Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:33:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni çıkan coinlerden uzun-kısa vadede hangsine yatırım yapmak lazım ?  (Read 699 times)
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
May 07, 2018, 06:36:47 PM

Bir yatırımcı tavsiyye ile bir yerlere gelemez. Her zaman kendisi araşdırmalı ve büdcesine uygun alım yapmalı

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
kingiam52 (OP)
Newbie
*

Activity: 131
Merit: 0

View Profile
May 08, 2018, 12:01:44 AM

paylaştıkca çoğalır sen duymadın mı hiç acaba?  Cheesy
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
May 08, 2018, 12:30:15 AM

Bitcoin W Spectrum şu an borsada fiyatı çok düşük biraz araştırma yapabilirsin MasterNodes olacak haziranda tavsiye olarak  MasterNodes coinlerin üzerinde durursan kazançlı çıkabilirsin bu yıl MasterNodes coinlerin bu yıla damga vuracağını düşünüyorum...

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
May 08, 2018, 01:02:22 AM

Bu başlığı sevmeye başladım, sürekli yeni coin-token çıkıyor.  Smiley  En son Galaxy eSolutions Limited GES çıktı, öğlen 1 cent akşam 8 cent şu an 5 cent, 300 milyon total supply, 20k ethereum toplamışlar, "Yenilenmiş akıllı telefonlar için küresel pazar yeri." şeklinde bir tanımlamaları var, bancor'dan incelenip alınabilir.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 08, 2018, 07:51:08 AM

Yatırım tavsiyesi olarak değil ama helbize bakmanızı öneriririm, çok uzun vade de ne yapar bilemem ama borsaya ico fiyatının çok çok altında bir rakamda giriş yaptı, karınızı alıp çıkabilirsiniz, ayrıca monetha hala değerlenmiş değil alınabilecek seviye de o da güzel işler yapabilir.

zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
May 08, 2018, 08:07:04 AM

Yatırım tavsiyesi olarak değil ama helbize bakmanızı öneriririm, çok uzun vade de ne yapar bilemem ama borsaya ico fiyatının çok çok altında bir rakamda giriş yaptı, karınızı alıp çıkabilirsiniz, ayrıca monetha hala değerlenmiş değil alınabilecek seviye de o da güzel işler yapabilir.

arkadaşa katılıyorum(helbiz). Gerek ico fiyatının altında olması gerek partnerlerin (skrill) ve reklamlarında (alessandro del piero ve michael owen)  tanınan yüzlerin kullanılması global pazarda uzun vade de iş yapabilirliliği yüksek.

kısa vadede yatırım için de helbiz en azından ico fiyatına gelene kadar (bugünden itibaren) size güzel kar bırakabilir. keza 2 gün sonra hacmi en yüksek 10 , ay sonunda ise hacmi en yüksek ilk 5 deki borsalardan birine giriş yapacaktır.

Tabi diğer yorumlarda da dediğim gibi haberi olan/olmayan bir çok kişi yatırım yaptı. Alanlar bir kez daha aldı , dolayısıyla sabretmeniz önemli ölçüde önemlidir.
tryingup
Jr. Member
*

Activity: 59

View Profile WWW
May 08, 2018, 01:08:25 PM

btc, eth, ltc, xrp alın kar olacak sene sonu.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
May 08, 2018, 01:13:27 PM

Çok coin tavsiyesi vermem ama orta vadede $nuls dan $gvt performansı bekliyorum. kısa vade wan ve zil'de düşünülebilir. (yatırım tavsiyesi değil şahsi fikrimdir)

Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
May 08, 2018, 01:14:01 PM

bence bir çok coin bu sezon acayip yükselicek tabi bir tanesinin zirve yaşıyıcağını düşünüyorum baya uzun süredir beklemede açıkçası etc bu seneye damgasını vurucak bence arabamı satıp yatırım yapmayı bile düşünüyorum yani demek istediğim yatrım yapıcaksan etc der susarım
kingiam52 (OP)
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
May 08, 2018, 01:49:56 PM

helbiz ve etc yi düşünmeye başladım sanırım alıcam
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 08, 2018, 05:26:01 PM

Benim önereceğim token diğerlerinden farklı; bugüne kadar çoğunluğu blockchain altyapısı sunan coin/tokenleri topladım. Birkaç adet de iş platformu sunan projenin icosuna katıldım. Bir süredir de icosu birkaç ay önce biten bir proje olan Budbo'yu inceliyorum. Adamlar medical marijuana için bir platform kurmuşlar. Yalnızca Amerika'da pazar büyüklüğü 4 milyar dolardan fazla. Kanada'da medikal kullanımın yasal zemini hazırlamış durumda. Bu proje yakın bir zamanda devletler tarafından da desteklenirse şaşırmam. Ben ico fiyatının çok çok altında aldım bir miktar. Alın diyemem ama araştırmanızı öneririm.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
May 08, 2018, 05:36:24 PM

Ben piyasaya yeni giriş yapmış ve gelecekte bir yerlere gelebileceğini düşündüğüm iki coini önerebilirim. Bunlar INS ve Credits ikiside piyasada oldukça taze coinler gelecekte güzel paralar kazandıracağına inanıyorum açıkcası fakat lütfen araştırmalarını yapmadan yatırım yapma.

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 08, 2018, 08:01:54 PM

O dediğin borsalarda yok ama bancor ya da c-cexden alabiliyosun kredi kartıyla, yeni çıkan coinlere yatırım yapmak biraz zordur çok fazla da tavsiye edebileceğim yok ama değerlendirmek istersen neo, eos gibi coinlere bi bak derim
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 08, 2018, 09:29:03 PM

Yeni çıkan coini eğer ıco süreçlerinde takip etmiş ekibini whitepaperını vs. falan güzelce araştırıp ciddi bir potansiyel de görüyorsanız girilebilir. Fakat elinizde yeterli veri yokse borsadaki hareketleri bir süre izlenmeli diye düşünüyoruma

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
May 09, 2018, 12:07:58 AM

Ben coinlere uzun vade olarak bakıyorum her zaman bana göre vechain wan neo eos gibi coinler uzun vade tutulabilir ama yatırım tavsiyesi dinleme araştır iyice derim

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
szgnbrs51
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
May 09, 2018, 07:10:20 AM

Coinmarketcaptan yeni eklenenlere bakıp volumleri, dolaşım miktarları na bakıp fikir oluşturabilirsiniz.Benim Portföyümdeki altlar genelde borsaların kendilerininkiler.Bunların yanında ONT,WPR,HYDRO,ORC .... YTD..
Metazen
Member
**

Activity: 213
Merit: 11

View Profile
May 09, 2018, 08:51:29 AM

Allah Allah cok kişi de Wpr demiş.. neredeyse ico zamanlarından beri elimde az bir miktar Wpr var fakat wpr nin daha 1.5 x ten fazla yükseldiğini görmedim. Bana göre de ekip çok iyi zaten enerji konusunda çalışmaları devam ediyor ama atıyorum bir 3x 5x yapacağını düşünen varsa neye göre ya da ne zaman yapacak diye düşünüyorsunuz fikrinizi merak ettim..
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
May 09, 2018, 04:15:09 PM

Bence al sat yapmak yerine Bnb ve Ins alınıp uzun vadede beklenebilir. Çok iyi kar yaptırabilecek coinler olduğunu düşünüyorum.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 09, 2018, 07:51:19 PM

Hem kisa vade hem de kredi karti ile alim yapacaksan biraz garantici dusunmen gerekiyor. Bu durumda fazla altcoinlerde takilmani tavsiye etmem. Ethereum veya Bitcoin alarak oncelikler kredi kartini kapatip daha sonra elinde kalan kismi ile altcoinlere gozun kapali yatirima girmen en mantiklisi.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 10, 2018, 05:12:59 AM

ben deex rdd xsn aldım uzun süre kalması için uzun bekleyeceğim bu  sürede ciddi bir yükseliş bekliyorum bekleyip göreceğiz heğp birlikte umarım beklediğimiz gibi olur

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: