Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:41:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 »
  Print  
Author Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ?  (Read 4257 times)
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 15, 2018, 08:38:13 AM

geçen seneki gibi olur mu bilmiyorum ama sürekli tekrarlanan bir şey var oda mayıstan sonra özellikle haziran- ağustos aylarında her yer kan gölü olur sonra kıpırdamayla yükselişler başlıyor şimdi ekimdeyiz bakalaım aralıka kadar gene iyi yükselmeler olur mu

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714923703
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714923703
Reply with quote  #2

1714923703
Report to moderator
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 18, 2018, 12:55:00 AM

Bitcoin de bazı gerçekten üzerine koyan coinler de pozitif ayrışacaklardır. Değeri 0.01 bitcoin olan token 0.001 bitcoin de olabilir 0.1 bitcoin de olabilir bu tamamen proje ve ekibe bağlı. Ama dediğinizde haklılık var. Piyasa 5 kat büyüdüğünde önceden coinler ortalama 50 kat değer kazandıysa şimdi bu 10-20 kat olacak çünkü daha çok coin var. Aynı zamanda çok fazla coin sıfırlanıp dükkanı kapatacak.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 18, 2018, 04:30:04 AM

Boyle gecen seneki gibi bir donem bir daha cok zor gibi gorunuyor. Market hacmi iyice kuculdu yatirimcilar baska yerlere yoneldi. Tekrar olmaz demiyorum ama bu ruzgari hemen yakalamasi zor bayagi zaman alacaktir bence
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 18, 2018, 07:38:56 AM

Şu an farklı şeyler yaşıyoruz.Eskiden hepsi artardı şu an belli başlı coinlerde pump oluyor.Diğerleri yerinde sayıyor yada düşüyor.Hiç yoktan buda iyidir.Bu piyasanın düzelmesi yolunda ilk adımlar olarak görüyorum.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
October 18, 2018, 08:20:14 AM

Geçen seneki boğa sezonu Bitfinexdeki botlar sayesinde başlamış.Bu sene başlarmı bilinmez  Cheesy.Ama umudumuz en kısa sürede başlayacağı yönünde.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
October 18, 2018, 08:29:46 AM

bu sene süpriz olaacağını tahmnin ediyorum yükselişş açısından umudum var umarım yükselişler biz yatırımcıların yüzünü güldürür.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
October 18, 2018, 09:32:49 PM

2 ay kaldı değişen fazla piyasa görüntüsü göremeyeceğiz fikri kesine yakın. geçen sene geçen senede kaldı bu sene 2018 şartlar değişkenler tamamen farklı. 2018 kabus 2019 ısınan market olur umarım.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 19, 2018, 07:34:58 PM

Yepyeşil uzun aylar olmayacağı muhakkak ara dönemlerde gelen kısa süreli mesela haftalık yeşl günlerde ticaret yaparak para kazanmaya çabalamak en doğru karar olacaktır.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
October 19, 2018, 07:43:00 PM

Göreceğiz cryptocurrency başlangıç hikayesinden buraya uzanarak neler olacağını gösterdi şirketlere bakın blockchain yatırımları her ay büyüyerek rekor kırıyor, fiat paranın şansı kalmadı ekonomiden silinecek.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
October 21, 2018, 11:45:08 PM

herkesin umut ettiği bu ama bunu yaşayıp göreceğiz bir çok kişi geçen yıl ki senaryonun aynısın olacağını sanıp bu umutla bekliyor ama her leye hazırlıklı olmakta fayda var
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
October 22, 2018, 01:24:43 AM

Bitcoin 50 bin doları görmüş olsa altlar hiç yükseliş yapmasa hatta değer kaybetse bile yine de kazanç çok inanılmaz olur bitcoin fiyatı arttığı için ama tabii elli bine ulaşması şuan için çok çok zor. Tabi burası kripto dünyası hiç bir zaman olmaz dememek lazım, çünkü ne kadar olmaz denilen şey varsa gerçekleşti.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
gestapacman
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
October 22, 2018, 10:11:56 AM

Herkes beklentide ama bu gidişat çok umut vermiyor o rakamları görmemizde.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 22, 2018, 11:15:35 AM

Herkes bunu düşünüyor ve öyle olmasını istiyor ama malesef öyle kolay bir dönem olacağını sanmıyorum bu defa çünkü gerçekten piyasa harabeye dönmüş durumda ya da benim için böyle bazıları için güllük gülüstanlık olabilir ama ben çok karamsarım şimdilik en azından bu sene düzeleceğini sanmıyorum yani

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 22, 2018, 01:02:58 PM

Geçenlerde bi üclü diyordu btc tekrar 20k olacak ve sonra 100 dolara düşecek diye yerseniz girin bu seviyeler güzel, ama bence şubat sonu etf onayı gelmezse btc yuvarlanır aşagıya o zamana kadarda kısa kısa dump pumpları göreceğiz gibi
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
October 26, 2018, 11:05:11 AM

Bitcoin dipte diyen kişilere yakın düşünceler paylaşıyorum daha dip olması ihtimalinin düşük olduğuna ikna oldum. Bitcoin gerilemesinin sonucu direkt talep artışı fiyat iyileşmesi anlamına gelir.

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
October 26, 2018, 12:36:20 PM

Her günün anlamı farklı geçen sene olan sert çıkışlı yeşil ayları kutup piyasasına girerek geride bırakalı 1 yıl olacak yakında. Aynı dönem değil 1/4 oranında tekrarını özlemle anıyor insanlar.
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
October 26, 2018, 01:50:49 PM

Ilginc bir sekilde piyasada su anda bir bekleyis hakim. Neredeyse yaprak kimildamiyor. Bitcoin Ether fiyatlarinda sert inis ve cikislar olmuyor. Tam bir firtina öncesi sessizlik durumu. Umarim kopacak olan firtina kripto piyasasini öne iten bir firtina olur.
Thyphon
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
October 26, 2018, 06:52:09 PM

Bence geçen seneki hareketlilik olcağını düşünmüyorum. Tabiki bir hareket olacaktır ama geçen seneki gibi kesinlikle olmaz. Çünkü şimdi herkes daha tecrübeli ve herkes bu anı bekliyor . yapmazlar
Cagripharmacy
Jr. Member
*

Activity: 106

View Profile
October 26, 2018, 08:26:12 PM

Başlıkta analizde yapılan yorumlarda oldukça kaliteli teşekkür ediyorum.

▬▬▬▬▬ ◯●●   REPME.io   ●●◯ ▬▬▬▬▬
The new WEBSITE will be LAUNCHED on the 1st NOV
Please check the Whitepaper for more complete info
marcar
Full Member

Activity: 251
Merit: 100

View Profile
October 28, 2018, 09:58:36 PM

Evet analiz iyi ben de katılıyorum. Geçen senenin tekrarlanmayacağını sebepleri ile birlikte izah edilen fenomenlerden biri. Geçen sene bir kere olacak hareketlere sahne oldu devamı gelmez.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 »
  Print  

Jump to: