Bitcoin Forum
May 29, 2024, 10:09:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum için cesur tahmin: Yıl sonunda 3-4 bin dolar olacak  (Read 1269 times)
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 01, 2018, 02:03:02 PM

3000 - 4000 dolar mantıklı rakamlar. Daha üstü de olursa benim için sürpriz olmaz.
Genel olarak bu fiyatlar hala alım rakamlarıdır.

Sizin kadar iyimser değilim 3-4 k demek bitcoin bazında minimum o zaman için 0.3 btc demek bana pek mantıklı gelmedi açıkçası bir ethereum 0.3 btc olamaz öyle mükemmel piyasayı sallayacak bir yenilikle gelmedikleri sürece

Yukardaki arkadaş o yorumu yaparken sanıyorum ki BTC'nin sabit 8k bandında kalacağını düşünmemiştir hocam. ETH için benim de umudum yüksek 3k dolarları göreceğini düşünüyorum. Fakat o seviyeye ulaştığında btc yeni bir ATH yapmış olacaktır.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 01, 2018, 02:09:36 PM

Bence 3000$ - 4000$ araları hiç de fazla değil yani gayet makul sayılar. Btc nin yıl sonu 30.000$ ları göreceğini düşünürsek ethereum için yapılan tahminler yerindedir bence. Pow'dan Pos'a geçiş konularına değinilebilir yada geçiş olabilirse bu tahminleri geçer de ethereum. Ama halihazırda çok fazla eksiği var. En önemlisi ölçeklenebilir olmaması. Her gün farklı fee ve farklı sürelerde transferler olurken ethereumun geleceği şu aşamada pek parlak sayılmaz! Katedecekleri daha çok yolları var.

kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
May 01, 2018, 02:16:05 PM

Ben şu piyasaya girdiğim günden beri hak ettiği yerde olmayan tek coin'in Ethereum olduğunu düşünüyorum.
Bir gün mutlaka çok daha iyi yerlere gelecek, bu belki de Aralık 2018'de de olabilir..

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
May 01, 2018, 02:19:10 PM

eth nin artması için yeni icoların bol bol eth toplaması gerekiyor. yani boğa piyasası şart bunun için. eth toplayan icolarda belli bir süre sonra topladıkları ethleri satıyorlar ve eth birden başladığı yere geri dönüyor. eth nin en büyük sorunu bu malesef.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
May 01, 2018, 02:23:54 PM

4 bin biraz uçuk rakam olabilir ama benim beklentim de 2K civarı. Beklentileri çok yüksek tutmamak gerekiyor diye düşünüyorum. BTC'den sonra en güvenilir limanlardan olan ETH değeri bu sene gözle görülür derecede olacak ve bir çok kişi yani elinde tutan bir çok kişi faydasını görecek.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 02:28:30 PM

Olmaması için bir sebeb göremiyorum ben vitalik dün de twitterdan sharding is coming  dedi sharding gelince ozaman görün ethereumu siz
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
May 01, 2018, 02:56:09 PM

Yıl sonuna çok var her şey olabilir ben de yükseliş olacağını düşünüyorum belki o kadar yükselmez ama, şuan bence bir düşüş daha yaşayacağız gibi duruyor bakalım ne olacak.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
May 01, 2018, 03:19:07 PM

bir ay içinde böyle güzel yükselmesi bizi de heyecanlandırdı benimde tahminlerim o yönde çünkü bir ay içinde bu tür sağlam bir yükseliş yaşamışssa artık gerisi  de gelir.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
May 01, 2018, 07:39:38 PM

Ethereum 1400 dolar seviyelerinden geldi ve 400 dolar seviyelerinin altını gördü buralardan toparlandı ve şimdi 660 dolar civarında  bitcoinin fiyatı tüm kripto para dünyası için belirleyici bitcoinin 10 000 doları açması ve 20 000 lara çıkması ile ben ethereum fiyatının ona endeksli olarak 10 da 1 oranında kalacağını düşünüyorum yani yıl sonunda btc 25 000 dolar olursa ether 2500 dolar olabilir.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 01, 2018, 08:43:38 PM

Kimse bahsetmemiş ama Ethereum'u bekleyen en büyük tehlike madencilerdir. Vitalik POS yapısına geçmeyi düşünüyordu. Bu yapıya geçerse, madencilerin düzeni bozulacağı için fiyatı yerle bir edebilirler. Gerçi bunun bile geçici bir kriz olacağını düşünüyorum çünkü Ethereum bu piyasanın biraz ilerisinde hareket ediyor, diğer coinler sadece gelişen teknolojiye ayak uyduruyor.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 01, 2018, 09:06:45 PM

Bu yıl sonu için o kadar yüksek bir tahmin olması beni şaşırttı önümüzdeki 2 yıl falan olsa belki bi ihtimal ama ben bu yıl maximum bin dolara kadar yükselebileceğini düşünüyorum
erhans
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
May 01, 2018, 09:08:51 PM

Eth. şuan alınabilir rakamlarda olduğunu düşünüyorum. Yıl sonuna 3-4k zor bence. Tahminim 0,8 ila 1.2k arasında seyredeceği.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 01, 2018, 09:17:08 PM

Ocak ayındaki gazla şu yazıyı okusam tamam derdim yılsonuna kalmaz 3-4k doları görebilir ama öyle bir korkuttular ki gözümüzü 1400 den 365 dolara kadar geriledi fiyatı.tabi tüm olumsuzluklar üst üste geldi mtgox olayı,g20 gerginliği falan derken nerdeyse kabus gibi 3 ay geçirdik.eth 3-4k görecek potansiyele sahip bunda hemfikiriz ama bence bu yılsonuna kadar görmeyebilir

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 01, 2018, 09:29:13 PM

bencede imkansız o fiyatlar bu sene sonu için.
ha olurda btc 40 bin dolar olursa olabilir ama bence o da imkansız bu sene sonuna.
tahminim eth 1.1k btcde 16-17k usd olacak bu sene sonu aralıkta.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
May 01, 2018, 09:31:18 PM

Sene sonuna kadar 2 bin olma ihtimali yüksek ama 3-4 bin olma ihtimali çok düşük 2 olursa öp başına koy 3-4 hayal bu sene sonuna kadar

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 09:33:11 PM

Olabilir neden olmasın. Pos zamanı kesin 3k yaparlar madencilik bitecegi için fiyatında yüksemesi gerek neden derseniz cazibesi olması gerek insanlarin ethereum stoklaması için
bitcolic
Newbie
*

Activity: 66

View Profile
May 01, 2018, 09:38:54 PM

projelerin çoğu satış fiyatının altına gittiğinden eth a olan talep de azaldı, burada bir düzelme olur ve POS olayı ivme yaratırsa btc olarak değeri artar, btc de en azından 25k+ seviyelere gelirse 2k-3k arası olası
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
May 01, 2018, 09:45:58 PM

Pİyasanın genel gidişatına göre eth'in durumuda belli olur yani btc nereye ethereum oraya diyorum sadece.eğer btc 20k yı tekrar görürse ethereumda 2-3k doları görebilir.Benim yılsonu tahminim 1500-2000 dolar arasında.ama bu piyasa tahminleri daha öncede altüst ettiği gibi yine edebilir.bu posa geçişte yıllardır söyleniyor ama halen somut adım görebilmiş değiliz
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
May 01, 2018, 09:55:21 PM

Şuan ki fiyatın 5-7 katı falan oluyor . Eth ne yapacakta bu artışı sağlayacak onu da yazsaydınız keşke. Herkes bir fiyat sallıyor

yobit.net is banned from signatures
bitcolic
Newbie
*

Activity: 66

View Profile
May 01, 2018, 10:32:13 PM

Şuan ki fiyatın 5-7 katı falan oluyor . Eth ne yapacakta bu artışı sağlayacak onu da yazsaydınız keşke. Herkes bir fiyat sallıyor

eth şu an POW yapısında vitalik POS altyapısına geçirmeye uğraşıyor .. bunu gerçekleştirirse değerinde artma olabilir, bunun yanı sıra bütün altcoinler BTC ye bağlı, BTC ne kadar yükselirse ETH da o oranda artar .. BTC 20k dan 5.8k ya düşmedi mi 2 ayda, 25k veya daha yukarılara çıkmaması için bir sebep var mı? bütün dünya şu an crypto ile yatıp kalkıyor market hacmi arttıkça BTC de değerlenecek haliyle ETH da değerlenecek ..
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: