Bitcoin Forum
May 28, 2024, 04:53:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: sistem coin borsası bir dikkat edelım  (Read 682 times)
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
May 02, 2018, 08:08:28 AM
Merited by motors (1)

AztecGoldHero, [01.05.18 20:36]
sıstem coın denen bır borsa var bılıyorsunuz. genelde posw ve benzerı scam potansıyelı yuksek turkıyede bır grup tıp tarafından shıllenen coınlerı hemen eklıyorlar.

AztecGoldHero, [01.05.18 20:37]
gruptan cesur bır arkadasın @Pasific1 olur kendılerı. bu sıstem coını denemesı netıcesınde

yatırdıgı etherı cekmek ıstemesı ıle. etherlerı 2 farklı adresten gonderdıklerını fark etmıs.

adresın 1 tanesı yobıt te bulunan bır cuzdan dıgerı bılınmıyor.

AztecGoldHero, [01.05.18 20:38]
uzun lafın kısası. mılletın coınlerı ıle baska borsalarda al sat yaparak para kazanıyor gıbı gorunuyorlar.

ters bır harekette . ters bır pıyasada anında kacacaklarının işaretıdır bu.

UZAK DURUN O BORSADAN.

sımdılık

AztecGoldHero, [01.05.18 20:40]
http://prntscr.com/jcfwf4
AztecGoldHero, [01.05.18 20:44]
http://prntscr.com/jcfyby

yukarıdaki bilgileri telegram ve discord gruplarımızda paylaşmıştım dün. burda da bır duyurayım dedım.

tam kesin değil işlemi ben yapmadığım için. ancan sinekte lüçüktür ama mide bulandırır.

yukarıda anlatılan işlemi yaptığı için kore de 2 adet borsanın ceo su hapse atıldı. milletin coinleri ile başka borsalarda işlem yapmaktan haksız kazanç elde etmekten. bu zeki arkadaşlarda milletin coinleri ile sağda solda yatırım yaparak al sat yaparak kendi borsalarında hacim yaratıyor gibi görünüyor.

pekı ne demek bu.

piyasa malumunuz. btc nin bir ters hareketinde altcoinler yamuluyor ve bu elemanlar sizin coinler ile bir borsa da terste kaldıkları an kaçacak demektir.
aldıkları bir coin ters bir hareket yaparsa bu elemanlar gene kaçacak demektir.

ayrıca bu sistem coinin türkiyede bazı tipler tarafından shillenen çöp coinleri zınk diye eklemesi de bende kesin ip var aq duygusu uyandırmıyor değil. yani öyle ki ekledikleri coinin ekiplerinin haberi yok yeni bir borsaya eklendiklerinden.

bir nusubet bin nasihattan iyidir. ben uyarayım şimdiden eğer yukarıda ki şeyi yapıyorlarsa sonhalı hapis olur yok yapmıyorlarsa da şu hacim muhabbetini adam gibi açıklasınlar. ancak konularında gördüğüm kadarı ile de zaten hiçbirşeyleri gerçek değil.

işlem yaparken (bence yapmayın hiç) aşırı dikkatli olun ve yüklü işlem yapmayın.

belki biz hatalıyızdır ancak sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer. hele ki ne oldugu hangi sütten yapıldıgı belli değilse o yoğurt. sahte newbie hesaplar gelip savunma yapmaya kalkmazsa daha az komik ve ciddi olur Cheesy
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
May 02, 2018, 08:42:13 AM

Milletin parasıyla sağda solda trade yapıyorlar olurda sağlam bir düşüş gelir tersde kalırlarsa tası tarağı toplar kaçarlar.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
May 02, 2018, 09:23:04 AM

çekmek istediği ethereumun bir kısmının yobitten gelmesi bende doğrudan şu uyandırdı. sen bilgisayar üstünden alsatını yap. sıkıntı yok. bende senin yatırımın ile havadan fon kurmuş oldum çifte kazanç sağlıyorum yoksa sistemcoinin cüzdanlarıyla yobitin ne alakası var.
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 02, 2018, 09:35:27 AM

Bence şöyle de bir durum var, neden sadece teste kalmalarını risk olarak görüyorsunuz ki, şöyle sağlamından, beklenmedik bir şekilde düzde kalmaları da Uruguay'a tosunumun yanına bilet aldırır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
OraLED
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 2

View Profile
May 02, 2018, 09:39:43 AM

Kaç gündür forumda okuyorum Sistemkoinin scam borsa olduğu ve hacimlerin sahte olduğu ile ilgili

adamlar cevap veriyor açıklama yapıyor ama kimseyi tatmin edicek bir şey değil yani ne kadar hacim yurt dışı kaynaklı kullanıcı desede borsadaki coinler ortak gözüken hacimlerde kullanıcılar hiç bir şekilde hacimlerde kıpırdama olmadığını görüyorlar.

Ne yaparlarsa yapsınlar söz konusu borsa artık insanların gözüne (-) yönde bir algı oluştuğu için kolay kolay bir yerlere gelemezler.

Ben şahsen bilmediğim borsayı kolay kolay kullanmam
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
May 02, 2018, 09:40:47 AM

Bence şöyle de bir durum var, neden sadece teste kalmalarını risk olarak görüyorsunuz ki, şöyle sağlamından, beklenmedik bir şekilde düzde kalmaları da Uruguay'a tosunumun yanına bilet aldırır.

kardes ne yazıyoruz ne anlıyorsunuz. terste kalırlarsa kesin kacarlar. dıger turlu kacmama ıhtımallerı var. var mı var. belkıde bır coınden parayı vurucaklar ve bız duzgun iş yapalım dıyecekler. her ıhtımalı duşünerek yazmaya calısıyorum ben. piyasada ani bir düşüş olursa sıstem coınden kesınlıkle paranızı cekemezsınız bılın yanıCheesy
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
May 02, 2018, 10:00:01 AM

kardes ne yazıyoruz ne anlıyorsunuz. terste kalırlarsa kesin kacarlar. dıger turlu kacmama ıhtımallerı var. var mı var. belkıde bır coınden parayı vurucaklar ve bız duzgun iş yapalım dıyecekler. her ıhtımalı duşünerek yazmaya calısıyorum ben. piyasada ani bir düşüş olursa sıstem coınden kesınlıkle paranızı cekemezsınız bılın yanıCheesy

Sadece terste kalması sorun değilki diğer konuda CMC üzerinde sahte işlem yapıp hacim şişirdikleri ifşa edildi zaten. Bunun anlamı bana göre şu : Kanka kafamda belli bir miktar var kotayı doldurunca voltamı alıcam  Grin Başka bir açıklaması olamaz insan çalıştırdığı işletmenin işlem değerini niye yukarıya çeker öyle değilse bile öyle göstermek ister piyasada adım duyulsun benim işletmeyi kullansınlar diye.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 02, 2018, 10:08:21 AM

CMC'ye gönderdikleri sahte veriler yeter. Cmc'ye göre milyonlarca dolarlık hacim var, içeri giriyorsun yaprak kıpırdamıyor. Nerde hacim? diye sorunca bizim hacmimizi yabancılar oluşturuyor, Türkiye'de reklam yapmadık, 33 ülkeden müşterimiz var gibisinden alakasız cevaplar alıyoruz. Kendi açtıkları konuda hepsi mevcut.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
May 02, 2018, 12:01:11 PM

Sadece terste kalması sorun değilki diğer konuda CMC üzerinde sahte işlem yapıp hacim şişirdikleri ifşa edildi zaten. Bunun anlamı bana göre şu : Kanka kafamda belli bir miktar var kotayı doldurunca voltamı alıcam  Grin Başka bir açıklaması olamaz insan çalıştırdığı işletmenin işlem değerini niye yukarıya çeker öyle değilse bile öyle göstermek ister piyasada adım duyulsun benim işletmeyi kullansınlar diye.

Herkesin "kesin voleyi vurup kaçacak" şeklinde abuk abuk yorum yapmasına da gerek yok. Bu borsanın niyeti temiz olabilir. Ancak bu niyetini yanlış yola sürdü bence. Borsasında işlem yapılıyor gibi gösterip müşteri çekiyor aklınca. Ama yemezler. Adam gibi çalıştır borsanı, reklamını yap, kaliteni yükselt, güven kazan, öyle büyü.
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
May 02, 2018, 04:36:26 PM

Herkesin "kesin voleyi vurup kaçacak" şeklinde abuk abuk yorum yapmasına da gerek yok. Bu borsanın niyeti temiz olabilir. Ancak bu niyetini yanlış yola sürdü bence. Borsasında işlem yapılıyor gibi gösterip müşteri çekiyor aklınca. Ama yemezler. Adam gibi çalıştır borsanı, reklamını yap, kaliteni yükselt, güven kazan, öyle büyü.

aynen öyle. ve mılletın paralarını orda burda kullanmak. hem etık degıl hem krıptoya zarar verıyor. dupeduz dolandırıcılık yaptıkları. ısterlerse sonsuza kadar kacmasın devam etsınler sorunsuz ancak benım gonderdıgım btc yı gıdıp bınance de x coın almak ve kaar etmek ıcın kullanacaklarsa total market cap te şişme yaratılır. dunyanın her yerınde bunun cezası hapıstır.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 02, 2018, 09:41:17 PM

Yaptıkları hacimlerin falan sahte olduğu söylentileri yüksek sesle söylenmeye başlandı. Başka bir konuda bir arkadaş bunu açıkladı ama sistemcoin cevap veremedi. Kullanırken dikkat edin.
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
May 05, 2018, 01:36:40 AM

Şimdi bi gireyim bakayım dedim giremedim. 502 hatası veriyor. Yahu o kadar site açmışsın bu işlerden hiç mi anlamıyon yaptığın düpedüz yanlış bunu da göstere göstere yapıyosun. Bu demek oluyor ki yaptıklarının etik olmadığını yada çok tehlikeli olduğunu bilmiyorlar. Aslında yaptıkları şark kurnazlığı bilseler ya kılıfına uydururlardı ya da hiç yapmazlardı
thinkinger
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile WWW
May 06, 2018, 05:03:37 PM

keske duzgun iş yapsalarda sadece biz değil yabancılarda gelip işlem yapsa , ulkemize biraz da kripto paralardan dolayı para girse ve bu konuda başka yeni fikir ve yatırımların başlangıcı olsaydı. çabuk büyümeye kalkıyorlar veya daha fenası kötü niyetleri var.

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
May 06, 2018, 08:14:54 PM

Bir çok yerde sistemcoin borsasının hacminin de sahte olduğu konuşuluyor.dikkat etmekte fayda var bilindik borsalar varken bunlardan işlem yapanların özellikle dikkat etmesi lazım

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
May 06, 2018, 08:19:20 PM

Scam arkadaşlar kimse bilmiyor lakin btcturkün 3 katı hacim var scam
Sirtho
Member
**

Activity: 244

View Profile
May 07, 2018, 10:02:37 AM

İlginç cmc ye bakınca çok büyük hacimleri var gibi görünüyor. dikkat etmek lazım, köklü büyük borsalar varken uzak durmak lazım.

Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
May 07, 2018, 12:54:15 PM

Bir tek ben değilmişim bu borsaya olumsuz bakan. Bazı şüpheli hareketleri var uzak durulması gerekiyor. Arkadaşlarda bakmışlar zaten sitedeki tuhaflıkları hemen anlamışlar.
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
May 07, 2018, 03:32:53 PM

Sikinti oldugunu dusunen en ufak suphesi olan islem yapmasin yarin para toz olmasin uyari icin sagol hocam inceleyelim

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
May 07, 2018, 05:47:32 PM

Bende dikkatli olmaya çalısıp sadece btctürk ve paribu ile işlem yapıyorum. Güven kazanmak uzun süre alır .
meatballsset
Member
**

Activity: 98

View Profile
May 08, 2018, 03:56:05 PM

güven lazım paribuyu tercih ettim kullanıcıyım
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: