Bitcoin Forum
June 01, 2024, 05:32:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Holo IDEX'te 1 Numara  (Read 1007 times)
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
July 24, 2018, 08:50:35 PM

3 gün önce twitterda birisi sürekli Holo alıyorum, Holo Ethereum ve Bitcoin'i geçecek falan filan diyordu. Bu kadar övülecek kadar var mı gerçekten
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
July 24, 2018, 08:59:02 PM

binance listeledi ya bu HOLO yu inanın artık iflah olmaz. idexte kalsaydı inanın daha iyi seviyelere ulaşırdı bence. bakmayın binance haberi ile fiyatının arttığına. şimdi yavaş yavaş 10 satoshilerin altına çekip olabildiğince dip yaptıracaklar holoya. binance tan nefret eder oldum. holo nun teknolojisi biraz farklı olduğu için ilgi çekti üstüne. bu hashgraph a falan benzetiliyor. yaw aslında herkes cebine giren paraya bakıyor. teknoloji meknoloji hikaye bence. kazananlar karlarını alıp geri çekilsinler bence. binance  holoyu bitirir bence. 
concons31
Newbie
*

Activity: 85
Merit: 0

View Profile
July 25, 2018, 09:55:12 AM

Holo ya giriş için tam zamanı diyebilir miyiz bu düşüşlü günleri ?
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 25, 2018, 10:22:17 AM

3 gün önce twitterda birisi sürekli Holo alıyorum, Holo Ethereum ve Bitcoin'i geçecek falan filan diyordu. Bu kadar övülecek kadar var mı gerçekten

Alsın almaya da . Ethereumu ve bircoini nasıl geçecek . O da bayağı bir iyi sallamış. Millet alsın diye gaz vermiş. Toplam miktarı çok fazla tamam belki boş token değil ama geçmesi imkansız bence. Ancak BTC ve eth cokerse bu dediği olur.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 25, 2018, 02:05:06 PM

Alsın almaya da . Ethereumu ve bircoini nasıl geçecek . O da bayağı bir iyi sallamış. Millet alsın diye gaz vermiş. Toplam miktarı çok fazla tamam belki boş token değil ama geçmesi imkansız bence. Ancak BTC ve eth cokerse bu dediği olur.

Zaten eth token i değil mi ethereri nasıl bitiriyor, kendi zincirlerini mi kuracaklar?
Binance eklenmiş en ucuz coin şuanda bir eth alsam mı acep?
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 25, 2018, 02:10:08 PM

Defalarca yaptigim hatayi bu defa yapmadim ve elimdeki butun Holo lari fiyati yukseldiginde sattim. Bu yaptigim seye hep karsi olmusumdur ancak marketin haraketleri beni buna itti. Simdi tekrardan alim yapacagim dusus oldugunda. Holo projesine guveniyorum ve ileride cok daha degerleneceginden eminim.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 28, 2018, 11:44:06 AM

Geçenlerde Binance'ye girmişti ve umduğunu bulamadı Holo. An itibariyle 9 sat ve $0,0007 seviyelerinde dolaşıyor. Hacim de düşmüş baya. Büyük hayal kırıklığı yarattı. İyi yerlere gelebileceğini öngörenler varsa eğer şu fiyatlar sudan ucuz bence.
Edit: Bu arada harbiden de sudan ucuzmuş  Roll Eyes
bacio2
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
July 29, 2018, 01:15:11 AM

Ben de binance'dan 10sats'e alanlardanım. ICO iken duymadım ama idex'de dikkatimi çekmişti, mayıs sonu gibi baktım twitter'da bi kaç türk feno discord yayınlarında bundan bahsediyor, ne de güzel shilliyorlar al sana 2. pundix vakası diye işkillenmiştim. Grin

Binance'a girmesi çok erken oldu sanki, girdiğinden bu yana kendim de araştırıyorum sürekli, sağlam proje belli. Ortada bitcoin yokken henüz, metacurrency projesini ortaya atmışlar. Adamlar reklamlarını yapmaya da ihtiyaç duymuyorlar kendilerine güvenleri tam gibi, zamanı gelince anlayacaksınız sanki der gibiler  Cool

Arthur Brock'un 2 ay kadar önce reddit'de "birkaç yıl içinde HOT / Holo yakıt ünitelerinin 1 $ 'a yaklaşacağını düşünmek çılgınlık olmaz." şeklinde yazısı çok gündeme düştü.
Dileyen olursa tüm yazıları için https://www.reddit.com/user/artbrock.

Dikkatimi çeken hususlardan biri de 2014'de ether ico'suna yüklü giren bazı cüzdanlar, holo'ya ico'da yaklaşık 1M $ civarında yatırım yapmış. Artık bunlar balina da olabilir, eth geliştirici ekibinde yer alanlar da.. ama ilginç Huh
https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/8fjifn/holochain_ico_just_finished_two_eth_genesis/

Gerçek değerinin çok çok altında olduğunu düşünüyorum şu an, binance kendi ördüğü duvarlarla heder ediyor güzelim projeyi. Onun için dikkatli olmakta fayda var. Ekimde mainnete geçmesi holochain'in kendini kanıtlaması açısından çok çok önemli olacak kanaatindeyim. O zamana kadar ether tabanlı olacağından 'daha ne kadar düşebilir ki cınım..' dememek gerek belli olmaz, saçmalık da olsa binance'ın kendi hakimiyetinde şimdilik.. Undecided
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 29, 2018, 04:39:34 AM

133 milyar dolaşımda olan bir coin hot.Şu an çıkması için erken düşünüyorum.Zamanla değerlenebilir proje geliştiği sürece.Şu anda balinaların hakimiyeti var gözüküyor.Alıp unutabilirseniz uzun vadede kazandırır.Kısa vadede öyle uçacak kaçacak bir durum gözükmüyor.
bigbooss
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
July 29, 2018, 07:48:02 AM

11-12 SAT da takıldı kaldı baya bir sağlam duvar var orayı kırar ise yürür gider belki hacim düşük bu haliyle biraz daha oyalanacak sanırım
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 29, 2018, 11:33:52 AM

Lumen gibi bir  performans sergiler mi diye merak ediyorum bu token için, livenet için de çalışmaları var anladığım kadarıyla.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
July 29, 2018, 03:38:32 PM

Kesinlikle cok ucuz bende katiliyorum bu yoruma, Ama binancede listelenmesi iyi olmadi diyenlere tam tersini dusundugumu belirtmek isterim holofuel gecisini destekleyecek binance.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 29, 2018, 03:50:35 PM

Holo ciddi anlamda güzel çıkış yakaladı bir ara almayı düşünüyordum ancak sonrasında riskli olduğunu düşündüğüm için vazgeçttim binancede olması büyük avantaj bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl bir değere ulaşacak

vincetcm
Hero Member

View Profile
July 29, 2018, 04:58:26 PM

Kesinlikle cok ucuz bende katiliyorum bu yoruma, Ama binancede listelenmesi iyi olmadi diyenlere tam tersini dusundugumu belirtmek isterim holofuel gecisini destekleyecek binance.

Benim MEW cüzdanında bir miktar kaldı, swap ne zaman yapılır bilen var mı, yoksa kalanı da binance mı çeksem?
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 29, 2018, 07:38:14 PM

Aralık holo idexte 1 numara ama binanceye girdiğinden bu yana habire istikrarlı bir şekilde düşüyor. Bugünde binancede son sırada. Belki ilerde iş yapar diye aldım attım cüzdana bakalım neler olacak. Toplam miktarı çok fazla ama pundixten az pundix bile şuan için 40 larda gezdiğini göre gelecek boga da mutlaka en az 50 satoshiye gelir diye tahmin ediyorum. Ytd
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1140

View Profile
August 27, 2018, 09:21:21 PM

Son günlerde neye yorum atsam uçtu gitti stratis bile arttı wancoin iota hatta kütük-güdük Necmi qtum bile arttı ama ben çıkınca 🧐 sırada holo var inanıyorum👌yavaştan boğa geliyor ellam

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 28, 2018, 11:15:00 AM

Her ne kadar böyle tokenleri sevmesemde holo dan ümitliyim yatırımcılarının yüzünü güldüreceğini düşünüyorum ama fazlada kaptırmayın kendinizi dikkat etmek lazım.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
August 28, 2018, 08:27:33 PM

Holo ICO sonrasinda muthis bir yukselis gostererek gercekten cok iyi kazandirdi. Sonrasinda belirgin bir dusus yasatti. Binance ye giris oncesinde Etjreum karsisinda yukselis gosterdi. O donemde elden cikarttim ancak bu sefer de ethereum inanilmaz bir deger kaybi yasadi. Kripto piyasasinda kademeli alis ve satis gerceklesirmek en iyisi.
bigbooss
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
August 28, 2018, 08:29:45 PM

Ben yakın zamanda 100 SAT olcağını düşünüyorum yani piyasanın çıkış zamanı  holo  iyi şeyler yapacaktır,  şu seviyeler uygun ki geçen 6-7 sat civarına düşmüştü
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 28, 2018, 09:06:56 PM

bugün için ciddi bir hamle yaptı sayılır. 9-10 aralığında gidip gelirken. 12 yi gördü belkide 13 ü de görmüş olabilir. bence de boş bir token değil ama toplam miktarı çok fazla. dolayısıyla ciddi hacim var. tıpkı doge gibi yerinden kıpırdatmak zor.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: