2018, 10:44:52 AM

Ben acikcasi sadece feelerin dusmesi icin BNB kullaniyorum. Onun disinda yatirim amacli hic bu coine yatirim yapmayi dusunmedim, sonucta borsaya ait olan bir coin ve ne derecede bir projeye bagli oldugu tartisilir.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 01, 2018, 10:48:05 AM

evet şu an mevcut kripto paralar içinde bnb yani binance coin gayet mantıklı bir yatırım. bu ara fazla arttı kısa vadede dumb gelebilir fakat orta ve uzun vadeci hodl cular için gayet iyi yatırım. ama unutmamak lazım piysasaki her şey gibi kaderi btc ye bağlı. yani garanti diye bir şey yok.
Gocu (OP)
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 10:55:53 AM

Tüm yatırımlarını BNB olarak mı tutacağını söylüyorsun yani? Tamam BNB geleceği olan bir coin ancak tek bir coine yığılmak doğru değil, mesela coin burn olacak diye 180k satstan alanlar var ve hala zarardalar, pek çok kazanç fırsatını kaybettiler. Neden diğer coinlerde başarısız olduğunun açıklamasını bulman lazım bence
Aslında coinleri bnb olarak alıp satacağım.Yani dolar/bnb de değil.coin/bnb de tutacağım.Bu şekilde iki taraflı kazanç elde etmiş olacağımı düşünüyorum.Şu konuda da hakkını teslim etmem gerekir.Yatırımları tek bir yerde tutmak risk yaratır.Ama şu da risk olmadan kazanç olmuyor.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 01, 2018, 11:09:42 AM

mevcut düzene göre bnb bazında işlem yapmak daha mantıklı çünkü bnb fiyatının pozitif yönde gelşişeceği tahmin ediliyor. bu da şu aşamada işlemlerinizde daha daha fazla bnb kazanabileceğiniz anlamına gelir. eğer bnb token ile ilgili olumsuz bir gelişme yaşanırsa tabiki yönünüzü değiştirip btc bazında trading yapmak daha mantıklı olacaktır.  şu aylarda evet bnb diyorum, fiyatı yeterince yükseldiklten sonra btc ile ticaret diyorum.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 11:23:14 AM

BNB son zamanlarda trend olan ve kullanıcısını üzmeyen bir coin. Fakat bir coinin geleceğinin olabilmesi için bir borsa desteğinden fazlasına ihtiyacı vardır. Güzel bir takım , etkili fikirler gibi eğer bu açıdan değerlendirildiğinde aklınıza yatıyorsa yatırım için mantıklı bir coin.

bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1317

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 01, 2018, 11:24:30 AM

Birçok kişi geleneksel olarak yarım yamalak okuyup yorum yaptığı için arkadaşın aslında ne demek istediğini bile anlamamış ve bnb nin kendisinin yatırım anlamındaki durumu konuşunda derin analizler yapıp, bizleri aydınlatmışlar !
Konunun kendisine gelirsek, bnb ile ticaret yapılır tabii, binance üzerinde getirisi de var ama gerçek fiyat takibi için hep bir adım daha atmak gerekecek (btc veya eth değerini bilmek anlamında) ve binance borsasında bir sıkıntı olursa bunun olumsuz sonuçları elbette anında bnb üzerinde görünecektir.
Bunlar eksileri, ama artı tarafları da var, bnb doğal olarak boş bir coin/token değil, bir borsanın kendi emtiası ve de yükselme potansiyeli btc/eth ile kıyaslanırsa çok daha fazla. Yani ortalama bir gidişatta (bence) bnb diğerlerinden çok daha fazla artacaktır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Gocu (OP)
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 12:11:58 PM

Birçok kişi geleneksel olarak yarım yamalak okuyup yorum yaptığı için arkadaşın aslında ne demek istediğini bile anlamamış ve bnb nin kendisinin yatırım anlamındaki durumu konuşunda derin analizler yapıp, bizleri aydınlatmışlar !
Konunun kendisine gelirsek, bnb ile ticaret yapılır tabii, binance üzerinde getirisi de var ama gerçek fiyat takibi için hep bir adım daha atmak gerekecek (btc veya eth değerini bilmek anlamında) ve binance borsasında bir sıkıntı olursa bunun olumsuz sonuçları elbette anında bnb üzerinde görünecektir.
Bunlar eksileri, ama artı tarafları da var, bnb doğal olarak boş bir coin/token değil, bir borsanın kendi emtiası ve de yükselme potansiyeli btc/eth ile kıyaslanırsa çok daha fazla. Yani ortalama bir gidişatta (bence) bnb diğerlerinden çok daha fazla artacaktır.
Bizi aydınlattığınız için teşekkür ederim.BNB'nin ekibinin zayıf olma ihtimali bence yok. Binanceye bir şey olursa yalnızca BNB etkilenmez bundan.Diğer kripto paralar da etkilenir.Binance'nin zarar görmesi Kripto para ticaretine ciddi anlamda zarar verir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: