Bitcoin Forum
July 02, 2024, 01:18:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: 01.05.18 öngörülerim  (Read 854 times)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 05, 2018, 08:36:11 PM
Merited by ripplecanavari (1)

Forumda rütbesi her yüksek olan bitcoin ve ya altcoinlerde çok bilgisi olmadığı gibi. Rütbesi düşük olanın da bilgisi az diyemeyiz. Ben ripplecanavari olan arkadaşı bu forumda bildim tanıdım. Ara ara başlık açıyor, rütbesi member diye maalesef almayan olabiliyor bazen ama kesinlikle boş arkadaş değil. Bu arada kendisi ile tanismisligim vesaire yok. Forumda çoğu kimsenin yanlış yaptığı olay şu; rütbesi yüksek olanın dediklerine itibar var iken bitcoin ile bilgisi çok olduğu halde newbie olan pek takılmıyor. İkinci en büyük sıkıntı başlık bilgisi okunmadığı gibi alta yorum yazanların postları dahi dikkate alınmıyor. En büyük yanlislardan birisi bu. Zaten böyle olduğu için merit sistemi geldi ve rütbe atlamak neredeyse imkansız artik

Öncelikle bu güzel yorumun için teşekkür ederim hasyurt
Foruma kayıt olduğum günden beri anlatmak istediğim konuya değinmişsin
İnsanlara tepeden bakan, önyargılı, bilgiyi rütbeye baz alarak biçen ahmaklarla dolu bu forum
Tekrardan bu güzel yorumun için en içten teşekkürlerimi sunarım

Maalesef öyle. Forumu çöplüğe döndürmeselerdi. Bu merit sistemi gelmeyecekti. Adam başlığı okumadan alta yazılanları okumadan yazıyor bişey. Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı. Ben geçen yıl mart ayında crypto ara işini duydum. Forumdan Eylül sonu haberim oldu. Forum gerçekten çok kaliteli. Bilgi paylaşımi yapan kim olursa okuyup öğrenmeye çalışıyorum. Çok sr gördum hero gördüm adamda bilgi sıfır. İtibar rütbeye değil bence bilgiye olmalı. Umarım gereken merit toplamaya vakıf olur ve kısa süre de full olursun. Başarılar dilerim
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
May 05, 2018, 08:44:45 PM

Öngörüler gayet iyi ve tutarlı.Açıkçası tekrar 6000 e düşer diyenlerde var bence bu pek mümkün değil.Buraya kadar gelmişken 11700 ü denemeden gitmeyecektir.Burada asıl soru şu..olurda btc yükselmeye devam ederse,Altları ezerek mi gidecek yoksa birliktemi yükselecek.Son 3 gündür yaptığı hareketle altları resmen ezdi.Çok büyük bir artış olmamasına rağmen böyle olacaksa yükselmesinin bir faydası yok.Hep burada kalsın daha iyi..
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 05, 2018, 08:47:58 PM

Bu öngörülerin gayet başarılı olmuş. Btc bugün 9.900 leri gordu yaklaşık %10 bir artış demek bu. 1000 dolar arttı 3 günde yavaş yavaş artık 11-12 binleri göreceğiz gibi bu ayda. Altlardada hareketlilikler var doğru coin seçimi önemli tabi kazanç için. Btc ustteki bir arkadaş söylemiş altlari ezerek gitmektense sabit kalması btc nin daha mantıklı.

Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
May 05, 2018, 08:57:13 PM

tahminleriniz doğru çıktı benim tahminime göre haftaya pazar gününe kadar bitcoin 10k doları aşacak ethereum ise 1k doları aşacka gibi duruyor hocam

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
May 05, 2018, 09:01:41 PM

Arkadaş 5 gün şaşmış olmasına rağmen gayet başarılı bir tahminde bulunmuş. Umarım boğa sezonu uzunca bir süre devam eder de hepimizin yüzü güler.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 06, 2018, 05:30:18 PM

Ripplecanavari hocam bana merit yollamissiniz. Teşekkürler ederim. Yukarıda yazdığım post benim.icimden gecenler idi. Kesinlikle merit için yazmadım. Allah razı olsun. Bereketli kazançlar dilerim...
hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
May 06, 2018, 05:53:55 PM

10k bandına göz kırpıyor bitcoin, bitcoinle beraber özellikle ethereum ve neo da çok pis bir atak yapacaktır bu aylarda, ardından kasım aralık aylarında ben 2x 3x bekliyorum açıkcası

Kasım ayına henüz çok var ama BTC yıllarca insanlara kazandırdı artık BTC biraz dinlenmeli diyorum 5 6 ay içinde 3x i gormek biraz zor olur
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
May 06, 2018, 06:03:42 PM

10k bandına göz kırpıyor bitcoin, bitcoinle beraber özellikle ethereum ve neo da çok pis bir atak yapacaktır bu aylarda, ardından kasım aralık aylarında ben 2x 3x bekliyorum açıkcası

Kasım ayına henüz çok var ama BTC yıllarca insanlara kazandırdı artık BTC biraz dinlenmeli diyorum 5 6 ay içinde 3x i gormek biraz zor olur

Bitcoinin 2x-3x görmesi imkansız değil şuan 10k dolar ama bu sene sonu beklentisi 25k dolar bu yüzden kolayca olabilir ama btc 3x yaptığında yakalarsak başka coinler daha bol x yapar.
erhans
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 06:07:14 PM

BTC yıl sonunda 20k sınırına gelir.
grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
May 06, 2018, 06:14:14 PM

Hocam tebrik ederim güzel tahminleriniz için bu rütbe olayına pek takılmamamız gerektiğini insanlar pek anlayamadı bir türlü siz takmayın. Yeni tahminlerinizi heyecanla bekliyorum.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 01:20:07 PM

10k ya ulaşmayı deniyor ama bir türlü o seviye yakalanabilmiş değil. Bunda spekülasyon ya da balina etkisi mi var çözülebilmiş değil ama benim gördüğüm belli bir seviyede frenleme yapılıyor. Aynı şekilde belli bir seviyenin altında da gazlanarak bir seviyede tutulmak isteniyor gibi
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 11, 2018, 01:25:23 PM

Bu engebesiz bir yol değil bu hemen hemen her tahmin yazısında paylaştığım bir cümle  ama ne yapayım konuyu en iyi bu özetliyor. Her inişin bir çıkışı her çıkışın bir inişi var. Kısa dönem de böyle özetlemek lazım. Engebesiz bir yol değil cryptonun önün de ki yol. Bu sebeple giriş ve çıkış noktalarını belirlemeye çalışıp , zaman zaman kazançlarınızın bir kısmını reele çekin derim. 3 olmuş 5 olmuş farketmez.
OctoCoin
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

View Profile
May 16, 2018, 11:45:32 AM

Bu engebesiz bir yol değil bu hemen hemen her tahmin yazısında paylaştığım bir cümle  ama ne yapayım konuyu en iyi bu özetliyor. Her inişin bir çıkışı her çıkışın bir inişi var. Kısa dönem de böyle özetlemek lazım. Engebesiz bir yol değil cryptonun önün de ki yol. Bu sebeple giriş ve çıkış noktalarını belirlemeye çalışıp , zaman zaman kazançlarınızın bir kısmını reele çekin derim. 3 olmuş 5 olmuş farketmez.
Tamamen katılıyorum arkadaşa uzun soluklu dusunmekte fayda var kısa zamanda sureklı pıyasada dalgalanmalar olacaktır kımıne gore on yargısını kestıremedıgınden dolayı oluyor ama bana gore bu daha asıl düşüş degil.Toparlanması bıraz zaman alacak.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 16, 2018, 12:08:17 PM

Doların yerinde durmayıp hopladığı şu günlerde elimizde bir miktar nakit ya da döviz bulundurulmalı. Bu görüşünüze katılıyorum. Uzun vadede getirisi olacağına hemen hemen hepimiz hemfikiriz. Ama cebimizde de bir miktar olmalı
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 16, 2018, 01:17:09 PM

En sagliklisi, BTC'nin bu aralar cok güzel ve derin bir dip yapip orada en az 2-3 hafta kalmasi. Bu 2000, 3000 veya 4000 dolar seviyesi olabilir...
Cünkü su an her türlü yatirimcinin elinde BTC var... Keriz silkelemesi olmadan BTC tarihi zirveleri görür mü? Görürse Bitcoin'un yeni dünya düzeninde bir proje araci olduguna kesin olarak inanacagim... Hadi hayirlisi...
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
May 16, 2018, 04:49:54 PM

Ben altcoinlerde şansımı demek için yatırımı yaptım nisanın son haftalarından itibaren kar dayım daha da kar yaptıracak altcoinler yerinizi alın
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
May 16, 2018, 05:26:20 PM

Bitcoin bu seviyelerden devam etmeli. Ani çıkışların devamında büyük çöküş geliyor, yavaş yavaş ilerlemeli. Haziran sonu 10 bin seviyelerinde olabilir

yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
August 02, 2018, 06:58:39 PM

bir mayısa girmiş bulunmaktayız öncelikle herkesin işçi ve emekçi bayramını kutluyorum an itibariyle bitcoin fiyatı 8.840 dolar
10 bin öncesi son düzeltmesini yapıyor bitcoin arkadaşlar yerlerinizi alın ister btc ister altlardan
btc dalgalanmasından dolayı altlar da dün gece itibariyle aşırı dump yemeye başladı
hepsinin uçuşu çok yakındır
esenlikle kalın ( :
mükemmel (!) bir öngörü olmuş. keşke tersini yapsaymışız Cheesy Cheesy Cheesy
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 02, 2018, 07:02:59 PM

bir mayısa girmiş bulunmaktayız öncelikle herkesin işçi ve emekçi bayramını kutluyorum an itibariyle bitcoin fiyatı 8.840 dolar
10 bin öncesi son düzeltmesini yapıyor bitcoin arkadaşlar yerlerinizi alın ister btc ister altlardan
btc dalgalanmasından dolayı altlar da dün gece itibariyle aşırı dump yemeye başladı
hepsinin uçuşu çok yakındır
esenlikle kalın ( :
mükemmel (!) bir öngörü olmuş. keşke tersini yapsaymışız Cheesy Cheesy Cheesy

ulan gerizekalı ben bir mayısta yazdım bu mesajımı. dört gün sonra bitcoin 10 bin doları gördü ve düştü yani dediğim çıktı siktir git cmc de incele çok bilmiş yavşağa bak
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
August 04, 2018, 01:12:40 PM

Uçuşun yakın olmasını fikrini paylaşıyorum. Bitcoin ve altkoin pazarında sert yükselme ve yüksek hacimli borsa günlerinin gelmesi yakın. Tartışmak yerine pazarı anlamaya ve gelecek planları yapmaya karar verin derim arkadaşlarım.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: