Bitcoin Forum
May 10, 2024, 01:14:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Çok araştırdım işte 2018 in altcoinleri  (Read 1177 times)
pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
May 13, 2018, 08:46:08 PM

Helbiz, Pundi X, Arcblock, WanChain, NEX  ve en sağlamı QuarkChain.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715346897
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715346897
Reply with quote  #2

1715346897
Report to moderator
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
May 13, 2018, 08:47:47 PM

Hocam analiz yok değerlendirme yok. Altyapılarından da bahsetmemişsin biraz dayanaklarını söyleseydin bari. Ne bileyim teknolojilerini veya ortaklarından bahsetseydin daha yararlı bir başlık olurdu.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
May 13, 2018, 08:49:38 PM

GVT daha nerelere çıkabilir ico fiyatı zaten 1 dolardı şuan 22-23 dolar seviyelerinde dolaşıyor benim beklentim çok kalmadı ondan

gvt'nin nerelere gelecegini kestiremezsiniz hocam asiri kaliteli ve saglam ekipleri var ve gunden gune ekip kendini gelistiriyor yarin oburgun 200 300 dolar olursa hic sasirmamak gerekiyro

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
btcboom75
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
May 13, 2018, 08:51:29 PM

lun openax bnb eus eth via kore bu coinlerde 4x 5x yapmanız çok normal alın bekleyin trade yapmayın 2x den önce asla satmayın

⋌┤┃ KEPLER : BRINGING AI & ROBITICS TO THE BLOCKCHAIN : KEPLER┃├⋋
▬▬▬ NEW ERA OF TECHNOLOGIES KEPLER ▬▬▬ (http://keplertek.org/#)
[
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 21, 2018, 07:27:41 PM

WAN a bende katıldım. Ve gerçekten güzel proje. Geleceği var diye düşünüyorum. Uzun vade tutulursa elde bişeyler yapacaktır. Diye tahmin ediyorum
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
May 21, 2018, 07:33:08 PM

1500 küsür coin içerisinde neye güvenerek bunları seçtin biraz açıklasan daha yararlı olur. benim tavsiyem de nex olsun.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
May 21, 2018, 07:34:35 PM

lun ve ıns benim araştırdığım coinlerin arasında kısa zaman önce arkadaşlarım bana tavsiye etmişlerddi bu konuda yatırım yapmayı planlıyorum kısa zamanda.

btcboom99
Member
**

Activity: 86

View Profile
May 21, 2018, 10:15:23 PM

2018 in en çok kazandıracak coinleri BNB , İOTA , LUN ,OAX , MTH , ADA , EOS , WAWES  dir . önemli bir dip not vereyim size WAWES 2 ay içinde BTCTÜRK e girecektir. beklenti çok büyüktür.

ⓄⓄ    Bitscreener - The world's first financial data ecosystem powered by blockchain    ⓄⓄ
ⓄⓄⓄⓄ    ICO starts in May     ⓄⓄⓄⓄ
Follow Bitscreener  | Facebook | Twitter| Telegram
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
May 21, 2018, 10:20:53 PM

hala waves diyen var Smiley uzun süreli waves yatırımcısıyım. wavesden değil cacık cacığa hıyar olmaz. quarkchain icoya türk vatandaşlarını almayarak büyük kahpelik yaptı. eğer ico çıkışında exchange e ico fiyatına yakın çıkarsa kaçırmayacam. birde wanchain gerçekten güzel düştü. ben alım fırsatı olarak değerlendiriyorum
jari76
Member
**

Activity: 165

View Profile
May 21, 2018, 10:28:46 PM

WPR banada iş yapabilecek coinler arasında gelior fakat diperleri hakkında bir bilgiye sahip değilim

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Night Trader A
Member
**

View Profile WWW
May 21, 2018, 10:43:54 PM

Ins'in icosuna katıldım hala duruyor. En çok gelecek vaad edenin Wan olduğunu düşünüyorum.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 21, 2018, 10:56:45 PM

Lun al satlık bir coin gibi duruyor. Elde tutmaktansa işlem yapmak daha mantıklı. Wan ve Ins nispeten daha uzun vade tutulabilir.

Rkc Trader
Member
**

Merit: 11

View Profile WWW
May 21, 2018, 11:06:35 PM

Seçimler aslında gerçekten potansiyle vaad eden coinler/tokenlar.
Hepsine birer cümle yazayım

WAN En çok öne çıkan 
LUN total supply düşük, fiyat ta düşük
INS Potansiyeli yüksek bir türlü fiyatlanmadı.
WPR Hype yaşadığı bir dönem oldu, şu an sakin

jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
May 22, 2018, 06:31:38 AM

ins wpr aralarından bildiğim ve iyi oldugunu soyleyebilecegım iki proje. Diğerleri hakkında yorumum yok

OctoCoin
Member
**

Activity: 164

View Profile
May 22, 2018, 06:40:32 AM

Seçimler aslında gerçekten potansiyle vaad eden coinler/tokenlar.
Hepsine birer cümle yazayım

WAN En çok öne çıkan 
LUN total supply düşük, fiyat ta düşük
INS Potansiyeli yüksek bir türlü fiyatlanmadı.
WPR Hype yaşadığı bir dönem oldu, şu an sakin
Gayet dogru bır acıklama olmus öncelikle yorumun için ve konu için emegı gecen arkadasa tesekkur ederım.INS ıcosuna bende katıldım fakat hakettıgı yerde degıl halen uzun surelı tutmayı dusunuyorum hazır bu dusuncedeyken WPR de aynı konumda goruyorum bekleyecegız neler olacak acaba.
hakanke
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
May 22, 2018, 08:17:47 AM

çok araştırmaya gerek yok. Çinliler arastirmis. ilk 30 icin bi listesi cikti ya teknoloji bakanlığınin o. gerisi pokkoin. (ubiq hariç) Smiley
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 22, 2018, 08:22:56 AM

Wan i çok duyacak gibiyiz. Geçenlerde yapılan consensus ta pundix ile ortak çalışma yürüteceklerini açıkladılar. Lun için ise yakın zamanda iyi bir çalışması olacak diye okudum. Yalan olmasın kriptohaber gibi bir sitede. Gvt ye buralar dan asla bulasilmaz bir önceki boğazda başlayıp çok ciddi yerlere gitti zaten
btcboom99
Member
**

Activity: 86

View Profile
June 04, 2018, 10:20:43 PM

lun oax mth bnb iota bcd bu altı coin sizi hiç üzmez sürekli kazanırsınız sadece nerde alım yapacağınızı nerde satacağınızı bilin bu net bir bilgidir bu coinlerin dışına çıkmayın hep kazanırsınız.

ⓄⓄ    Bitscreener - The world's first financial data ecosystem powered by blockchain    ⓄⓄ
ⓄⓄⓄⓄ    ICO starts in May     ⓄⓄⓄⓄ
Follow Bitscreener  | Facebook | Twitter| Telegram
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
June 04, 2018, 10:27:44 PM

Gvt için aynı fikirde olmasam da genel anlamda iyi bir sepet diğerleri de üç aşağı beş yukarı güzel tutunan coinler şu anki piyasaya bakarak yorum yapmak erken olsa da ilerleyen zamanlar için parlak bir gelecek görüyorum
wantwo
Newbie
*

Activity: 94

View Profile
June 04, 2018, 11:02:44 PM

Ins biraz zorlama bir coin olarak listeye girmiş Ontology coini listenin başında yer almalıydı eğer bu liste 2018 in en değerlisi ise. ama ne yazık ki yok listede
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: