Bitcoin Forum
June 08, 2024, 03:37:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Holo IDEX'te 1 Numara  (Read 1007 times)
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
July 23, 2018, 01:53:23 PM

Artık nerde 7xler hocam ya..yarı fiyatına çıksa çok iyi diyoruz, keşke eskisi gibi olsa piyasa..

Hocam 7× ler çok yakın ama sizin nereden girdiğiniz önemli yüksekten girmiş iseniz millet 7× alırken siz zararı ancak kurtarırsınız,  böyle durumlar için ne kadar paranız varsa birazını ayırmalısınız  ilk girenler 7× yaptı tabi şimdi girenler belki 3× yapacak ben küçük miktar almıştım çok umudum yok kar noktasında ama bınance ye girince anlık pump olabilir oradan yakalarsanız  ne ala
Resulbil
Jr. Member
*

Activity: 236
Merit: 1

View Profile
July 23, 2018, 02:21:08 PM

Son günlerde böyle bir piyasada iyi pirim yapmış yeni çıkan icolar 10kat düşüyor gayet iyi daha da yukselecek gibi
mateuolak
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
July 23, 2018, 03:18:57 PM

Girecekler bu saatten sonra dikkatli olsun bu en son pundix de zirveden alanlar patladı daha öncede tronu yaşamıştık
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
July 23, 2018, 07:56:57 PM

Girecekler bu saatten sonra dikkatli olsun bu en son pundix de zirveden alanlar patladı daha öncede tronu yaşamıştık

tepeye ulastigimizi sanmiyorum daha cok gidecek yolu var bu projenin daha mainnete bile gecmedik. ondan once holoportlarin dagitimi baslayacak.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1141

View Profile
July 23, 2018, 10:03:23 PM

geçen aralık-ocak'ta tüm altcoinlerden ziyade piyasada bilindik altcoinler üzerinden yürüdüler, hemen herkesin az-çok itimat ettiği altcoinleri pumpladılar, hatta birçoğu eski ath'lerinin bile altında kaldı, ona rağmen ellerindeki altcoinleri btc'ye çeviremediler. örneğin eth 0.15 btc'yi görmüştü geçen yaz, aralık-ocak'ta 0.12-0.13'lerde kaldı, aradan 7 ay geçti hala 0.05-0.07 arasında eritemediler, ripple desen aynı lümen desen aynı...

öte yandan yenilerin hemen hepsi eridi bitti, zarar üstüne zarar "scam" demeler delist edilenler bir kenara fırlatılanlar...ne dolar kaldı ne satoshi ne ether bazlı hepsinden külliyen zarar...bence bu defa o çöp denilenler parlatılacak, idex-bancor-waves dex gibi borsalar ve tokenları değerlenecek, büyük altcoinlerin düşüşüyle hızla artan btc dominantı onlar kapatacak bir nebze de olsa...çünkü bu piyasada algı yanılsaması yapmak, birilerini karartmak-parlatmak çok kolay...elinde holo tutanlara da bol kazançlar dliyorum...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
July 23, 2018, 11:52:28 PM

Ulaştı güzel oldu daha ne kadar çıkar bilmiyorum şuanlık 10x i var ico fiyatından biraz durulması lazım birden artarsa balinalar elimize verebilirler tokeni. Binance ın listelemesi artışdaki etken zaten.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 24, 2018, 12:56:41 AM

Bu zamanda ETH karsisinda bukadar prim yapan bir altcoini daha fazla tutumanin bi anlami yok. Elimde yaklasik 1.250K civarinda vardi hepsini yapistridim gitti. Holo nun ilerleyen zamanda cok daha iyi olacagina inanmama ragmen artik yeni stratejimi hayata gecirmeye basladim. Ethereum karsisinda degeri artan coin I hic bekletmeden direk ETH gecerim. Duserse bir kismi alim tekrar yapilabilir.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 24, 2018, 05:49:19 AM

Bu konuyu açan arkadaşa helal olsun kaç zaman öncesinden bizi yönlendirdi hiç haberim yokken farkına vardım ve şimdi binance giriyor. Teşekkürler.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240

View Profile
July 24, 2018, 05:56:48 AM

adam nerden nereye çıkarttı fiyatı idexe bak hele sen doğru düzgün bu denli ath olmyordu uzun zamandır. yine kaçırdık bu coini.
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
July 24, 2018, 08:22:36 AM

Binance'ye girdi galiba bu koin. Ico'su iyi iş yaptı kısa bir sürede bitirdiler ico'yu. Idex'te hacim olarak en üstteydi birkaç gündür, Binance'de durur mu? Hemen aldı borsasına lakin fazla etki etmedi şu anlık. Bu seviyelerden girmeyi düşünmesem de ileride düşünebilirim.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 24, 2018, 08:47:30 AM

Gece binancede listelenmiş ama dump yetmemiş gibi. Hatta bir ara 16 ya kadar çıkmış. Eğer yanlış hatırlamıyorsam çin in blockchain i olarak adlandırılıyordu. Yanıltmis olmayayım öyle hatırlıyorum. Tek sorun bence Total suply çok fazla . Uzun vadede iş yapabilir. Fiyat otursun bir miktar almayı planlıyorum bende
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
July 24, 2018, 10:07:47 AM

Proje yakın zamanda Binance borsasına girdi projeye güvenen birçok türk arkadaş vardı umarım bekleyip kar etmişlerdir . Bu süreçte para kazanmak o kadar zor oldu ki kazanan arkadasları kutluyorum
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229
Merit: 0

View Profile
July 24, 2018, 10:10:24 AM

idexte own da vardi zamanla oda is yapacak, suan beklemede.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
July 24, 2018, 10:21:12 AM

Cok guvendigimiz projeler maalesef ico suresini uzattikca uzatiyor.  Neye yatirim yapsak diye cok zaman harciyoruz. 

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
July 24, 2018, 11:01:50 AM

Şuan için binancede baktım acaba en altlarda mı diye sert düşüş yaşanıyor iyi tutunuyor. Bundan önce binanceye kim girse iyi dump yemişti. Holo iyi tutunuyor. İyi yerlere gelebilir ama toplam miktarı çok fazla bence

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Neo--
Sr. Member

Merit: 288

View Profile
July 24, 2018, 04:46:32 PM

Şuan için binancede baktım acaba en altlarda mı diye sert düşüş yaşanıyor iyi tutunuyor. Bundan önce binanceye kim girse iyi dump yemişti. Holo iyi tutunuyor. İyi yerlere gelebilir ama toplam miktarı çok fazla bence

toplam miktarin fazla olmasinin ne gibi bir etkisi var fiyata? Market capi dha 125m$ onemli olanda budur miktarin bi farki yok az paraya cok urun aliyorsun sadece.
barslanhan
Member
**

Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
July 24, 2018, 07:29:30 PM

Holochain bir blockchain değildir. Blockchain teknolojisini daha da ileriye götürmeye çalışan yeni bir zincirdir. Başlı başına yeni bir teknoloji ile karşı karşıya olduğumuzu belirtmek isterim ki bu bir devrimdir.

Binancede 10 satoşiden girdim Holo'ya  (Yatırım tavsiyesi değildir). Bir miktar elimde tutup boğada değerlenince satarım. 10 satoşi nedir ya böyle bir coin için bence harika. (Hala Yatırım Tavsiyesi Değildir). Boğa sezonu gelince süper şeyler olacak diye düşünüp duruyorum. Umarım daha fazla dip yapmaz..  Grin

bigbooss
Sr. Member

View Profile
July 24, 2018, 08:03:59 PM

Vallahi 10 SAT bence çok düşük bir fiyat kesinlikle yükselecek bu fiyata çok uygun diye düşünüyorum binance dekı en düşük coın boğa da çok. İyi kazandıracağını düşünüyorum, 

Son zamanlarda bınanceye giren proje direk dump yiyor girmeseydi daha iyiydi. 😃
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
July 24, 2018, 08:11:55 PM

Son günlerde twitterda çok reklamı yapılıyor. Bitcoinin devamlı arttığı, altcoinlerin ise btc türünden düştüğü bu günlerde yatırım yapmadan önce biraz daha araştırma yapmak gerek bence.
bigbooss
Sr. Member

View Profile
July 24, 2018, 08:19:04 PM

Hocam 10 SAT şu an ve çok düşük bence yani yatırım tavsiyesi vermiyorum tabi yanlış anlaşılmasın.  belki daha da düşer ama ilerde aksilik olmazsa şu anki fiyattan bir hayli yüksek olacağı kesin bu benim düşüncem kimseye yatırım tavsiyesi vermiyorum tavsiye verecek kadar tecrübem de yok zaten bu piyasada
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: