Bitcoin Forum
May 13, 2024, 08:48:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: sistem coin borsası bir dikkat edelım  (Read 682 times)
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
May 08, 2018, 05:54:31 PM

güven lazım paribuyu tercih ettim kullanıcıyım

Btc al-sat yapacaklar zaten paribu,btcturk ten işlem yapıyorlar.Sistemconin yerli altcoin borsası olması sevindirici gibiydi.Biraz baktım site ciddi amatör duruyor.Yaptıkları işlemlerde soru işareti.Dikkatli olunmalı.
1715633332
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715633332
Reply with quote  #2

1715633332
Report to moderator
1715633332
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715633332
Reply with quote  #2

1715633332
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 08, 2018, 07:12:29 PM

küçük borsa olduklarından komisyon oranları pek tatmin edici olmasa gerek. çok da üzerine gitmeyin.  Grin Forumda bir kere adı çıktı sistem coinin açıklama yapmaları gerek yoksa güven kaybına uğrayacaklar. altcoin eklenen ender borsalardan ama hacim desen öyle istediğin gibi olmuyor bazen.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
May 09, 2018, 12:09:24 PM

Merhaba,

Listeyi tekrar paylaşıyorum.

Ülkemizin gururu yaprak kıpırdatamayan borsalarımız, uzaydan aldıkları hacimle, hacim üzerine hacim yapıyor. Sistemkoin durmak bilmezken, Vebitcoin onu kovalıyor, BTC alış fiyatı ile satış fiyatı arasında 1500 TL'lik fiyat farkının olduğu OVIS ise onlara yetişmeye çalışıyor. Ama yetişmeye çalışıyor dediğime bakmayın Paribu ile aynı hacme sahip. Smiley YERSEN!!!

45. CoinHub // $30.547.068  
51. EthFinex // $22.159.352  
53. YoBit // $21.710.151
54. Sistemkoin // $20.954.090   Grin
57. xBTCe // $18.438.446  
64. Vebitcoin // $13.354.077   Grin
70. CEX.io // $10.839.479  
72. Cryptopia // $10.585.269  
74. BitShares Asset Exchange // $10.263.975  
80. BTCTurk // $7.589.350  
85. Paribu // $5.889.430
87. Ovis // $5.669.736     Grin
89. Koineks // $5.604.020

Gördüğünüz gibi CEX.io halt yemiş bizimkiler yanında. Globalleşen dünyada borsalarımız da globalleşiyor, YERSEN!!! Ben de bir küreselleşme karşıtı olarak bu YALAN'a kafayı takmış durumdayım. Sitenize tekrar girip baktım. Dedim ki belki reklamın iyisi kötüsü olmaz zihniyeti ile yalan hacmi önce yazıp sonra müşteri toplayıp hacmi bu sefer yaratmışlardır diye giriyorum bakıyorum ama YOK. Hacim YOK ama Coinmarketcap'te YOBiT'e kafa tutar, CEX'i sollayan bi durumdalar, sözde. Bu yalan hacimlerle ilgili artık bir düzgün açıklama bekliyorum. Aksi durumda yazılarıma devam edeceğim, kafayı taktım.
Rhamon
Member
**

Activity: 98
Merit: 12

View Profile
May 09, 2018, 03:40:42 PM

küçük borsa olduklarından komisyon oranları pek tatmin edici olmasa gerek. çok da üzerine gitmeyin.  Grin Forumda bir kere adı çıktı sistem coinin açıklama yapmaları gerek yoksa güven kaybına uğrayacaklar. altcoin eklenen ender borsalardan ama hacim desen öyle istediğin gibi olmuyor bazen.

Patladılar 1 kere zaten google de aratınca direk burdaki konular çıkıyor. Şu yorumları okuyan adam bu borsaya 1$ bile yollamaz.  Grin
fidalarinmordack
Newbie
*

View Profile WWW
May 10, 2018, 12:04:19 AM

Çok tehlikeli bir durum denemek istiyordum ama bir süre daha takipte kalacam o sürede de zaten kapanırlar büyük ihtimalle
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
May 10, 2018, 11:58:45 AM

arkadaş cmc deki hacimlere bakayım dedim. hani dolar olarak yazıyorlar ama TL diyelim günde 20 milyon liralık işlem hacmi var. ismini adını sanını yeni duyuyorum. helbizde telegramda yazmış avrupanın bilmem en Türk borsası diye hayret ettim biraz haberleri güncelken okumam lazım.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 10, 2018, 12:39:07 PM

arkadaş cmc deki hacimlere bakayım dedim. hani dolar olarak yazıyorlar ama TL diyelim günde 20 milyon liralık işlem hacmi var. ismini adını sanını yeni duyuyorum. helbizde telegramda yazmış avrupanın bilmem en Türk borsası diye hayret ettim biraz haberleri güncelken okumam lazım.

helbizle ikisi aynı kişi helbiz alanlara kitleyecekler
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 14, 2018, 01:49:54 PM

btctürk ve paribu varken neden yeni bir platformada işlem alıyım güven esas genel olarak tercih edilen kullanılan tanınan benim için gerekli ilerleyen zamalanlarda bakarız

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
Emrexa
Newbie
*

Activity: 78

View Profile WWW
June 13, 2018, 06:56:01 PM

Hacminin sahte olduğunu söylemeye gerek yok bunu herkes biliyor.
Ama bu art niyetli olduklarını göstermez, hızlı büyümek ve müsteri çekmek istediklerini gösterir. Birçok altcoin eklenmesi ve arbitraj imkanı doğması borsanın benim açıdan avantajları.
Kimseye kullanın yada kullanmayın demem herşey gibi risk vardır. Ben 3-4 aydır kullanmaktayım şuana kadar da sıkıntı yaşamadım bundan sonrada yaşatmazlar umarım
borsa yorumcusu
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 4

View Profile
June 13, 2018, 08:18:04 PM

Sistemkoin borsası, Sistemsa Bilişim Tekn. A.Ş. firması adına kayıtlı.

Sistemsa Bilişim Tek. A.Ş. firması Bandırma Ticaret Sic. Müd. tarafından 15 Ocak 2018 tarihinde 11513 ticaret sicil no ile tescili yapılmış. (13 Haziran itibariyle 5 aylık bir şirket)

Aynı firmanın biz kullanıcılar için yayınlamış olduğu, sistemkoin.com alan adından hizmet vermiş olduğu borsa alexa sitesine göre Nisan 2018 itibariyle grafik ekranda görülmeye başlanmıştır. (13 Haziran itibariyle yaklaşık 2,5 aylık bir süreden bahsediyoruz.)

İlgili borsa, coinmarketcap’ e ilk manipule edilmiş verilerini 29 Mart tarihinde vermeye başlamış.
30 Mart tarihinde 682.757 USD hacim yansıtmışlar ve bu rakamı (XRP-TRX-LTC) ile vermişler.
31 Mart tarihinde 91.379 USD hacim yansıtmışlar ve bu rakamı (LTC-XRP-TRX) ile vermişler.
1 Nisan tarihinde 1.715.408 USD hacim yaratmışlar ve API’ ye BTC’ yi eklemişler. (herhalde bağı bahçeyi satıp BTC’ ye yatırdılar)
2 Nisan tarihinde(Pazar-Pazartesi verisi)(galiba bilgisayar/yazılım mühendisi istihdamı sağladılar yada cin fikirli bir yazılımcıdan akıl aldılar) CMC’ ye 20.794.052 USD hacim yansıtmışlar. Kendilerini bu tarih için tüm samimiyetimle takdir ediyorum hacimlerini 20 kat artırmışlar. (Hakların yemeyelim, CMC’ ye ilettikleri para çeşitlerini de artırmaya başlamışlar paralara ETH-BCH-ZEC-XLM-BTG ve ek olarak ETH/BTC döngüsünü de eklemişler.

(KİŞİSEL GÖRÜŞÜM, ALEXA SİTESİNDE RAKAM YÜKSELMESİNİN CMC’ YE GÖZ ATAN YATIRIMCININ BU SİTE NEYMİŞ, BAKAYIM DEMESİ İLE YÜKSELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM)

Borsa ile ilgili değişik diğer bilgiler;
-Ekşisözlük’ te borsanın ilk yazısı 15 Nisan tarihinde yazılmış. (bugüne kadar toplam 7 yazı yazılmış)
-Şikayetvar gibi şikayet siteleri için; arkadaşlar o kadar sorunsuz çalışıyorlar ki şikayetvar sitesinde haklarında 1 tane bile şikayet yok. (hacim olarak çeyreği olmayan(!) paribu için bile bugün şikayetvarda 4 adet şikayet girilmiş.

Başka bir başlıkta yazmış olduğum yazıya borsa yöneticilerinden cevap beklediğimi beyan etmiştim, bu yazıya da yöneticiler tarafından dönüş bekliyorum.

DIPNOT: Sitenizle ilgili arşivini almadığınız veri varsa bana iletiniz, yardımcı olurum.

Saygılarımla
borsayorumcusu
minexperttt
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
June 30, 2018, 10:44:55 PM

Arkadaşlar sistemkoindeki zec coinlerimi belirli bir süredir erişemiyorum. Konuyla alakalı video’yu çektim. Şimdilik bu borsayı kullanmak isteyenlerin iyice düşünmesini öneririm.
https://m.youtube.com/watch?v=JXfJxJZtnWQ
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
July 01, 2018, 06:27:38 AM

Video nuzu izlemiştim daha önce.  Olayın üzerinden haftalar geçti. Bu kadar uzun süren bakım çalışması olamaz diye düşünüyorum. Destek ten yazınca nasıl bir cvp alıyorsunuz?  Muhtemelen bi halt yediler ve bu haltı temizleyemiyorlar.. Bu platformdan Sistemkoin size cevap verene kadar post atmaya devam ediniz.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
July 01, 2018, 11:40:37 AM

Forumda zaten bu borsayı kullanan biri yoktur. Türkiye'den kullanan da yoktur hatta Cheesy
Varsa sırf coinmarketcapte alacağı bir coinin fiyatının daha düşük olduğunu gören biri bu adamlara para gönderir. O da daha önce araştırma yapmadıysa tabii

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
July 01, 2018, 12:09:17 PM

Yatırılan para ile diğer borsalarda trade yapıyorlarsa her türlü kullanıcının zararına.
Terste kalırsa borsa hacklendi derler kaçarlar.
para kazanırlarsa topladıkları parayla kaçarlar.
her şekilde kaçarlar.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
minexperttt
Newbie
*

View Profile
July 01, 2018, 05:35:58 PM

Video nuzu izlemiştim daha önce.  Olayın üzerinden haftalar geçti. Bu kadar uzun süren bakım çalışması olamaz diye düşünüyorum. Destek ten yazınca nasıl bir cvp alıyorsunuz?  Muhtemelen bi halt yediler ve bu haltı temizleyemiyorlar.. Bu platformdan Sistemkoin size cevap verene kadar post atmaya devam ediniz.
Son açtığım ticket'ı cevaplamadan kapatmışlar. Kuşkularım daha da artıyor...
minexperttt
Newbie
*

View Profile
July 01, 2018, 06:20:46 PM

Birkaç yeni bilgi daha ekleyeyim arkadaşlar.
Discord grubundaki birkaç yabancı'da bazı coinlerinin sistemkoin üzerinde kilitli kaldığını ve yanıt alamadıklarını belirtmişler.
tablandfab
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 25, 2018, 04:32:35 AM

ben sistemkoine üyeyim erc20 tokenları listeliyorlar, gayette uygun diğer borsalara göre coin fiyatları ben memnunum.
sporksenwef
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 25, 2018, 08:29:35 AM

çamur at izi kalsından başka bir şey değil.. adamlar istediği yerden gönderir. Suçlayacaksanız mantıklı bir şeyler bulun bence
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
August 25, 2018, 09:36:23 AM

çamur at izi kalsından başka bir şey değil.. adamlar istediği yerden gönderir. Suçlayacaksanız mantıklı bir şeyler bulun bence

senin kafan nasıl çalışıyor? ben borsaya yatırım yapmışsam o benim yatırımımdır. Borsa benim yatırımı yobite gönderip de kendi ticareti için kullanamaz. Eğer böyle bir şey yaparsa bir anda terste kaldıkları zaman başkalarının yatırımlarıyla mı göndermeye çalışacak benim çekim talebimi.

az kafan çalışsın.
Thyphon
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
October 16, 2018, 04:44:33 PM

elimde olan coinlerden UTRUM'da orda acaba yollasammı diye düşünüyorum KYC varmı
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: