Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:13:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Dikkat!! dolandırıcı ---> bitcoinmining yüzlüğün bu kadarı  (Read 1745 times)
romeozoom (OP)
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 27, 2013, 09:15:25 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=331604.0;all

arkadaşlar burda dolandırılmış bir arkadaş vardı bitcoinmining denen kişi biraz önce bana burda yazmış olduğum konudan bana özel mesajla ulaştı sonrasında skype verdi ekleme yaptık bana yardımcı olmaya çalıştı bir konu hakkında felan filan derken kendisinin btc sattığını söyledi sonra konu cex.io geldi ve bende ondan btc alıp mining yapmayı düşünüyodum kendisinden btc alıp mining yapamyı düşünüyodum ki nesine hesabını verdikten sonra burda daha önce okumuş oldugum konudan jeton düştü ve  dolandırılmaktan son anda kurtuldum . yüzsüz arkadaş o kadar yüzsüz ki daha önce dolandırdığı kişinin mesajının altına bitcoinleri güvenli kişiden almak lazım diye mesaj yazmış

forumda ipler loglanıyor bunun gibilere prim vermemek gerek forum moderatörleri olarak adminlere başvuru yapılarak kişinin ip adresi tespit edildikten sonra savcılığa yazılıcak bir dilekçe ile bu kişi dolandırıcıları yalanmasını sağlayabiliriz

kişinin bilgileri
skype adresi : internetkazanrehberi

burdaki nicki : bitcoinmining

aman dikkat bunun gibilere prim vermeyin
CoolnQuiet
Sr. Member

Activity: 388
Merit: 288

Living the dream

View Profile
November 27, 2013, 09:16:56 PM

teşekkürler dostum, banada litecoin satmaya çalışıyordu, ucuz atlatmışım. Smiley
fizboz
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
December 11, 2013, 01:53:27 PM

guncelleyeyim, simdi beni de dolandirmaya calisti.
hbakl
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
December 12, 2013, 05:50:03 PM

Bu arkadaş bana da sarmıştı. Kendine gerekli referansları sundum. Bana diyebildiği tek şey prensip olarak ilk LTC fiyatını önce alıyormuş. Hikaye yani.
romeozoom (OP)
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 12, 2013, 06:40:32 PM

yüzsüzlükte sınır tanımıyor onun için dikkatlı olun birazdan gelip başka nickle bu konunun altınada yazabilir
Pages: [1]
  Print  

Jump to: