Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:09:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Coin işinde Hayaller ve Gerçekler.  (Read 857 times)
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 03, 2018, 04:40:41 PM

Yeteri kadar sabırla her coin bir dönem pump yiyor o dönemde elden çıkarılır olur biter. Airdrop tan gelen yada tam ölü projeler bunun haricinde elbette. Hiç birşey yapamayan sabretsin yeter bu piyasada. Hayallerin ucu sonu yok psikolojiyi dağıtmayacak kadar risk almak lazım.
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
May 03, 2018, 04:46:33 PM

Coin yatırımı yaparken arkasında olanlar sağlam ise ve biraz da şansınız var ise çok güzel kazançlar elde edebiliyorsunuz. Bilgi, araştırma evet çok önemli ama şansın yoksa istediğin kadar araştır boş.

Bir kaç yıl sonra Ripple gibi çıkış yapan coinleri görmemiz mümkün. Hiç belli olmaz. Sene sonun da şöyle diyebiliriz. Arkadaş ben X coinden 500K almıştım. O zaman Fiyatı 0.002 dolardı. Şimdi 0.1 Dolar oldu. Smiley

İşte size rüyanın gerçeği Smiley

okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
May 03, 2018, 04:46:59 PM

Beyler kaçırdıklarınıza değil önünüzdekilere bakın s**klmiş götün davası olmaz ileriye bakmak her zaman daha faydalı olur bizim için
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 03, 2018, 09:33:20 PM

valla 2 yıl sonra birileri diyecek ki, ya hocam vaktinde 1500 dolardan eth alaydık şimdi uvvvv, bilmem ne, bunu söylerken eth 750 dolar henüz, tren kaçtı muhabbeti boş muhabbet, alacaksın sabredeceksin, 10 gün 20 gün değil, 1-2 yıl sabırla tutacaksın elde ama tabi ki günümüz ekonomik şartlarında şahsım adına konuşayım, bu kadar sabretçek gücüm olsa, inanın burada olmazdım.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 04, 2018, 06:30:59 AM

Valla heyecanla okudum sonuna kadar keşke rüya ile bitmeseydi Smiley Elindeki tokenleri bu kadar uzun süre tutabilecek var mı acaba biz x10 x20 yapsa bozar elimizden çıkarırız.

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 04, 2018, 06:35:10 AM

Kripto aleminde fırsatlar bitmez hocam, her zaman 100x olmasada 20-30x yapacak coinler denk gelebiliyor insana, mesela ayı sezonunun en ağır dönemindeki wanchain su an 10-15x yapmış durumda
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
May 04, 2018, 08:29:52 AM

Bunların batan senaryoları da var, bir de şu anda birsürü ico var aralarından seçmek çok zor oluyor. Geçen seneki boğa da ne alsan 80 100 kat kazandırdı, şu anda durum vardı *2 yapabilsek kar sayıyorum

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
May 04, 2018, 03:32:22 PM

Batmak istemiyorsanız bounty ve airdrop kampanyalarına katılıp biraz emekle güzel paralar kazanabilirsiniz. Tavsiyemdir risk almayı sevmeyenlere.

w709190200
Member
**

Activity: 156

View Profile
May 18, 2018, 01:48:34 PM

Bu piyasada biraz şans işi gibi geliyor bana yahu. Düşük ddaha düşmez diye tokeni alıyorsunuz sabahına x2 oranına düşüş sağlamış oluyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
May 18, 2018, 02:02:46 PM

Benim de piyasada çok eski olmadığım için küçük kayıplarım oldu ama x288 fırsatını erken satış nedeniyle elimden kaçırmış olsa muhtemelen kahrü perişan oluverirdim  Cheesy

Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
May 18, 2018, 02:44:27 PM

her yatırımcının hayalidir iyi bir kar elde etmek. kimse batacağını bile bile girmez. sabır bence burada herşeyin anahtarı.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
May 18, 2018, 03:02:48 PM

Kaçırdığımız 10-20xlerin haddi hesabı yok, henüz 300x kaçırmadığım için şanslıyım çünkü o daha büyük bir psikolojik baskıya neden olurdu Cheesy Mümkün olduğunca elde tutmak ve sabırlı davranmak bu işin anahtarı.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
May 18, 2018, 03:06:41 PM

nasipten öte koy yok çok doğru diyorsun diğer bir rüyamızda etherum olabilir belki az da olsa ucundan yakalarız ama
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
May 18, 2018, 04:32:27 PM

Çok zor bir ihtimal onu gerçekleştirmek yapmak onun Sabri ayrı ayrı şeyler. Ve tüm bunların tek bir yerde toplanmasını da beklemek nasip diyebiliriz ona da. Fazla beklenti içine girmemek lazım.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 18, 2018, 05:22:58 PM

Yıl 2015. 1 dolardan 500 adet ETH aldım. Bekledim bekledim... Aralık 2017 oldu, ETH de 1400 dolar oldu. Dedim satim artık çok tuttum. Ama yok satmadım, 2000 dolar olsun öyle satarım dedim. Neyse zaman geçti baktım ki yükselmiyor, 700 dolardan verdim hepsini. 350.000 dolar para etti. Bozdurayım TL'ye geçeyim dedim, hazır dolar da artmışken. Baktım ki 1,5 milyon TL hesapta.
Sonra uykudan uyandım tabi, cüzdana baktım 1 ETH falan var, rüyaymış hepsi:)
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
May 18, 2018, 06:23:24 PM

Bu aralar büyük çıkış olacak büyük çıkış olacak deniyorda haziranda inşallah boğa olur piyasa  boğayı gören varmıHuh?
Yok son 1 aydır değişik coinlerden bayağı aldım gerçi çok büyük zararım yok.Arada düşenlerde var yok değil.
Bazı konuları okuyorum yazılanlar doğruysa bayağı millet içerlerde  bizimde başımıza gelmez inşallah.
Neyse ağır ağır alıyoruz coinlerden boğayı yakalarsak öpecezde .Tabii ayıda arada kovalıyor diyorlar.
Kısaca bu yazdıklarım rüya değil gerçek bayağıda para yatırdım.
Boğa olursa sanırım bayağı sebeplenecez gibime geliyor  hep beraber dalya yapacaz. Grin
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
May 19, 2018, 10:00:49 AM

sağlam 3-5 coin alıp beklemekten başka çare yok.onuda belli seviyelerden alıp hodl yapmak lazım .

XxX
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
May 19, 2018, 10:42:46 AM

hayaller ve gerçekler maalesef herkes 1 koyup 5-10-20-50-100x alalımda derdindede işte enazından 2-3 x yapsa şükretmek lazım derim.

Bitcoin
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
May 19, 2018, 11:20:24 AM

bu tür x50 x100 leri görünce insan istiyor tabi ama dolarda tahvil faizi %3 ya fazla değil senede Cheesy biz dolardan kazanıyoruz üstüne birde x2 yapıyor beğenmiyoruz Cheesy
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
May 19, 2018, 01:37:47 PM

bu kadar uzun süre bile beklemeden çok fırsat kaçırdım en büyükleri verge ve tron olmuştu benim için.trade yaparak biraz kazandıktan sonra elimden çıkardım sonrada uçup gittiler özellikle xvg den çok fazla para kaçırdım.bazen diyorlar ya aza tamah etmeyen çoğu bulamaz diye doğrudur.Ama kripto piyasasında bazen aza tamah etmemeniz gerekiyor kaçan büyük oluyor çünkü
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: